University of Kent, Centre for American Studies

Úvod

Read the Official Description

Proč si vybrat právě nás? Zeptali jsme se našich studentů, proč by v ní doporučilo výběru amerických studií v Kentu. Zde jsou jejich top pět důvodů:

Řada modulů na výběr, od literatury, historie, politika, film atd a semináře jsou relativně malé v číslech Skutečnost, že se jedná o pestrý program vám dává šanci setkat mnoho různých amerických studií Lektoři / zaměstnanci, kteří jsou velmi užitečné, přístupný a díval se na naše nejlepší zájmy ... ... A naučit se psát eseje v různých stylech, ať už je to historie, literatura a politika. Je to skvělé, moc, mít na výběr programových cest, včetně historie, literatury či Latinské Ameriky cest. A samozřejmě volba roku nebo semestru v zahraničí, s obrovskou škálu destinací je celoroční atrakcí. To je také docela malé středisko, které umožňuje Lektoři / studentům poznat jeden druhého.

Výzkum vedený, kvalita výuky

Mnoho učitelů v Centru amerických studií žil ve Spojených státech a / nebo učil na amerických univerzitách; všichni provádět pravidelné výzkumné cesty do USA, Kanadě a Latinské Americe. Máme mezinárodní pověst pro výzkum, a získal výzkumné hodnocení hodnotící metody druhé v zemi Historie a 18. v zemi, pro angličtinu.

Oblasti zvláštního zájmu jsou rasa, amerického západu, hnutí za občanská práva v USA, moderní americké poezie; Native americká literatura a environmentální otázky / historie. Uspořádali jsme britského sdružení pro americká studia konferenci v roce 2006, Jamestown události přes 2006-7, a hostitele pravidelných konferencí a dalších akcí na témata jak různorodý jako zbraň kultury, domorodé umění a poezie 20. století.

Plodná společenský život

Asi 30 Studenti jsou přijímáni na programu americká studia na Kent každý rok. Sdílení základních modulů a účast na řadu akademických a společenských akcí, studenti často navazovat velmi úzké vazby mezi sebou v průběhu stupně. Poslední společenské aktivity organizované American Studies Centre je kino návštevy (Zkrocená hora), Den díkůvzdání jídla, fotografickou soutěž a ocenění události (s cenami), a dokonce i paintball a laserquest (a ano, zaměstnanci byli 'střílel' příležitostně).

Nová americká studia studenta společnost byla založena v roce 2007, že jsou zdarma připojit na příjezdu do Kentu.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma Americké Studie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let August 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento Masters poskytuje příležitost pro studenty rozložit americký zážitek na pokročilé úrovni a spolupracovat s vědci z řady různých oborů. V návaznosti na dlouholeté a úspěšné bakalářského programu v amerických studií na University of Kent, stejně jako živé výzkumné komunity Americanists pracující v historii, angličtině, politiky, filmu, a hispánských studií, tento Masters přináší svěží a dynamický přístup k postgraduálnímu studiu . [+]

Tento Masters poskytuje příležitost pro studenty rozložit americký zážitek na pokročilé úrovni a spolupracovat s vědci z řady různých oborů. V návaznosti na dlouholeté a úspěšné bakalářského programu v amerických studií na University of Kent, stejně jako živé výzkumné komunity Americanists pracující v historii, angličtině, politiky, filmu, a hispánských studií, tento Masters přináší svěží a dynamický přístup k postgraduálnímu studiu . Jeden z mála svého druhu ve Velké Británii nabízet mezinárodní perspektivu, program dotazuje, problémy a dostane za Exceptionalist rétoriky a národ-státní ideologie tradičních amerických studií zvažovat USA (a jeho sousedy) v bystrý, náročné a relevantním způsobem. Studenti budou rozvíjet odborné znalosti a dovednosti v oblasti výzkumu v celé řadě oborů, jako jsou navigovat složitý historický, kulturní, geopolitické a ekologické otázky. Masters v amerických studií nabízí možnost studovat Spojené státy americké v čerstvém způsobem, jakož i zvážit Ameriku více široce. Tento sofistikovaný povědomí dosah (a omezení), americké hegemonie, stejně jako otázky kulturní kolize, pronikání médií, regionu a identitu, aby naši absolventi intelektuální základy dobře hodí do mnoha kariéry, stejně jako solidní základ pro práci absolventa na MPhil nebo na úrovni PhD. Naše interdisciplinární Masters lze studovat na plný nebo částečný úvazek. Studenti se 180 kreditů (více než jeden nebo dva roky). Žadatelé by měli mít horní druhé třídy vyznamenání stupňů (2.1) v příslušném humanitních a společenských věd předmětu. Všichni studenti se základní kurz "nadnárodní americká studia: metody a přístupy" (30 kreditů), celoroční modul navržen tak, aby představit klíčové způsoby analýzy mezinárodní a interdisciplinární studie, stejně jako v úvahu různé metody,... [-]

Contact

The University of Kent

Adresa, 1. řádek Canterbury, United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo