University of Kent, Centre for Journalism

Úvod

Read the Official Description

Proč Žurnalistika v Kentu?

Použití Medway města jako vaší laboratoři, budete provádět v reálném čase zprávy úkoly kolem míst, včetně středověké katedrály, historické válečné lodě a 21. vývoji dockside století. Zprávy tlukot žije s nových podniků a obcí a napojení na evropský kontinent přes tunel pod Lamanšským průlivem, jsou rychlé, časté a pohodlné.

Medway nabízí nepřeberné množství příležitostí k praxi konvergentní dovednosti vysílání, tisk a on-line zpravodajství, na místní, národní i mezinárodní úrovni.

Redakce a zařízení

Naše state-of-the-art newsroom bude poskytovat celou řadu novinářských zdrojů, včetně standardního zařízení pro vysílání, novin, časopisů a digitálních vydavatele. Dozvíte se, zvuk a střih videa, tiskové produkce a digitálního obsahu pomocí stejného software používaný v profesionálních redakcích po celé zemi.

Areál je umístěný kolem památkově chráněných budov sahá až 1903 a nyní v kombinaci s výraznými prvky moderní architektury a interiérů. Školní vybavení patří 8.000.000 liber, stupeň II uvedené, Drill Hall knihovna, která nabízí 370 open access počítačů a bezdrátových sítí v celém textu. Tam jsou rozsáhlé počítačové zařízení po celé areálu, který nabízí rychlé připojení k internetu.

Ambiciózní učení

Centrum pro žurnalistiku je založen v rámci Fakulty sociálních věd. Existují úzké výuky odkazy na Katedře politologie a mezinárodních vztahů, školy historie, Kent Law School a Kent Business School.

S plným využitím rozsahu univerzity odborných znalostí, vlastní specializovaný tým střediska oceněných redaktorů a dopisovatelů snaží vštípit úctu k dodržování nejvyšších etických a profesních standardů žurnalistiky.

Jsme plně akreditována Národní rady pro vzdělávání novinářů, profesionální tělo nejvíce široce uznávány editory v průmyslu. Jsme také plně akreditována žurnalistiky Rada Training vysílání.

Budete:

  • Dozvědět se o roli reportéra, jako veřejného činitele z lékařů, kteří mají na něž se vztahuje války a vyšetřován skandály - Rozprava o ochraně osobních údajů, narušení a dumbing dolů s předními odborníky a inspirativních myslitelů - naučit se hlásit, psát a upravovat do uzávěrky - střih zvuku a obrazu v v reálném čase, a diskutovat o pokrytí z nejnovějších příběhů s ostatními studenty a předních odborníků - vytvořit portfolio práce ukázat potenciálním zaměstnavatelům.

Průmyslové odkazy

Stupeň klade velký důraz na praktické realitě žurnalistiky. Personál udržovat vynikající dopravní spojení s místními, národními a mezinárodními mediálními organizacemi. Studenti budou mít pravidelný přístup k pracovní novinářů a budete provádět odbornou praxi.

K dispozici je areál noviny, které studenti budou vyzváni, aby přispěli nápady, energii a články. Univerzita sdílí na plný úvazek komunita rozhlasových sídlem v Canterbury nabízejí možnosti praktikovat vysílacím žurnalismu.

Radost Medway

Tam je prosperující studentské komunity v Medway a školní areál zařízení nabízejí vynikající možnosti k socializaci. Místo Kavárna a Rochester Building kavárna (vedle redakce) poskytují prostor k jídlu, pití a povídání. Také na akademické půdě jsou Coopers bar a Purple, pozdně noční klub.

Medway města jsou domovem Katedrála v Rochesteru a Hrad, galerií, divadel, sportovních zařízení, nočních klubů a multikina.

Místní sportovní zařízení patří suchá lyžařský svah, trampolína centrum, kluziště a mnoho příležitostí k vodním sportům na řece.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Ma, MPhil, PhD - Výzkum žurnalistika

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 6 let September 2017 Spojené království Chatham + 1 více

Výzkumné programy jsou nejvhodnější pro studenty, kteří mají jasnou a originální nápad na téma, které by chtěli prozkoumat podrobněji. [+]

Vítáme výzkumných aplikací v rámci rozsahu odborných znalostí v oblasti střediska a z celého světa. Výzkumné programy jsou nejvhodnější pro studenty, kteří mají jasnou a originální nápad na téma, které by chtěli prozkoumat podrobněji. Existují dva typy programů: MA společností Research znamená produkovat 40.000 slovo práce; se MPhil a doktorských programů vyžadují vysokou úroveň výzkumu a analýzy vedoucí k diplomových pracích c50,000 slov (MPhil) nebo 80000 slov (PhD). Všechny výzkumné studenti prvního ročníku se zúčastnil metodik a výzkumných dovedností seminář. Prostřednictvím Fakulty sociálních věd, Centrum poskytuje školení v oblasti metod s využitím zdrojů a mohou pomoci při podávání žádostí o financování. Postgraduální programy v žurnalistice v Kentu Vám nabízí příležitost zkoumat a učit se v prostředí, které kombinuje znamenitost v praxi konvergentní, multimediální žurnalistiky s intelektuální vedení v historii, etika a budoucnost zpravodajství průmyslu. The Centrum pro žurnalistiku vede vývoj žurnalistiky jako akademická disciplína kořeny v profesionální redakci praxi. Byla založena v roce 2008 za účelem dosažení nejvyšší úrovně ve výuce a výzkumu. Živý a příjemný komunita duch existuje v rámci střediska. Tam jsou pravidelné společenské akce, semináře a seminářů. Poslední návštěvníci ceně: Allan malý, BBC korespondent; Sarah Ivens založení Editor-in-Chief OK! Magazine USA; Gavin Esler, moderátor Newsnight; Jon Snow, moderátor Channel 4 News, Mark Thompson, bývalý generální ředitel BBC, Alex Crawford třikrát RTS TV novinář roku, Stephanie Flandry bývalý ekonomický editor BBC Stuart Ramsay Sky News hlavní korespondent. Díky rozsahu výzkumu a profesních zájmů ve Středisku, můžeme nabídnout široký prostor pro výzkum dohledem. Centrum má silné vazby s dalšími... [-]

MA

Ma V Mezinárodní Multimediální žurnalistiky

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Chatham

Tento inovativní nový program je navržen speciálně pro zahraniční studenty, kteří již absolvovali s dobrými stupňů akademicky přísné subjektů a kteří usilují o obohacující kariéru v žurnalistice nebo příbuzných oborů. [+]

Tento inovativní nový program je navržen speciálně pro zahraniční studenty, kteří již absolvovali s dobrými stupňů akademicky přísné subjektů a kteří usilují o obohacující kariéru v žurnalistice nebo příbuzných oborů. Učil odborným personálem se zkušenostmi na nejvyšší úrovni v mezinárodní žurnalistikyProgram běží v nejmodernější multimediální redakcích a vysílacích studií se nachází v ocenění univerzity vítězných Centrum pro žurnalistiku na historické Medway Campus. Naučíte se hlásit na noviny, webové stránky, rozhlas a televizi v živém redakci prostředí. Použití state-of-the-art technologií v věnovaných redakcí a studií, se kterými pracujete s reálnými termíny, aby se noviny, zpravodajské programy a internetové stránky. Vaše lektoři jsou oceněné novináři s desítkami let zkušeností v přední linii ve vnitrostátní a mezinárodní zprávy. Základní moduly Všichni studenti se následující základní moduly: - Reporting - Praktické multimediální žurnalistiky - Žurnalistika a svobody projevu Profesní standardy Můžete studovat magisterské studium, které zahrnuje prvky politiky, práva a literatury a zároveň získat profesionální žurnalistiky dovednosti normy nezbytné pro práci v novinách, rozhlasových a televizních redakcích. Vaši učitelé jsou bývalé sítě BBC zprávy editory, zahraniční korespondenty a novinové a internetové specialisty. Témata zahrnují: Podávání zpráv; Praktická multimediální žurnalistiky; Hlášení konfliktu; Žurnalistika a svobody projevu a komunikace a humanismu. Dozvíte se také oslnivou škálu multimediálních výrobních schopností, dává vám důvěru, aby se na ně na novinářské úkoly v televizi, rádiu, tisku a na internetu. [-]

Ma V Multimediální žurnalistiky

Campus forma Denní studium August 2017 Spojené království Chatham

Tento inovační program je určen pro studenty, kteří již absolvovali s dobrými stupňů akademicky přísné subjektů a kteří mají co to znamená jít do velmi náročného a placenou kariéru v žurnalistice. [+]

Tento inovační program je určen pro studenty, kteří již absolvovali s dobrými stupňů akademicky přísné subjektů a kteří mají co to znamená jít do velmi náročného a placenou kariéru v žurnalistice. Učil odborných pracovníků, s desítkami let zkušeností mezi nimi na velmi nejvyšší úrovni profesionální žurnalistiky, program je akreditován Národní rada pro vzdělávání novinářů a je provozován v našem báječný multimediální centrum na Medway Campus. Zaručujeme všem studentům pracovní stáž s Kent Messenger Group, a tam jsou možnostech financování, včetně vysoce prestižní Daily Mail stipendium. Existuje více informací o modulech a vyučovací metody zde. Jsme vždy rádi, aby se individuální schůzky pro zájemce o studium s je. Ukážeme si naše fantastické Newsroom a studiových zařízení, a dá vám nahlédnout do života na střediska. [-]

Videos

Study Journalism at University of Kent

Meet Our Grads: Alan McGuinness - Online Producer for Sky News

Meet Our Grads: Clarissa Place - Reporter at the Sidmouth Herald

Meet Our Grads: Sara Malm - Journalist for the Mail Online

Contact

Gillingham Building

Adresa, 1. řádek ME4 4GW Gillingham, United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo