London School of Business & Finance

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

London School of Business

Více než 16 let London School of Business121180_121140_lsbf-affiliate-masterstudies-campus.jpg

Jako součást Global University Systems, sítě více než 20 vysokoškolských institucí, LSBF pokračuje v rozšiřování a přizpůsobování se potřebám našich studentů. V roce 2013 jsme obdrželi ocenění Queen's Award for Enterprise za naše úspěchy v mezinárodním obchodu, což nám udělilo prestižní čest být jedním z mála soukromých vysokoškolských institucí, které takové ocenění získávají.

Pro zajištění 100% možností online kurzů pro studenty na dálku jsou naše kampusové programy digitalizovány a navrženy ve spolupráci s Mezinárodní telematickou univerzitou UNINETTUNO. Studenti LSBF nikdy neučiní sami - od prvního dne dostávají studenti individuální zpětnou vazbu od svých určených školitelů. Naši zkušení lektoři jsou vášniví ve svém oboru a polovina našich lektorů si vydělala vlastní doktorandské studium.

Přístupné vzdělávání

Ceníme si flexibility a rovného přístupu ke vzdělání po celém světě. Naše programy jsou k dispozici prostřednictvím čtyř příjmů každý rok a mohou být dokončeny buď na částečný úvazek, nebo na plný úvazek, během studijního období od 18 do 36 měsíců.

Bez ohledu na váš věk nebo předchozí vzdělávací zkušenost vyzýváme všechny nadšené studenty, aby zvážili vstup do naší globální komunity. U netradičních uchazečů bereme v úvahu předchozí pracovní zkušenosti pro případný vstup do našich programů. Žadatelé, kteří splňují požadavky na znalosti angličtiny a minimální manažerské zkušenosti, se mohou kvalifikovat na jeden z našich online programů.

Výhody studia online

Dovednosti, které si vyvíjí při získávání titulu, vás mohou připravit na větší zodpovědnost v práci, nebo poskytnout pověření, které potřebujete pro zcela novou profesní dráhu. V LSBF věříme, že tam, kde jste ve světě, byste neměli diktovat, kam vede vaše vzdělání.

Naše on-line programy jsou navrženy se stejným vysoce kvalitním obsahem, jaký můžete očekávat v našich on-campus kurzech, ale nabízejí flexibilitu studia z celého světa. Ať už jste vlastníkem firmy, rodičem s bydlištěm doma, nebo chcete-li vstoupit do nového pole bez přestávky od své aktuální pozice, můžete své studium přizpůsobit svému nabitému programu.

Jak se naučíte?

Prostřednictvím naší online vzdělávací platformy budete mít 24 hodinový přístup k programovým modulům a učebním materiálům, jako jsou profesionálně vytvořené videopřednášky vytvořené předními odborníky z praxe, relevantní případové studie a diskusní otázky, které umožní hlubší pochopení obsahu kurzu.

Od prvního dne bude váš určený školitel poskytovat individuální zpětnou vazbu a podporu, která vás provede studiem. Budete mít také možnost komunikovat s kolegy online studenty z celého světa prostřednictvím našich online fór.

Místa

UK Online

Adresa, 1. řádek
Sceptre Court, 40 Tower Hill

EC3N 4DX UK Online, Spojené království

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium