Leeds Trinity University

Úvod

Read the Official Description

Pokud zvolíte Leeds Trinity University, Můžete si vybrat vysokou školu proslulý pro výuku dokonalosti, velmi zaměstnatelní absolventů a vysoké spokojenosti studentů. Zavázali jsme se nabízí personalizované studentů zážitek, v přátelské a podporující prostředí, které vám umožní prosperovat. Naše velikost znamená, že se známe z našich zahraničních studentů podle jména, který vám pomůže cítit jako doma od chvíle, kdy přijedete.

Už jsme neměli tu čest, ale setkání? My jsme Leeds Trinity University, Jeden z předních univerzit ve Velké Británii o spokojenosti studentů a zaměstnatelnosti. Byli jsme poskytuje vynikající, studenta-střed vyšší vzdělání za téměř 50 let. Najdete nás na krásném areálu, jen šest mil od centra města Leeds - jedné z nejlepších studentských měst ve Velké Británii.

Propagoval jsme zahrnutí odborných pracovních stáží s každým stupněm, což studentům skutečný náskok, když soupeří o své první postgraduální práci. Výsledky hovoří samy za sebe - 95% našich studentů jsou zaměstnáni, nebo v dalším studiu šest měsíců poté, co promoval, což nás staví do top 25% všech britských univerzit pro zaměstnatelnost.

Naši přednášející pracovníci mají rozsáhlé odborné zkušenosti ve svých oborech, a mnohé z nich jsou také aktivními vědci, což přispívá k Leeds Trinity"S rostoucí reputaci pro výzkum ex cellence. Jsme mohutně investuje do vývoje nové generace výzkumných pracovníků s širokou škálou plně financovaných doktorských stipendií každý rok. Jsme hrdí na to nabídnout individuální a inkluzivní Universi ty zkušenosti, které dává každý student podporu realizovat jejich potenciál. To je důvod, proč jsou naši studenti velice spokojeni (v souladu s Národní studentský průzkum), a oni všichni se shodují - jste opravdu název, není číslo, na Leeds Trinity University.

Jaký je rozdíl 50 let činí. Byla založena v roce 1966, jako dvou katolických pedagogických fakultách, Leeds Trinity University proměnila uznávaný univerzity renomovaného pro výuku excelence, spokojenosti studentů a zam loyability. Tato transformace byla vedena naší vize a hodnoty, které jsou v centru všeho, co děláme.

Vidění

Naší vizí je být proslulý pro rozvoj sociálně působivých, vysoce zaměstnatelní jednotlivce prostřednictvím průkopnické, výzkum-vedl učení a vyučování.

Hodnoty

Naše Val UES důstojnosti, úcta, sociální spravedlnost a rovnost jsou žil ven a jsou prokázané:

  • usilování o dokonalost ve všem, co děláme
  • že je soucitný, uctivý a zahrnující komunity, která zahrnuje rozmanitost
  • jednat čestně a transparentnosti
  • povzbuzující dialog a spolupráce

Mise

Naším posláním je vedena naší katolické identity a víry nadace, nabízíme výjimečný vzdělávací zkušenost v rozmanité společnosti. Zavázali jsme se k podpoře důstojnosti, dodržování, sociální spravedlnosti a rovnosti, aby bylo dosaženo pozitivních sociálních a ekonomických dopadů.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma Mezinárodní Obchod

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Leeds + 1 více

Cílem programu je poskytnout základní znalosti, vědomosti a dovednosti potřebné pro absolventy vysokých škol, aby začala pracovat kompetentně a efektivně v rámci mezinárodního obchodu a řízení životního prostředí v řídících funkcích na střední úrovni. [+]

Cílem programu je poskytnout základní znalosti, vědomosti a dovednosti potřebné pro absolventy vysokých škol, aby začala pracovat kompetentně a efektivně v rámci mezinárodního obchodu a řízení životního prostředí v řídících funkcích na střední úrovni. Je 1 rok plný úvazek program (2 roky na částečný úvazek) a budete se také zavazují profesionální pracovní úkol, ve kterém se očekává, že k dokončení řízení konzultační projekt pro organizaci. Mnohé z modulů se zaměří na konkrétní země a regiony, jako součást jejich zkoumání mezinárodních podnikatelských subjektů. Studenti by měli být projevovat zájem o zkoumání obchodní praxi a kultury přes pohybovaly částech světa, a čerpat široce na to ve svých úkolů. Každý rok tam jsou řada národností přítomných ve studentské skupiny, jakož i přednášel pracovníků, a to je bohatým zdrojem informací a kulturní povědomí, který se stane nedílnou součástí kurzu. Výhody mezinárodního obchodu Studie teoretické základy mezinárodního obchodu s případovými studiemi v reálném životě a průmyslových zkušeností. Poslechněte si od průmysl pozvaných řečníků, jako je Coca-Cola, ASDA, Google. Přijímat podpora ze strany obchodních mentorů v naší podnikatelské centrum, kde si můžete skutečně založit vlastní firmu. Možnost studovat v zahraničí na jedné z našich partnerských univerzit například Austrálie, Španělsko, USA, Francie. Absolvent destinace Potenciální kariéry může zahrnovat; Správa Global zdrojů, mezinárodní marketing a řízení prodeje, Export poradenství, mezinárodních standardů účetního výkaznictví a řízení rizik, Obchodní růst a vývoj poradenství, obchodování s měnou a zprostředkování, mezinárodní a nadnárodní pojištění. Předpoklady Honours degree (minimálně 2,2) v jakémkoli oboru. Jinak budeme uvažovat žadatelům kvalifikací pod studijních úrovni s vhodným... [-]

Videos

Leeds Trinity University welcomes international students

Leeds Trinity University: Business, Management and Marketing courses

Leeds Trinity University: Placements

Your guide to Accommodation choices at Leeds Trinity

Contact

Leeds Trinity University

Adresa, 1. řádek Brownberrie Lane
Horsforth LS18 5HD, United Kingdom
Website http://www.leedstrinity.ac.uk/
Telefonní číslo +44 113 283 7100