Myerscough College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

O nás

Myerscough je jednou z největších pozemních a sportovních vysokých škol ve Velké Británii, nabízející tituly ve více než 20 zajímavých předmětech. Pracujeme ve spolupráci s University of Central Lancashire a patříme mezi nejvýznamnější britské instituce v oboru pro spokojenost studentů - díky výjimečným zdrojům a jedinečnému umístění na venkově. Naše QAA Review Higher Education nás řadí mezi špičkové instituce v zemi pro kvalitní výukové příležitosti a výuku osvědčených postupů. Jsme velmi hrdí na to, že 97% studentů z oboru Myerscough pokročilo v dalším studiu nebo zaměstnání.

Brilantní areál, vynikající zařízení a skvělé umístění!

Campus v Myerscough je hlavní centrum v Prestonu je prostě úžasné. Set na 600 hektarů otevřeného, ​​zeleného prostředí, Myerscough College nabízí veškeré vybavení, které budete potřebovat skvěle - skvělý společenský život, nejmodernější sportovní akademie a pohodlné a pohodlné ubytování. Nedávno jsme investovali více než 20 milionů liber na školní areál, poskytujeme nové sporty a vybavení pro změnu, nové stravovací zařízení, rozšíření našeho výučního střediska pro vyšší vzdělávání a specializované veterinární ošetřovatelství, studie na zvířatech, venkovské dovednosti a inženýrská centra. A co víc, máte snadný přístup k nákupním a nočním životům, které nabízí Preston, Lancaster a Blackpool.

University of Central Lancashire Myerscough College je přidružená škola univerzity centrální Lancashire (UCLan), dynamická, živá a současná univerzita se nachází v centru města Preston. Vzhledem k tomu, že Myerscough vysokoškolského vzdělávání Myerscough jsou zapsáni jak na vysoké škole, tak i na univerzitě, máte přístup k široké škále zařízení a služeb v areálu UCLan v Prestonu.

Studentské výhody

  • Přístup a členství v knihovně UCLan
  • Plné členství ve Studentské unii
  • Vynikající sportovní příležitosti s pětihvězdičkovým vybavením ve sportovním centru pro vnitřní sporty ve výši 17 milionů liber
  • Skvělá knihovna

Pokud se chcete uvolnit po skončení práce na vysoké škole, najdou vám nejrůznější možnosti, které vás zajímají v areálu. Existuje spousta míst, kde se můžete setkat s přáteli v bezstarostné společenské atmosféře. K dispozici jsou také stovky různých organizovaných akcí, večírků a tematických večerů, stejně jako naše legendární vrcholy - Myerscough Christmas and Summer Balls

Na Myerscough College je život v kampusu neuvěřitelně aktivní - zejména mimo pracovní dobu - takže nejlepší věc, že ​​žijete na místě se spolužáky, se blíží tam, kde je akce! Proto, pokud žijete na koleji, je to skvělá zábava prožít život v našich sálech pobytu, a to zejména v prvním roce. Je to snadný a snadný způsob, jak se setkávat s lidmi, vytvářet nové přátele a zůstat v kontaktu s tím, co se děje po celé škole.

Po mnoho let se mnoho studentů Myerscough zúčastnilo výměnného programu Ohio State University. To poskytuje 12měsíční placené stáže v jednom z řady prestižních zaměstnavatelů ve Spojených státech. Studenti, kteří se rozhodnou provést program, obvykle trvají jeden rok během nebo po skončení studijního programu - podobně jako v případě "prázdninového roku" - ale s přínosem dozoru, podpory a vedení od týmu zaměstnanců v Ohiu. Je to fantastický způsob, jak "přidat hodnotu" do svého životopisu

Myerscough College Stipendia Myerscough žadatelé, kteří prokazují zkušenosti a mohou podporovat dokonalost svého předmětu, mohou mít nárok na finanční podporu z stipendia Myerscough College .

Mezinárodní studenti

Tady v Myerscough máme dlouhou tradici vítání zahraničních studentů - z Afriky, Asie, Austrálie, Evropy a Severní Ameriky. Především si vážíme toho, jak přispívají studenti z jiných národů a kultur k životu vysoké školy. V uplynulých letech se naše online studium na částečný úvazek ukázaly jako velmi oblíbené u zahraničních studentů.

Místa

Lancashire

Adresa, 1. řádek
Myerscough College, St Michaels Road, Bilsborrow, Preston,
PR3 0RY Lancashire, Anglie, Spojené království