Loughborough University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na School of Science v Loughborough University, kde sídlí oddělení chemie, informatiky, matematiky, fyziky a matematického vzdělávacího centra.

Dnes je univerzita Loughborough jednou z předních britských center excelence pro výuku a výzkum ve STEM - s osvědčenými zkušenostmi v zásobování průmyslem vysoce kvalitními, vysoce motivovanými absolventy a živou mezinárodní kulturou výzkumu.

Soustředění oddělení chemie, informatiky, matematiky, fyziky a matematického vzdělávacího centra, Loughboroughova škola vědy se může pochlubit nejmodernějšími zařízeními, aktivní výzkumnou komunitou a řadou možností pro vysokoškolské studium, postgraduální studium a výzkum - vše založené na expanzivním zeleném kampusu univerzity.

Jako student ve školní vědecké škole budete vyučováni mezinárodně uznávanými akademickými pracovníky, z nichž mnozí jsou aktivní v multidisciplinárním výzkumu a spolupráci s průmyslem a v popředí svých oborů.

Budete se také stát součástí výzkumné intenzivní univerzity s pověstí inovací a snahou o vědu a technologii.

V posledním výzkumném cvičení (RAE) má každé akademické oddělení alespoň 85% svého výzkumu za "mezinárodně uznávané". Vedle výzkumu v příslušných disciplínách se pracovníci ve školní vědě zabývají multidisciplinárním výzkumem ve spolupráci s dalšími akademickými školami a odděleními v areálu - od Engineering to Arts, English a Drama - vytvářejí vzrušující a skutečně podnětný výzkum životní prostředí.

Kromě špičkové výuky nabízené každým oddělením je Škola také domovem Střediska pro podporu učení v oblasti matematiky, které studentům poskytuje řadu služeb a zařízení navržených tak, aby podporovaly studenty při studiu matematiky a statistiky.

Škola se zavázala k principům Athena SWAN, které se aktivně snaží přilákat, podporovat a podporovat ženy ve STEM bez ohledu na postavení.

Místa

Loughborough

Adresa, 1. řádek
Epinal Way, Loughborough
Leicestershire

LE11 3TU Loughborough, Anglie, Spojené království