University of Kent, Kent Law School

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kent Law School je jednou z předních právnických škol ve Velké Británii; jsme zařazeni 13. v příručce The Guardian University Guide 2019 pro právo, 11. v příručce Times Good University Guide 2019 a 18. v Kompletní univerzitní příručce 2019.

Právnická škola má také vynikající mezinárodní pověst; jsme zařazeni do 50. ročníku světového vysokoškolského žebříčku pro zákon 2018 a jsou zařazeni mezi 100 nejlepších právnických fakult na světě v globálním žebříčku šanghajského žebříčku akademických předmětů 2018. Jsme také zařazeni mezi top 150 zákonů školy ve světě na QS World University Rankings podle předmětu 2018.

Nabízíme široký výběr vyučovaných magisterských programů v oblasti práva (LLM) a výzkumných studijních programů, které jsou vyučovány mezinárodním a současným zaměřením v podpůrném a intelektuálně stimulujícím prostředí. Výuka a výzkum jsou založeny na kritickém a sociálně-právním přístupu, při pohledu na zákon v širším společenském, politickém a ekonomickém kontextu, v němž působí. Škola je domovem řady aktivních výzkumných center s akademickými pracovníky, kteří se aktivně zapojují do široké škály výzkumných projektů.

Kent LLM v Canterbury

Naše vlajková loď vyučovala magisterský program v právu, Kent LLM, je nabízen v nádherném Kentu v parku 300 akrů Canterbury. Areál nabízí výhled na historické katedrální město Canterbury, které se nachází poblíž kontinentální Evropy, a jen hodinu jízdy vlakem od Londýna.

Kent LLM vám nabízí jistotu získání LLM v specializované oblasti práva a svobodu opustit svůj výběr LLM otevřené až po příjezdu a určení vašeho Pathway pomocí Pathway modulů.

Můžete si přizpůsobit své studium podle vašich konkrétních potřeb a zájmů, abyste získali LLM v jedné Pathway , společně ve dvou Pathways nebo výběrem široké škály modulů v různých oblastech práva, abyste získali všeobecný LLM nebo diplom / certifikát v oboru práva.

Naše programy jsou otevřeny absolventům příslušné disciplíny (vysokoškolský titul v oboru práva není podmínkou) a bude mít zvláštní význam pro studenty a / nebo odborníky, kteří se zajímají o rozvíjení svých právních dovedností. Aplikace jsou vítány z celého světa. Všechny naše programy mají datum začátku září a datum zahájení v lednu.

Programy se vyučují kombinací hodnocení a disertační práce, přičemž většina z nich je k dispozici jak na denní, tak na částečný úvazek. Studenti na plný úvazek absolvují LLM v průběhu jednoho akademického roku a studenti na částečný úvazek ho dokončí během dvou let.

Specialista vyučoval programy LLM v Bruselu

Na bruselské škole mezinárodních studií Univerzity v Kentu nabízíme dva specializované programy LLM, z nichž všechny využívají svého postavení centra mezinárodních studií v politickém srdci Evropy.

Stipendia a financování

Univerzita má štědrý postgraduální stipendijní fond ve výši přesahující 9 milionů liber, který jsou k dispozici studentem, kteří studují a studují v Kentu. Tam jsou také stipendia specificky pro studenty právnické školy včetně učených zahraničních stipendií a učených domů / stipendia EU. Kent Law School také zřídil velký fond na podporu studentů, kteří jsou nebo studovali v Keni, Nigérii nebo Thajsku a kteří absolvovali magisterský in Law (LLM) v areálu Canterbury University of Kent.

Zaměstnatelnost

Zaměstnatelnost je klíčovým zájmem na univerzitě a na Kent Law fakultě v Kent Law máte podporu specializovaného zaměstnance a kariérového poradce spolu s širokým výběrem pracovních příležitostí, událostí zaměstnatelnosti a rozhovorů o kariérách. Studenti připravujeme na úspěšnou a úspěšnou kariéru a naše vynikající mezinárodní pověst znamená, že naši studenti postupují do praxe v mnoha zemích po celém světě - naši absolventi pokračují v kariéře v oblasti financí, mezinárodního obchodu, vlády a práva nebo se připojili nebo založili nevládní organizace nebo charita.

Sociální média

Podívejte se na náš seznam videí Kent LLM na našem kanálu YouTube a dozvíte se více. Můžete nás také sledovat na Twitteru, Facebooku a Instagramu a na našem blogu, který napsali studenti Kent LLM - Mastering Law.

Kontakt

 • Kent Law fakulta postgraduálního úřadu
  Eliot College
  Univerzita v Kentu
  Canterbury
  Kent CT2 7NS
  Telefon: 44 (0) 1227 824595
  Fax: 44 (0) 1227 827442

Místa

Canterbury

Eliot College

Adresa, 1. řádek
The University of Kent, Canterbury
CT2 7NZ Canterbury, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 1227 764000

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: