London School of Business and Finance (LSBF) Executive Education

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Londýnská obchodní škola

Studium na LSBF je investicí do vaší budoucnosti.

Proč zvolit LSBF?

· LSBF získala cenu "Royal" za rok 2013. Jen málo institucí zatím dostalo tuto čest.

· Mezinárodně uznávané studijní programy

Naše průmyslové studijní programy, které jsou silně zaměřeny na globální trendy v podnikatelském světě, se specializují na různorodý výběr ekonomiky, jako je marketing, finance a management. Každý studijní program poskytuje vynikající kombinaci teoretických i praktických znalostí. Odborné učení hraje důležitou roli a dává studentům příležitost získat pracovní zkušenosti.

· Ranking a partnerství

Londýnská obchodní škola

· Absolventská škola podnikání v Grenoblu (GGSB) je jedním z akademických partnerů LSBF. GGSB má tři akreditace: AMBA, EQUIS a AACSB. Tato trojitá akreditace drží méně než 1% světových exkluzivních obchodních škol.

· Vyhrazená kariéra

Zaměstnanci jsou k dispozici specializované kariérové ​​služby: Naši motivovaní odborníci na kariéru nejen organizují semináře, školení a síťové akce, ale přinášejí vám v budoucnu mnoho zajímavých pracovních pozic v podnikatelském světě.

Kariérně orientovaný přístup LSBF, stejně jako důležité firemní kontakty, otevřou cestu studentům k různým profesním příležitostem.

· Mezinárodnost

Studenti LSBF mají možnost studovat se s kolegy z celého světa v Londýně, Birminghamu, Manchesteru, Torontu a Singapuru. *

S rozhodnutím pro LSBF patříte do mezinárodní obchodní školy se studenty z celého světa. Spolupráce a interakce s mezinárodními studenty vám umožní získat důležité mezikulturní dovednosti.

· Ubytování

Jsme odhodláni učinit váš pohyb do Londýna snadným životem. Nabízíme ubytování, která splňuje všechny požadavky a splňuje všechny individuální potřeby. Naši letištní transferová služba vás může vyzvednout na letišti. Jsme k dispozici od okamžiku, kdy přijdete a během tréninku.

* Některé studijní programy jsou nabízeny pouze v srdci Londýna.

Místa

Grenoble

Adresa, 1. řádek
Grenoble, Auvergne-Rhône-Alpes, Francie

UK Online

Adresa, 1. řádek
UK Online, Spojené království