London South Bank University

Úvod

Read the Official Description

Proč si vybrat LSBU

Pro naše profesionální zařízení, zaměstnavatel-zlepšil kurzy a lokalitě centra města

Jsme expert na studentském zaměstnatelnosti

Dáváme našim studentům dovednosti potřebné pro práci a vidět je rychle zaměstnán poté, co absolvují. Naše výuka obsah je postaven kolem inteligencí, které shromažďujeme od zaměstnavatelů, současnými trendy a vysoce aplikovaný výzkum univerzity. Tímto způsobem jsme se vždy vědět, co zaměstnavatelé hledají. Zaměstnanci mají hlavní spojení s průmyslem, a stáže a exkurze vybudovat vzdělávací zkušenost studentů.

Uznávaný profesionály

Stejně jako těch nejlepších odborných vysokých škol, všechny naše kurzy jsou akreditovány nebo vyvinuty společně s vedoucími profesními organizacemi v odvětví. Zde jsou jen některé z našich orientace:

Asociace certifikovaných účetních (ACCA) Chartered Institute of Marketing (CIM) Chartered Management Institute (CMI) Bar Standards Board Instituce chemických inženýrů (IChemE) Instituce inženýrských designérů (IED) Zdraví a péče Profesionálové Rady (HCPC) Ošetřovatelství a porodní asistence Rady (NMC) Královský institut britských architektů (RIBA)

Finanční pomoc je k dispozici

Díky nízké úroky, cenově dostupné půjčky jsou k dispozici na způsobilé plný úvazek vysokoškoláky vám nemusí platit školné předem. Plus, můžete také využít možnosti financování studenta nabízených LSBU, včetně stipendia.

LSBU je v top 10 v Londýně vysokých škol pro postgraduální nástupní platy (tabulka Sunday Times League 2015).

Naše ubytování je nejlepší v Londýně

V roce 2015 Whatuni Student Rankings, LSBU student ubytování byl zvolen "nejlepší v Londýně" a páté nejvyšší na národní úrovni.

Zůstaňte s námi cenově postgraduální studium

Nabízíme 25% z postgraduálních studijních poplatků, pokud budete pokračovat přímo na postgraduální kvalifikace s námi v LSBU ve stejném roce jste absolvent s 2: 1 z vysokoškolský kurs zde. Přijďte k nám do pěti let, a tam je 10% absolventů slevu. Všechny dostupné prostřednictvím naší LSBU Graduate věrnostního programu.

Student spokojenost

Obdrželi jsme nejvyšší možné hodnocení za kvalitu našeho vzdělávání v posledním hodnocení kvality Assurance (QAA).

Londýn u nohou

Vzrušení z města je vždy s vámi v Londýně. Náš hlavní kampus v Elephant and Castle má ideální polohu pro vás zažít všechno. Přečtěte si naše cestovní pokyny a dozvědět se více o naší poloze.

Investice do first-class zařízení

V naší poslední vlně vylepšení areálu, jsme investovali více než 60 miliónů liber ve studentských budov a vzdělávacích prostorů od roku 2005. Náš nově postavený Student Centre otevřena na podzim 2012, a okamžitě se stal centrem pro učení, podporu a rekreaci. Také jsme transformována běh orientačního bodu Grade II památkově chráněných objektů do inkubátoru pro začínající podnikatele a vytvořil Clarence centrum pro podnikání a inovace. Přečtěte si více o našich vývoji areálu.

KVALIFIKACE

Honours stupňů

Tyto kvalifikace, tj BA (Hons) a BSC (Hons), jsou navrženy tak, aby in-hluboké znalosti a povědomí o určitém tématu: rozvoj schopnosti a schopnost řešit problémy i praktické učení.

Nadace Degrees

Jako alternativu k tradičním akademických hodností, Nadace stupně jsou navrhovány a dodávány ve spolupráci se zaměstnavateli mix akademické studium s učení na pracovišti. Oni byli vybaveni příslušnou znalostí, porozumění a schopností s cílem zlepšit jejich výkonnost a produktivitu.

Pokud jste již na plný úvazek Foundation zaměstnání stupňů dát příležitost pokračovat ve své profesní rozvoj ve zvoleném kariéře a pokračovat v práci. Nemusíte nutně potřebovat tradiční akademické vzdělání, aby získali vstup. Úspěšní studenti se často postoupit do jednoho roku top-up Honours degree.

HNCs / HNDs

Higher National Certifikáty / Diplomy (HNCs / HNDs) jsou navrženy speciálně pro zajištění dovedností / kariéru na základě kvalifikace. Tyto odborné kvalifikace také poskytují cestu na naše studijních programů vyznamenáním.

Rozšířené Degrees

Tento studijní program zahrnuje ročník, který zajišťuje, studenti mají podpůrnou znalosti a dovednosti, než oni postupují do dalších odborných studií v pozdějších letech kurzu. Je to ideální vstupní cestou pro studenty s málo, nebo ne, formální kvalifikace, kteří se vracejí ke vzdělání s nějakou odpovídající praxe.

Je to také dobrá volba pro studenty, kteří nemají požadované předměty / stupně na úrovni (nebo ekvivalent), aby bylo možné pokročit na získání titulu nebo Foundation Studijní program. Absolventi, kteří prošli na úrovni 3, ale v jiném subjektu do jednoho chtějí pokračovat na univerzitě by také bylo vhodné pro tyto kurzy.

Certifikát ve vysokoškolském vzdělávání (CertHE)

Certifikát ve vysokoškolském vzdělávání (CertHE) je vysokoškolské úrovni ocenění v jeho vlastní pravý. Na LSBU CertHE lze získat po úspěšném dokončení jednoho roku na plný úvazek kurz v rozsahu vybraných subjektů. CertHE stojí 120 kreditních bodů a je mezinárodně uznávanou univerzitou kvalifikaci. Mít CertHE mohou osvobodit držitele od některých z požadavků bakalářského stupně, například to může zkrátit délku studia nezbytného k dokončení kvalifikace.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc - Magistr » Zobrazit magisterské programy » Vidět BScs » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět PhDs » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět Kurzy » Vidět LLB »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Architektura Pochod

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let August 2018 Spojené království Londýn + 1 více

Pochodu Architektura je dva rok na plný úvazek nebo tři rok part-time program vedoucí k Královského institutu britských architektů (RIBA) části 2 profesionální řízení. [+]

Přehled

Pochodu Architektura je dva rok na plný úvazek nebo tři rok part-time program vedoucí k Královského institutu britských architektů (RIBA) části 2 profesionální řízení. Kurz klade důraz na design jako ústřední činnosti, založená na výzkumu a doplňkových přednáškových studie založené v historii a teorii, technologie, umění a média a profesionální řízení.

Program podporuje debatu a šetření o současné kultuře, postmoderní město, a vztahů mezi městskými a krajinných podmínek prostřednictvím různých a považovaných odpovědí na architektonického návrhu projektu, a kritický výzkum vyjádřené v rozšířené, strukturované psaní.... [-]


Kreativní Mediální Průmysl: Kulturní Management Ma

Campus forma Denní studium 13 měsíců August 2018 Spojené království Londýn

Během této plný úvazek MA kulturního managementu budete pracovat kreativně v oddělení, které nabízí jednu z nejbohatších londýnských portfolií Umění a humanitní vědy kurzů, apelovat na řadu studentů, kteří chtějí rozvíjet své odborné znalosti v oblastech, včetně vizuální a divadelního umění, reklama , architektura, řemesla, design, móda, film, publikování, TV a rádio, a video hry. [+]

Přehled

Během této plný úvazek MA kulturního managementu budete pracovat kreativně v oddělení, které nabízí jednu z nejbohatších londýnských portfolií Umění a humanitní vědy kurzů, apelovat na řadu studentů, kteří chtějí rozvíjet své odborné znalosti v oblastech, včetně vizuální a divadelního umění, reklama , architektura, řemesla, design, móda, film, publikování, TV a rádio, a video hry.

Kurz bude rozvíjet své znalosti z praxe a řízení tvůrčích a kulturních odvětví, jakož i politických, hospodářských a kulturních kontextů, v nichž tato odvětví působí. Budete rozvíjet své dovednosti a kritické chápání kulturního a tvůrčího odvětví sdělovacích prostředků, a řízení kulturních organizací v celé řadě oblastí, včetně dramatu, tvůrčí psaní, vizuální umění curation, festival a vedení divadla. Budete mít také praktické zkušenosti z produkce nebo řízení projektu.... [-]


Mezinárodní Management Ma

Campus forma Denní studium 15 měsíců August 2018 Spojené království Londýn

Masters in International Management je koncipován jako první krok ve svém vývoji managementu a poskytuje analytické a koncepční nástroje, které kombinují akademické argumenty s praktickým učení přístup k současnému mezinárodnímu managementu. [+]

Přehled

Masters in International Management je koncipován jako první krok ve svém vývoji managementu a poskytuje analytické a koncepční nástroje, které kombinují akademické argumenty s praktickým učení přístup k současnému mezinárodnímu managementu.

Tento kurz Vám umožní rozvíjet komplexní znalosti z klíčových aspektů mezinárodního managementu zásadní pro kariéru v mezinárodním obchodě.

Moduly kurzů zahrnují:

mnoho rozmanitých a složitých problémů, které vznikají při řízení v mezinárodním kontextu druhy řešení, které byly vyvinuty implementační a evaluační otázky, které vzniknou

Kurz se snaží poskytnout vám hlubší pochopení internacionalizace managementu a rozvíjet dovednosti nezbytné pro úspěšné působení jako manažeři v moderním globálním obchodním světě.... [-]


žurnalistika Ma

Campus forma Denní studium 13 měsíců August 2018 Spojené království Londýn

Tento plný úvazek program Masters vám nabízí možnost studovat žurnalistiku na postgraduální úrovni. [+]

Přehled

Tento plný úvazek program Masters vám nabízí možnost studovat žurnalistiku na postgraduální úrovni. Kurz zahrnuje řadu multimediálních žurnalistiky praktik v rámci kreativních médií a budete mít příležitost získat a rozvíjet klíčové žurnalistické dovednosti (psaní, výzkum, multimediální produkci), a dát tyto dovednosti do praxe ve dvou základních modulů: odborné praxe a ve velkém projektu, kde budete rozhodnete předložit práci buď multimediální produkci, zahrnuje psaní portfolio, investigativní žurnalistiky balíček nebo Video Novinky / audio produkci.

Škola umění a tvůrčí odvětví poskytuje bohaté portfolio umění a médií kurzů, z umělecké výroby a řízení (včetně dramatu, tvůrčího psaní, umění a divadelního manažerství), přes mediální produkce (včetně digitálního filmu a videa, hudbu a zvukové médií, herní kultury a digitální fotografie), strategické a kulturního kontextualizací (včetně multimediální žurnalistiky, média / pohyblivý obraz studií, filmu a anglické studia).... [-]


MSc

Bezpečnosti Potravin A řízení MSc / Top-up Do MSC

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2018 Spojené království Londýn + 1 více

Program MSc / PgDip na bezpečnost a kontrolu potravin řeší klíčové otázky kontroly potravin, jak z výrobců potravin a prosazování potravinového práva hledisek, uznává stejně důležité potřeby distributorů, prodejců a samozřejmě, spotřebitelů. [+]

Přehled

Program MSc / PgDip na bezpečnost a kontrolu potravin řeší klíčové otázky kontroly potravin, jak z výrobců potravin a prosazování potravinového práva hledisek, uznává stejně důležité potřeby distributorů, prodejců a samozřejmě, spotřebitelů.

Kurz zahrnuje znalosti a potřebné pro úspěšné zavádění a realizace systémů kontroly, jako jsou ty, které vycházejí z přijatých zásad správné výrobní praxe (SVP), dovednosti a další mezinárodní standardy řízení kvality.

Odpovědnost zajištění bezpečnosti potravin spočívá především s vládou a průmyslem. V dnešním potravinářském průmyslu, všechny aspekty výroby, skladování a distribuce potravin musí být účinně kontrolován, a to nejen k zajištění bezpečnosti a hygienické nezávadnosti, ale také s cílem zajistit účinné a konzistentní výrobu při co nejnižších nákladech. Spotřebitelé požadují větší záruku bezpečnosti, jakož i další informace, na jejichž základě jejich volby. Studenti by měli vzít na náročné role v širokém rozsahu kontroly potravin aktivit v soukromém i veřejném sektoru na dokončení studia, a zároveň získat mezinárodně uznávanou kvalifikaci.... [-]


Digitální Architektura A Robotické Konstrukce Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 18 měsíců August 2018 Spojené království Londýn + 1 více

MSc Digital Architektura a robotická technika se zaměřuje na digitálních návrhových metod a stavebních technologií v oblasti architektury, inženýrství a designu. [+]

Přehled

MSc Digital Architektura a robotická technika se zaměřuje na digitálních návrhových metod a stavebních technologií v oblasti architektury, inženýrství a designu. Poskytuje vědecké a praktické základy a dává přehled o nejnovějším vývoji v oblasti pokročilé modelování, výpočetní designu a robotické stavebnictví.

Digitální technologie změnily oblasti architektury a architektonické profese výrazně - od návrhu až po výrobu. V této souvislosti je kurz kombinuje profesionální kvalitu architektonického kvalifikace s teorií a praxí za nejmodernější digitální vývoj v této oblasti.

Budete používat metody výpočetních procesů pro návrh a studovat stavební a výrobní proces do hloubky. V rámci školy zastavěného prostředí a architektury, budete pracovat v prostředí, kde je transdisciplinary znalosti sdílené. Architektura studenti jsou také schopni pracovat v naší architektuře Design Studio, vyhrazený prostor studio s výhledem na londýnské krajiny.... [-]


Elektrické A Elektronické Inženýrství Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2018 Spojené království Londýn + 1 více

Naše Masters in elektrotechnika a elektroenergetika je odborný kurz určený pro absolventy technických zlepšit své dovednosti v této oblasti vyspělých technologií. [+]

Přehled

Naše Masters in elektrotechnika a elektroenergetika je odborný kurz určený pro absolventy technických zlepšit své dovednosti v této oblasti vyspělých technologií. Stále se zvyšující tempo vývoje ve všech oblastech elektrotechniky a elektroniky, (a zejména v systémech, které se týkají energetiky a životního prostředí), vyžaduje inženýry s důkladnou znalost provozních principů a metod navrhování pro různé moderní elektrické a elektronické systémy. Jako absolvent, budete moci nejen reagovat na aktuální změny, ale také dívat dopředu a pomáhat při formování budoucího vývoje.

Unikátní vlastnosti tohoto kurzu je, že tradiční elektrické a elektronické inženýrské předměty jsou podporovány více moderních témat řídícím počítačem a strojového učení technik, které jsou v popředí moderních elektrických a elektronických systémů v průmyslu dnes. Tento kurz nabízí integrovaný systémový přístup k inženýrství, zahrnující moduly v pokročilé výkonové elektroniky a obnovitelných energetických systémů, pokročilé měření a regulace s zpracování signálu, real-time systémů a strojového učení techniky.... [-]


Investigativní Forenzní Psychologie Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 14 měsíců August 2018 Spojené království Londýn + 1 více

MSc vyšetřovací Forenzní psychologie byla vyvinuta na základě konzultací s metropolitní policie trestné činnosti akademie. [+]

Přehled

MSc vyšetřovací Forenzní psychologie byla vyvinuta na základě konzultací s metropolitní policie trestné činnosti akademie. Je to jeden z mála absolventa v zemi, aby se zaměřují na aspekty trestního vyšetřování forenzní psychologie. Kurz je dodávána prostřednictvím akademických pracovníků a hodnocení praxe s odbornými znalostmi a výzkumné praxe v této oblasti, poskytuje důkladnou průpravu v tomto dynamickém novou disciplínu. To vám poskytne důkladné teoretické a aplikované znalosti psychologických otázek a výzkumu týkajících se vyšetřování trestných činů a soudní síni.

Během kurzu budete seznámeni s tématy jako jsou: pohovorů podezřelých a svědků, odhalování podvodů a problém suggestibility; faktory, které mají dopad na přesnost v policejních line-up; pachatel profilování a rozhodování v průběhu vyšetřování a soudních procesů. Kromě otázky obklopující zranitelné svědky a podezřelé budou zkoumány a úloha znalců budou vysvětleny a přezkoumány. Závěrečná část kurzu bude empiricky založený na výzkumný projekt.... [-]


Inženýrství Ropy Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2018 Spojené království Londýn + 1 více

MSc v oboru inženýrství ropy programu se zaměřuje na rozšíření, posílení a integraci znalostí a porozumění o ropném a plynárenském průmyslu procesů. [+]

Přehled

MSc v oboru inženýrství ropy programu se zaměřuje na rozšíření, posílení a integraci znalostí a porozumění o ropném a plynárenském průmyslu procesů. Naučíte se matematiku, přírodní vědy, metody založené na počítačové technologii, design a technické praxe, aby řešit ropné inženýrské problémy v různé míře složitosti, přičemž v úvahu ekonomické, sociální a environmentální kontext.

Získáte detailní znalost integrovaného modelu olejové nádrže, takže budete mít možnost předvídat, udržování a zlepšování výrobních procesů ropy a zemního plynu. Budete mít prospěch z podrobným návodem obdržíte na sadu softwarových balíčků, které jsou použity v odvětví ropy a zemního plynu s cílem maximalizovat costeffective výrobu z pole, mezi ně patří: bouřlivák, HYSYS, Eclipse, prosperovat a GAP.... [-]


Marketing (s Stáž) Msc

Campus forma Denní studium 20 měsíců August 2018 Spojené království Londýn

Akreditováno Chartered Institute of Marketing (CIM) Tento program je vynikající volbou, pokud chcete získat cenné pracovní zkušenosti v marketingu, jelikož poskytuje vysokoškoláky z různých oborů jedinečnou příležitost získat i pracovní zkušenosti a vzdělání v oblasti marketingu. [+]

Přehled

Akreditováno Chartered Institute of Marketing (CIM) Tento program je vynikající volbou, pokud chcete získat cenné pracovní zkušenosti v marketingu, jelikož poskytuje vysokoškoláky z různých oborů jedinečnou příležitost získat i pracovní zkušenosti a vzdělání v oblasti marketingu.

Vaše volba studovat tento program vám umožní rozvíjet stáž zkušenosti vložený do MSc Marketing (s Internship), dosáhnout důkladné vzdělání v oblasti marketingu a obchodu, jakož i vybrat až třetinu svých modulů, takže můžete specializovat v počet různých oblastí.

Program nabízí až 5 měsíců praxe prostřednictvím stáží a potřebné vzdělání v oblasti marketingu, které vám pomohou uspět ve své budoucí kariéře. Výhody přijetí tohoto kurzu jsou jasné; pro svůj životopis a pečlivého akademické postgraduálního programu, které vám pomohou na vaší cestě k zajištění prosperující kariéru v marketingu pracovní zkušenosti.... [-]


Marketingové Komunikace (s Stáž) Msc

Campus forma Denní studium 20 měsíců August 2018 Spojené království Londýn

Akreditováno Chartered Institute of Marketing (CIM) Tento kurz poskytuje jedinečnou příležitost získat i pracovní zkušenosti a vzdělání absolventa Post v integrované marketingové komunikace. [+]

Přehled

Akreditováno Chartered Institute of Marketing (CIM) Tento kurz poskytuje jedinečnou příležitost získat i pracovní zkušenosti a vzdělání absolventa Post v integrované marketingové komunikace.

Vaše volba studovat tento program vám umožní rozvíjet stáž zkušenosti vložené do MSC marketingových komunikací, dosáhnout důkladné vzdělání v oblasti marketingových komunikací, být vystaven praktiky v oblasti marketingové komunikace prostřednictvím přednášky a workshopy, a být připraveni na buď klienta nebo agentura strana marketingové komunikace.

MSc Marketingové komunikace (s Internship) nabízí studentům možnost pracovat v průmyslu až po dobu 5 měsíců na plný úvazek nebo na delší částečný úvazek. Program nabízí příležitost pro studenty, aby přemýšleli o jejich naučená dovednost nastavit umožní další rozvoj jejich profesního rozvoje kariéry. ... [-]


Mezinárodní Cestovní Ruch A Pohostinství Management MSc / Top-up

Campus forma Denní studium Kombinované 13 měsíců August 2018 Spojené království Londýn + 1 více

Tento stupeň Masters povzbuzuje podnikatelského přístupu k prozkoumání růstových příležitostí v oblasti cestovního ruchu a pohostinství podniků a destinací. [+]

Přehled

Všude tam, kde chcete pracovat, pohostinství a cestovní ruch poskytuje příležitosti, jako několik dalších. Toto odvětví je jedním z nejrozmanitějších a vzrušující průmyslu kolem, zaměstnávající více než čtvrt miliardy lidí na celém světě. Tento údaj je nastaven na růst v příštích několika letech - zejména proto, že poptávka po vyšších a specializované role zvyšuje.

Sahat od střediska, sportovní kluby a mezinárodních hotelových společností na letecké společnosti, cestovní kanceláře a restaurace - možnosti dostupné v rámci cestovního ruchu a pohostinství vám pomůže udělat kariéru z vašeho vášně. Vyniknout v tomto odvětví, musíte být dobrým vůdcem, manažer, podnikatel a ukázat povědomí o etických, kulturní, environmentální a sociální prostředí, ve kterém pracujete.... [-]


Mezinárodní Finance Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 15 - 24 měsíců August 2018 Spojené království Londýn + 1 více

Tento MSc International Finance je určen pro ty, kteří pracují, nebo doufat, že práce v oblasti financí a účetnictví. [+]

Přehled

Tento MSc International Finance je určen pro ty, kteří pracují, nebo doufat, že práce v oblasti financí a účetnictví. Získáte akademické kvalifikace v domácích a mezinárodních finančních operací, a budete řešit současné problémy a problémy, kterým čelí na světě mezinárodních finančních institucí a trhů.

Kurz spojuje teorii a praxi v mezinárodních finančních záležitostech prostřednictvím intenzivní, selektivní a odborných orientované moduly s jasně definovaným podnikatelským výhledu. Jednou z hlavních atrakcí tohoto kurzu je, že poskytuje širokou škálu modulů, aby vyhovoval vašim specifickým zájmům. Obsah je zaměřen na finančních trzích, jejich analýze a správě finančních zprostředkovatelů a jejich interakce s finančními nástroji, investice a řízení rizik. To bude vidět studovat širokou škálu souvisejících témat, jako je správa fondů aktiva, teorie portfolia a investičních analýz, úvěrové riziko, a finančních institucí se hlavních operací a výkonnosti v mezinárodním kontextu.... [-]


