University of Leeds, Institute for Transport Studies (ITS)

Úvod

Read the Official Description

Institut pro dopravní studií je volně stojící akademické oddělení University of Leeds a součástí Fakulty životního prostředí.

Ústavu primárním účelem je prosazovat porozumění dopravní činnosti, operace a používat, a na rozvoj dovedností a osvědčených postupů mezi dopravními odborníky a rozhodovací pravomocí.

Historie ITS sahá více než čtyřicet let a University of Leeds nejprve nabídnut program dopravní Masters v roce 1965. Ústav byla formálně založena v roce 1972 a od té doby začal být světovým lídrem v oblasti dopravního výzkumu a výuky.

Kurzy a školení

Ústav je Spojené království je největší jediná akademická skupina poskytující dopravní kurzy a školení. V typickém roce tam je asi 500 studentů, kteří se vysokoškoláka moduly, 80 studentů v magisterských programech, až 40 registrovaných Doktorandi a desítky delegátů se účastní krátkých kurzů.

Tím, Institut významně přispívá k řešení nedostatku kvalifikované pracovní síly, kterým čelí odvětví dopravy, a ke zlepšení množství i kvality dopravních odborníků na mezinárodní úrovni.

Výzkum

ITS je přední mezinárodní centrum pro dopravní výzkum. Je zvláště pozoruhodný pro šíři a hloubce výzkumu, mezinárodní kvality, který byl ověřen Research Assessment (RAE), cvičení sahá po dobu 20 let. Výzkum je sponzorován řadou organizací, včetně britské ministerstvo pro dopravu, Evropské komise, a inženýrství a fyzikální vědy rady pro výzkum. ITS byl také první akademická jednotka v Británii k dosažení 9001 akreditaci ISO pro řízení výzkumu.

Zaměstnanci

ITS má přibližně 50 akademických / výzkumných pracovníků a zaměstnanců asi tucet podpory. Ústav je hrdá na své rozhraní a multi-disciplinární povahy; zaměstnanci pocházejí z nejrůznějších oborů v pozadí, včetně ekonomiky, strojírenství, zeměpis, matematika, výpočetní technika, psychologie a sociální vědy.

Její zaměstnanci mají za předpokladu, odborné poradenství k mezinárodním organizacím, jako je Světová banka, Evropská komise a Mezinárodního dopravního fóra, na národních vlád po celém světě a na subjekty ve Spojeném království, jako je například sněmovny dopravu užšího výboru. Zaměstnanci také slouží jako editory a / nebo členy redakčních rad mnoha předních dopravních časopisech a hrají významnou roli při organizování mezinárodních dopravních konferencí.

Jako uznání silné organizační závazek k výchově a rozvoji personálu, ITS byla udělena Investor ve stavu People v roce 2004.

Vize, poslání a hodnoty

Oporou závazek institutu k bytí efektivní organizace je má a komunikuje jasnou vizi, poslání a nastavení hodnot.

Vision prohlášení - Ústavu vize je "být rozpoznán jako světový leader v oblasti výuky a výzkumu souvisejících s dopravou."

Prohlášení o poslání - Posláním institutu je "urychlit pochopení spediční činnost, provoz a používání a rozvoj dovedností a osvědčených postupů mezi dopravními odborníky a rozhodovací pravomocí."

Hodnoty prohlášení - Institut se domnívá, že její hodnoty jsou jádrem pokračování jeho úspěchu, a že být členem jeho prostředků bychom měli:

podporovat inovace a kreativitu; usilovat o dosažení excelence ve všech našich činnostech; respekt a podporovat se navzájem, bude odpovídat individuálním potřebám a cílům; být ochotni sdílet znalosti a učit se od sebe navzájem; očekávají, že budou zacházet spravedlivě a provádět veškerou činnost s integritou; mají společnou odpovědnost za své "budoucí úspěch; transparentní v našem rozhodování, rozsáhlé konzultace podle potřeby a podpořit zapojení zaměstnanců na všech úrovních.
This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc (eng) Plánování A Inženýrské Dopravy (na Plný úvazek)

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2017 Spojené království Leeds

Tento program je zaměřen na technická řešení pro přepravu problémů, a to zejména, jak se návrh systémů určuje povahu, jak se lidé a zboží je přepravováno. Dozvíte se, jak používat inženýrství čelit výzvám integrace různých druhů dopravy a učinit cestování bezpečnější, ekologičtější a účinnější. [+]

Tento program je zaměřen na technická řešení pro přepravu problémů, a to zejména, jak se návrh systémů určuje povahu, jak se lidé a zboží je přepravováno. Dozvíte se, jak používat inženýrství čelit výzvám integrace různých druhů dopravy a učinit cestování bezpečnější, ekologičtější a účinnější. Budete analyzovat lidskou interakci s dopravní designem a brala v úvahu potřeby různých uživatelů v dopravní designu a managementu. Navrhování pro bezpečnost, efektivitu a životní prostředí, budete uvažovat o tom, jak může být technická řešení v souladu s dopravní politikou a uplatňovat konstrukční standardy silnic a křižovatek. Budete používat modely pro plánování sítě a předvídat poptávku, plánují výstavbu silnic a infrastrukturní projekty, rozvíjet dovednosti pro posouzení pokročilé systémy pro řízení dopravy. Stejně jako získání základní technické dovednosti v oblasti sběru dat, modelování, plánování a projektování, budete vybírat z celé řady volitelných modulů, z nichž všechny mají praktické aplikace. Výzkumné prostředí Institut pro dopravní studií (ITS) byla založena jako první multi-disciplinární odboru dopravy ve Velké Británii, a budeme i nadále v čele pole s naším výzkumem. Naše pověst nám umožňuje investovat do world-class zařízení, jako je například University of Leeds Driving Simulator - jeden z nejvíce sofistikované v jakémkoli univerzity na světě, což nám umožňuje výzkum chování řidičů v kontrolovaných laboratorních podmínkách. Máme také přístup do různých specializovaných softwarových nástrojů, včetně těch, které jsme vyvinuli in-house, jako je Saturn, Pluto Dracula, Mars a Konsult. Akreditace Tento program je rozpoznána hlavními profesními organizacemi v odvětví dopravy. Splňuje vzdělávací požadavky pro členství v Chartered Institute of logistiky a dopravy... [-]

Msc Doprava Ekonomika

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců September 2017 Spojené království Leeds + 1 více

Tento program, určený pro studenty s pozadím v ekonomii, vám umožní používat ekonomii nejprve pochopit a poté řešit otázky dopravy.
Budete prohloubit své znalosti ekonomických metodik a prozkoumat, jak mohou být použity v odvětví dopravy. [+]

Tento program, určený pro studenty s pozadím v ekonomii, vám umožní používat ekonomii nejprve pochopit a poté řešit otázky dopravy. Budete prohloubit své znalosti ekonomických metodik a prozkoumat, jak mohou být použity v odvětví dopravy. Použití metodik z ekonomie blahobytu a analýzy nákladů a přínosů na regulační ekonomiku a ekonometrické analýzy, budete zkoumat klíčové politické otázky jako například: Jak se úroveň zdanění ovlivnit volbu lidí o dopravě? Jaké formy regulace dopravy byly úspěšné? Jakou roli by měl stát hrát v vlastnit a provozovat veřejnou dopravu? Uživatelé by měli platit přímo za jejich osobní přínos k poškození životního prostředí? Jediný průběh svého druhu ve Velké Británii, tento program vám umožní pracovat s předními výzkumnými pracovníky v world-class zařízení vytvořit jedinečnou sadu dovedností. Výzkumné prostředí Institut pro dopravní studií (ITS) byla založena jako první multi-disciplinární odboru dopravy ve Velké Británii, a budeme i nadále v čele pole s naším výzkumem. Naše pověst nám umožňuje investovat do world-class zařízení, jako je například University of Leeds Driving Simulator - jeden z nejvíce sofistikované v jakémkoli univerzity na světě, což nám umožňuje výzkum chování řidičů v kontrolovaných laboratorních podmínkách. Máme také přístup do různých specializovaných softwarových nástrojů, včetně těch, které jsme vyvinuli in-house, jako je Saturn, Pluto Dracula, Mars a Konsult. Kombinované studium na ITS Tento program je k dispozici také studovat na částečný úvazek po dobu 24 měsíců, přesto, že program je flexibilní a my vám poradíme, aby pro přijetí mezi 24 a 36 měsíců. Můžete také studovat tento program jako postgraduální diplom (PGDip)... [-]

MSc Dopravní Plánování A životní Prostředí (na Plný úvazek)

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2017 Spojené království Leeds

Tento program zkoumá vztahy mezi dopravy a prostředí, a vybavuje vám praktické přístupy k životnímu prostředí šetrné dopravní plánování. Budete studovat základní principy dopravního plánování a pak použít na problematiku životního prostředí. [+]

