University of Kent, School of Music and Fine Art

Úvod

Read the Official Description

Proč nás vybrat?

  Objevte vzrušující příležitosti k rozvoji svou kreativitu v jedinečném místě nábřeží.
   Připojte se k dynamické a přátelskou komunitu umělců, hudebníků, designérů a tvůrců.
    Být součástí mezinárodně uznávané Top 20 univerzity (University of Kent se zařadil mezi top 16 ve Velké Británii The Guardian University Guide 2016).

    Škola hudby a multi-milión libry vývoj výtvarného umění v Medway se nachází v oceňované Chatham Historic Dockyard, mezinárodní atrakce pro návštěvníky, která je nejkompletnější na světě příkladem historické loděnice od věku plachty. S atmosférickými historických budov, to je v pravidelném poptávky jako filmová kulisa, a vystupuje v hudebních videí, dokumentů, televizních dramatech, filmech a filmových trháků.

    Medway je živý tvůrčí náboj, s vynikajícím dopravním spojením a vlakové nádraží Ebbsfleet International, pouhých 30 minut od hotelu a nabízí vysokorychlostní služby do Paříže (2hod 10min), Bruselu (1 hodinu 50 minut) a Londýně (17mins). Výsledkem je, že naši studenti mají snadný přístup ke třem velkých evropských městech a některé z nejlepších světových galerií, živá hudební vystoupení, turistických atrakcí a divadel.

    Studium na Kent nabízí celou řadu výhod:

     Oceněný zařízení, vesmír, dílny, ateliéry a vybavení
      Podpůrný, zkušení a oceněné lektoři
       Finanční pomoc, osvobození od poplatků a stipendia
        Inspirující nábřeží na historickém místě s přístupem do Londýna během jedné hodiny
         Vynikající odkazy průmyslu a příležitosti ke studiu rok v zahraničí, nebo strávit rok v průmyslu
          Flexibilní struktura Samozřejmě, že se na plný i částečný časových možností Naše postgraduální studenti těžit z naší prosperující výzkumném prostředí a silnou výzkumnou profilu. Škola pořádá pravidelný program seminářů, sympozií, konferencí a dalších akcí, které jsou otevřeny pro studenty ze všech programů napříč obou odděleních, a přístup k nejmodernější zařízení a vybavení plus vyhrazené postgraduální prostorem pro studium, stejně jako veškerou podporu a vzdělávací zdroje významné, výzkumu-vedl univerzity.

          Charakteristickým rysem naší postgraduální kultury je naše praxe jako výzkum PhD nabízené v rámci hudby, výtvarného umění a události a Experience Designu. Par doktorandi provádět podstatnou výzkumný projekt veden podpůrných a přístupných orgánů dohledu s mezinárodní pověstí ve svém oboru.

          Vybavení Univerzita investovala v podstatě ve škole hudby a výtvarného umění a tam bylo mnoho vzrušujících nových vývoj na naší loděnici místě. Naše zařízení patří výtvarná dílna, která ubytuje omítka odlévací prostor, stříkací kabina, zámečnické práce místnost s svařování a řezání zařízení, pece místnosti, sítotisk pokoj, digitální zhotovení místnosti vybavené laserovým nožem a 3D tiskárny, stejně jako hlavní dřevo pracovní dílna. Máme také umělecká studia, individuální úpravu videa apartmánů, Mac apartmá, mokré a digitální temné místnosti a velkoplošný tisk a skenování zařízení. Hudebním zařízení jsou podobně působivé a zahrnují celou řadu standardních studií, nahrávání a post-výrobní zařízení. Požární stanice v historické loděnice je k dispozici prostorové zvukové studio zbrusu nový, Foley studio pro zvukový film efekty a audiodabingem a orchestrální zkušebnách prostor vedle tří velkých divadelními prostory. Mezitím, Slévárna je domovem naší nahrávací studio vlajkové lodi.

          centrálně umístěný

          Medway region sám o sobě má výborné dopravní spojení s třemi hlavními evropskými městy. K dispozici jsou dvě nádraží při hlavní trati v rámci jedné míle od areálu a Ebbsfleet Mezinárodní vlakové nádraží je pouhých 30 minut od hotelu a provozuje přímé služby vysoké rychlosti Paříži (2 hod 10 min), Brusel (1 hod 50 min) a Londýn (17 minut). Výsledkem je, že naši studenti mají snadný přístup ke třem velkých evropských městech a některé z nejlepších světových galerií, živá hudební vystoupení, turistických atrakcí a divadel.

          This school offers programs in:
          • Angličtina

          Programs

          Tato škola dále nabízí:

          Contact