Lancashire Business School, University of Central Lancashire

Úvod

Read the Official Description

Lancashire Business School je významnou mezinárodní centrum pro postgraduální vzdělávání a rozvoje s ucelenou řadu programů pro potenciální a praktikování manažery a odborníky.


Naším cílem je zajistit, aby prostřednictvím důsledné poskytování vysoce kvalitních programů a služeb, můžeme zvýšit schopnosti a přispět k dosažení osobních a organizačních excelence.


Business School na postgraduální kurzy nabízíme vám možnost získat i základní znalosti a dovednosti a in-hloubkové porozumění a vhled do specifických odborných oblastech.


Snažíme se umožnit našim absolventům získat konkurenční výhodu v oblasti výkonu manažerské a profesní kariéru a které výrazně přispívají k plnění jejich zaměstnávání organizací.


Business School v současné době má přes 700 doktorandů z celé Velké Británii a to jak v zahraničí, čímž se zajistí jeden z největších středisek správy a odborné vzdělávání ve Velké Británii. Naše kurzy jsou dobře zavedené a mají značnou reputaci mezi zaměstnavatelem organizací v soukromém, veřejném a neziskovém sektoru.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: