Loughborough University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Vítejte na School of Science v Loughborough University, kde sídlí oddělení chemie, informatiky, matematiky, fyziky a matematického vzdělávacího centra.

Dnes je univerzita Loughborough jednou z předních britských center excelence pro výuku a výzkum ve STEM - s osvědčenými zkušenostmi v zásobování průmyslem vysoce kvalitními, vysoce motivovanými absolventy a živou mezinárodní kulturou výzkumu.

Soustředění oddělení chemie, informatiky, matematiky, fyziky a matematického vzdělávacího centra, Loughboroughova škola vědy se může pochlubit nejmodernějšími zařízeními, aktivní výzkumnou komunitou a řadou možností pro vysokoškolské studium, postgraduální studium a výzkum - vše založené na expanzivním zeleném kampusu univerzity.

Jako student ve školní vědecké škole budete vyučováni mezinárodně uznávanými akademickými pracovníky, z nichž mnozí jsou aktivní v multidisciplinárním výzkumu a spolupráci s průmyslem a v popředí svých oborů.

Budete se také stát součástí výzkumné intenzivní univerzity s pověstí inovací a snahou o vědu a technologii.

V posledním výzkumném cvičení (RAE) má každé akademické oddělení alespoň 85% svého výzkumu za "mezinárodně uznávané". Vedle výzkumu v příslušných disciplínách se pracovníci ve školní vědě zabývají multidisciplinárním výzkumem ve spolupráci s dalšími akademickými školami a odděleními v areálu - od Engineering to Arts, English a Drama - vytvářejí vzrušující a skutečně podnětný výzkum životní prostředí.

Kromě špičkové výuky nabízené každým oddělením je Škola také domovem Střediska pro podporu učení v oblasti matematiky, které studentům poskytuje řadu služeb a zařízení navržených tak, aby podporovaly studenty při studiu matematiky a statistiky.

Škola se zavázala k principům Athena SWAN, které se aktivně snaží přilákat, podporovat a podporovat ženy ve STEM bez ohledu na postavení.

Místa

Loughborough

Adresa, 1. řádek
Epinal Way, Loughborough
Leicestershire

LE11 3TU Loughborough, Anglie, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium