University of Kent, Medway School of Pharmacy

Úvod

Read the Official Description

Medway Farmaceutická fakulta je unikátní spolupráce mezi University of Greenwich a University of Kent. Od otevření v roce 2004 jsme se stali uznán jako zavedené školy farmacie, regulátorem Generální Pharmaceutical Rady (GPhC). Jsme rádi, že jsme dosáhli svého původního cíle má naše Master of Pharmacy (MPharm) absolventů pracuje jako lékárníci v různých kariér jak lokálně, tak i na národní úrovni. Škola se nachází v centru nové multi-univerzitní rozvoje areálu v Chatham Maritime v Medway, Kent. Tento nádherný Edwardian z červených cihel a břečťan-oděná areálu - z roku 1903 - těží z více než 20000000libra kapitálových investic od roku 1996. Rozsáhlé nové laboratoře a výzkumné ústavy se otevřely a kampus vyvinula do hlavního centra vysokoškolského vzdělávání.

Medway Farmaceutická fakulta posláním je "vytvářet, a to prostřednictvím inovativní výuku a výzkum dodané v podpůrném a starostlivé prostředí, vysoce kvalitní profesionální absolventi zavazuje k celoživotnímu učení". Péče o studenty a podpora je proto nezbytnou součástí naší kultury školy a poskytujeme osobní učitele, aby udržovat pravidelný kontakt a nabídnout efektivní pomoc s akademických nebo osobních problémů. Jsme proto velmi potěšeni a hrdí, že naši studenti hlasoval Školní nejlepší instituce v zemi, na celkové programové spokojenosti (National Student Survey 2009), a důsledně skóre velmi silně v tomto průzkumu.

Navrhli jsme inovativní MPharm programu na pacienta soustředit se a věří, že budoucnost lékárny spočívá v uspokojování potřeb pacientů prostřednictvím práce ve spolupráci s pacienty, ostatní zdravotníky, NHS a průmyslu. Lékárníci jsou pouze zdravotničtí pracovníci s jedinečným znalostí léků od výroby až po jejich použití u pacientů, a lékárna nabízí širokou škálu možností kariéry. Náš MPharm Program již obsahuje významné množství pracovních stáží pro zlepšení klinické učení, kompetence a zaměstnatelnosti dovednosti našich absolventů. Měnící se role pro lékárníky a ostatní zdravotnické pracovníky i nadále, aby škola také rozvíjet a aktualizovat portfolio postgraduálních kurzů, včetně multidisciplinární postgraduální certifikát v nezávislém a doplňkových předepsání a magisterského studia v lékové řízení. Jako dynamický škole máme závazek k zajištění celoživotního vzdělávání a dalšího profesního rozvoje (CPD), jak dokládá naše schopnosti pro Murs kurz, který nyní přitahoval tisíce praktikujících lékárníků.

Výzkum je rozhodující pro úspěch školy a koná se vedle výuky pod vedením našeho ředitele pro výzkum. Škola učinila významné investice do zařízení a vybavení a dále vyvíjet silné spolupráce a interdisciplinární přístup k výzkumu. Již jsme měli úspěšné výzkumné granty z výzkumných rad, jako je například MRC a BBSRC, stejně jako z charitativních organizací a průmyslových spolupracovníků, jako jsou Pfizer. V současné době máme živou doktorand skupinu s více než třiceti kandidáty v současné době zkoumá různé zaměstnance celé naše tři oblasti biologických věd; chemie a drogové dodávky; a klinické a odborná praxe.

Škola má zkušený a specializovaný tým pracovníků, zahrnující akademičtí vědci, lékárníci a učitelé z praxe vyslaní z NHS, spolu s administrativním a technickým pracovníkům.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Contact

Medway School of Pharmacy

Adresa, 1. řádek Central Ave
ME4 4TB, United Kingdom
Website http://www.msp.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1634 202935