London School of Theology

Úvod

Read the Official Description

Církev potřebuje křesťany, kteří si myslel, přes důsledky své víry a může vztahovat ji ostře, relevantně a prakticky pro společnost. Program Teologie je akademicky přísné, ale také se zaměřuje na měnící se kulturní a intelektuální klima. Je to dynamická a inovativní program, který nebude zanedbávat klíčové foundational principy evangelické víry.

Přehled

London School of Theology je největší Evangelikální teologický vysoká škola v Evropě se silným akademické pověsti. Jeho identita je definována čtyřmi základními hodnotami - evangelia, Bible, církev a svět.

Jak Gospel lidé, Chceme, aby naše životy, myšlenky a akce, které mají být ve tvaru Boží lásky k nám, jak prohlásil v evangeliu;

Jak Bible lidéVěříme, že Bible je Boží inspiraci, bydlení, transformativní a životodárnou slovo a dělal známý, osobně, lidstvu v jeho Synu Ježíši Kristu;

Jak Církevní lidéChceme, aby se zapojili do budování kostelů, které jsou zaměřené na evangelia a Bible v jejich životě, uctívání a poslání a poháněné silou Božího Ducha; a,

Jak Svět lidí, Snažíme se svědčit jiných vyznání a žádný, jako následovníci Krista, stejně jako pořadatelská a obnovují naše životní prostředí, společnost a geopolitickou realitu ve světle evangelia. Chceme být součástí Božího díla v obnovení tento svět.

Tyto základní hodnoty definovat, kdo jsme, co se snažíme, aby se jako instituce a výše uvedené hodnoty jsou posíleny v našich studentů do kurzů, které nabízíme.

Program Teologie se nachází v centru všech našich vyučovaných programů, a zahrnuje širokou škálu témat. Je to dynamická, inovativní a snaží se prosazovat klíčové základním principům evangelické víry.

Proč studovat teologii na LST?

BA v teologii na LST je určen pro lidi s názvem s cílem nabídnout služby kostely, mise, školy a společnosti jako celku. Program je akademicky přísné a umožňuje získat hlubší pochopení Písma a její význam na svět kolem sebe. Zabývá se mění naše kulturní a intelektuální klima a jak křesťanská víra se ostře, relevantně a prakticky pro společnost.

Tady na LST, budete mít také výsadu studovat po boku a interakci se studenty a zaměstnanci, respektive z různých prostředí a denominací, které obohacuje celý zážitek studie. Kromě toho, zažijete osobní duchovní růst částečně prostřednictvím vyučovaných programů a mimoškolních aktivit pořádaných studentů.

Celková struktura programu

K dispozici jsou 4 široké oblasti studia jmenovitě biblických studií, historické a teologické studium, Missiological studia a Applied teologie.

Povinné moduly tvoří srdce programu a velkou většinu úrovní 1 a 2 (100 povinné úvěrů na úrovni 1 a 90 na úrovni 2). Na úrovni 3, jsou studenti mít větší volnost specializovat, výběr dva 20-ti kreditních moduly z různých možností, které nabízí kromě tří povinných modulů, stejně jako 40-úvěrový projekt na téma dle vlastního výběru.

Každá úroveň má povinný modul, který obsahuje praktické zkušenosti a umístění jak v průběhu i po termínu čase.

Kariéra v teologii

Kromě toho, tréninková jednotka nabízí podporu a pomoc studentům, jak se snaží objevit a přijmout jejich další kroky k ukončení školní docházky, koordinací veškeré informace o výkon povolání, které škola obdrží, v různých církve a křesťanské hodnoty. Jednotka má také řadu užitečných zdrojů na kariéru v jeho zdrojů pokoje, stejně jako pořádání nejrůznějších seminářů a vzdělávacích akcí, pokud jde o CV-psaní, dovednosti rozhovor, trasy do ordinované služby atd.

Celkově program poskytuje vynikající rezervu na budoucí progrese v řadě vzájemně propojených souvislostech, jako je příprava pro další akademické studium teologie, biblických studií a příbuzných oborů, stejně jako vybavení dovednosti vztahující se na místním kostele službě ve Spojeném království a na mezinárodní úrovni ,

Teologie, hudby a uctívání a teologie a uctívání

Tyto dva kombinované a integrované programy vyznamenání jsou jediní svého druhu v Evropě a byly původně vyvinuty s hudbou a bohoslužby nadaci (MWF). Stejně jako podstatné základní programu teologických studií, které nabízejí širokou škálu hudebních a uctívání modulů.

Naše založena Teologie, hudby a uctívání nabízeny na vysvědčení, diplom, a vysokoškolské studijní program je speciálně navržen pro hudebně nadané studenty zájem o kombinovanou a integrovaný studijní program teologie, hudby a uctívání, kteří chtějí rozvíjet svou hudební dovednosti a znalosti na vysoké úrovni a na zároveň si přejí být teologicky vybavení.

Teologie & UCTÍVÁNÍ PROGRAM

Tato nová teologie a uctívání kombinovaný studijní program, nabízí vysvědčení, diplom a úroveň vzdělání, má dvě cesty: - hudební cesta je určen pro studenty, kteří mají zjevné dárky v hudbě, ale kdo přicházejí s omezeným zkušenosti hudbu nebo jistý pochopení čtení Obecně hudební dovednosti.

  • Non-music cesta je určen pro studenty, kteří si nepřejí, aby se všechny možnosti hudby, ale chtějí zvýšit své znalosti a praxi firemního uctívání prostřednictvím řady specializovaných a umělecky tvůrčí modulů.

Absolventů tohoto kurzu jsou vybaveny tak, aby sloužil, například, jak církev hudební ředitelé, uctívání pastory, písně spisovatelé, kreativní uctívání koordinátory, na volné noze hudebníků a umělců.

Distanční vzdělávání

Chcete rozvíjet své osobní znalosti Bible, teologie a spirituality? Nebo hledáte uznávané kvalifikaci, ale nemohou studovat na místě na LST? Jsme rádi, že se chystáte dozvědět se více o Bohu a Bibli. Ať druh studia, který vás zajímá, Open Learning má zkušenosti a znalosti, které vám pomohou. Máme za sebou dlouhou historii vzdělávacích křesťanů pro službu v církvi a ve světě. A můžete si vybrat typ vzdělávání a kvalifikace, který vyhovuje vašim krátkodobé nebo dlouhodobé potřeby. Některé z nich dokončil formální kvalifikaci, zatímco mnozí studovali pro jejich osobní rozvoj.

Osobní rozvoj

Jsme obzvláště dobře vybavené, aby pomohl lidem vracejí ke studiu, ale ne tak docela jistý, jestli to je opravdu "na ně" a je třeba vyvinout důvěru v sebe. Většina z těchto lidí chce, aby se ujistil, že by mohl přejít do kvalifikace, později, pokud to dává smysl, ale teď se jen chcete dozvědět více o Bibli a Bůh se setkáváme přes to. Naše kurzy jsou ideální určeny pro toto. Získáte informace, povzbuzení a otevřeným koncem strukturu, učení, která vám umožní sledovat cestu, která je nejvíce zajímají vás.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA - Magistr » Zobrazit magisterské programy » Vidět BAs » Vidět Certifikáty » Vidět Diplomas » Vidět MA - OnlineStudies » Vidět Doktorské diplomy » Vidět Certifikáty na magisterském stupni » Vidět Certifikáty na bakalářském stupni » Vidět BA programy » Vidět Diplomy » Vidět PhD »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma Integrační Teologie - Cesty

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2018 Spojené království Greater London + 1 více

Křesťanské bohoslužby studie. Jste-li hudebník, liturgist, pastor, vůdce uctívání, nebo chcete-li prozkoumat křižovatku uctívání a teologie, pak je tento specializace je pro vás. Specializace je navržen LST hudby a uctívání oddělení a nabízí dvě možnosti: křesťanské bohoslužby a problémy v současné křesťanské bohoslužby. [+]

Specialista Cesty jsou k dispozici v akademickém roce 2014-2015:

Křesťanské bohoslužby studie. Jste-li hudebník, liturgist, pastor, vůdce uctívání, nebo chcete-li prozkoumat křižovatku uctívání a teologie, pak je tento specializace je pro vás. Specializace je navržen LST hudby a uctívání oddělení a nabízí dvě možnosti: křesťanské bohoslužby a problémy v současné křesťanské bohoslužby.

Teologie Hudba a umění. Tato specializace je k dispozici dvě možnosti, směrem křesťanské estetické a hudby a umění, jako komunikátory křesťanské víry, a představuje tolik potřebnou debatu o integraci umění a teologii.

