Loughborough University School of Business and Economics

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Přeneste svou kariéru na mezinárodní akreditovanou obchodní školu Top-10 ve Velké Británii, která je vzdálena jen 90 minut od Londýna a je obklopena krásnou anglickou krajinou.

Zkušenosti z Loughborough

Loughborough je fantastické místo pro studium. Náš atraktivní univerzitní kampus nabízí stimulační a podpůrné prostředí, které nabízí studentům i zaměstnancům prvotřídní vybavení. Na univerzitě je skutečná hrdost, která se dotýká každého, kdo je s ní spojuje. Loughborough je ve Velké Británii proslulý tím, že nabízí fantastický zážitek studentů a byl jmenován nejlepším anglickým zážitkem pro studenta za nepředvídaných šest po sobě jdoucích let.

Vedoucí obchodní škola

Důsledně zařazen jako obchodní škola Top 10 pro řízení, účetnictví a finance a správu informací národními ligovými tabulkami. Škola podnikání a ekonomiky je akreditována třikrát: akreditace AACSB, EQUIS a AMBA.

Jsme odhodláni posílit naše poslání "Transformace praxe, inspirace vítězů", což je vše, co děláme, od akademické dokonalosti až po podporu studentů. Toto společně s našimi mezinárodními akreditacemi a 400 globálními firemními kontakty zaručuje, že naše kvalifikace jsou respektovány zaměstnavateli po celém světě.

Naše postgraduální programy

Nabízíme širokou škálu postgraduálních programů od magisterských, magisterských a doktorských programů až po krátké kurzy a manažerské vzdělávání s předměty zahrnující management, marketing, finance, bankovnictví, ekonomiku a správu informací. To vše přispívá k živému a podporujícímu učebnímu prostředí ve škole.

Naše vyučované programy mají všechny mezinárodní reálné zaměření, které se zaměřuje na výzvy globalizace a současné problémy organizací, politiků a jednotlivců. Mnoho z našich akademických pracovníků má zkušenosti z podnikání, financí a řízení nebo vládní poradenské funkce, které pomáhají vytvářet politiku v soukromém i veřejném sektoru. Jako takový vám budeme vybavovat celoživotními dovednostmi a znalostmi, které vám budou dobře sloužit ve Vaší kariéře, nebo vám umožní pokračovat v dalším studiu a výzkumu.

Rozvíjení své kariéry

S více než 400 globálními firemními partnerstvími je naše výuka informována nejnovějšími osvědčenými postupy a výzkumem, které zajišťují, že je komerčně relevantní i akademicky přísné. Jako mezinárodní akreditovaná škola jsou naše postgraduální programy zvyšující kariéru zaměstnavatelů respektovány a pomohou vám dosáhnout vašich profesních cílů. Všichni naši postgraduální studenti mají přístup k našemu oceněnému kariérovému servisu, jejich globální databáze o volných pracovních místech s předními světovými náboráři a jeden z největších kariérních veletrhů ve Velké Británii, který se nachází přímo na kampusu.

Místa

Loughborough

Loughborough University

Adresa, 1. řádek
School of Business and Economics
Loughborough University
Loughborough
Leicestershire
LE11 3TU
United Kingdom

LE11 3TU Loughborough, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 1509 223621

Akreditace