London School Of International Business - LSIB

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

NÁŠ CÍL

Poskytovat flexibilní on-line vzdělávání, které pomáhá při dosahování profesionální obchodní kvalifikaci kdekoliv a kdykoliv, a vzít kariéru nových výšin.

WHO by měla pokračovat naše kurzy?

Úspěšní manažeři, manažeři a odborníci, kteří chtějí postupovat ve své kariéře. Ambiciózní lidé, kteří chtějí rychle sledovat jejich zvolené profesní Ti, kteří chtějí začít nový podnik nebo převzít stávající na vyšší úroveň.

Kariérní rozvoj

Studium s LSIB vám dává možnost rozvíjet své znalosti o podnikání a informačních technologií a pomůže vám rostou vaše klíčové kompetence - takže získat dovednosti a efektivněji čelit pracovních projektů a situace. Nabízených programů vám pomůže dosáhnout potenciál vydělávat podporu pomocí našeho stavu techniky, on-line vzdělávání platformy a získejte bakalářské nebo magisterské úrovni kvalifikace.

Studie kdekoliv a kdykoliv

My v LSIB Nabízíme Vám flexibilní možnosti studia. Pomocí našeho on-line model, máte tu výhodu, že učení, aniž by museli opustit svou zemi a stále dosáhnout míru z pohodlí vašeho domova či kanceláře.

Naše programy jsou velmi flexibilní a volitelné jednotky umožňují specializovat v oblastech, které vás zajímají. Můžete studovat modules / jednotek v libovolném pořadí.

podpora

Jak LSIB studentů, budete mít přístup ke komplexní podporu v podobě on-line materiálů. Naši studenti komunikovat prostřednictvím on-line fóra, jako je Facebook a Twitter.

KVALITA

Můžete si být velmi jistý o ráži kvalifikace obdržíte, protože všechny kvalifikace LSIB jsou z plně uznána a akreditována příslušnými subjekty zajišťující, že kvalifikace dosažené jsou dobře přijímány.

Nákladově efektivní a vysokou hodnotu

Snaží LSIB, aby zajistila, že její náklady na jeho programech jsou vždy co možná nejdostupnější, aniž by slevila z norem pro své vzdělání. Programy jsou plně akreditovány a potvrzuji celém světě.

Chcete-li dodat naše špičkové programy kvality, používáme naši e-learningová platforma také volal Learning Management System as naší virtuální učební platformy. Naše Learning platforma všechny požadované nástroje pro vydání on-line vzdělávání na světové úrovni. Nabízíme řadu obchodních kvalifikací, na které jsou kladeny vzdělávací potřeby žáků, jako jste vy, na celém světě. Tyto profesionální kvalifikace jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky zaměstnavatelů.

Ty mohou být buď již v zaměstnání a chtějí dále svou kariéru tím, že studuje odbornou kvalifikaci, můžeme zcela jistě pomohou dosáhnout. Ať jsou vaše cíle, LSIB je zde, aby vás podpořit a pomoci vám jich dosáhnout. Výhody našich kurzů jsou následující: -

Profesionální

Naše kvalifikace vám dovednosti uspět a aby se rozdíl na pracovišti. Nabízíme programy v rozsahu od obchodního managementu do informačních technologií - dodáno 100 procent on-line.

Cenově dostupné

Naše programy jsou velmi cenově dostupné v porovnání s ostatními a mohou vám pomoci ušetřit tisíce liber a tak vám nabízí vyšší návratnost investic.

Uznávaný a vysoce kvalitní

Naše kvalifikace jsou uznávány a akreditaci vysokých škol, vysokých škol, zaměstnavateli a vládami po celém světě. Nabízených programů jsou vysoce kvalitní, pokud jde o kurikula (která je pravidelně aktualizována podle požadavků podnikatelském světě) a dodání prostřednictvím našeho on-line systému pro správu učení.

Pohodlné a flexibilní

Můžete studovat naše programy on-line nebo prostřednictvím distančního vzdělávání z pohodlí domova či kanceláře. Můžete přistupovat naše programy kdykoliv během dne, zda jste na práci nebo na dovolené.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
Crown House, 616 N Circular Rd, London NW10 7PN, UK
EC1V 4PW Londýn, Anglie, Spojené království

UK Online

Adresa, 1. řádek
UK Online, Spojené království