Leeds College of Art

Úvod

Read the Official Description

Leeds College of Art Leeds College of Art bylo poskytování vysoce kvalitní umění a výprava školství za více než 160 let a přispěl významně k rozvoji uměleckého vzdělávání v Británii a dále, když propagoval nové způsoby, jak učit a kvalifikace struktura. Naši studenti zažít intenzivní a vzrušující atmosféru, kde se učitelé cítí vášnivě, že každý člověk by měl zjistit, jejich individuální tvůrčí potenciál a kde tvrdá práce vyplatí off. Máme více než 1000 BA (Hons) stupně studentů a Dalších 900 kteří studují kurzy dalšího vzdělávání, kteří všichni ocitnou ponoří do skutečně tvůrčí prostředí.

Vybudovali jsme vynikající pověst jako vzrušující alternativou k tradičním univerzity, důsledně vyrábějící umělci a návrháři národní a mezinárodní renomé. Do značné míry, naše pověst jde před námi: Henry Moore a Barbara Hepworth studoval zde, stejně jako v poslední době, Marcus Harvey, Damien Hirst, Danny Sangra a Omar Kashoura. V Leeds College of Art, kde budete ponoří do atmosféra, která vám pomůže odhalit své vlastní individuální talent a potenciál, kde tvrdá práce, skutečně platí off, a kde budete mít všechny zdroje, které potřebujete pro vaše nápady rýsovat. Naše vynikající personál: studentské poměry znamenají budete těžit z co největší osobní pozornost a expert radu, jak budete potřebovat. Bude vám nabídnuta jazykovou podporu Angličtina jako součást vaše školné. Kvalifikovaný lektor Vás bude podporovat při písemné úkoly, výuka v anglickém jazyce, a příprava na zkouška IELTS, (je-li studovat na úrovni FE)

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět Rok založení » Vidět BA programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Magistr V Tvůrčí Praxi (ma)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2018 Spojené království Leeds + 1 více

Naše Master of Arts v kreativních praxi byl navržen pro kreativní praktiky; čerství absolventi a profesionály, kteří chtějí zkoumat, upevnit a prohloubit jejich praxi v jejich vlastním kontextu. Tento kurz je především o jednotlivce. [+]

Náš Master of Arts v Creative praxi byl navržen pro kreativní praktiky; čerství absolventi a profesionály, kteří chtějí zkoumat, upevnit a prohloubit jejich praxi v jejich vlastním kontextu. Tento kurz je především o jednotlivce.

Jedinečný program vás vyzývá, aby usilovaly o individuální návrh výzkumu po celou dobu trvání tohoto programu, který vám umožní prozkoumat a posílit svou vlastní praxi a umístěte jej do středu svého studia. To reaguje na potřeby absolventů v oblasti umění a designu, kteří chtějí, aby i nadále rozvíjet svou praxi; rozvíjet jejich identitu v kontextu tvůrčích a kulturních odvětví; udržovat kontakt s jinými tvůrčích praktiky; vypracovat nezávislé nebo jiné profesní dráhu v rámci portfolia kariéry. ... [-]


Videos

Welcome to Leeds College of Art