Kent Business School, University of Kent

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Kent Business School na univerzitě v Kentu

Kent Business School (KBS) je přední obchodní škola, zařazená do top 30 ve Velké Británii a je akreditována Asociací pro Advance Collegiate School of Business (AACSB), která staví KBS v rámci top institucí na celém světě pro obchodní stupně, s pouze 5 % světových obchodních škol dosahujících této akreditace. Zapojení výuky, výzkumu na světové úrovni, profesních partnerství a mezinárodního společenství vytváří vzrušující atmosféru, ve které se můžete učit, kde jsou inovace podporovány a výzvy vítány.

Stipendia

University of Kent má k dispozici možnosti financování . Využijte univerzitní průvodce finanční asistencí jako základ pro váš výzkum v celé škále možností financování.

Umístění

Velká Británie je oblíbeným místem ke studiu a KBS je zvláště dobře umístěna v jihovýchodní Anglii. Náš areál je v historickém a krásném městě Canterbury; známý jako městská destinace pro každého, kdo má umění, kulturu, historii, restaurace a noční život. Samotný areál se nachází v lesích a nachází se v pěší vzdálenosti od centra města Canterbury. Navíc, Canterbury je 56 minut vlakem do Londýna a 2,5 hodiny do Paříže. Veřejná doprava je snadno dostupná a spolehlivá.

Výzkum

V návaznosti na nejnovější výzkum vynikající rámec, Kent Business School byl zařazen 25. z 101 britských institucí intenzitě výzkumu v Times Higher Education. 98% našeho výzkumu bylo navíc hodnoceno jako mezinárodní. Hostíme mnoho externě financovaných výzkumných projektů s vysokými partnery. Mezi nedávné a současné příklady patří Rada pro hospodářský a sociální výzkum, Světová banka a Evropská komise.

Informace pro zahraniční studenty

Studium na Kent Business School je vzrušující životní zkušenost. Navrhli jsme vynikající akademické zkušenosti a také příjemné prostředí pro společenskou a kulturní angažovanost. Pro naše zahraniční studenty je k dispozici podpora ihned po podání žádosti. Od praktických informací o vízech po jazykové dovednosti a nalezení ubytování. Tato podpora pokračuje, když se stanete studentem, který vám pomůže maximálně využít váš čas na univerzitě. KBS si cení vstupu zahraničních studentů k učení. Obchod je globální a stejně tak náš výhled.

Informace pro studenty UK

Studium pro podnikání Masters je nyní žádoucí možností ve Velké Británii. Ať už na plný úvazek nebo na částečný úvazek, studium podnikání na této úrovni je obrovským diferencovaným faktorem pro funkční odborníky a umožňuje obchodním praktikům dále se specializovat a oživovat své strategické myšlení. Kent Business Schools provádí výjimečně dobře pro kariérní vyhlídky * 3:

  • 19. ve Spojeném království pro podnikání, management
  • 19. ve Spojeném království pro účetnictví
  • 91% našich postgraduálních studentů souhlasí s tím, že se cítí lépe připraveni na svou budoucí kariéru a že jejich kurz byl intelektuálně stimulující * 4.

Připojte se k KBS. Těšíme se na setkání s Vámi.

  • * 8. pro absolventy v účetnictví
  • * 9. pro marketing v kompletní univerzitní příručce 2018
  • * 11. místo pro absolventy v podnikání a managementu v The Times Good University Guide 2018
  • * 12th pro spokojenost kurzů v podnikání a managementu v The Guardian University Guide 2018

Kromě programů Financí dostupných v této škole nabízí University of Kent další postgraduální finanční tituly prostřednictvím Centra financí, což je strategická iniciativa univerzity, která splňuje stále náročnější požadavky zaměstnavatelů, finančníků a politiků, kteří chtějí zajistit úspěch. pro jejich organizace.

Místa

Canterbury

Adresa, 1. řádek
Kent Business School
University of Kent
Canterbury

CT2 7PE Canterbury, Anglie, Spojené království

Akreditace