University of Southampton - Management School

Úvod

Read the Official Description

Jsme jedním z předních britských manažerských škol, s vysokými akademickými standardy a působivé úspěšnost ve vzdělávání zítřejší obchodních lídrů.

&nbsp

Obchodní záležitosti na univerzitě v Southamptonu. Naše vysokoškoláka a postgraduální tituly jsou navrženy tak, aby výzvu svého myšlení a inspirovat rozvíjet pokročilé znalosti a analytické dovednosti, které budete potřebovat k úspěchu v podnikání.

&nbsp

Kvalita našeho výzkumu byla uznána v posledním výzkumu cvičí, a naše akademici neustále pracovat s mezinárodní, národní a regionální podniky jako součást jejich výzkumu a využití jejich zkušeností, aby se jejich učení relevantní a up-to-the-minute.

&nbsp

&nbsp

Náš přístup

Špičkový výzkum je v centru všeho, co děláme. Naši akademici pracují s významnými společnostmi a organizacemi po celém světě, přispívá jejich odborné znalosti v oblastech jak se měnil jako bankovnictví, výroba, zdravotnictví a dopravy.

Studenti těžit z tohoto up-to-the-minute znalostí. Naše vysokoškoláka a postgraduální tituly jsou neustále aktualizovány a revidovány tak, aby byly náročné a důležité pro dnešním obchodním světě. Zkušení manažeři mohou proniknout do našich sítí příliš spojením naše MBA a výkonné vzdělávací programy.

Podnikání a inovace jsou klíčem ve škole managementu Southampton. Svět se neustále mění a naši studenti a partneři potřebují pokročilé analytické schopnosti uspět.

Pracujeme s celou řadou obchodních a průmyslových partnerů, stejně jako pro vedoucí zahraničními univerzitami.Pracujeme také po boku světových výzkumných pracovníků z oborů, jako jsou vědy, techniky a matematiky na univerzitě v Southamptonu poskytovat kompletní řešení složitých problémů.

Programs

Tato škola dále nabízí: