London South Bank University

Úvod

Read the Official Description

Proč si vybrat LSBU

Pro naše profesionální zařízení, zaměstnavatel-zlepšil kurzy a lokalitě centra města

Jsme expert na studentském zaměstnatelnosti

Dáváme našim studentům dovednosti potřebné pro práci a vidět je rychle zaměstnán poté, co absolvují. Naše výuka obsah je postaven kolem inteligencí, které shromažďujeme od zaměstnavatelů, současnými trendy a vysoce aplikovaný výzkum univerzity. Tímto způsobem jsme se vždy vědět, co zaměstnavatelé hledají. Zaměstnanci mají hlavní spojení s průmyslem, a stáže a exkurze vybudovat vzdělávací zkušenost studentů.

Uznávaný profesionály

Stejně jako těch nejlepších odborných vysokých škol, všechny naše kurzy jsou akreditovány nebo vyvinuty společně s vedoucími profesními organizacemi v odvětví. Zde jsou jen některé z našich orientace:

Asociace certifikovaných účetních (ACCA) Chartered Institute of Marketing (CIM) Chartered Management Institute (CMI) Bar Standards Board Instituce chemických inženýrů (IChemE) Instituce inženýrských designérů (IED) Zdraví a péče Profesionálové Rady (HCPC) Ošetřovatelství a porodní asistence Rady (NMC) Královský institut britských architektů (RIBA)

Finanční pomoc je k dispozici

Díky nízké úroky, cenově dostupné půjčky jsou k dispozici na způsobilé plný úvazek vysokoškoláky vám nemusí platit školné předem. Plus, můžete také využít možnosti financování studenta nabízených LSBU, včetně stipendia.

LSBU je v top 10 v Londýně vysokých škol pro postgraduální nástupní platy (tabulka Sunday Times League 2015).

Naše ubytování je nejlepší v Londýně

V roce 2015 Whatuni Student Rankings, LSBU student ubytování byl zvolen "nejlepší v Londýně" a páté nejvyšší na národní úrovni.

Zůstaňte s námi cenově postgraduální studium

Nabízíme 25% z postgraduálních studijních poplatků, pokud budete pokračovat přímo na postgraduální kvalifikace s námi v LSBU ve stejném roce jste absolvent s 2: 1 z vysokoškolský kurs zde. Přijďte k nám do pěti let, a tam je 10% absolventů slevu. Všechny dostupné prostřednictvím naší LSBU Graduate věrnostního programu.

Student spokojenost

Obdrželi jsme nejvyšší možné hodnocení za kvalitu našeho vzdělávání v posledním hodnocení kvality Assurance (QAA).

Londýn u nohou

Vzrušení z města je vždy s vámi v Londýně. Náš hlavní kampus v Elephant and Castle má ideální polohu pro vás zažít všechno. Přečtěte si naše cestovní pokyny a dozvědět se více o naší poloze.

Investice do first-class zařízení

V naší poslední vlně vylepšení areálu, jsme investovali více než 60 miliónů liber ve studentských budov a vzdělávacích prostorů od roku 2005. Náš nově postavený Student Centre otevřena na podzim 2012, a okamžitě se stal centrem pro učení, podporu a rekreaci. Také jsme transformována běh orientačního bodu Grade II památkově chráněných objektů do inkubátoru pro začínající podnikatele a vytvořil Clarence centrum pro podnikání a inovace. Přečtěte si více o našich vývoji areálu.

KVALIFIKACE

Honours stupňů

Tyto kvalifikace, tj BA (Hons) a BSC (Hons), jsou navrženy tak, aby in-hluboké znalosti a povědomí o určitém tématu: rozvoj schopnosti a schopnost řešit problémy i praktické učení.

Nadace Degrees

Jako alternativu k tradičním akademických hodností, Nadace stupně jsou navrhovány a dodávány ve spolupráci se zaměstnavateli mix akademické studium s učení na pracovišti. Oni byli vybaveni příslušnou znalostí, porozumění a schopností s cílem zlepšit jejich výkonnost a produktivitu.

Pokud jste již na plný úvazek Foundation zaměstnání stupňů dát příležitost pokračovat ve své profesní rozvoj ve zvoleném kariéře a pokračovat v práci. Nemusíte nutně potřebovat tradiční akademické vzdělání, aby získali vstup. Úspěšní studenti se často postoupit do jednoho roku top-up Honours degree.

HNCs / HNDs

Higher National Certifikáty / Diplomy (HNCs / HNDs) jsou navrženy speciálně pro zajištění dovedností / kariéru na základě kvalifikace. Tyto odborné kvalifikace také poskytují cestu na naše studijních programů vyznamenáním.

Rozšířené Degrees

Tento studijní program zahrnuje ročník, který zajišťuje, studenti mají podpůrnou znalosti a dovednosti, než oni postupují do dalších odborných studií v pozdějších letech kurzu. Je to ideální vstupní cestou pro studenty s málo, nebo ne, formální kvalifikace, kteří se vracejí ke vzdělání s nějakou odpovídající praxe.

Je to také dobrá volba pro studenty, kteří nemají požadované předměty / stupně na úrovni (nebo ekvivalent), aby bylo možné pokročit na získání titulu nebo Foundation Studijní program. Absolventi, kteří prošli na úrovni 3, ale v jiném subjektu do jednoho chtějí pokračovat na univerzitě by také bylo vhodné pro tyto kurzy.

Certifikát ve vysokoškolském vzdělávání (CertHE)

Certifikát ve vysokoškolském vzdělávání (CertHE) je vysokoškolské úrovni ocenění v jeho vlastní pravý. Na LSBU CertHE lze získat po úspěšném dokončení jednoho roku na plný úvazek kurz v rozsahu vybraných subjektů. CertHE stojí 120 kreditních bodů a je mezinárodně uznávanou univerzitou kvalifikaci. Mít CertHE mohou osvobodit držitele od některých z požadavků bakalářského stupně, například to může zkrátit délku studia nezbytného k dokončení kvalifikace.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Master Of Engineering řízení Mem

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Kurz pokrývá kombinaci znalosti důležité pro rozvoj inovačních řešení složitých technických obchodních problémů technické dovednosti a řízení. [+]

Přehled Kurz pokrývá kombinaci znalosti důležité pro rozvoj inovačních řešení složitých technických obchodních problémů technické dovednosti a řízení. Tento kurz vám poskytne důkladné pochopení: předních technologických a inženýrských projektů; řízení týmů, technické funkce a organizace; vývoji nových produktů a služeb; navrhování a řízení dodavatelského řetězce; a ekonomické aspekty a rozhodovací procesy inženýrských projektů; a elektromechanické systémy. Kurz nabídne vám možnost získat a rozvíjet dovednosti a nástroje potřebné k postupu do manažerské pozice v rámci organizace. Bude rovněž vycházet z vašich stávajících technických znalostí, které se týkají ji na aspekty řízení kurzu pomocí případových studií a projektů. Kurz vyrovnává akademické teorie s praktickými příležitostí prokázat schopnosti řízení inženýrství, a dodávat řešení skutečných problémů prostřednictvím úkolů a projektů. Moduly Hodnocení Technology a komercializace Technická, výzkum a odborné dovednosti Ekonomické aspekty inženýrských projektů Elektromechanické systémy a výrobní technologie Dodavatelského řetězce inženýrství a řízení operací Energie, životní prostředí a životního cyklu produktu Inženýrský projekt MSc / disertační práce Metody hodnocení Posouzení je přes vyšetření a také praktické práce a úkolů s použitím případové studie, skupinovou práci, výzkumné projekty a prezentace. Rozvoj praktických dovedností Budete rozvíjet své praktické inženýrské dovednosti prostřednictvím práce provedené v laboratořích a dílnách; v průmyslu prostřednictvím dohlížel pracovní zkušenosti; individuální a skupinové práci na projektu; v provedení práce; a ve vývoji a používání počítačového softwaru v navrhování, analýzu a kontrolu. Očekává se, Důkaz skupina pracuje a účasti na významném projektu. Přehled struktury kurzu Kurz je založen na dvou semestrů za akademický rok withthree moduly doručení a hodnocena v každém semestru na... [-]

MSc

Bezpečnosti Potravin A řízení MSc / Top-up Do MSC

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Program MSc / PgDip na bezpečnost a kontrolu potravin řeší klíčové otázky kontroly potravin, jak z výrobců potravin a prosazování potravinového práva hledisek, uznává stejně důležité potřeby distributorů, prodejců a samozřejmě, spotřebitelů. [+]

Přehled Program MSc / PgDip na bezpečnost a kontrolu potravin řeší klíčové otázky kontroly potravin, jak z výrobců potravin a prosazování potravinového práva hledisek, uznává stejně důležité potřeby distributorů, prodejců a samozřejmě, spotřebitelů. Kurz zahrnuje znalosti a potřebné pro úspěšné zavádění a realizace systémů kontroly, jako jsou ty, které vycházejí z přijatých zásad správné výrobní praxe (SVP), dovednosti a další mezinárodní standardy řízení kvality. Odpovědnost zajištění bezpečnosti potravin spočívá především s vládou a průmyslem. V dnešním potravinářském průmyslu, všechny aspekty výroby, skladování a distribuce potravin musí být účinně kontrolován, a to nejen k zajištění bezpečnosti a hygienické nezávadnosti, ale také s cílem zajistit účinné a konzistentní výrobu při co nejnižších nákladech. Spotřebitelé požadují větší záruku bezpečnosti, jakož i další informace, na jejichž základě jejich volby. Studenti by měli vzít na náročné role v širokém rozsahu kontroly potravin aktivit v soukromém i veřejném sektoru na dokončení studia, a zároveň získat mezinárodně uznávanou kvalifikaci. Studie příležitost EU Možnosti studia v EU existují s University of de Lorraine Nancy ve Francii, a polytechnické univerzity de Valencia (UPV), Valencia, Španělsko. Moduly Rok 1 Všechny moduly jsou hodnoceny prostřednictvím kombinace formální vyšetření a kurzu. Každý modul představuje 200 hodin času učení s až 40 hodin kontaktní výuky ve třídě. Regulace potravin a udržitelnost Složení potravin a bezpečnost Jídlo mikrobiologie a hygiena Řízení kvality potravin Potraviny Správa vývoj produktů Kontroly potravin operace Výzkumné metody Projekt Kurz byl vyvinut, aby: Důkladné pochopení vědeckých principů, na kterých oba bezpečné nakládání postupů potravin a kontroly potravin jsou založeny Zhodnocení... [-]

Digitální Architektura A Robotické Konstrukce Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 18 měsíců August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

MSc Digital Architektura a robotická technika se zaměřuje na digitálních návrhových metod a stavebních technologií v oblasti architektury, inženýrství a designu. [+]

Přehled MSc Digital Architektura a robotická technika se zaměřuje na digitálních návrhových metod a stavebních technologií v oblasti architektury, inženýrství a designu. Poskytuje vědecké a praktické základy a dává přehled o nejnovějším vývoji v oblasti pokročilé modelování, výpočetní designu a robotické stavebnictví. Digitální technologie změnily oblasti architektury a architektonické profese výrazně - od návrhu až po výrobu. V této souvislosti je kurz kombinuje profesionální kvalitu architektonického kvalifikace s teorií a praxí za nejmodernější digitální vývoj v této oblasti. Budete používat metody výpočetních procesů pro návrh a studovat stavební a výrobní proces do hloubky. V rámci školy zastavěného prostředí a architektury, budete pracovat v prostředí, kde je transdisciplinary znalosti sdílené. Architektura studenti jsou také schopni pracovat v naší architektuře Design Studio, vyhrazený prostor studio s výhledem na londýnské krajiny. Budete mít možnost využít rozsáhlé průmyslové připojení LSBU v průběhu kurzu a vaše disertace budou úzce propojeny do praxe. Budete být podporovány, aby spolupracovaly s partnery; strojírenská firma nebo jiný akademický školu v rámci LSBU. Navštivte webové stránky Digital Architecture a robotika laboratoř (DARLAB), kde najdete více informací o zařízení a posledních projektů, které se konají. Moduly Integrační technologie a robotické výrobní Pokročilé Digital Design techniky Design projekt materiál chování Design projekt adaptivní systémy a struktury Technologie pro stavební systémy Návrh výzkumný architektonického projektu Disertační práce Moduly budou posouzeny prostřednictvím kombinace kurzu a zkoušek. Zaměstnatelnost Magisterský program, otevírá různé možnosti pro profesní rozvoj. Dalo by se pokračovat v práci v oblasti architektury, stavební stavebnictví, strojírenství, vnitřní nebo produktový design. Dalo by se... [-]

Elektrické A Elektronické Inženýrství Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Naše Masters in elektrotechnika a elektroenergetika je odborný kurz určený pro absolventy technických zlepšit své dovednosti v této oblasti vyspělých technologií. [+]

Přehled Naše Masters in elektrotechnika a elektroenergetika je odborný kurz určený pro absolventy technických zlepšit své dovednosti v této oblasti vyspělých technologií. Stále se zvyšující tempo vývoje ve všech oblastech elektrotechniky a elektroniky, (a zejména v systémech, které se týkají energetiky a životního prostředí), vyžaduje inženýry s důkladnou znalost provozních principů a metod navrhování pro různé moderní elektrické a elektronické systémy. Jako absolvent, budete moci nejen reagovat na aktuální změny, ale také dívat dopředu a pomáhat při formování budoucího vývoje. Unikátní vlastnosti tohoto kurzu je, že tradiční elektrické a elektronické inženýrské předměty jsou podporovány více moderních témat řídícím počítačem a strojového učení technik, které jsou v popředí moderních elektrických a elektronických systémů v průmyslu dnes. Tento kurz nabízí integrovaný systémový přístup k inženýrství, zahrnující moduly v pokročilé výkonové elektroniky a obnovitelných energetických systémů, pokročilé měření a regulace s zpracování signálu, real-time systémů a strojového učení techniky. Tam je rostoucí poptávka po kvalifikovaných inženýrů, kteří jsou schopni navrhovat a udržovat elektrických a elektronických systémů, které jsou v popředí současných technologií. Tyto pozice se týkají mnoha odvětví, tedy absolventi tohoto kurzu mohou očekávat podstatné zlepšení vyhlídky na získání zaměstnání v elektrických, elektronických, stejně jako systémového inženýrství. Moduly Digitální zpracování signálů Rozpoznávání a strojové učení Pokročilé měření a regulace Pokročilé výkonové elektroniky a systémů obnovitelné energie Hodnocení Technology a komercializace Technická, výzkum a odborné dovednosti Inženýrský projekt MSc Zaměstnatelnost Získané dovednosti v ovládání počítače a AI techniky nabízí další prostor pro pracovní místa v návrhu systémů pro podporu rozhodování, které překračují tradiční hranice... [-]

Investigativní Forenzní Psychologie Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 14 měsíců August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

MSc vyšetřovací Forenzní psychologie byla vyvinuta na základě konzultací s metropolitní policie trestné činnosti akademie. [+]

Přehled MSc vyšetřovací Forenzní psychologie byla vyvinuta na základě konzultací s metropolitní policie trestné činnosti akademie. Je to jeden z mála absolventa v zemi, aby se zaměřují na aspekty trestního vyšetřování forenzní psychologie. Kurz je dodávána prostřednictvím akademických pracovníků a hodnocení praxe s odbornými znalostmi a výzkumné praxe v této oblasti, poskytuje důkladnou průpravu v tomto dynamickém novou disciplínu. To vám poskytne důkladné teoretické a aplikované znalosti psychologických otázek a výzkumu týkajících se vyšetřování trestných činů a soudní síni. Během kurzu budete seznámeni s tématy jako jsou: pohovorů podezřelých a svědků, odhalování podvodů a problém suggestibility; faktory, které mají dopad na přesnost v policejních line-up; pachatel profilování a rozhodování v průběhu vyšetřování a soudních procesů. Kromě otázky obklopující zranitelné svědky a podezřelé budou zkoumány a úloha znalců budou vysvětleny a přezkoumány. Závěrečná část kurzu bude empiricky založený na výzkumný projekt. Moduly Rok 1 Svědek psychologie Psychologické aspekty vyšetřování Vyšetřovací metody výzkumu 1 Vyšetřovací metody výzkumu 2 Zranitelné svědci a podezřelí Rozhodování v soudním kontextu Disertační práce Zaměstnatelnost Potenciální zaměstnavatelé zahrnují organizace, kde jsou vyšetřování prováděna, například policie, Ministerstvo obrany, přistěhovalectví, Customs and Excise, UK Border Agency, pojišťoven a bezpečnostních služeb. Kromě toho by mohla být hledaného zaměstnání v organizacích, v nichž politiky a výzkumu byly zahájeny, že dopady na trestního postihu, například ministerstvo spravedlnosti, státní zastupitelství a College of Policing (dříve National Policing Improvement Agency). Vstupní požadavky Absolventi s minimálním prvního titulu na 2: 2 úrovně / bakalářského studia ekvivalent ve Spojeném království druhé třídy vyznamenáním Dolního divize v psychologie,... [-]

Inženýrství Ropy Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

MSc v oboru inženýrství ropy programu se zaměřuje na rozšíření, posílení a integraci znalostí a porozumění o ropném a plynárenském průmyslu procesů. [+]

Přehled MSc v oboru inženýrství ropy programu se zaměřuje na rozšíření, posílení a integraci znalostí a porozumění o ropném a plynárenském průmyslu procesů. Naučíte se matematiku, přírodní vědy, metody založené na počítačové technologii, design a technické praxe, aby řešit ropné inženýrské problémy v různé míře složitosti, přičemž v úvahu ekonomické, sociální a environmentální kontext. Získáte detailní znalost integrovaného modelu olejové nádrže, takže budete mít možnost předvídat, udržování a zlepšování výrobních procesů ropy a zemního plynu. Budete mít prospěch z podrobným návodem obdržíte na sadu softwarových balíčků, které jsou použity v odvětví ropy a zemního plynu s cílem maximalizovat costeffective výrobu z pole, mezi ně patří: bouřlivák, HYSYS, Eclipse, prosperovat a GAP. Na konci programu, který měl získat hluboké a široké znalosti integrovaného modelu olejové nádrže s cílem předvídat, zlepšit, udržovat a inovovat procesy produkce ropy a plynu. Moduly Petroleum Geoscience Petro fyzika Reservior inženýrství a simulace Vrtání a výroba Advanced nádrž inženýrství Ropné ekonomika a management ložisko ropy Projekt Group (letní období) Disertační práce (letní období) Zaměstnatelnost Složitost ropný a plynárenský průmysl nabízí širokou škálu příležitostí pro profesní rozvoj ropných inženýrů. Ve většině ropných společností na celém světě ropný konstrukční tým se skládá z geolog, nádrž inženýr, petro-fyzika, vrtné inženýr a výrobní inženýr. S tímto mistrů kvalifikace, budete mít kvalifikaci požádat o pozice ve všech těchto oblastech. Každý člen této týmu bude soustředit na vlastní aspektu větší úlohy v ruce, což je maximalizovat nákladově efektivní výrobu z pole. Jako absolvent MSc v naftového inženýrství váš profil bude odpovídat potřebám v... [-]

Marketing (s Stáž) Msc

Campus forma Denní studium 20 měsíců August 2017 Spojené království Londýn

Akreditováno Chartered Institute of Marketing (CIM) Tento program je vynikající volbou, pokud chcete získat cenné pracovní zkušenosti v marketingu, jelikož poskytuje vysokoškoláky z různých oborů jedinečnou příležitost získat i pracovní zkušenosti a vzdělání v oblasti marketingu. [+]

Přehled Akreditováno Chartered Institute of Marketing (CIM) Tento program je vynikající volbou, pokud chcete získat cenné pracovní zkušenosti v marketingu, jelikož poskytuje vysokoškoláky z různých oborů jedinečnou příležitost získat i pracovní zkušenosti a vzdělání v oblasti marketingu. Vaše volba studovat tento program vám umožní rozvíjet stáž zkušenosti vložený do MSc Marketing (s Internship), dosáhnout důkladné vzdělání v oblasti marketingu a obchodu, jakož i vybrat až třetinu svých modulů, takže můžete specializovat v počet různých oblastí. Program nabízí až 5 měsíců praxe prostřednictvím stáží a potřebné vzdělání v oblasti marketingu, které vám pomohou uspět ve své budoucí kariéře. Výhody přijetí tohoto kurzu jsou jasné; pro svůj životopis a pečlivého akademické postgraduálního programu, které vám pomohou na vaší cestě k zajištění prosperující kariéru v marketingu pracovní zkušenosti. K vyjádření své osobní zájmy a rozvíjet své odborné oblasti, můžete si vybrat až třetinu vyučovaných modulů. Specializované oblasti zahrnují značku a produktový management, marketingové komunikace, digitální marketing, hodnocení prostřednictvím metriky, marketingový výzkum, řízení dodavatelského řetězce, a cenu. Moduly Rok 1 Současný marketing Finanční a personální řízení pro uvedení na trh Řízení strategie a změny Výzkumné metody Volitelné: Mezinárodní řízení značky Mezinárodní cenová a výkon Integrované marketingové komunikace Strategie sociální marketing Mezinárodní marketing Globální operace Vznikající problémy v marketingové komunikaci Market řízený marketing Digitální a sociální média Vztahy s veřejností 2. ročník 15.000 slovo výzkum disertační práce, stejně jako internship projekt reflektivní praxe. Zaměstnatelnost Úspěšní absolventi mají získané cenné pracovní zkušenosti budou vybaveny pro práci v různých organizacích, včetně nadnárodních a globálních společností, organizací veřejného... [-]

Marketingové Komunikace (s Stáž) Msc

Campus forma Denní studium 20 měsíců August 2017 Spojené království Londýn

Akreditováno Chartered Institute of Marketing (CIM) Tento kurz poskytuje jedinečnou příležitost získat i pracovní zkušenosti a vzdělání absolventa Post v integrované marketingové komunikace. [+]

Přehled Akreditováno Chartered Institute of Marketing (CIM) Tento kurz poskytuje jedinečnou příležitost získat i pracovní zkušenosti a vzdělání absolventa Post v integrované marketingové komunikace. Vaše volba studovat tento program vám umožní rozvíjet stáž zkušenosti vložené do MSC marketingových komunikací, dosáhnout důkladné vzdělání v oblasti marketingových komunikací, být vystaven praktiky v oblasti marketingové komunikace prostřednictvím přednášky a workshopy, a být připraveni na buď klienta nebo agentura strana marketingové komunikace. MSc Marketingové komunikace (s Internship) nabízí studentům možnost pracovat v průmyslu až po dobu 5 měsíců na plný úvazek nebo na delší částečný úvazek. Program nabízí příležitost pro studenty, aby přemýšleli o jejich naučená dovednost nastavit umožní další rozvoj jejich profesního rozvoje kariéry. Spolupráce s klienty firmy a agentury se bude řídit strukturu a obsah programu. Přímá účast praktik na přednáškách a prezentacích, které nabízejí špičkové témat a analýzy. Moduly Rok 1 Integrované marketingové komunikace Vznikající problémy v marketingové komunikaci Kreativní a mediální strategie Cross kulturní chování kupující Mezinárodní řízení značky Výzkumné metody Volitelné předměty (jeden z) Digitální a sociální média Vztahy s veřejností Mezinárodní marketing Market řízený marketing Strategie sociální marketing 2. ročník 15.000 slovo výzkum disertační práce, stejně jako internship projekt reflektivní praxe Zaměstnatelnost Typy kariéry Marketing manažeři pomoci rozvinout marketingové kampaně na podporu produktu, služby nebo nápad. Práce může být mimořádně pestrá - od získávání a umístění reklamy, na výrobu marketingových materiálů, jako jsou letáky a e-bulletiny, na organizaci akcí. Vynikající psaní a sebevědomý prezentační dovednosti jsou nezbytné pro práci v marketingu. Lidé dovednosti Dobré jsou také nutností vytváření... [-]

Mezinárodní Cestovní Ruch A Pohostinství Management MSc / Top-up

Campus forma Denní studium Kombinované 13 měsíců August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento stupeň Masters povzbuzuje podnikatelského přístupu k prozkoumání růstových příležitostí v oblasti cestovního ruchu a pohostinství podniků a destinací. [+]

Přehled Všude tam, kde chcete pracovat, pohostinství a cestovní ruch poskytuje příležitosti, jako několik dalších. Toto odvětví je jedním z nejrozmanitějších a vzrušující průmyslu kolem, zaměstnávající více než čtvrt miliardy lidí na celém světě. Tento údaj je nastaven na růst v příštích několika letech - zejména proto, že poptávka po vyšších a specializované role zvyšuje. Sahat od střediska, sportovní kluby a mezinárodních hotelových společností na letecké společnosti, cestovní kanceláře a restaurace - možnosti dostupné v rámci cestovního ruchu a pohostinství vám pomůže udělat kariéru z vašeho vášně. Vyniknout v tomto odvětví, musíte být dobrým vůdcem, manažer, podnikatel a ukázat povědomí o etických, kulturní, environmentální a sociální prostředí, ve kterém pracujete. Tento stupeň Masters povzbuzuje podnikatelského přístupu k prozkoumání růstových příležitostí v oblasti cestovního ruchu a pohostinství podniků a destinací. To reaguje na potřeby obou komerčních i nekomerčních prvků sektoru, posledně jmenovaný je často vyžadují veřejných / soukromých forem partnerství vládnutí. Mezinárodní cestovní ruch a pohostinství management Top-up Pokud jste již mají na úroveň 7 Postgraduální diplom v oboru cestovního ruchu a pohostinství řízení z buď: Svaz cestovního ruchu a pohostinství (CTH) nebo organizací cestovního ruchu a pohostinství Management (OTHM) Můžete top-up svou kvalifikaci na plnou MSc. Stupeň je společně dodáván s ESHotels v Paříži což vám umožní integrovat se studenty z tohoto kurzu, když se společně podílet na exkurzi. Moduly Rok 1 Kritické problémy v cestovním ruchu a pohostinství Městský marketing Cross-kulturní management Podnikatelské a manažerské strategie Marketingová strategie Profesionální vedení Volitelné umístění rok 2. ročník Vyberte si z následujících... [-]

Mezinárodní Finance Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 15 - 24 měsíců August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento MSc International Finance je určen pro ty, kteří pracují, nebo doufat, že práce v oblasti financí a účetnictví. [+]

Přehled Tento MSc International Finance je určen pro ty, kteří pracují, nebo doufat, že práce v oblasti financí a účetnictví. Získáte akademické kvalifikace v domácích a mezinárodních finančních operací, a budete řešit současné problémy a problémy, kterým čelí na světě mezinárodních finančních institucí a trhů. Kurz spojuje teorii a praxi v mezinárodních finančních záležitostech prostřednictvím intenzivní, selektivní a odborných orientované moduly s jasně definovaným podnikatelským výhledu. Jednou z hlavních atrakcí tohoto kurzu je, že poskytuje širokou škálu modulů, aby vyhovoval vašim specifickým zájmům. Obsah je zaměřen na finančních trzích, jejich analýze a správě finančních zprostředkovatelů a jejich interakce s finančními nástroji, investice a řízení rizik. To bude vidět studovat širokou škálu souvisejících témat, jako je správa fondů aktiva, teorie portfolia a investičních analýz, úvěrové riziko, a finančních institucí se hlavních operací a výkonnosti v mezinárodním kontextu. Tento kurz poskytuje analytické a obchodní-vedl nástroje, včetně využívání databází, jako je Bloomberg a Thompson-One Banker. Součástí kurzu je i školení v odborném softwaru (SPSS a N-vivo) a široké datové zázemí pro výzkum a analýzu. Na tomto kurzu budete také zúčastnit obytné víkend zaměřený na osobní rozvoj a in-hloubkové učení. Budete si vyměnili zkušenosti a diskutovat o aktuálních událostech a konkrétní problémy týkající se finančních trhů a institucí, s akademiky a návštěvníků lékaře. Moduly Hlavní moduly Finanční řízení podniku Mezinárodní finanční trhy Empirické finance Výzkumný design a metody Disertační práce Plus dva volitelných modulů z oblasti bankovnictví, investice, práva, corporate governance a strategické řízení Budete mít také možnost absolvovat pracovní stáž. Pokud se rozhodnete... [-]

Mezinárodní Marketing (s Stáž) Msc

Campus forma Denní studium 20 měsíců August 2017 Spojené království Londýn

Akreditováno Chartered Institute of Marketing (CIM) MSc International Marketing (s Internship) nabízí studentům možnost doplnit své studium s praxí v oboru po dobu až 5 měsíců na plný úvazek nebo déle na částečný úvazek. [+]

Přehled Akreditováno Chartered Institute of Marketing (CIM) MSc International Marketing (s Internship) nabízí studentům možnost doplnit své studium s praxí v oboru po dobu až 5 měsíců na plný úvazek nebo déle na částečný úvazek. Program nabízí příležitost pro studenty, aby přemýšleli o jejich naučená dovednost nastavit umožní další rozvoj jejich profesního rozvoje kariéry. Tento specialista kurz se zabývá aktuální otázky globální marketing a jejím cílem je poskytnout dovednosti, které budete potřebovat, aby zůstali v čele této disciplíny během své kariéry. Hlavním záměrem tohoto programu je vybavit budoucí marketingové manažery se znalostí, porozumění a zkušeností, aby se i provádění marketingových rozhodnutí za mezinárodní scéně. Učil složka kurzu vám poskytne nejaktuálnější myšlení marketingové řízení, včetně marketingu vědě, změnu v chování spotřebitelů, nová média a komunikační proces, ceny napříč hranicemi, a uvádění na trh na rozvíjejících se trzích. Moduly Rok 1 Základní moduly Strategie pro mezinárodní vstupu na trh Cross kulturní chování kupující Mezinárodní řízení značky Mezinárodní cenová a výkon Výzkumné metody Volitelné předměty (jeden z) Digitální a sociální média Globální operace a logistika Market řízený marketing Marketingové komunikace Vztahy s veřejností Strategie sociální marketing 2. ročník 15.000 slovo výzkum disertační práce, stejně jako internship projekt reflektivní praxe. Zaměstnatelnost Typy kariéry Marketing manažeři pomoci rozvinout marketingové kampaně na podporu produktu, služby nebo nápad. Práce může být mimořádně pestrá - od získávání a umístění reklamy, na výrobu marketingových materiálů, jako jsou letáky a e-bulletiny, na organizaci akcí. Vynikající psaní a sebevědomý prezentační dovednosti jsou nezbytné pro práci v marketingu. Lidé dovednosti Dobré jsou... [-]

Mezinárodní Msc Lidské Zdroje

Campus forma Denní studium 15 měsíců August 2017 Spojené království Londýn

Kompletní úvazek program International lidských zdrojů MSc je určen pro absolventy jakéhokoliv oboru, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v globálním podnikání v oblasti řízení lidských zdrojů, nebo v jakékoliv oblasti řízení, která klade velký důraz na výkon řízení lidí dovednosti. [+]

Přehled Kompletní úvazek program International lidských zdrojů MSc je určen pro absolventy jakéhokoliv oboru, kteří chtějí rozvíjet svou kariéru v globálním podnikání v oblasti řízení lidských zdrojů, nebo v jakékoliv oblasti řízení, která klade velký důraz na výkon řízení lidí dovednosti. Dozvíte se o klíčové aspekty mezinárodní trendy, vývojem a kritických problémů, které ovlivňují globální zaměstnaneckou praxi. V návaznosti na odborné znalosti k dispozici na univerzitě, je program zaměřený na řízení lidských zdrojů v mezinárodních společností a záležitostech spojených s řízením mezinárodních pracovníků. Mnoho studentů na tomto kurzu jsou ze zámoří, kteří chtějí získat magisterský titul UK úrovně v mezinárodním lidských zdrojů, které pak mohou využívat zpátky ve své zemi původu nebo k dalšímu mezinárodní kariéru. Kurz také přitahuje mnoho studentů UK, kteří se chtějí specializovat na mezinárodní řízení lidských zdrojů. Charakteristickým rysem tohoto programu je pestrá pozadí třídy, se studenty z několika mezinárodních zemí (včetně studentů ze dvou spolupracujících institucí v Evropě), která zvyšuje příležitosti pro sítě a cross-cultural učení. Kromě toho, výzkum prvek programu vám umožní specializovat v oblasti lidských zdrojů úroků či hodnoty na vaší budoucí kariéře. Moduly Mezinárodní řízení lidských zdrojů Řízení a vedení lidí Základy mezinárodního managementu Strategické řízení lidských zdrojů International Lidé zajišťování zdrojů Mezinárodní vztahy zaměstnanosti Výzkumné metody Disertační práce Moduly jsou posuzovány samozřejmě práce, skupinové prezentace a časově omezená vyšetření. Některé moduly jsou hodnoceny pouze práce v kurzu. Diplomová práce je hodnocena na základě písemné zprávy a prezentace. Každý modul je 100 až 200 studijních hodin, s výjimkou disertační práce, která by... [-]

Mezinárodní Obchodní Pgdip / MSc

Campus forma Denní studium Kombinované 15 měsíců August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

S možností studovat semestr v zahraničí, tento kurz vám poskytne příležitost rozvíjet pokročilé znalosti komplexní, měnící se a mnohostranný charakter mezinárodního obchodu, jakož i prostředí, ve kterém působí. [+]

Přehled S možností studovat semestr v zahraničí, tento kurz vám poskytne příležitost rozvíjet pokročilé znalosti komplexní, měnící se a mnohostranný charakter mezinárodního obchodu, jakož i prostředí, ve kterém působí. Budete rozvíjet dovednosti potřebné pro práci v této činnosti, což vám umožní získat analytické schopnosti ve strategii, řízení a mezinárodních financí, jakož i poskytování možnost dále rozvíjet specializaci v oblastech, jako je marketing, pracovněprávních vztahů, managementu a financí. PgDip Můžete se rozhodnout ukončit tuto kvalifikaci s postgraduální diplom (PgDip) po ukončení šesti modulů nebo pokračovat splnit celý magisterské úrovni kvalifikace po dokončení disertační práce. Studium v ​​zahraničí Zámořské studijní příležitosti jsou různé: Semestr člověk působí nejen v Londýně, ale také v naší partnerské instituce v Mainzu v Německu. Studenti z této instituce zapojte se do našeho programu v Londýně v semestru dva. Vyučovacím jazykem je angličtina. Režim E-learning studium Jsme si vědomi, že profesionální lidé vedou rušný život s řadou závazků. Proto, flexibilita učení, a agilní angažovanost ve studii, je vysoko na pořadu jednání při výběru kurzu. MSc International Business e-learningu v IBA je inovativně strukturovaný kurz, který umožňuje studentům studovat kdekoliv a kdykoliv se jim zachce svým vlastním tempem. Masters v mezinárodním podnikání prostřednictvím e-learningu se dodává ve spolupráci s Mezinárodní obchodní akademii (IBA) ve městě Kolding, Dánsko. Moduly Semestr 1 (General dráha) Mezinárodní podnikatelské prostředí (core) Mezinárodní management (core) Analytické techniky pro mezinárodní podnikání (core) Semestr 2 (General dráha) Globální informační systémy pro strategickou výhodu (core) Výzkumné metody (core) Semestr 2 (General dráha volitelné moduly) Na tomto kurzu se... [-]

Mezinárodní Realitní Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 rok August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento kurz je zaměřen na Masters příbuzných absolventy z městského prostředí oboru, kteří chtějí rozvíjet kariéru v mezinárodním nemovitostí. [+]

Přehled Tento kurz je zaměřen na Masters příbuzných absolventy z městského prostředí oboru, kteří chtějí rozvíjet kariéru v mezinárodním nemovitostí. Mnoho realitních okupanti, poradenské a investorů nyní působí stále více na globálním základě a tento kurz se snaží opravovat tento trh. Vzdělávací program pro tento program se zaměřuje na tradiční součásti nemovitostí ale z mezinárodního hlediska. Budete mít možnost rozvíjet odborné znalosti výběrem jednou z možností modul z bohaté palety stavebních a majetkových orientovaný moduly, které jsou k dispozici pro všechny postgraduálních studentů. Budete také zahrnovat výzkumné metody v rámci disertační práce modulu. Výzkum provedený je pravděpodobné, že spadají do oblasti studie provedené v vyučovaných modulů, i když to není nevyhnutelné. AKREDITACE RICS Moduly Realitní ekonomika a finance Mezinárodní ocenění a správy nemovitostí Mezinárodní nemovitosti finance Real estate podnikové řízení Investice do nemovitostí Ocenění Disertační práce Možnosti moduly Behaviorální finance Řízení budov Informační model budovy a kolaborativní pracovní Řízení bezpečnosti a ochrany zdraví ve stavebnictví Dějiny architektury a stavebnictví Mezinárodní nemovitostí a stavebnictví Právní řešení majetkových sporů a stavebních Zaměstnatelnost Očekává se, že úspěšní studenti budou pracovat jako odhadci, správců majetku, agenty, poradci a odborníky firemních pracujících v dynamické a rychle se měnící Global Property průmyslu. Odbornost a historie London South Bank University má dlouhou historii vzdělávání odborníků pro odvětví stavební účely. S kořeny v London School Rady budovy (1904), Brixton School of Building (1940) jsme se nabízet školení pro toto odvětví za více než 100 let. Dnes jsme expert na přilákání vlastnictví a stavební studenti z Velké Británie a... [-]

Množství Mapování Pgdip / MSc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Kurz je určen pro non-průzkum absolventi pracují, nebo mají v úmyslu pracovat v stavebnictví nabízející poradenství v oblasti proveditelnosti projektu, způsoby financování a zadávání zakázek na stavební práce a finančního řízení procesem projektování a výstavby v rámci poradenských firem, klientských organizací nebo uzavírání smluv společnosti. [+]

Přehled Kurz je určen pro non-průzkum absolventi pracují, nebo mají v úmyslu pracovat v stavebnictví nabízející poradenství v oblasti proveditelnosti projektu, způsoby financování a zadávání zakázek na stavební práce a finančního řízení procesem projektování a výstavby v rámci poradenských firem, klientských organizací nebo uzavírání smluv společnosti. Žadatelé by měli mít zájem o řízení stavebních nákladů a motivaci k výkonu intenzivní cestu k odborné kvalifikace. Obsah kurzu zahrnuje dovednosti potřebné k množství cvičit inspektora. Tři doplňkové moduly na začátku kurzu dostanete až do rychlosti ve vztahu k stavebních technologií, právo a smluvní dokumentace a správy, než se pustit na pány úrovni modulů. Tyto doplňkové moduly jsou rozlišovacím znakem kurzu a jsou vysoce ceněny studenty a jejich zaměstnavatele. Vlastnosti předmětu Akreditované RICS (PGDip), ocenění v 2 semestry pro studenty denního studia nebo 4 semestrů na částečný úvazek studenty Možnost dosáhnout PGDip cenu, dejte si pauzu až 2 roky, a vrátit se k tomu Masters na "top-up ' Důraz na obchodní dovednosti potřebné množství geodetické praxi Příspěvky na program z praktiků Rozšiřující Asociace absolventů, které vám poskytne vynikající sítí příležitosti. Vynikající stipendium příležitost Studenti, kteří přijali nabídku na místo na tomto kurzu se doporučuje požádat o LSBU Stuart Johnson stipendium. Zjistěte více o Stuart Johnson stipendium. AKREDITACE MSc / PgDip je plně akreditována Royal Institution of Chartered Surveyors; To umožní vstup na kvantitu zeměměřictví a Stavební fakulty prostřednictvím APC. The Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) je předním světovým profesní organizace pro stanovení norem v zaměřování průmyslu. Mají akreditovány naše tituly a diplomy... [-]

Stavební řízení Projektu Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento akreditovaný postgraduální kurz je určen pro ty, kteří chtějí dále své kariéry v klientských organizací nebo poradenství. [+]

Přehled Tento akreditovaný postgraduální kurz je určen pro ty, kteří chtějí dále své kariéry v klientských organizací nebo poradenství. To dává aspirující profesionálům příležitost k síti s ostatními ambiciózních a úspěšných lidí v rámci stavebních a developerských průmyslu. Budete se zaměřují na praktické i teoretické aspekty řízení v organizačních a projektů založených na kontextu. Předměty řízení jsou doplněny vyspělých finančních hodnotících technik a finance, právo je konkrétně souvisí s výstavbou a rozvojem. Tento kurz splňuje všechny požadavky Pokračující profesní rozvoj a poskytuje důkaz pro modernizaci profesionální členství instituce. Režim odpolední / večerní studium je vhodný i pro ty nejrušnější stavebních odborníků a je vynikající příležitost k síti s dalšími ambiciózními odborníky a jejich organizací. Vynikající stipendium příležitost Studenti, kteří přijali nabídku na místo na tomto kurzu se doporučuje požádat o LSBU Stuart Johnson stipendium. AKREDITACE CIOB RICS APM Akreditované Moduly Základní modul Zadávání veřejných zakázek a řízení výstavby Firemní a projekt finance Stavební zákon Vedení lidí a informací Hodnocení projektu Disertační práce Možnosti modul Pokročilé měření a dokumentace Behaviorální finance Řízení budov Informační model budovy a Collaborative Working Zdraví a bezpečnost řízení ve stavebnictví Dějiny architektury a stavebnictví Mezinárodní nemovitostí a stavebnictví Právní řešení majetkových sporů a stavebních Zaměstnatelnost Vyhlídky na zaměstnání jsou vynikající. Úspěšní studenti zadat celou řadu rolí v klientských organizací, profesních postupů, místní úřady, bytová družstva a velkých dodavatelských firem. Na kurzu budete rozvíjet z několika přenositelných dovedností v ústní a písemné komunikace, analytického myšlení a výzkumných dovedností, stejně jako pokročilé IT. Oddělení nedávno zřídila Informační model... [-]

Udržitelných Energetických Systémů Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 16 měsíců August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento kurz je určen pro inženýry, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti a znalosti v energetických systémů, která bude splňovat budoucí energetické potřeby. [+]

Přehled Tento kurz je určen pro inženýry, kteří chtějí rozvíjet své dovednosti a znalosti v energetických systémů, která bude splňovat budoucí energetické potřeby. Takové energetické systémy budou muset být navržena a realizována v souladu s principy udržitelného rozvoje. Obsah kurzu je navržen tak, aby být relevantní mezinárodních, národních a místních politik a strategií vlády energie, a bude mít hodnotu pro každého, kdo pracuje ve strojírenském oboru spojeného se spotřebou energie. Primární zaměření kurzu je pro absolventy ve stavebních služeb, mechanické, elektrické a chemické inženýrství. Cílem kurzu je: Současnost a přijmout argumenty pro udržitelnost při navrhování a realizaci dodávky energetických systémů Vám poskytne širokou bázi pokročilé porozumění v oblasti technologií, které poskytují vysoce kvalitní energetické služby s minimálním dopadem na životní prostředí Konstrukční vhodné decentralizované dodávky energie systémy, které jsou založeny na celé řadě kritérií, včetně životního prostředí, nákladů a inženýrské potenciálu Rozvíjet své znalosti politiky, trhu a institucionálních faktorů, které podporují nebo omezují inovace. Vynikající stipendium příležitost Studenti, kteří přijali nabídku na plný úvazek místo na tomto kurzu se doporučuje požádat o LSBU Kevin Herriott stipendia. Zjistěte více o Kevin Herriott stipendia. AKREDITACE Tento kurz je akreditována Chartered Instituce stavebních inženýrů Služby (CISBE) a Energetický ústav jako mistři další vzdělávání, aby splňovaly akademické požadavky stát se Chartered Engineer (s vhodným prvním stupni). Kurz je akreditován jménem Engineering Council jako splňující požadavky pro další učení o registraci jako Chartered Engineer. Uchazeči musí mít CEng akreditovány Beng / BSC (Hons), bakalářský diplom prvního stupně, aby v souladu s plnými registračních požadavků CEng.... [-]

Vedení To Pro Obchodní MSc

Campus forma Denní studium 16 měsíců August 2017 Spojené království Londýn

Zaměřena na absolventy nebo profesionály, kteří se snaží splynout IT s obchodními a manažerských dovedností, tento kurz uznává, že moderní organizace vyžadují ambiciózní IT odborníky s vyváženou kombinací podnikání, IT, podnikání, řízení projektů a interpersonální dovednosti. [+]

Přehled Zaměřena na absolventy nebo profesionály, kteří se snaží splynout IT s obchodními a manažerských dovedností, tento kurz uznává, že moderní organizace vyžadují ambiciózní IT odborníky s vyváženou kombinací podnikání, IT, podnikání, řízení projektů a interpersonální dovednosti. Kurz vás připraví na kariéru jako hybridní Manager technolog rozvíjející informační strategie systémů a e-business řešení přeměnit podniky do Seče infrastruktury cloud-based. Charakteristické rysy předmětu: Kurz je určen jak pro výpočetní a non-výpočetní absolventy, kteří chtějí pokračovat v kariéře v IT management. Poskytuje rovnováhu mezi managementem a subjekty technologií souvisejících se zvláštním zaměřením na řízení projektu IT, podnikání a e-business aplikací. Adresy nejnovější trendy v IT, včetně cloud computingu a publikování architektury. Umožňuje "vstup odborníka", pro ty, kteří mají značné zkušenosti v průmyslové příslušných oborech a jsou schopni prokázat schopnost vhodně pracovat na magisterské úrovni. Moduly Vydavatelství Architektury Strategický management a podnikání Výzkumné metody E-obchodní aplikace Software pro řízení projektů Cloud computing Mobilní aplikace a bezpečnost Závěrečný projekt Všechny moduly jsou hodnoceny prostřednictvím kombinace kurzu a zkoušek. Zaměstnatelnost Kurz je poskytovány zejména pro řešení trendy na trhu práce v oblasti IT, a tak budete mít prospěch z lepších pracovních vyhlídek a posílené zaměstnatelnosti dovednosti. Během svého studia, kde je to možné, budete mít příležitost zapojit se do a z něj těžit odborných akcí, seminářů a výstav rozšířit své zkušenosti a lépe se připravit vás pro komerční pracovní prostředí. Absolventi pokračovali k zajištění pozic v IT managementu, řízení projektů, řízení webové stránky, správce dat a IT konzultant ve veřejném i soukromém sektoru, včetně oblastí,... [-]

Výchova K Udržitelnosti MSC / Pgdip

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 16 měsíců August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Vzdělávání pro udržitelný rozvoj (EFS) nabízí postgraduální kurzy z dalšího profesního rozvoje na magisterské úrovni. [+]

Přehled Vzdělávání pro udržitelný rozvoj (EFS) nabízí postgraduální kurzy z dalšího profesního rozvoje na magisterské úrovni. Poskytují osobního a profesního rozvoje pro každého, kdo roli v komunikaci udržitelnosti, bez ohledu na kontext. Tento kurz je určen pro každého, kdo se zajímá o půdu pro udržitelnější svět prostřednictvím porozumění, vzdělávání nebo podpora udržitelnosti. Ačkoli většina našich studentů, přítomnosti a minulosti, jsou pedagogové, učitelé a nevládní organizace vzdělávání, odborné přípravy nebo agitace zaměstnanců také čerpat studenty z mnoha jiných prostředí, jako je zdravotnictví, média, obchodní, vládní, botanické a zoologické práce. Naše vášeň pro udržitelnou budoucnost Je vyvinut ve spolupráci s Světového fondu na ochranu přírody (WWF), Oxfam a EU, čerpá z odborných znalostí v oblasti životního prostředí a rozvojových nevládních organizací, jakož i akademické a vzdělávací komunity. Zabývá se teorií a praxí vzdělávání pro udržitelný rozvoj, a umožňuje prozkoumat a rozšířit roli, kterou mohou hrát v EFS vzdělávacích, sociálních, politických a ekonomických změn. Mezinárodně uznávaná Jako mezinárodně uznávaného průkopníka v oblasti EFS, vítáme a daří se jim na rozmanitosti a začlenění a zároveň nabízí celou řadu kvalifikací s pružnými způsobů studia, včetně distančního vzdělávání. Od svého uvedení na trh v roce 1994, jsme i nadále rostou stabilně jako dynamický rozhraní mezi teorií a praxí v EFS, a to jak uvnitř, tak mimo Spojené království. Kurzy na LSBU EFS nabízí mnoho jedinečných vlastností, které obohatí váš mezinárodní zkušenosti. Existence programu na LSBU byl pomocný ve vývoji LSBU jakožto Regionálního střediska OSN odbornost v oblasti vzdělávání pro udržitelný rozvoj. Naše kořeny leží v Summitu... [-]

řízení Msc Podnikatelský Projekt

Campus forma Denní studium Kombinované 15 měsíců August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento akreditovaný mistrů kurz je určen pro jednotlivce, kteří chtějí dále své kariéry v oblasti projektového řízení či poradenství. [+]

Přehled Tento akreditovaný mistrů kurz je určen pro jednotlivce, kteří chtějí dále své kariéry v oblasti projektového řízení či poradenství. V dnešním podnikatelském prostředí, dovednosti projektového manažera nebyly nikdy více v poptávce. Organizace, podniky a vlády jsou stále více uvědomují strategický význam efektivního řízení projektu pro získání konkurenční výhodu. Magisterský studijní program v rychle se rozvíjející oblasti projektového řízení pomohou rozvíjet dovednosti, které jsou velmi vyhledávaná-po celém světě v téměř každém sektoru. Tento kurz je důležité především pro profesionály, kteří chtějí, aby byly schopny provozovat složité projekty s řadou zúčastněných stran, řízení všech fází na čas av souladu s rozpočtem. Tento kurz se opírá o klíčové kompetence, které jsou základem Asociace projektových manažerů (APM), takže si můžete být jisti, že to, co se naučíte, je moderní, relevantní, a přímo použitelné na pracovišti. Naším cílem je pomoci vám rozvinout řadu technických dovedností, který bude doplněn o přenositelných měkkých dovedností tak, že se u Vás objeví jako nezávislý studujícího a myslitele, který je komfortní řešení dva klíčové myšlenky v moderní obchodní projektového řízení: výběr správné projektu a dělat Projekt pravdu. To znamená, že budete schopni identifikovat a vybírat projekty, které se chystáte ve prospěch organizace, a pak doručit je v rozsahu potřebném k rozpočtu a podle plánu. S tímto dovednostmi, to není těžké pochopit, proč absolventi tohoto kurzu jsou ve vysoké poptávce. Kurz také poskytuje odborné vzdělávání získat relevantní pro řízení projektů certifikační zkoušky, například PRINCE2. Kurz také poskytuje další příležitosti k získání certifikace v těchto oblastech za zvýhodněnou sazbu přes vysoké... [-]

MA

Architektura Pochod

Campus forma Denní studium Kombinované 2 let August 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Pochodu Architektura je dva rok na plný úvazek nebo tři rok part-time program vedoucí k Královského institutu britských architektů (RIBA) části 2 profesionální řízení. [+]

Přehled Pochodu Architektura je dva rok na plný úvazek nebo tři rok part-time program vedoucí k Královského institutu britských architektů (RIBA) části 2 profesionální řízení. Kurz klade důraz na design jako ústřední činnosti, založená na výzkumu a doplňkových přednáškových studie založené v historii a teorii, technologie, umění a média a profesionální řízení. Program podporuje debatu a šetření o současné kultuře, postmoderní město, a vztahů mezi městskými a krajinných podmínek prostřednictvím různých a považovaných odpovědí na architektonického návrhu projektu, a kritický výzkum vyjádřené v rozšířené, strukturované psaní. Budete stavět na analytické dovednosti pro projektování a odborná způsobilost stanovených na bakalářské úrovni, se zaměřením na inovace v designu, konstrukci, a finančně efektivní technologie. Budete také rozvíjet své dovednosti a metody důležité pro soudobé odborné praxe, spolu se schopností produkovat složitých a různorodých designové návrhy. Kurz seznamuje kritické intelektuální rámce a zabírá s koncepčním, konstrukčního a environmentálního kontextu, ve kterém proces návrhu pracuje. Kurz splňuje kritéria držené společně RIBA a ARB pro část 2 kurzy v architektuře. Studio struktura Centrální vůči LSBU pojetí architektury postgraduálního vzdělávání je studio systém, které působí napříč součástí a na plný úvazek kurzy. Studia poskytují rámec pro řadu významných intelektuálních a praktických specializacích informovat projekční práce, která bude podkladem a přispívá k akademické přísnost architektury programu. Informace o tematické zájmy studi a pracovních stylů, přečtěte si více o Studio 21, Studio 22 nebo Studio 23. AKREDITACE RIBA Ověřené kurzy v architektuře ARB Architects Registration Board Moduly Rok 1 Konstrukce 401 (20 kreditů) Provedení 402: Umění, média a digitální... [-]

