Přečtěte si oficiální popis

Londýn filmová škola Od roku 1956 škola vyškolila tisíce režiséry, kameramany, redaktorů a dalších filmových profesionálů dnes pracují po celém světě. To je nejvíce skutečně mezinárodní škola kdekoli, s 70% studentů ze zemí mimo Británii. Tato rozmanitost se hodí velmi dobře v tavícím kotlíku Londýna. London Film School je hrdý na to být Creative Skillset Filmová akademie, jedním z pouhých dvou vysokých škol uznaných filmovým průmyslem vzdělávací instituce ve Velké Británii jako centra pro excelence Učíme prostřednictvím filmu, na pódiích, a v dílnách, spíše než ve třídách - stavební funkce jako ateliér. LFS je živý tvůrčí komunita - ne krátkodobý 'ponoření zkušenost ", nebo komerční produktové školení. Je to velmi nezávislá nezisková běh školy vášnivých a zkušení filmaři - 18 na plný úvazek fakulty a různorodé a velmi talentovanou skupinu hostujících lektorů, techniků a umělců. Tato webová stránka poskytuje informace o našich magisterského studia ve filmové tvorbě, scenáristiky, doktorských programů, stejně jako naše rozšiřující škálu kurzů profesního rozvoje. A to může říct o životě na LFS. Ale výběr filmových škol je velké rozhodnutí. Možná budete chtít, aby nás navštívit nebo se obraťte na studenta nebo absolventa. Prosím, kontaktujte nás a my vám zodpoví Vaše otázky a dostat do kontaktu.

Programy se vyučují na:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

The London Film School

Vlak ve všech oblastech, v pracovním studiu, se studenty z více než 30 zemí. Vstup v lednu, květnu a září. ... [+]

Intenzivní dvouletý kurz v srdci Londýna , MA Filmmaking na LFS trénuje na profesionální úrovni v celé řadě filmových dovedností. Studenti odcházejí s portfoliem režie, kinematografie, střihu, produkce, produkčního designu a zvukových kreditů na minimálně 10 filmů, obvykle mnohem více. LFS každoročně LFS na více než 250 filmových festivalech, kde získává řadu cen, včetně Cannes Palme d'Or za nejprestižnější festivalové ocenění.

Kurz je plně praktický. Každý termín filmová cvičení se stávají technicky sofistikovanějším, více zvažovaným a komplexnějším ve svých ambicích. Studenti dělají veškerá estetická rozhodnutí při řešení problémů podobných těm, s nimiž se setkávají profesionální jednotky, na strmém svahu obtížnosti.... [-]

Spojené království London
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The London Film School

Intenzivní jednoroční program s důrazem na rozvoj autorova originálního hlasu. ... [+]

Tento jednoletý kurz je zaměřen na rozvoj scenáristických dovedností v kontextu filmové komunity, kde je psaní každodenní praxí a proces spolupráce zahrnující herce, režiséry, hudebníky, editory a producenty.

Na LFS hranice mezi psaním a režií a podněcujeme debatu ve třídách filmové historie, mezikulturních přístupech k dramaturgii a čtení scénářů s profesionálními herci. Pravidelné promítání klasických i současných filmů v našem vlastním filmovém divadle a návštěvy současných tvůrců doplňují základní praktickou práci vývoje celovečerního scénáře.

Program MA scenáristiky poskytuje rok kritického a kreativního rozvoje, sítě budoucích kontaktů a prostoru, kde může spisovatel definovat své zájmy a konkrétní talent. Kurz je zaměřen na krátké, celovečerní a seriálové psaní.... [-]

Spojené království London
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

LFS 50th Anniversary Trailer

Adresa destinace
The London Film School
24 Shelton Street

London, England, WC2H 9UB GB
Sociální média