Doprava je hlavní příčinou dopadu na životní prostředí, a to je široce připustil, že další rozšíření přepravy musí být v rovnováze s poškození životního prostředí. Tento program zkoumá tento vztah a vybavuje vám praktické přístupy k životnímu prostředí šetrné dopravní plánování. Budete studovat základní principy dopravního plánování a pak použít na problematiku životního prostředí. Hlavní moduly vám umožní analyzovat komplexní povahu prostředí, dopravní rozhraní, hodnotit dopad zvláštních režimů dopravy na životní prostředí a navrhnout účinná řešení, která se ztotožní s ostatními politikami. Budete rozvíjet technické znalosti emisí vozidel, meteorologii, hluk a znečištění ovzduší, monitorovacích nástrojů a přístupů k modelování a konstrukční dopravní systémy ke snížení znečištění. Ve stejné době, budete stavět dovednosti při sběru dat v oblasti životního prostředí a analýzy a vybrat si volitelné moduly v tématech, které vyhovují vašim zájmům či profesní plány. Výzkumné prostředí Institut pro dopravní studií (ITS) byla založena jako první multi-disciplinární odboru dopravy ve Velké Británii, a budeme i nadále v čele pole s naším výzkumem. Naše pověst nám umožňuje investovat do world-class zařízení, jako je například University of Leeds Driving Simulator - jeden z nejvíce sofistikované v jakémkoli univerzity na světě, což nám umožňuje výzkum chování řidičů v kontrolovaných laboratorních podmínkách. Máme také přístup do různých specializovaných softwarových nástrojů, včetně těch, které jsme vyvinuli in-house, jako je Saturn, Pluto Dracula, Mars a Konsult. Akreditace Tento program je rozpoznána hlavními profesními organizacemi v odvětví dopravy. Splňuje požadavky na vzdělání pro členství v Chartered instituce silnic a dopravy (CIHT) a poskytuje cestu směrem k dopravní... [-]

MSc Matematické Modelování Pro Dopravu

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců September 2017 Spojené království Leeds + 1 více

Tento program je určen pro studenty, kteří mají solidní základy v matematice *. Důraz je kladen na získání "hluboké" porozumění, jak mohou být dopravní systémy pojímány, a proto vytvořit a používat matematické modely pro reprezentaci, porozumět, analyzovat a optimalizovat výkon dopravních sítích a tocích. Studenti se učí jak formulovat reálného světa dopravní problémy jako matematické problémy a alternativní způsoby, jak jejich řešení. [+]

Matematické modely tvoří základ všech kvantitativních analýz dopravních systémů; minulost, přítomnost a budoucnost. Takové modely se spoléhat na to, poskytnout vědecký základ pro dopravní politiku a rozhodování. Tam je rostoucí potřeba vysoce kvalifikovaných kvantitativní modeláři v celé oblasti mezinárodní přepravy v poradenské společnosti, které plánují oddělení a univerzit. Tento program je určen pro studenty, kteří mají solidní základy v matematice *. Důraz je kladen na získání "hluboké" porozumění, jak mohou být dopravní systémy pojímány, a proto vytvořit a používat matematické modely pro reprezentaci, porozumět, analyzovat a optimalizovat výkon dopravních sítích a tocích. Studenti se učí jak formulovat reálného světa dopravní problémy jako matematické problémy a alternativní způsoby, jak jejich řešení. * Prosím, obraťte se na programu Leader k neformální diskuzi o úrovni matematiky potřebných a pro všechny otázky týkající se obsahu programu. Studenti se naučí: rozpoznat reálná dopravní otázky, které jsou citlivé na matematické analýze; porozumět tomu, jak a proč se matematické modely jsou používány v různých kontextech dopravních analýz; nalézt způsoby, jak formulovat problematiku dopravy do matematických problémů a rozvoj příslušných strategií řešení; aplikovat optimalizační algoritmy pro provoz síťových modelů; psát počítačové programy k řešení matematických modelů a vizualizovat výstupy modelu; napsat vědecké zprávy o dopravních modelů a modelovacích přístupů, vhodná pro technické a laické veřejnosti; pracovat v multidisciplinárním týmu a efektivně realizovat a komunikovat úlohu matematického modelování v rámci integrovaného projektu; kriticky a tvořivě vyhodnotit aktuální problémy, výzkum a pokročilé stipendium v ​​oboru; zaujmout proaktivní a self-reflexní úlohu v rozvoji profesionální vztahy s ostatními, v připravenosti na kariéru... [-]

MSc Udržitelnosti V Dopravě

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců August 2017 Spojené království Leeds + 1 více

Spojující odbornost Institutu pro dopravu studií a udržitelnosti Research Centre, tento program bere v úvahu interakci mezi hospodářství, společnost, životní prostředí a správy věcí veřejných. Budete zkoumat ovladače, jako jsou politiky v oblasti změny klimatu a iniciativ corporate governance a rozvíjet dovednosti na pomoc dodávat integrovaná řešení přepravy. [+]

Způsob, jakým svět myslí o dopravě se změnil. Nyní se více holistický a dlouhodobější perspektivu o budoucnosti dopravy a její vztah s rozvojem udržitelných společenství. Spojující odbornost Institutu pro dopravu studií a udržitelnosti Research Centre, tento program bere v úvahu interakci mezi hospodářství, společnost, životní prostředí a správy věcí veřejných. Budete zkoumat ovladače, jako jsou politiky v oblasti změny klimatu a iniciativ corporate governance a rozvíjet dovednosti na pomoc dodávat integrovaná řešení přepravy. Naučíte se provádět strategické přezkumy dopravy a územního politiku, provést posouzení udržitelnosti a provádět územního zónování a kontrolní vývoj cvičení. Budete vzít v úvahu role vlády, trhů a komunit, ve podporovat udržitelnost a vyhodnocení politických intervencí napříč odvětvími a prostorových měřítek. Volitelné moduly také vám umožní se specializují na témata, která vás zajímají. Výzkumné prostředí Institut pro dopravní studií (ITS) byla založena jako první multi-disciplinární odboru dopravy ve Velké Británii, a budeme i nadále v čele pole s naším výzkumem. Naše pověst nám umožňuje investovat do world-class zařízení, jako je například University of Leeds Driving Simulator - jeden z nejvíce sofistikované v jakémkoli univerzity na světě, což nám umožňuje výzkum chování řidičů v kontrolovaných laboratorních podmínkách. Máme také přístup do různých specializovaných softwarových nástrojů, včetně těch, které jsme vyvinuli in-house, jako je Saturn, Pluto Dracula, Mars a Konsult. Budete také podporována udržitelnost výzkumným střediskem (SRC), interdisciplinární centra pro špičkového výzkumu v této dynamicky se rozvíjející oblasti. SRC spolupracuje s partnery a investoři, jako jsou Marks & Spencer a Asda k řešení klíčových problémů, kterým čelí podniky a... [-]

Plánování MSc Dopravy (na Plný úvazek)

Campus forma Denní studium 12 měsíců August 2017 Spojené království Leeds

Tento program, určený pro studenty ze širokého spektra prostředí, zařídíme pro profesionální kariéru v dopravě. Povinné moduly vám solidní základy v klíčových oblastech, jako je politika, ekonomika, plánování, modelování a analýzy dat. Volitelné moduly pak umožní, aby se specializují na témata, která podle svých zájmů a kariéru. [+]

Dopravní plánovači hrají klíčovou roli v zajištění toho, aby dopravní systémy jsou efektivní a spravedlivé. Tento program, určený pro studenty ze širokého spektra prostředí, zařídíme pro profesionální kariéru v dopravě. Povinné moduly vám solidní základy v klíčových oblastech, jako je politika, ekonomika, plánování, modelování a analýzy dat. Volitelné moduly pak umožní, aby se specializují na témata, která podle svých zájmů a kariéru. Naučíte se analyzovat různé pohledy na dopravu a jejich výchozích předpokladů, stejně tak jako hodnocením budoucí poptávky po dopravě a její dopady. Budete zvážit, jak a proč se rozdílné dopravní politika práci a jejich vztah k širší sociální politiky. Kromě toho se dozvíte, různé metody sběr, analýzu a prezentaci přenášet data, modelování dopadů rozsahu intervencí a navrhnout a realizovat objektivní vedené strategie. Výzkumné prostředí Institut pro dopravní studií (ITS) byla založena jako první multi-disciplinární odboru dopravy ve Velké Británii, a budeme i nadále v čele pole s naším výzkumem. Naše pověst nám umožňuje investovat do world-class zařízení, jako je například University of Leeds Driving Simulator - jeden z nejvíce sofistikované v jakémkoli univerzity na světě, což nám umožňuje výzkum chování řidičů v kontrolovaných laboratorních podmínkách. Máme také přístup do různých specializovaných softwarových nástrojů, včetně těch, které jsme vyvinuli in-house, jako je Saturn, Pluto Dracula, Mars a Konsult. Akreditace Tento program je rozpoznána hlavními profesními organizacemi v odvětví dopravy. Splňuje vzdělávací požadavky pro členství v Chartered Institute of logistiky a dopravy (CILT UK) a Chartered Institution silnic a dopravy (CIHT) a poskytuje cestu směrem k dopravní plánování Professional (TPP)... [-]