Kreativní Mediální Průmysl: Kulturní Management Ma

Campus forma Denní studium 13 měsíců August 2017 Spojené království Londýn

Během této plný úvazek MA kulturního managementu budete pracovat kreativně v oddělení, které nabízí jednu z nejbohatších londýnských portfolií Umění a humanitní vědy kurzů, apelovat na řadu studentů, kteří chtějí rozvíjet své odborné znalosti v oblastech, včetně vizuální a divadelního umění, reklama , architektura, řemesla, design, móda, film, publikování, TV a rádio, a video hry. [+]

Přehled Během této plný úvazek MA kulturního managementu budete pracovat kreativně v oddělení, které nabízí jednu z nejbohatších londýnských portfolií Umění a humanitní vědy kurzů, apelovat na řadu studentů, kteří chtějí rozvíjet své odborné znalosti v oblastech, včetně vizuální a divadelního umění, reklama , architektura, řemesla, design, móda, film, publikování, TV a rádio, a video hry. Kurz bude rozvíjet své znalosti z praxe a řízení tvůrčích a kulturních odvětví, jakož i politických, hospodářských a kulturních kontextů, v nichž tato odvětví působí. Budete rozvíjet své dovednosti a kritické chápání kulturního a tvůrčího odvětví sdělovacích prostředků, a řízení kulturních organizací v celé řadě oblastí, včetně dramatu, tvůrčí psaní, vizuální umění curation, festival a vedení divadla. Budete mít také praktické zkušenosti z produkce nebo řízení projektu. Pokud chcete rozvíjet svou kariéru v oblasti umění, médií a kulturních organizací, pak je tento kurz je pro vás. Kromě toho, že učil velmi zkušený a kvalifikovaný tým budete také značně těžit z stáže elementu kurzu. Tento mix praktických zkušeností, v kombinaci s akademickým přísností vám poskytne soubor aplikovaných a přenositelných dovedností - kritická analýza, řešení problémů, a výzkumných technik - stejně jako specifické znalosti týkající se mezinárodní kulturní a mediální sektor. Moduly Moduly jsou hodnoceny eseje, disertace, zkouška, ve své třídě, prezentace, blogy / sešity a praktická práce na projektech. Semestr 1 Kultura a identity v globalizovaném světě Kreativní průmysly: kulturní kontext Praxe i výzkum a vývoj: Zahájení projektu Kreativní průmysly umístění Semestr 2 Zkoumání mediální průmysl Výzkum papír Praxe i výzkum a vývoj: výroba Project... [-]

Mezinárodní Management Ma

Campus forma Denní studium 15 měsíců August 2017 Spojené království Londýn

Masters in International Management je koncipován jako první krok ve svém vývoji managementu a poskytuje analytické a koncepční nástroje, které kombinují akademické argumenty s praktickým učení přístup k současnému mezinárodnímu managementu. [+]

Přehled Masters in International Management je koncipován jako první krok ve svém vývoji managementu a poskytuje analytické a koncepční nástroje, které kombinují akademické argumenty s praktickým učení přístup k současnému mezinárodnímu managementu. Tento kurz Vám umožní rozvíjet komplexní znalosti z klíčových aspektů mezinárodního managementu zásadní pro kariéru v mezinárodním obchodě. Moduly kurzů zahrnují: mnoho rozmanitých a složitých problémů, které vznikají při řízení v mezinárodním kontextu druhy řešení, které byly vyvinuty implementační a evaluační otázky, které vzniknou Kurz se snaží poskytnout vám hlubší pochopení internacionalizace managementu a rozvíjet dovednosti nezbytné pro úspěšné působení jako manažeři v moderním globálním obchodním světě. Moduly Řízení v mezinárodním podnikatelském prostředí Mezinárodní marketing Mezinárodní řízení lidských zdrojů Výzkumné metody Základy mezinárodního managementu Mezinárodní finanční management Disertační práce Plus jeden z následujících volitelných modulů: Mezinárodní sociální odpovědnost podniků Global Entrepreneurship Rezidenční víkend v semestru dva Nosný modul business komunikačních dovedností je také k dispozici. Zaměstnatelnost Vyhlídky na zaměstnání pro absolventy MA v International Management jsou vynikající, s poptávka převyšující nabídku v globálním podnikatelském prostředí pro mistry absolventy, kteří chtějí začít kariéru v managementu. Úspěšní studenti mohou, kromě obecného managementu, zadejte řadu rolí v oblasti marketingu, financí a řízení lidských zdrojů. V tomto ohledu je osobní rozvoj důraz na kurzu odráží dovednosti v poptávce po flexibilních rolí v řízení v mnoha různých kulturách a funkcí uvnitř nadnárodních společností. To je kladen důraz ve fázi dvou bytových. Výuka a vzdělávání Program je založen na mezinárodním pohledu zajištění relevantnosti v současném prostředí managementu. V tomto kontextu, non-UK absolventi hrají velmi... [-]

žurnalistika Ma

Campus forma Denní studium 13 měsíců August 2017 Spojené království Londýn

Tento plný úvazek program Masters vám nabízí možnost studovat žurnalistiku na postgraduální úrovni. [+]

Přehled Tento plný úvazek program Masters vám nabízí možnost studovat žurnalistiku na postgraduální úrovni. Kurz zahrnuje řadu multimediálních žurnalistiky praktik v rámci kreativních médií a budete mít příležitost získat a rozvíjet klíčové žurnalistické dovednosti (psaní, výzkum, multimediální produkci), a dát tyto dovednosti do praxe ve dvou základních modulů: odborné praxe a ve velkém projektu, kde budete rozhodnete předložit práci buď multimediální produkci, zahrnuje psaní portfolio, investigativní žurnalistiky balíček nebo Video Novinky / audio produkci. Škola umění a tvůrčí odvětví poskytuje bohaté portfolio umění a médií kurzů, z umělecké výroby a řízení (včetně dramatu, tvůrčího psaní, umění a divadelního manažerství), přes mediální produkce (včetně digitálního filmu a videa, hudbu a zvukové médií, herní kultury a digitální fotografie), strategické a kulturního kontextualizací (včetně multimediální žurnalistiky, média / pohyblivý obraz studií, filmu a anglické studia). Moduly MA je výrazný směs teorie a praxe, které nabízejí jak příležitost získat a rozvíjet klíčové novinářské schopnosti a vybudovat multimediální portfolio práce; a také vybavení vám s akademickými výzkumnými dovednostmi, aby vás připraví pro finální práce. Kultura a identity v globalizovaném světě Tisk a online žurnalistiky Multimediální žurnalistika portfolio Zkoumání mediální průmysl Disertační práce Všechny moduly jsou hodnoceny podle zadání kurzu a projektové práce. Zaměstnatelnost Tento kurz je ideální pro studenty, kteří se snaží rozvíjet svou kariéru v rychle se měnícím světě současného multimediální žurnalistiky. Jízdní řád Kontaktní výuky ve třídě je typicky 6 hodin týdně a navíc individuálních supervizí pro disertační práce. Vstupní požadavky Minimum 2: 2 v příslušném předmětu. Například, bakalářský titul ekvivalent k UK... [-]

Videos

What International Students have to say about London South Bank University