Mezinárodní Marketing (s Stáž) Msc

Campus forma Denní studium 20 měsíců August 2018 Spojené království Londýn

Akreditováno Chartered Institute of Marketing (CIM) MSc International Marketing (s Internship) nabízí studentům možnost doplnit své studium s praxí v oboru po dobu až 5 měsíců na plný úvazek nebo déle na částečný úvazek. [+]

Přehled

Akreditováno Chartered Institute of Marketing (CIM) MSc International Marketing (s Internship) nabízí studentům možnost doplnit své studium s praxí v oboru po dobu až 5 měsíců na plný úvazek nebo déle na částečný úvazek. Program nabízí příležitost pro studenty, aby přemýšleli o jejich naučená dovednost nastavit umožní další rozvoj jejich profesního rozvoje kariéry.

Tento specialista kurz se zabývá aktuální otázky globální marketing a jejím cílem je poskytnout dovednosti, které budete potřebovat, aby zůstali v čele této disciplíny během své kariéry.

Hlavním záměrem tohoto programu je vybavit budoucí marketingové manažery se znalostí, porozumění a zkušeností, aby se i provádění marketingových rozhodnutí za mezinárodní scéně. Učil složka kurzu vám poskytne nejaktuálnější myšlení marketingové řízení, včetně marketingu vědě, změnu v chování spotřebitelů, nová média a komunikační proces, ceny napříč hranicemi, a uvádění na trh na rozvíjejících se trzích.... [-]


Mezinárodní Msc Lidské Zdroje

Campus forma Denní studium 15 měsíců August 2018 Spojené království Londýn

Kompletní úvazek program International lidských zdrojů MSc je určen pro absolventy jakéhokoliv oboru, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v globálním podnikání v oblasti řízení lidských zdrojů, nebo v jakékoliv oblasti řízení, která klade velký důraz na výkon řízení lidí dovednosti. [+]

Přehled

Kompletní úvazek program International lidských zdrojů MSc je určen pro absolventy jakéhokoliv oboru, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v globálním podnikání v oblasti řízení lidských zdrojů, nebo v jakékoliv oblasti řízení, která klade velký důraz na výkon řízení lidí dovednosti. Dozvíte se o klíčové aspekty mezinárodní trendy, vývojem a kritických problémů, které ovlivňují globální zaměstnaneckou praxi.

V návaznosti na odborné znalosti k dispozici na univerzitě, je program zaměřený na řízení lidských zdrojů v mezinárodních společností a záležitostech spojených s řízením mezinárodních pracovníků. ... [-]


Mezinárodní Obchodní Pgdip / MSc

Campus forma Denní studium Kombinované 15 měsíců August 2018 Spojené království Londýn + 1 více

S možností studovat semestr v zahraničí, tento kurz vám poskytne příležitost rozvíjet pokročilé znalosti komplexní, měnící se a mnohostranný charakter mezinárodního obchodu, jakož i prostředí, ve kterém působí. [+]

Přehled

S možností studovat semestr v zahraničí, tento kurz vám poskytne příležitost rozvíjet pokročilé znalosti komplexní, měnící se a mnohostranný charakter mezinárodního obchodu, jakož i prostředí, ve kterém působí.

Budete rozvíjet dovednosti potřebné pro práci v této činnosti, což vám umožní získat analytické schopnosti ve strategii, řízení a mezinárodních financí, jakož i poskytování možnost dále rozvíjet specializaci v oblastech, jako je marketing, pracovněprávních vztahů, managementu a financí.

PgDip

Můžete se rozhodnout ukončit tuto kvalifikaci s postgraduální diplom (PgDip) po ukončení šesti modulů nebo pokračovat splnit celý magisterské úrovni kvalifikace po dokončení disertační práce.... [-]


Mezinárodní Realitní Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2018 Spojené království Londýn + 1 více

Tento kurz je zaměřen na Masters příbuzných absolventy z městského prostředí oboru, kteří chtějí rozvíjet kariéru v mezinárodním nemovitostí. [+]

Přehled

Tento kurz je zaměřen na Masters příbuzných absolventy z městského prostředí oboru, kteří chtějí rozvíjet kariéru v mezinárodním nemovitostí. Mnoho realitních okupanti, poradenské a investorů nyní působí stále více na globálním základě a tento kurz se snaží opravovat tento trh.

Vzdělávací program pro tento program se zaměřuje na tradiční součásti nemovitostí ale z mezinárodního hlediska.

Budete mít možnost rozvíjet odborné znalosti výběrem jednou z možností modul z bohaté palety stavebních a majetkových orientovaný moduly, které jsou k dispozici pro všechny postgraduálních studentů. Budete také zahrnovat výzkumné metody v rámci disertační práce modulu. Výzkum provedený je pravděpodobné, že spadají do oblasti studie provedené v vyučovaných modulů, i když to není nevyhnutelné.... [-]


Množství Mapování Pgdip / MSc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Londýn + 1 více

Kurz je určen pro non-průzkum absolventi pracují, nebo mají v úmyslu pracovat v stavebnictví nabízející poradenství v oblasti proveditelnosti projektu, způsoby financování a zadávání zakázek na stavební práce a finančního řízení procesem projektování a výstavby v rámci poradenských firem, klientských organizací nebo uzavírání smluv společnosti. [+]

Přehled

Kurz je určen pro non-průzkum absolventi pracují, nebo mají v úmyslu pracovat v stavebnictví nabízející poradenství v oblasti proveditelnosti projektu, způsoby financování a zadávání zakázek na stavební práce a finančního řízení procesem projektování a výstavby v rámci poradenských firem, klientských organizací nebo uzavírání smluv společnosti.

Žadatelé by měli mít zájem o řízení stavebních nákladů a motivaci k výkonu intenzivní cestu k odborné kvalifikace. Obsah kurzu zahrnuje dovednosti potřebné k množství cvičit inspektora.

Tři doplňkové moduly na začátku kurzu dostanete až do rychlosti ve vztahu k stavebních technologií, právo a smluvní dokumentace a správy, než se pustit na pány úrovni modulů. Tyto doplňkové moduly jsou rozlišovacím znakem kurzu a jsou vysoce ceněny studenty a jejich zaměstnavatele.... [-]


Stavební řízení Projektu Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2018 Spojené království Londýn + 1 více

Tento akreditovaný postgraduální kurz je určen pro ty, kteří chtějí dále své kariéry v klientských organizací nebo poradenství. [+]

Přehled

Tento akreditovaný postgraduální kurz je určen pro ty, kteří chtějí dále své kariéry v klientských organizací nebo poradenství. To dává aspirující profesionálům příležitost k síti s ostatními ambiciózních a úspěšných lidí v rámci stavebních a developerských průmyslu.

Budete se zaměřují na praktické i teoretické aspekty řízení v organizačních a projektů založených na kontextu. Předměty řízení jsou doplněny vyspělých finančních hodnotících technik a finance, právo je konkrétně souvisí s výstavbou a rozvojem.

Tento kurz splňuje všechny požadavky Pokračující profesní rozvoj a poskytuje důkaz pro modernizaci profesionální členství instituce. Režim odpolední / večerní studium je vhodný i pro ty nejrušnější stavebních odborníků a je vynikající příležitost k síti s dalšími ambiciózními odborníky a jejich organizací.... [-]


Udržitelných Energetických Systémů Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 16 měsíců August 2018 Spojené království Londýn + 1 více

Tento kurz je určen pro inženýry, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti a znalosti v energetických systémů, která bude splňovat budoucí energetické potřeby. [+]

Přehled

Tento kurz je určen pro inženýry, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti a znalosti v energetických systémů, která bude splňovat budoucí energetické potřeby. Takové energetické systémy budou muset být navržena a realizována v souladu s principy udržitelného rozvoje.

Obsah kurzu je navržen tak, aby být relevantní mezinárodních, národních a místních politik a strategií vlády energie, a bude mít hodnotu pro každého, kdo pracuje ve strojírenském oboru spojeného se spotřebou energie. Primární zaměření kurzu je pro absolventy ve stavebních služeb, mechanické, elektrické a chemické inženýrství.

Cílem kurzu je:

Současnost a přijmout argumenty pro udržitelnost při navrhování a realizaci dodávky energetických systémů Vám poskytne širokou bázi pokročilé porozumění v oblasti technologií, které poskytují vysoce kvalitní energetické služby s minimálním dopadem na životní prostředí Konstrukční vhodné decentralizované dodávky energie systémy, které jsou založeny na celé řadě kritérií, včetně životního prostředí, nákladů a inženýrské potenciálu Rozvíjet své znalosti politiky, trhu a institucionálních faktorů, které podporují nebo omezují inovace. ... [-]

Vedení To Pro Obchodní MSc

Campus forma Denní studium 16 měsíců August 2018 Spojené království Londýn

Zaměřena na absolventy nebo profesionály, kteří se snaží splynout IT s obchodními a manažerských dovedností, tento kurz uznává, že moderní organizace vyžadují ambiciózní IT odborníky s vyváženou kombinací podnikání, IT, podnikání, řízení projektů a interpersonální dovednosti. [+]

Přehled

Zaměřena na absolventy nebo profesionály, kteří se snaží splynout IT s obchodními a manažerských dovedností, tento kurz uznává, že moderní organizace vyžadují ambiciózní IT odborníky s vyváženou kombinací podnikání, IT, podnikání, řízení projektů a interpersonální dovednosti.

Kurz vás připraví na kariéru jako hybridní Manager technolog rozvíjející informační strategie systémů a e-business řešení přeměnit podniky do Seče infrastruktury cloud-based.

Charakteristické rysy předmětu:

Kurz je určen jak pro výpočetní a non-výpočetní absolventy, kteří chtějí pokračovat v kariéře v IT management. Poskytuje rovnováhu mezi managementem a subjekty technologií souvisejících se zvláštním zaměřením na řízení projektu IT, podnikání a e-business aplikací. Adresy nejnovější trendy v IT, včetně cloud computingu a publikování architektury. Umožňuje "vstup odborníka", pro ty, kteří mají značné zkušenosti v průmyslové příslušných oborech a jsou schopni prokázat schopnost vhodně pracovat na magisterské úrovni. Moduly Vydavatelství Architektury Strategický management a podnikání Výzkumné metody E-obchodní aplikace Software pro řízení projektů Cloud computing Mobilní aplikace a bezpečnost Závěrečný projekt ... [-]

Výchova K Udržitelnosti MSC / Pgdip

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 16 měsíců August 2018 Spojené království Londýn + 1 více

Vzdělávání pro udržitelný rozvoj (EFS) nabízí postgraduální kurzy z dalšího profesního rozvoje na magisterské úrovni. [+]

Přehled

Vzdělávání pro udržitelný rozvoj (EFS) nabízí postgraduální kurzy z dalšího profesního rozvoje na magisterské úrovni. Poskytují osobního a profesního rozvoje pro každého, kdo roli v komunikaci udržitelnosti, bez ohledu na kontext.

Tento kurz je určen pro každého, kdo se zajímá o půdu pro udržitelnější svět prostřednictvím porozumění, vzdělávání nebo podpora udržitelnosti. Ačkoli většina našich studentů, přítomnosti a minulosti, jsou pedagogové, učitelé a nevládní organizace vzdělávání, odborné přípravy nebo agitace zaměstnanců také čerpat studenty z mnoha jiných prostředí, jako je zdravotnictví, média, obchodní, vládní, botanické a zoologické práce.... [-]


řízení Msc Podnikatelský Projekt

Campus forma Denní studium Kombinované 15 měsíců August 2018 Spojené království Londýn + 1 více

Tento akreditovaný mistrů kurz je určen pro jednotlivce, kteří chtějí dále své kariéry v oblasti projektového řízení či poradenství. [+]

Přehled

Tento akreditovaný mistrů kurz je určen pro jednotlivce, kteří chtějí dále své kariéry v oblasti projektového řízení či poradenství. V dnešním podnikatelském prostředí, dovednosti projektového manažera nebyly nikdy více v poptávce. Organizace, podniky a vlády jsou stále více uvědomují strategický význam efektivního řízení projektu pro získání konkurenční výhodu.

Magisterský studijní program v rychle se rozvíjející oblasti projektového řízení pomohou rozvíjet dovednosti, které jsou velmi vyhledávaná-po celém světě v téměř každém sektoru.

Tento kurz je důležité především pro profesionály, kteří chtějí, aby byly schopny provozovat složité projekty s řadou zúčastněných stran, řízení všech fází na čas av souladu s rozpočtem.... [-]


Magistr

Master Of Engineering řízení Mem

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2018 Spojené království Londýn + 1 více

Kurz pokrývá kombinaci znalosti důležité pro rozvoj inovačních řešení složitých technických obchodních problémů technické dovednosti a řízení. [+]

Přehled

Kurz pokrývá kombinaci znalosti důležité pro rozvoj inovačních řešení složitých technických obchodních problémů technické dovednosti a řízení.

Tento kurz vám poskytne důkladné pochopení:

předních technologických a inženýrských projektů; řízení týmů, technické funkce a organizace; vývoji nových produktů a služeb; navrhování a řízení dodavatelského řetězce; a ekonomické aspekty a rozhodovací procesy inženýrských projektů; a elektromechanické systémy.

Kurz nabídne vám možnost získat a rozvíjet dovednosti a nástroje potřebné k postupu do manažerské pozice v rámci organizace. Bude rovněž vycházet z vašich stávajících technických znalostí, které se týkají ji na aspekty řízení kurzu pomocí případových studií a projektů. Kurz vyrovnává akademické teorie s praktickými příležitostí prokázat schopnosti řízení inženýrství, a dodávat řešení skutečných problémů prostřednictvím úkolů a projektů.... [-]


Videos

What International Students have to say about London South Bank University