Kent Business School, University of Kent

Úvod

Read the Official Description

Kent Business School na University of Kent Kent Business School je top 30 UK obchodní školy, které se zavázaly k dokonalosti tím, že programy na světové úrovni magisterských včetně Kent MBA. Zařadil 19. ve Velké Británii pro Business Studies * 1, nabízíme eminentní obchodní vzdělání s vynikajícími vyhlídkami na zaměstnání a studentské praxe.

vzdělání Kent Business School má více než 25 let zkušeností dodávající podnikového vzdělávání na špičkové 20 britská univerzita. Naše portfolio postgraduálních programů dokazuje šíři a hloubku naší odbornosti. Akademický výzkum a spojení s globální podnikání informovat naší výuky, zajistí vzdělávací program, který je relevantní a aktuální. Jsme zařadil 19. ve Velké Británii pro Business Studies * 1, a mají vysokou pro standard naší výuky a spokojenosti studentů. Také pořádáme řadu akreditací profesními organizacemi.

Stipendia a financování Business School nabízí Early Bird Sleva 10% pro žádosti podané a schválené před 31. březnem 2015. Poskytujeme také další exkluzivní stipendia a stipendia pro naše postgraduální studenty na základě žádosti.

University of Kent má dále dostupné možnosti financování, Použijte univerzitní vodítko k finanční pomoci jako základ pro svůj výzkum do celé řady možností financování.

Umístění Velká Británie je oblíbeným místem ke studiu, a KBS je velmi dobře se nachází v jihovýchodní Anglii. Náš školní areál se nachází v historické a krásné město Canterbury; známý jako město-přestávce destinací pro každého, kdo má rád umění, kultura, historie, restaurace a noční život. Areál sám se nachází v lesích, a je v pěší vzdálenosti od centra města Canterbury. Kromě toho, Canterbury je 56 minut vlakem do Londýna a 2,5 hodiny do Paříže. Veřejná doprava je snadno dostupné a spolehlivé.

Výzkum a Fakulta Je hodnocen 67% naší obchodní a manažerské výzkumu "mezinárodně vynikající" nebo "světový" * 2. Pořádáme mnoho externě financována výzkumné projekty s vysokými partnery v profilu. Nedávné a aktuální příklady zahrnují Radě hospodářské a sociální výzkum, Světovou bankou a Evropskou komisi.

Informace pro zahraniční studenty

Studium na Kent Business School je vzrušující životní zkušenost. Navrhli jsme vynikající akademické zkušenosti, a také příjemné prostředí pro sociální a kulturní angažovanosti. K dispozici je podpora k dispozici pro naše zahraniční studenty, jakmile je žádost podána. Z praktického Informace o vízech, na jazykových dovednostech, a hledání ubytování. Tato podpora pokračuje, když se stanete studentem které vám pomohou, aby co nejvíce svého času na univerzitě. KBS váží vstup zahraničních studentů na učení. Business je globální, a proto je náš výhled.

Informace pro britské studenty

Studium pro obchodní Masters je nyní žádoucí možnost ve Velké Británii. Ať už plný úvazek nebo na částečný úvazek, studovat obchod na této úrovni je obrovský rozlišovacím pro funkční specialisty, a umožňuje podnikatele v praxi dále specializovat a oživit jejich strategické myšlení. Kent Obchodní školy vede výjimečně dobře pro kariérní vyhlídky * 3:

19 ve Velké Británii pro podnikání, management a marketing absolvování kariérní vyhlídky studentů

19 ve Velké Británii pro účetnictví a finance absolvování kariérní vyhlídky studentů

91% našich doktorandů souhlasí s tím, že se cítí lépe připraveni na jejich budoucí kariéru, a že jejich průběh byl intelektuálně stimulující * 4.

Připojit KBS. Těšíme se na setkání s Vámi.

  • 1 The Times / Sunday Times University Guide 2.015
  • 2 Research Excellence Framework 2014
  • 3 Guardian University Guide 2015
  • 4 Postgraduální Učil Student Experience Survey (PTE) 2014

Kromě financování programů jsou k dispozici v rámci této School, University of Kent nabízí další postgraduální Finance stupňů prostřednictvím své Centrum financí strategická iniciativa na univerzitě, aby splňovaly stále náročné požadavky zaměstnavatelů, finančníky a tvůrci politik snaží zajistit úspěch pro své organizace.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Vidět BA programy » Vidět BSc programy » Vidět PhD » Vidět Bakalář » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Mezinárodní řízení Lidských Zdrojů Msc

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Canterbury

Řízení lidských zdrojů je ústředním bodem podnikání a rozhodujícím partnerem pro úspěch v organizaci. Tento MSc program rozvíjí lidské dovednosti řízení a připravuje vás na kariéru jako odborník na lidské zdroje. [+]

Přehled

Získejte přehled o hlavních oblastech řízení lidských zdrojů a důležitých vlivech širšího mezinárodního prostředí a poskytněte kritické hodnocení řízení lidských zdrojů a pracovních vztahů.

Jste vyučováni multidisciplinární skupinou akademických pracovníků s výzkumnými zkušenostmi v oblasti řízení lidských zdrojů, řízení a organizačního chování, pracovních vztahů a mezinárodního obchodu. Přinášejí šíři zkušeností a odborných znalostí, aby své výuky a jsou zapojeni v široké škále výzkumu a odborných činností.

Možnosti financování

Business School má širokou škálu možností financování pro postgraduální studenty, mezi které patří stipendia, stipendia, dvojitá loajální schéma pro studenty univerzity v Kentu a program KBS Early Bird Scheme. Early Bird se rovná 10% slevě na školné.... [-]


MSc Business Analytics

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Canterbury

Program je navržen tak, aby vám poskytl základní dovednosti a znalosti potřebné k úspěchu v, a uspokojení potřeb, podnikových prostředích datových bohatých. Vytváření velmi vyhledávaná absolventů, se dozvíte, jak používat deskriptivní, prediktivní a preskriptivní modelovací techniky. [+]

Získat důkladné znalosti o analytických a prediktivní modelování dovedností, stejně jako řízení, komunikační a konzultační dovednosti.

V době zpracování velkých objemů dat, analytics se stává strategickou nutností prakticky ve všech oblastech podnikání a je základním nástrojem na podporu rozhodování v reálném čase, podporovat rozhodování na základě důkazů a udržet si konkurenční výhodu.

V Kent Business School vám náš MSc v Business Analytics vybaví nejnovějšími analytickými nástroji pro analýzu a interpretaci dat, prognózy budoucích trendů, automatizace a zefektivnění rozhodnutí a optimalizaci postupů.

Důraz je kladen na osvojení základních technik Analytics, jako například statistické analýzy, dolování dat, správu databází, předpovídání a regrese, optimalizace, simulace a modelování tabulkové mezi ostatními.... [-]


Msc Finance (finance, Investice A Riziko)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Canterbury

Získejte komplexní rámec znalostí, vhledů a vize týkající se klíčových otázek v oblasti financí a investičního bankovnictví. Mistr ve finanční (finance, investice a riziko) cesta rozvíjí vaše kognitivní, kritické, intelektuální a výzkumné dovednosti, plus relevantní osobní a interpersonální schopnosti komunikovat v reálném světě podnikání a organizace. [+]

Přehled

V dnešním konkurenčním globálním prostředí jsou zaměstnavatelé stále více selektivní při hledání kompetentních obchodních a finančních odborníků. Naše magisterské studijní programy v oblasti financí vás vybaví solidním zázemím v oblasti finančních zásad a postupů a pomáhají rozvíjet praktické finanční dovednosti a znalosti v oblasti reálného podnikání.

Tato cesta byla speciálně navržena tak, aby vám poskytla praktické finanční dovednosti a poskytla vám znalosti v oblasti reálného podnikání. Připravuje vás na kariéru v investičních bankách, finančních a manažerských poradenských firmách, auditorských firmách, odděleních řízení rizik finančních institucí a vládních útvarů.... [-]


Msc Finance (finance A Management)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Canterbury

Naučte se, jak identifikovat, interpretovat, organizovat a manipulovat znalosti týkající se rozvoje a řízení globálních organizací. [+]

Naučte se, jak identifikovat, interpretovat, organizovat a manipulovat znalosti o finance a řízení relevantními udržitelného rozvoje a řízení globálních organizací.

Na Kent Business School Naše MSc v oboru Finance a řízení je zaměřen na studenty, které chtějí pokračovat v kariéře v podnikání, bankovnictví, finančních institucí, regulačních orgánů, mezinárodních organizací nebo vládních institucí. Zejména je nabízen pro ty, kteří chtějí pochopit, Mezinárodní finanční management v teorii a praxi.

Program vám poskytne kombinací nejnovějších poznatků v oblasti podnikových financí, finančních trhů, řízení rizik a globální obchodní management, stejně jako vybavit si praktických dovedností požadovaných na trhu práce k výrobě příslušný finanční analýzu obchodních společností, finančních institucí nebo jiné subjekty, kde finance je významná činnost jak ve veřejném i soukromém sektoru. ... [-]


Msc Finance (finanční Trhy)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Canterbury

MSc v oboru Finance poskytuje solidní zázemí ve finanční zásad a postupů, a rozvíjí dovednosti potřebné pro budoucí obchodní a finanční profesionály. [+]

Získejte komplexní rámec znalostí, vhledů a vize týkající se klíčových problémů v oblasti financí a finanční funkce organizací a operací. Mistr ve finanční (finanční trhy) cesta rozvíjí vaše kognitivní, kritické, intelektuální a výzkumné dovednosti, plus relevantní osobní a interpersonální schopnosti komunikovat v reálném světě podnikání a organizace.

Na Kent Business School nabízí náš MSc v oblasti financí (finanční trhy) solidní zázemí v oblasti finančních principů a postupů, rozvíjí dovednosti potřebné pro budoucí obchodní a finanční pracovníky.

Program poskytuje ucelený rámec vědomostí, poznání a vizi, pokud jde o klíčové otázky v oblasti financí, financí funkce organizací, a operací a funkcí finančních institucí a trhů. Můžete vytvořit vhodný rozsah kognitivních, kritické, intelektuální a výzkumných dovedností, plus příslušné personální a interpersonální dovednosti komunikovat v reálném světě podnikání a organizací. Tento program připravuje vás pro účely výzkumu nebo další studium v ​​této oblasti. ... [-]

Msc Finance (mezinárodní Bankovnictví A Finance)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Canterbury

MSc v mezinárodním bankovnictví a financí program je speciálně navržen tak, aby vám poskytl zaměstnatelnosti dovednosti, které jsou nezbytné pro práci v nejvyšší třídě globálních finančních institucí, mezinárodních organizací, centrálních bank, finančních regulačních agentur a podobných vysoce specializovaných institucí. [+]

Rozvíjet reálné obchodní znalosti a praktické dovednosti, finanční uspět ve finančním a finančních služeb.

Na Kent Business School je MSc v mezinárodním bankovnictví a finance speciálně navržen tak, aby vám poskytoval dovednosti v oblasti zaměstnatelnosti, které jsou nezbytné pro práci v nejvyšších globálních finančních institucích, mezinárodních organizacích, centrálních bankách, finančních regulačních agenturách a podobných vysoce specializovaných institucích.

Absolventi jsou vybaveni silnou teoretické a praktické znalosti a jejich aplikace do bankovního sektoru a mezinárodních i domácích finančních trzích. Zvláštní důraz je kladen na rozvoj kognitivních dovedností, které umožní studentům, aby plně pochopit složitost finančních trhů v domácích i světových ekonomikách.... [-]


MSc Logistics and Supply Chain Management

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2018 Spojené království Canterbury

[+]

Program je akreditován Chartered Institute of logistiky a dopravy (CILT), nezávislé britské profesní organizace pro logistiku, dodavatelských řetězců a dopravy. Studenti, kteří absolvují MSc Logistika a řízení dodavatelského řetězce jsou osvobozeny od akademického požadavku na Chartered členství, a při studiu si studentského členství je hrazena Kent Business School. CILT síť propojuje členů po celém světě a je největším zdrojem odborné znalosti pro průmysl. Akreditace a členství přinést výrazný přínos, pokud jde o kariérní postup.

[-]

MSc Management (Mezinárodní Obchod)

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Canterbury

MSc v oboru Management (International Business) poskytuje vhled do mnoha oblastí obecného managementu, zejména s důrazem na klíčové aspekty mezinárodního obchodu. [+]

S důrazem na mezinárodním obchodu, získat nástroje, techniky a koncepty, na tom, jak mezinárodní obchod probíhá.

Na Kent Business School MSc v oboru Management (International Business) poskytuje vhled do mnoha oblastí obecného managementu, se zvláštním důrazem na klíčové aspekty mezinárodního obchodu.

Tento program je navržen tak, aby vám vybavit nezbytnými nástroji, technik a pojmů, aby pochopili, jak mezinárodní obchod probíhá a jak se firmy a země mohou prospívat v dnešním globálním trhu.

Tento program je určen pro absolventy, kteří chtějí pokračovat v řízení související disciplíny, ale s méně než 3 roky praxe, zejména z nepodnikatelské souvisejících stupňů, kteří hledají hluboké pochopení světa podnikání a řízení.... [-]


Msc Marketing

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Spojené království Canterbury + 1 více

Mistr v marketingu poskytuje studentům skillls uplatnit své znalosti na real-svět marketingových problémů. Program rovněž klade velký důraz na sociálně odpovědné uvádění na trh a úloha marketingu ve společnosti. Akreditované CIM (Chartered Institute of Marketing). [+]

Získat vhled do různých činností, které tvoří marketingový mix a jiné důležité komunikační strategie.

Organizace dnes čelí mnoha výzvám a příležitostem. Jak technologie se vyvinula a potřeby spotřebitelů a chce se změnily, organizace jednou dominantní v jejich odvětví se zakolísal (např, myslím Nokia, Zlaté stránky, Kodak, nebo Sony), a organizace, které byly méně známých prosperovali a přišel ovládnout trhy, které sloužit (myslím Google, Tata nebo Huawei). Více nedávno, dokonce i "mocný" Apple se dostalo pod zvýšeného ohrožení od konkurentů, kteří se pravděpodobně pochopili zákazník potřebuje lepší, a kteří byli schopni poskytnout zákazníkům vynikající hodnotu. ... [-]

MSc V Oboru Mezinárodního účetnictví A Financí

Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Spojené království Canterbury

MSc v mezinárodním účetnictví a financí je navržen tak, aby splňovaly potřeby trhu prostřednictvím přípravě, a rozvoj své kariéry v mezinárodním účetnictví a financí. [+]

V dnešním konkurenčním globálním prostředí, zaměstnavatelé jsou stále více selektivní při hledání příslušných účetních a finančních odborníků.

Na Kent Business School Naše MSc v oboru Mezinárodní účetnictví a finance je speciálně navržen tak, aby rozvíjet své mezinárodní účetní znalosti a dovednosti na vysoké profesionální úrovni.

Tenhle rok, plný úvazek program klade za cíl uspokojit potřeby trhu prostřednictvím přípravě, a vývoj, svou kariéru v mezinárodním účetnictví a financí. Je vhodný pro studenty, kteří mají nějaké znalosti účetnictví a financí, a kteří si chtějí rozšířit své schopnosti a znalosti na pokročilé úrovni. Program je vhodný pro studenty s dobrou akademické postavení z příbuzného oboru, kteří chtějí zlepšit svou kariéru v mezinárodním účetnictví a financí, nebo pro ty, kteří zájem na pokračování výzkumu nebo další studium v ​​této oblasti také.... [-]


Správa Msc

Campus forma Denní studium 15 měsíců August 2018 Spojené království Canterbury

Rozvíjte své vedoucí schopnosti ve vztahu k rozhodování, řešení problémů, týmové práci, vyjednávání a řízení výkonnosti zaměstnanců. Získáte dovednosti a znalosti důležité pro řízení klíčových oblastí organizací, včetně účetnictví, lidských zdrojů, kvantitativních metod, marketingu, strategie a operací. [+]

Přehled

Studovat inovace a podnikání a naučit se vytvářet a řídit podniky z hlediska udržitelnosti. Tento MSc vás vybaví potřebnými nástroji, technikami a koncepty, abyste pochopili, jak se podnikání řídí, a různé výzvy, kterým manažeři čelí z operačního a strategického hlediska.

Kent Business School (KBS)

S více než 25letou praxí, která poskytuje obchodní vzdělání, je Kent Business School zařazena do top 20 britských obchodních škol, a to jak pro úroveň naší výuky, tak pro spokojenost studentů. Naše portfolio postgraduálních programů dokazuje šíři a hloubku naší odbornosti. Akademický výzkum a spojení s globální podnikání informovat naší výuky, zajistí vzdělávací program, který je relevantní a aktuální. Také pořádáme řadu akreditací profesními organizacemi.... [-]


řízení Lidských Zdrojů MSC

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2018 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento program je určen k výrobě dobře-obešel praktiky v oblasti lidských zdrojů s příkladnou znalosti a příslušných odborných znalostí. Akreditované Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD). [+]

Rozvíjet své manažerské schopnosti lidí efektivně fungovat v dnešním náročném obchodním prostředí.

Přitažlivost, uchovávání a vývoj vysoce ráže lidí je zdrojem konkurenční výhody pro organizace dnes a jsou v kompetenci odborníků lidských zdrojů. To klade řízení lidských zdrojů v centru obchodní výkonnosti a kritické partnera pro organizační úspěch.

V Kent Business School naše MSc v oblasti řízení lidských zdrojů vytváří dobře zaokrouhlené pracovníky v oblasti lidských zdrojů s příkladnými znalostmi a odpovídajícími odbornými znalostmi, aby uspěli v dnešním náročném podnikovém prostředí.

Program je akreditován Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD), což je největší profesionální ústavu v Evropě pro řízení lidských zdrojů a rozvoj lidských zdrojů, svých standardů Úroveň Pokročilý. ... [-]


Videos

Welcome Video

Contact
Adresa destinace
Kent Business School
University of Kent
Canterbury

Canterbury, Anglie, CT2 7PE GB