MLA College

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

MLA College

MLA College nabízí vysokoškolské vzdělání ve spolupráci s University of Plymouth.

Kromě zavedených kurzů Hydrografické akademie zahrnují nové programy vysokoškolské a postgraduální vzdělání v oboru Udržitelné námořní operace pro námořníky (Paluba a inženýr) a magisterské programy v oboru hydrografie, meteorologie, oceánografie, navigace a inženýrství pro námořní profesionály.

Bakalářské a magisterské studium na MLA College se vyučuje distančním vzděláváním, online i offline, což umožňuje studentům získat odpovídající titul v námořních a námořních předmětech a současně vyrovnat svou kariéru a další životní závazky. Jsme oceněným poskytovatelem vzdělávání a všechny naše studijní programy jsou plně akreditovány University of Plymouth.

V současné době nabízíme v rámci Hydrografické akademie kurzy bakalářského a postgraduálního studia dálkového studia v oboru Hydrografie plně podporované lektorem. Hydrografická akademie poskytuje vzdělávací kvalifikace určené speciálně pro potřeby profesionálů a zaměstnavatelů v námořním průmyslu, kteří pracují v oblasti hydrografického průzkumu.

Pro zájemce o námořní a námořní podnikání a management nabízíme distanční a postgraduální vysokoškolské vzdělání v oblasti udržitelných námořních operací. Tyto e-learningové stupně jsou ideální pro všechny typy námořníků. MSc i BSc v udržitelných námořních operacích (SMO) jsou navrženy tak, aby poskytovaly kvalifikace na světové úrovni a poskytovaly vám širokou škálu jak obchodních, tak převoditelných obchodních a manažerských dovedností týkajících se námořních předmětů. Programy SMO vám umožní dosáhnout požadovaných profesních cílů a zlepšit vaši kariéru v námořním a námořním průmyslu.

Kromě našich vzdělávacích programů nabízíme také vzdělávání a školení zaměřené na technologie řadě velkých organizací v námořním i námořním sektoru i mimo něj.

Freight Containers on a ShipAndy Li / Unsplash


Ceny Business Innovator Awards 2017

131969_bus_award_2017.jpgMLA College

S potěšením oznamujeme, že jsme získali ocenění Poskytovatel námořních kurzů za nejlepší distanční vzdělávání - Velká Británie a cena za inovace za rozvoj kurikula - Velká Británie.

Ocenění Business Innovator Awards 2017 byly navrženy tak, aby oslavovaly průkopníky podnikové sféry a snažily se před svými konkurenty dosáhnout pozoruhodných výsledků. Tato ocenění vzdávají hold úctě, odhodlání a dovednostem, které se projevily změnami her v různých průmyslových odvětvích.

Místa

Plymouth

Adresa, 1. řádek
MLA College
The Merchant, St Andrew Street
Plymouth, UK

PL1 2AX Plymouth, Anglie, Spojené království