London School Of International Business - LSIB

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Náš cíl

Poskytujte flexibilní online učení, které pomáhá při dosahování odborných obchodních kvalifikací kdekoli a kdykoli a dovede kariéru do nových výšin.

Kdo by měl vést naše kurzy?

Úspěšní manažeři, vedoucí pracovníci a profesionálové, kteří chtějí ve své kariéře postupovat. Ambiciózní lidé, kteří chtějí urychlit zvolenou kariéru Ti, kteří chtějí založit nový podnik nebo přejít na vyšší úroveň.

Kariérní růst

Studium s LSIB vám dává příležitost rozvíjet své znalosti obchodních a informačních technologií a pomáhá vám rozvíjet vaše klíčové schopnosti - takže získáte dovednosti pro účinnější řešení pracovních projektů a situací. Programy, které vám pomohou dosáhnout potenciálu vydělávat na propagaci, využívají naši nejmodernější online vzdělávací platformu a získávají kvalifikaci na úrovni bakalářů nebo magisterských programů.

Studujte kdekoli a kdykoli

My v LSIB vám nabízíme flexibilní studijní možnosti. Díky našemu online modelu máte výhodu učení se, aniž byste opustili svou zemi, a stále dosáhnete určitého stupně z pohodlí vašeho domova nebo kanceláře.

Naše programy jsou velmi flexibilní a volitelné jednotky vám umožňují specializovat se na oblasti, které vás obzvláště zajímají. Moduly / jednotky můžete studovat v libovolném pořadí.

Podpěra, podpora

Jako studenti LSIB máte přístup k komplexní podpoře ve formě online materiálů. Naši studenti komunikují prostřednictvím online fór, jako jsou Facebook a Twitter.

Kvalitní

Můžete si být jisti kalibrem kvalifikace, kterou obdržíte, protože všechny kvalifikace LSIB pocházejí od plně uznaných a akreditovaných příslušnými orgány, což zajišťuje, že dosažená kvalifikace je dobře přijata.

Nákladově efektivní a vysoká hodnota

Snahou LSIB je zajistit, aby náklady na její programy byly vždy co možná nejpřístupnější, aniž by byly ohroženy standardy jeho vzdělávání. Programy jsou po celém světě plně akreditovány a přijímány.

K poskytování našich vysoce kvalitních programů využíváme naši virtuální platformu E-Learning, nazývanou také Learning Management System. Naše vzdělávací platforma má všechny potřebné nástroje pro poskytování online světového vzdělávání. Nabízíme řadu obchodních kvalifikací, které splňují vzdělávací potřeby studentů, jako jste vy, po celém světě. Tyto odborné kvalifikace jsou navrženy tak, aby splňovaly požadavky zaměstnavatelů.

Možná už jste v zaměstnání a chcete si svou kariéru dále prohloubit studiem odborné kvalifikace, kterou vám určitě můžeme pomoci dosáhnout. Ať už jsou vaše cíle jakékoli, LSIB je tu proto, aby vás podpořil a pomohl vám je dosáhnout. Výhody našich kurzů jsou následující: -

Profesionální

Naše kvalifikace vám dává dovednosti k úspěchu a ke změně na pracovišti. Nabízíme programy od Business Managementu po Informační technologie - dodávané 100% online.

Cenově dostupné

Naše programy jsou ve srovnání s ostatními velmi cenově dostupné a mohou vám pomoci ušetřit tisíce liber, čímž vám nabídnou vyšší návratnost vaší investice.

Uznáno

Naše kvalifikace jsou uznávány a akreditovány vysokými školami, univerzitami, zaměstnavateli a vládami po celém světě. Nabízené programy jsou vysoce kvalitní, pokud jde o učební osnovy (které se pravidelně aktualizují podle požadavků podnikového světa) a dodávají se prostřednictvím našeho online systému řízení učení.

Pohodlné a flexibilní

Naše programy můžete studovat online nebo distančním vzděláváním z pohodlí domova nebo kanceláře. K programům máte přístup kdykoli během dne, ať už jste v práci nebo na dovolené.

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
Crown House, 616 N Circular Rd, London NW10 7PN, UK
EC1V 4PW Londýn, Anglie, Spojené království