London College of Contemporary Arts

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

London College of Contemporary Arts ( LCCA ) je specializovaná umělecká univerzita, která nabízí výběr předních bakalářských a krátkých kurzů zaměřených na kariéru, které jsou relevantní pro průmysl, jsou praktické a inovativní. Vzhledem k tomu, že LCCA stále roste, zůstává našim studentům velká rozmanitost, pokud jde o jejich umístění ve Spojeném království. Díky našemu kampusu sídlícímu v centru Londýna poskytujeme příležitost studovat v hlavním městě světa umění, módy, designu a médií.

Naším prioritou číslo jedna je zajištění zaměstnatelnosti našich absolventů a chápeme, že kvalifikace sama o sobě není vždy dostatečná k odlišení od konkurence na trhu práce.

Zkušenosti LCCA

Každý kurz na LCCA je navržen tak, aby kombinoval tradiční prostředí ve třídě s praktickými činnostmi a případovými studiemi, kde budete moci čerpat z relevantních průmyslových scénářů. Budete mít prospěch z vysoce zkušených hostujících lektorů, LCCA / projektů živého průmyslu, budete mít příležitost navštívit stáže a stáže v průmyslu, které poskytují cenné zkušenosti v oboru, které LCCA vaší zkušenosti s výukou v oblasti LCCA .

Naše Umístění

LCCA je bezkonkurenční, budete mít příležitost k využití průmyslových standardů v našem zcela novém areálu. S bezkonkurenční polohou v kreativním srdci Londýna budete vystaveni jedinečné atmosféře a průmyslovým spojením, které následují na naší centrální pozici v tomto mimořádně kosmopolitním městě.

Průmyslová připojení

LCCA má silné vztahy v rámci kreativního průmyslu a může se pochlubit sítí partnerů v oblasti módy, designu, médií a fotografie, a to jak ve Velké Británii, tak i v zahraničí. Tato neocenitelná síť poskytuje studentům LCCA stáže a pracovní příležitosti během studia a po absolvování studia.

Absolventští studenti opouštějí LCCA jako ambiciózní, vášniví a vysoce kreativní jednotlivci, kteří mají dobré postavení k úspěšné kariéře ve své zvolené specializaci.

Proč studovat s LCCA ?

S kreativním průmyslem vzkvétající, nikdy nebyl lepší čas začít kariéru v oblasti umění, média, módy nebo pohostinství a podnikání. Tvůrčí odvětví Spojeného království nyní stojí za rekordních 84,1 miliardy liber, což je nejrychleji rostoucí odvětví v Británii, které zaměstnává 1,7 milionu lidí.

Uznáváme výhody plynoucí z pevného spojení s průmyslem pro váš budoucí vývoj. Rozvíjíme vynikající vztahy s tvůrčími podniky a odborníky, kteří pomáhají zajistit, že máte dovednosti a atributy, které potřebujete k vybudování úspěšné kariéry. Každý program byl navržen tak, aby maximalizoval vaši zaměstnatelnost.

Výhody studia s LCCA :

1. Central London Poloha

Londýn je proslulý jako jedna z kreativních hlavních měst světa. Nachází se v centru Londýna, budete jedním z nejlepších umělců, designérů, agentur a kreativních typů, které mesto nabízí.

2. Specialisté na umění a design a management

Jsme specializované umění

3. Zkušení akademický personál

Všichni naši lektoři a pedagogičtí pracovníci pocházejí z kreativního průmyslu, takže máte jistotu, že získáte vysokou úroveň odborných znalostí a technických zkušeností.

4. Prostředí kreativního učení

Jsme hrdí na to, abychom poskytli zábavné, tvořivé vzdělávací prostředí, kde studenti prospívají, zkoumají a vystupují jako tvůrčí lidé.

5. Standardní zařízení v průmyslu

Nabízíme průmyslové vybavení a vybavení, které najdete v ateliérech a výstavních prostorách.

6. Kurzy zaměřené na kariéru

Poskytujeme vynikající studentskou podporu a mentoring, stejně jako kariéry a služby zaměstnatelnosti, které pokračují nad rámec studia.

7. Globální studentská základna

Naše různorodá směs studentů posiluje zkušenost s učením prostřednictvím různých kultur, perspektiv a nápadů.

8. Pracovní stáže a živé kalhotky

Máme rozsáhlou síť průmyslových partnerů, kteří poskytují hostující řečníky, živé slipy, umístění a pracovní příležitosti.

9. Průmyslová připojení

Nabízíme také možnost účastnit se soutěží a živých brífinků s obchodními partnery.

10. Vystavování a kurování

Více příležitostí pro studenty organizovat a kurátovat své vlastní akce a výstavy na vysoké škole a na místech po celém městě.

11. Investování do budoucí kariéry

Přístup ke stážím a pracovním příležitostem prostřednictvím sítě průmyslových partnerů.

12. Schopnosti portfolia CV a rozhovoru

Spolupracujeme s vámi, abyste zajistili profesionální, dobře strukturovaný a komplexní důkaz o vašich schopnostech a dovednostech a pomohli vám získat tuto konkurenční výhodu při rozhovorech.

Pro podporu svého rozvoje provozujeme workshopy a pracovní schůzky po celý rok.

Partneři a akreditace

  • Univerzita východního Londýna (UEL)
  • Walsall College
  • Buckinghamshire Nová univerzita
  • Globální univerzitní systémy (GUS)
  • Pearson
  • Certifikační služba CPD
  • Britská akreditační rada (BAC)
  • Roots Ivy International

Místa

UK Online

Adresa, 1. řádek
UK Online, Spojené království