Loughborough University School of Business and Economics

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited

Přeplňovaný svou kariéru v mezinárodně akreditované Top 10 ve Velké Británii obchodní školu jen 90mins z Londýna a je obklopen krásnou anglického venkova.

Loughborough Experience

Loughborough je fantastické místo ke studiu. Náš atraktivní kampus single-site poskytuje prostředí, které je stimulující a podpůrné nabízí zázemí prvotřídní pro studenty i zaměstnance. Existuje reálné hrdost na univerzitě, která se dotýká každého, s ním spojené. Loughborough je známá ve Spojeném království nabízí fantastický zážitek studentů a byl jmenován Anglie je nejlepší student zkušeností z provozu nepředvídatelných šesti po sobě jdoucích let.

Vedoucí Business School

Souhlasně zařazen jako Top-10 UK obchodní školu pro řízení, účetnictví a finance a informační management ze strany národních ligových tabulek, Loughborough patří jen 1% obchodních škol na světě držet AACSB, EQUIS a AMBA akreditace.

Zavázali jsme se k našemu poslání "Transforming praxe, Inspirující vítězů pohárů, étos, který řídí vše, co děláme, od akademické kvality na podporu studentů. To, spolu s našimi mezinárodními akreditacemi a více než 400 globálních firemních kontaktů zajišťuje, že naše kvalifikace jsou dodržovány zaměstnavateli po celém světě.

Naše postgraduální programy

Nabízíme bohatou paletu postgraduálních programů od učil mistrů, MBA a doktorských studijních programů, na krátkodobé kurzy a vzdělávání vedoucích pracovníků s předmětů klenout management, marketing, finance, bankovnictví, ekonomika, a správu informací. To vše přispívá k živé a podpůrné výukové prostředí ve škole.

Naše vyučované programy mají mezinárodní "reálném světě", zaostření, který řeší výzvy globalizace a současné problémy, kterým čelí organizace, politiky a jednotlivce podobně. Mnoho našich akademiků, mají první ruky-zkušenosti v oblasti obchodu, financí a řízení nebo vládní poradní role, pomáhá formovat politiku v soukromém i veřejném sektoru. Jako takový, budeme vás vybavit celoživotní dovednosti a znalosti, které poslouží vám dobře ve své kariéře, nebo vám umožní pokračovat ve studiu a výzkumu.

Rozvoj své kariéry

S více než 400 globálních firemních partnerství, naše učení je informován o nejmodernější osvědčených postupů a výzkumu, což zajišťuje, že je oba komerčně relevantní a akademicky přísné. Jako mezinárodně akreditované školy, naše kariéra zvyšujících postgraduální programy jsou dodržovány zaměstnavateli a pomůže vám dosáhnout vašich kariéru. Všechny naše postgraduální studenti mají přístup k naší oceněné kariéry služby, jejich globální databáze volných pracovních místech s předními světovými personalisty, a jeden z největších britských kariérních veletrzích, založené právě tady na koleji.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Bankovnictví a finance

Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Spojené království Loughborough

Náš program MSc bankovnictví a finance vám vybaví s praktickými dovednostmi pochopit a modelu bankovnictví a finančních trhů, s použitím toolkit ekonomiky. Je ideální pro ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v oblasti finančních služeb, mezinárodní finanční řízení, nebo centrálního bankovnictví a finanční regulace. [+]

Náš program MSc bankovnictví a finance vám vybaví s praktickými dovednostmi pochopit a modelu bankovnictví a finančních trhů, s použitím toolkit ekonomiky. Dozvíte se, jak akce vlád, firem, domácností, a finančními zprostředkovateli vliv na národní a globální finanční, dluhopisy a devizové trhy.

Kromě toho, budete vystaveni k teorii a praxi bankovního úvěru a půjček, jakož i řízení rizik finanční instituce. Tento program je ideální pro ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v oblasti finančních služeb, mezinárodní finanční řízení, nebo centrálního bankovnictví a finanční regulace.

Naše moduly jsou založeny na nejnovějším výzkumu a osvědčených postupů, které byly navrženy tak, aby vám up-to-date a příslušných znalostí bankovních, finančních a výzkumných metod. Tam je také nějaká možnost vybrat volitelné moduly, které vám umožní se specializují v oblasti ekonomie, bankovnictví a financí, které nejlépe vyhovují svou kariéru ambice a zájmy.... [-]


Business Analytics

Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Spojené království Loughborough

Tento program je ideální, pokud chcete využít své analytické dovednosti, abyste získali užitečné informace z velkého množství dat. Tím, že jste vybaveni přísnými modelovacími a poradenskými dovednostmi potřebnými pro pochopení, správu a sdělování užitečných informací z "velkých dat", připravuje vás na informování o obchodních rozhodnutích nebo vládních politikách. [+]

Tento program je ideální, pokud chcete využít své analytické dovednosti, abyste získali užitečné informace z velkého množství dat.

Tím, že jste vybaveni přísnými modelovacími a poradenskými dovednostmi potřebnými pro pochopení, správu a sdělování užitečných informací z "velkých dat", připravuje vás na informování o obchodních rozhodnutích nebo vládních politikách. Jako takový rozvíjíte dovednosti, které zaměstnavatelé vysoce ceněnou v dnešní znalostní ekonomice.

Program zahrnuje vyučovanou a projektovou složku. Učené moduly jsou vedeny a dodávány naší skupinou mezinárodně uznávaných vedoucích pracovníků řízení, kteří aktivně spolupracují s obchodními, vládními a neziskovými organizacemi na řešení rutinních, strategických nebo politických problémů v oblastech, jako je zdravotnictví, doprava, telekomunikace, energetika, vládních a veřejných služeb.... [-]


Corporate finance

Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Spojené království Loughborough

Jedná se o aplikovaný program, který poskytuje studentům znalosti a dovednosti pro práci v rolích podnikových financí. Spojuje v sobě pečlivý akademický obsah s praktickou aplikací. [+]

Jedná se o aplikovaný program, který poskytuje studentům znalosti a dovednosti pro práci v rolích podnikových financí. Spojuje v sobě pečlivý akademický obsah s praktickou aplikací.

Podnikové finance zahrnuje široké spektrum témat, jako jsou fúze a akvizice, vydávající kapitálu, cash management, firemní politiky výplaty, řízení výměny expozice zahraniční a výkonnou náhradu.

Tento stupeň je zaměřen na uchazeče, kteří se chtějí připravit na kariéru v oblasti treasury oddělení velké společnosti nebo pro corporate finance týmu investiční banky.

Bylo by také připravit studenty na manažerské poradenství roli s finančním zaměřením nebo poradní roli s účetním nebo profesionálních služeb společnosti.... [-]


Economics and International Business

Campus forma Denní studium 1 rok August 2019 Spojené království Loughborough

[+]

TOEFL s celkovým skóre 92, a ne sub-test skóre pod 22

Další Kariérní vyhlídky

Absolventi budou vybaveni pro kariéru v oblasti mezinárodního obchodu, managementu a strategického poradenství, a průmyslu. Potenciální cíle kariéry na mezinárodních obchodních ekonomy zahrnují řízení v nadnárodních korporací, mezinárodních organizací, průmyslových sdružení a obchodní a mezinárodně orientované ministerstev.

[-]

Ekonomika a finance

Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Spojené království Loughborough

Náš specialista MSc v oboru ekonomie a financí nabízí vzrušující příležitost pro vás získat vhled do palčivých ekonomických otázkách dnešní doby a naučit se posoudit, přizpůsobit a aplikovat moderní makroekonomické i mikroekonomické modely transformovat organizační či vládní politiku. [+]

Náš specialista MSc v oboru ekonomie a financí nabízí vzrušující příležitost pro vás získat vhled do palčivých ekonomických otázkách dnešní doby a naučit se posoudit, přizpůsobit a aplikovat moderní makroekonomické i mikroekonomické modely transformovat organizační či vládní politiku.

Stručně řečeno, je navržen tak, aby je vybavit dovednostmi profesionálního ekonoma, na kariéru ve vládě, mezinárodních organizací, podnikání, nebo jako příprava na doktorské studium.

Na rozdíl od mistrů v oblasti financí, naučíte se porozumět a problémy modelové ovlivňuje finanční trhy prostřednictvím holistického objektiv ekonoma; posoudit jak mikroekonomické dopady na firmy, stejně jako makroekonomické důsledky pro globální ekonomiku. Budete rozvíjet pokročilé teoretické a kvantitativní dovednosti, nejžádanější zaměstnavatelé v odvětví finančních služeb průmyslu a vlády, stejně jako přenositelné dovednosti, které budou mít hodnotu pro celou řadu dalších odvětvích.... [-]


Ekonomiky a obchodní strategie

Campus forma Denní studium 1 rok August 2019 Spojené království Loughborough

Náš program MSc Economics and Business Strategy vám umožní aplikovat nástroje ekonomie a strategie ovlivnit výkonnost podniku a rozvíjet strategické myšlení a rozhodování v konkurenčním obchodním prostředí. [+]

Náš MSc ekonomie a obchodní strategie programu vám umožní aplikovat nástroje ekonomie a strategie ovlivnit výkonnost podniku a rozvíjet strategické myšlení a rozhodování v konkurenčním obchodním prostředí.

Tento program vám vybaví dovednostmi profesionálního obchodního ekonoma na kariéru v oblasti obchodu, vlády, regulace, mezinárodních organizací a vyšších cen ze strany výzkumu.

Učil zkušenými výzkumnými pracovníky a odborníky z praxe, budou studenti využívat poznatky ekonomické teorie k řešení reálných problémů. Silný důraz na uplatnění teoretických a kvantitativní dovednosti na reálných situacích - stejně jako důraz na rozvíjení schopnosti kritického myšlení - vám umožní efektivně pracovat jak v průmyslu a vládě.... [-]


Finance

Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Spojené království Loughborough

Jedná se o použité, široce založené Masters v programu Finance, která poskytuje studentům znalosti a dovednosti pro práci v oblasti financí. Výuka navazuje na obou mezinárodně uznávané výzkumu a rozsáhlých reálného světa praktických zkušeností Loughborough fakulty. [+]

Jedná se o použité, široce založené Masters v programu Finance, která poskytuje studentům znalosti a dovednosti pro práci v oblasti financí.

Výuka navazuje na obou mezinárodně uznávané výzkumu a rozsáhlých reálného světa praktických zkušeností Loughborough fakulty.

Získáte porozumění obou firemních financí a investic předmětů. To zahrnuje investiční témata, jako je oceňování aktiv a výběr portfolia, stejně jako témata, firemních financí, jako jsou náklady kapitálu a dividendové politiky.

Tento program je nejvhodnější pro kandidáty, kteří chtějí získat důkladné znalosti o celé oblasti financí, před výběrem své preferované oblasti specializace.... [-]


Finance a investice

Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Spojené království Loughborough

Jedná se o aplikovaný program, který poskytuje studentům znalosti a dovednosti pro práci v investičních rolí. Studium Investice vyvolává zajímavé otázky, jako proč se lidé obchodovat tak, zda je nejlepší investiční strategie je jednoduše sledovat index akciového trhu, jak riziko je třeba měřit a jak by měla být aktiva cenu. [+]

Jedná se o aplikovaný program, který poskytuje studentům znalosti a dovednosti pro práci v investičních rolí.

Studium Investice vyvolává zajímavé otázky, jako proč se lidé obchodovat tak, zda je nejlepší investiční strategie je jednoduše sledovat index akciového trhu, jak riziko je třeba měřit a jak by měla být aktiva cenu.

Tento stupeň je zaměřen na uchazeče, kteří chtějí pracovat v řízení investic, investiční bankovnictví a související kariéry. Program je zaměřen jak na obchodování a řízení portfolia stranách financí.

To má značný důraz na investice v rámci základních modulů, včetně portfolia, finanční obchodování a Global Investment Analysis. Ty čerpají z výzkumu odborných znalostí špici naší fakulty.... [-]


Finance a řízení

Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Spojené království Loughborough

Naše finance a management program je navržen tak, aby rychle-sledovat kariéry absolventů non-finanční zázemí, kteří chtějí pracovat v oblasti finančního řízení pro komerční i nekomerční organizace. [+]

Naše finance a management program je navržen tak, aby rychle-sledovat kariéry absolventů non-finanční zázemí, kteří chtějí pracovat v oblasti finančního řízení pro komerční i nekomerční organizace.

Program využívá odbornost našich renomovaných výzkumných aktivních akademiků rozvíjet své znalosti a analytické dovednosti v oblasti financí důležitých oblastech, a aby bylo zajištěno, že budete absolvovat se základními dovednostmi aplikovat v praktických pracovních prostředích.

Budete rozvíjet porozumění podnikání a řízení tím, že studuje v celé řadě oblastí, včetně marketingu, HR, účetnictví, strategické řízení a zejména, financí. Vaše finanční znalosti a dovednosti budou dále rozpracovány v rámci účetních a finančních modulů.... [-]


Informační management a obchodní technologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let October 2019 Spojené království Loughborough + 1 více

Tento program vyvinutý s průmyslem a komerčně důležité, si klade za cíl produkovat absolventy, kteří získali pochopení profesionálních, manažerské a technické rozměry informačního managementu a podnikových technologií. [+]

Vyvinutý společně s průmyslem, aby byly hospodářsky významné, náš odborný program je navržen tak, aby produkovat absolventy, kteří chápou odborné, manažerské a technické rozměry informačního managementu a podnikových technologií.

V současné době existuje nedostatek hybridních manažery v průmyslu a tento program byl vyvinut speciálně pro řešení této mezery.

Jako student, budete mít prospěch nejen z našich renomovaných akademických lektorů a state-of-the-art zařízení, ale také z řady dalších příležitostí, včetně průmyslu reproduktory od společností, jako je BT, IBM a SAP.

Absolventi tohoto kurzu jsou vybaveny základních dovedností potřebných k získání první profesionální příspěvek v tomto odvětví, stejně jako učení a vůdčí dovednosti potřebné pro profesní rozvoj za to.... [-]


Marketing

Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Spojené království Loughborough

Tento program nabízí vzrušující příležitost pro absolventy se zájmem o marketing a management rozvíjet hluboké znalosti marketingové teorie a praxe. [+]

Tento program nabízí vzrušující příležitost pro absolventy se zájmem o marketing a management rozvíjet hluboké znalosti marketingové teorie a praxe.

V průběhu roku budete objevovat tajemství za efektivní strategického marketingového řízení na globálním trhu, naučit se techniky používané při provádění a analýze průzkum trhu, a prozkoumat marketingový mix v mezinárodním kontextu.

Studenti programu budou mít přímý prospěch z odborného vzdělávání z předních výzkumných pracovníků a akademických pracovníků, z nichž mnozí jsou světově proslulé ve svých oborech.

Celkově lze říci, strategickým cílem tohoto programu je poskytovat marketingové znalosti a analytické dovednosti, které vás připraví pro každou roli marketingového řízení v rámci nadnárodní organizace.... [-]


MSc v obchodní psychologii

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let October 2019 Spojené království Loughborough + 1 více

Tento program je vhodný zejména pro studenty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v personálních funkcí, lidských rolí řízení zdrojů nebo jako obchodní poradce v oblastech, jako je výběr a hodnocení, organizační rozvoj a změny a rozvoje zaměstnanců. [+]

Tento program je vhodný zejména pro studenty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v personálních funkcí, lidských rolí řízení zdrojů nebo jako obchodní poradce v oblastech, jako je výběr a hodnocení, organizační rozvoj a změny a rozvoje zaměstnanců.

Učil zkušených výzkumných pracovníků a odborníků z praxe, studenti dostávají do hloubky školení vybavit aplikovat psychologické teorie a výzkumu, jak ovlivnit a informovat celou řadu důležitých obchodních rozhodnutí a efektivně pracovat na všech úrovních organizace.

Tam je silný důraz na rozvoj kritického myšlení a poradenské dovednosti, stejně jako schopnost efektivně pracovat s celou řadou organizačních zúčastněných stran. Studenti si mohou vybrat rozšířit a upevnit své praktické dovednosti absolvováním výzkumný projekt, který jim umožní aplikovat získané poznatky na organizační záležitosti.... [-]


Pracovní psychologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let October 2019 Spojené království Loughborough + 1 více

Tento BPS akreditovaný program je vhodný zejména pro studenty s bakalářský titul v oboru psychologie, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru jako povolání psychologa. [+]

Tento BPS akreditovaný program je vhodný zejména pro studenty s BPS-akreditovaný bakalářský titul v oboru psychologie, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru jako povolání psychologa.

Je také vhodný pro ty, kteří chtějí uplatnit své znalosti psychologie v personálních funkcích, role řízení lidských zdrojů nebo jako obchodní poradce v oblastech, jako je výběr a hodnocení, organizačního rozvoje a změn a rozvoje zaměstnanců.

Naše MSc v oboru psychologie práce je akreditován Britské psychologické společnosti (BPS). Dokončení programu splňuje požadavky Stage 1 kvalifikace pro ty, kteří chtějí jít na nakonec se stal HCPC registrována povolání psycholog. ... [-]


Pracovněprávní vztahy a řízení lidských zdrojů

Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Spojené království Loughborough

Tento program je vhodný zejména pro studenty, kteří chtějí získat důkladné znalosti z oblasti pracovních vztahů jako příprava na kariéru v pracovněprávní vztahy, sociálních vztahů a souvisejících oborech. [+]

Tento program je vhodný zejména pro studenty, kteří chtějí získat důkladné znalosti z oblasti pracovních vztahů jako příprava na kariéru v pracovněprávní vztahy, sociálních vztahů a souvisejících oborech.

Kromě poskytování studentům důkladnou průpravu v teorii a praxi pracovněprávní vztahy se předpokládá, že po dokončení programu budou studenti také splňují požadavky na znalosti pro znalce členství v Chartered Institute pro personál a rozvoj (CIPD), profesní orgán pro HR, pracovněprávních vztazích a příbuzných profesí ve V. Británii.

Učil akademiky se silným dosažených výkonů v obou pracovněprávní vztahy související výzkum a praktické zkušenosti z pracovněprávní vztahy a řízení lidských zdrojů, program se zaměřuje na rozvoj kritického myšlení a analytické schopnosti po boku z více praktické dovednosti potřebné pro kariéru v pracovněprávní vztahy a vysokého představitele.... [-]


řízení

Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Spojené království Loughborough

Náš management program je vynikající příležitost pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet praktické a funkční obchodní znalosti a dovednosti s cílem zlepšit jejich vyhlídky na zaměstnání. [+]

Náš management program je vynikající příležitost pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet praktické a funkční obchodní znalosti a dovednosti s cílem zlepšit jejich vyhlídky na zaměstnání.

Cílem programu je rozvíjet porozumění ze základních aspektů řízení podniku a stavět na dovednosti a kompetence relevantní pro střední management a vedoucích rolí. Je vhodný zejména pro studenty, kteří se non-obchodní stupňů nebo kteří si přejí, aby posílily své obchodní znalosti.

Naše zkušenosti pracovat se širokým spektrem průmyslových partnerů a manažerských týmů veden přímo do designu našeho řízení programu, který zahrnuje základní moduly, jejichž cílem je vybavit klíčové obchodní dovednosti vyhledávané moderních organizacích. Kromě toho je široká škála volitelných modulů vám umožňuje flexibilně přizpůsobit program, aby vyhovoval vašim individuálním kariéru.... [-]


Řízení lidských zdrojů

Campus forma Denní studium 1 rok October 2019 Spojené království Loughborough

Tento program je vhodný zejména pro studenty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v řízení lidských zdrojů nebo příbuzných oblastech řízení. [+]

Tento program je vhodný zejména pro studenty, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v řízení lidských zdrojů nebo příbuzných oblastech řízení.

Po ukončení programu, se předpokládá, že studenti budou splňovat požadavky na znalosti pro znalce členství v Chartered Institute pro personál a rozvoj (CIPD).

Učil akademiky jak s výrazným dosažených výkonů ve výzkumu HRM souvisí a praktické zkušenosti jako HR manažery, program se zaměřuje na rozvoj kritického myšlení a analytické schopnosti po boku z více praktické dovednosti potřebné pro kariéru v oblasti řízení lidí.

Učení, učení a hodnocení

Výuka na programu HRM je poskytuje naše světově proslulý odborného personálu pomocí řady metod, včetně přednášek, praktických workshopů, seminářů, skupinové práce, individuálních konzultací a zasedání zpětné vazby. Moduly jsou hodnoceny řadou metod, včetně obou zkoušek a hodnocení v kurzu, které jsou navrženy tak, aby rozvíjet silné praktické a akademické dovednosti.... [-]


Videos

Loughborough University - A Year in Review 2015/16

Nina Fozzard, MSc International Management at Loughborough University

Parmdeep Vadesha, The Loughborough MBA

Financial Trading Software at Loughborough University

Alastair Thornton, MSc Finance and Investment at Loughborough University

Zoe Anastasiou, MSc Business Analytics Consulting at Loughborough University

Erin Mcgarrachan, MSc Corporate Finance

Contact

Loughborough University

Adresa, 1. řádek School of Business and Economics Loughborough University Loughborough Leicestershire LE11 3TU United Kingdom
LE11 3TU Loughborough, England, Spojené království
Website http://www.lboro.ac.uk/departments/sbe/pg/
Telefonní číslo +44 1509 223621