Sociální spravedlnost. Společnost oplývá složitých ekonomických, etických a politických hádanky. Evangelický víra se snaží zjistit, jak teologicky integrovat s těmito otázkami. Možnosti tohoto specializace jsou, sociální spravedlnost 1 - biblické motivy a sociální spravedlnosti, 2 - aktuální problémy. ... [-]


Ma V Integrativní Teologie (maith)

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2018 Spojené království Greater London + 1 více

Za aplikované teologie - MA v integrativní teologie (MAiTh) může být buď přístupné a doplnit on-line po celém světě, nebo studovali na plný nebo částečný úvazek na akademické půdě v Londýně - to, co někdy vyhovuje vašemu životnímu stylu či potřebuje lepší. [+]

Představujeme nový jedinečný Masters-úrovni kvalifikaci o zahájení podzim 2014, která přináší integrační teologické modelu tváří v tvář s reálným životem.

Za aplikované teologie - MA v integrativní teologie (MAiTh) může být buď přístupné a doplnit on-line po celém světě, nebo studovali na plný nebo částečný úvazek na akademické půdě v Londýně - to, co někdy vyhovuje vašemu životnímu stylu či potřebuje lepší.

Řada průlomovou reálného světa témat lze studovat pomocí LST jedinečnou integračního teologickou metodu.

Shrnutí programu

Různé vlivy v rámci postmoderní společnosti vedly k roztříštění hlavních disciplín uvnitř a kolem křesťanské teologie. LST je MAiTh klade důraz na integraci těchto disciplín prostřednictvím své země-lámání a unikátní integrační teologickou metodu zavádí holistický přístup k křesťanské teologie s praktickými důsledky pro život ve společnosti a křesťanského učednictví. ... [-]


Magistr

MPhil - Magistr Filozofie

Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 3 let August 2018 Spojené království Greater London + 1 více

Stejně jako MTH, stupeň je zaměřen na ty, kteří již dokončili formální teologické vzdělání - oni by mohli být absolventi teologie, ministři, misionáři, učitelé náboženská výchova, nebo podnikatelé, stejně jako potenciální doktorandi. [+]

Hodnocení: Práce až 65.000 slov (40000 slov pro studenty počínaje po lednu 2014) a ústní zkoušky (viva)

Kdo to je?

Stejně jako MTH, stupeň je zaměřen na ty, kteří již dokončili formální teologické vzdělání - oni by mohli být absolventi teologie, ministři, misionáři, učitelé náboženská výchova, nebo podnikatelé, stejně jako potenciální doktorandi.

Shrnutí

LST nabízí výzkum supervizi stupně MPhil ve spolupráci s Middlesex University, která ocenění studia. Pro MPhil musíte nabídnout pečlivé a kritické zkoumání a hodnocení schváleného tématu, a prokázat znalosti výzkumných metod, vhodných pro zvoleném oboru. Vaše práce není nemusí být "originál"; však musí nabídnout výrazný nezávislý příspěvek k poznání, včetně schopnosti kritice nové myšlenky a smysl pro proporce v hodnocení důkazů a odborných výkladů, které je v konečném důsledku stojí za zveřejnění. I když by za normálních okolností očekávat, že číst jazyk svých primárních zdrojů i pro MPhil, byste se očekávat, že zapojit se nepřekládaná sekundární literaturou. Je možné převést na registraci PhD se souhlasem orgánu dohledu (ů) a ředitel výzkumu ... [-]


Měs - Magistr Teologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Greater London + 1 více

Stupeň je zaměřen na ty, kteří již dokončili formální teologické vzdělání - oni by mohli být absolventi teologie, ministři, misionáři, učitelé náboženská výchova, nebo podnikatelé, stejně jako potenciální doktorandi. [+]

Hodnocení: Práce až 40.000 slov a ústní zkoušky (viva)

Kdo to je?

Stupeň je zaměřen na ty, kteří již dokončili formální teologické vzdělání - oni by mohli být absolventi teologie, ministři, misionáři, učitelé náboženská výchova, nebo podnikatelé, stejně jako potenciální doktorandi.

Je vhodný zejména pro ty, kteří nemohou zavázat k pravidelné struktuře učil magisterském studijním programu, nebo na dobu nezbytnou pro PhD.

Shrnutí

LST nabízí výzkum supervizi m-tého stupně ve spolupráci s Middlesex University, která ocenění studia. MTH je první výzkum, titul, který kombinuje školení v oblasti výzkumu a psaní. Kandidáti na této úrovni sledovat studijní program schválený ředitelem pro výzkum a psát své práci na schválené téma v jedné z hlavních teologických disciplín. Práce musí být nezávislý příspěvek k poznání o zjištění nových skutečností nebo zřetelné kritické průzkumu znalostí. Je třeba dobře argumentoval a musí být vhodně prezentovány s jasností a stručnost vyjadřování. Je možné převést buď MPhil nebo registraci PhD se souhlasem orgánu dohledu (ů) a ředitelem výzkumu. ... [-]