University of Leeds, Faculty of Education, Social Sciences, and Law

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Každým rokem se s námi více než 6 000 zahraničních studentů rozhodne pro studium, což dělá náš areál jednou z nejrozmanitějších a multikulturních oblastí ve Velké Británii. Přihlaste se s námi a přihlaste se ke komunitě vynikajících akademických pracovníků. Jsme mezi 100 nejvýznamnějšími univerzitami na QS World University Rankings 2019. Jsme také součástí celosvětové univerzitní sítě, která zahrnuje 16 výzkumných institucí intenzivně zaměřených na otázky globálního významu.

Vítejte na Pedagogické fakultě, společenských vědách a právu.

Tato fakulta spojuje odborníky z oblasti vzdělávání, sociologie a sociální politiky, politiky, mezinárodních vztahů, mezinárodního rozvoje, práva a kriminologie a zajišťuje výuku a výzkum prostřednictvím následujících škol.

Nabízíme vysoce kvalitní vysokoškolské, magisterské a výzkumné studium, což se odráží v tom, že univerzita získala ocenění Gold v rámci Teaching Excellence Framework (TEF), což je nejvyšší možné ocenění.

pedagogická škola

Jsme hrdí na naše postavení jako jedna z nejlepších škol ve Velké Británii pro výzkum v oblasti vzdělávání a vynikající výuku.

Jako student ve školní škole se stanete součástí naší prosperující akademické obce. Nabízíme přes 30 specializovaných programů pro vysokoškolské studium, výuku, postgraduální studium a postgraduální výzkum.

Škola práva

Právnická fakulta Univerzity v Leedsu je komunitou, ve které se snažíme prostřednictvím naší výuky, výzkumu a zapojení veřejnosti do světa změnit.

Naše škola je domovem světových předních učitelů a inspiračních učitelů, kteří jsou odhodláni prozkoumat současné problémy ve svém oboru a podporovat naše studenty, aby se stali vysoce zaměstnatelnými absolventy. Je to takový závazek, který nám umožnil vybudovat si mezinárodní pověst jako přední právnická škola.

Škola politiky a mezinárodních studií

Škola politologie a mezinárodních studií (POLIS) je živá škola, kde akademický výzkum informuje a zapaluje naše učení. Poskytujeme akademickou výuku a teoretickou přípravu pro zkoumání současných výzev naší globální společnosti.

Sociologická škola a sociální politika

Škola sociologie a sociální politiky (SSP) je komunita, ve které se snažíme prostřednictvím naší výuky, výzkumu a zapojení veřejnosti do společnosti změnit.

Žijeme v době dramatických sociálních, politických a ekonomických změn, národně, mezinárodně i celosvětově. Studium společenskovědních titulů nemůže být vzrušující nebo včasné.

Místa

Leeds

Adresa, 1. řádek
Beech Grove House
University of Leeds


LS2 9JT Leeds, Anglie, Spojené království