The London Film School

Úvod

Read the Official Description

Londýn filmová škola Od roku 1956 škola vyškolila tisíce režiséry, kameramany, redaktorů a dalších filmových profesionálů dnes pracují po celém světě. To je nejvíce skutečně mezinárodní škola kdekoli, s 70% studentů ze zemí mimo Británii. Tato rozmanitost se hodí velmi dobře v tavícím kotlíku Londýna. London Film School je hrdý na to být Creative Skillset Filmová akademie, jedním z pouhých dvou vysokých škol uznaných filmovým průmyslem vzdělávací instituce ve Velké Británii jako centra pro excelence Učíme prostřednictvím filmu, na pódiích, a v dílnách, spíše než ve třídách - stavební funkce jako ateliér. LFS je živý tvůrčí komunita - ne krátkodobý 'ponoření zkušenost ", nebo komerční produktové školení. Je to velmi nezávislá nezisková běh školy vášnivých a zkušení filmaři - 18 na plný úvazek fakulty a různorodé a velmi talentovanou skupinu hostujících lektorů, techniků a umělců. Tato webová stránka poskytuje informace o našich magisterského studia ve filmové tvorbě, scenáristiky, doktorských programů, stejně jako naše rozšiřující škálu kurzů profesního rozvoje. A to může říct o životě na LFS. Ale výběr filmových škol je velké rozhodnutí. Možná budete chtít, aby nás navštívit nebo se obraťte na studenta nebo absolventa. Prosím, kontaktujte nás a my vám zodpoví Vaše otázky a dostat do kontaktu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

MA Filmařské

Campus forma Denní studium 2 let May 2018 Spojené království Londýn Anglie + 1 více

[+]

Vstupní požadavky

Studenti, jejichž první jazyk není angličtina, proto budou muset prokázat znalost anglického jazyka.

Co potřebujete pro vaši žádost Vyplněný formulář žádosti on-line CV / Resumé Dva odkazy

Osvědčení [-]

Ma Scenáristiku

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Londýn Anglie + 1 více

[+]

LFS si klade za cíl podpořit psaní jako kontinuální praxe, stimulovat reflexní a kritické přístupy a poskytnout konkrétní historické pozadí pro filmového vyprávění, žánry a dramaturgie.

Pravidelné promítání klasických a současných filmů v našem vlastním filmovém divadle a návštěv současných tvůrců doplňují základní praktickou práci rozvíjet celovečerní scénář.

Těšíme se na spisovatele, kteří jsou nadšeni pro psaní na obrazovku, kteří mají zázemí v psaní pro ostatní média, režisérů, kteří se snaží psát své vlastní celovečerní scénář a spisovatelů, kteří chtějí navázat dlouhodobé mentoring vztahy s odborníky rozvoje.... [-]


Videos

LFS 50th Anniversary Trailer

Contact
Adresa destinace
The London Film School
24 Shelton Street

England, WC2H 9UB GB