King's College London

Úvod

Read the Official Description

Chcete-li, aby se rozdíl a pomáhají utvářet svět, ve kterém žijeme, a pak krále College London je univerzita pro vás. Zařadil 16. na světě a nachází se v jedné z největších světových měst, král to je místo, kde si můžete realizovat svůj plný potenciál.

Vzhledem k tomu, že byla založena v roce 1829, 4. nejstarší univerzita v Anglii vyvinula celosvětově vynikající pověst. S 12 nositelů Nobelovy ceny z řad našich absolventů a bývalých zaměstnanců, král je má impozantní dědictví. Studenti na královské jsou součástí rozmanité a kosmopolitní společenství více než 26.000 studentů, z nichž téměř 10.400ar postgraduální student.

Budete těžit z našich jedinečných rozlišovacích spojení s mnoha mezinárodních institucí se nachází v Londýně v rámci umění, vědy, politiky, práva a medicíny.

King je je inspirující místo, které razí cestu v objevování a inovací napříč 8 fakult, ústavů a ​​škol. Od akademiků provádějící výzkum, který tlačí na hranice poznání, na vás - příští generace světových myslitelů - hledají odpovědi na některé z nejnaléhavějších otázek Society, duch dotazu prostupuje vše, co děláme.

Fakulta umění a humanitních věd - tradiční a nově se rozvíjející disciplíny kombinovat v fakultě hluboce zapojen do spolupráce s kulturními a soukromého sektoru v Londýně, maximalizace sociální, kulturní a ekonomický dopad naší výuky a výzkumu.

Dental Institute - mezinárodně uznáván jako nejvlivnější centra excelence ve Velké Británii pro ústní a zubní výzkumu jsme i nadále jedním z lídrů v ústní vývoji vědy.

Fakulta sociálních věd a veřejné politiky - jako jeden z největších univerzitních fakult ve Velké Británii se zaměřením na výzkum politiky orientované, jsme se zavázali k prosazování sociální vědy stipendium pomoci vypořádat se s nejdůležitějšími sociální, politické a etické problémy naší doby.

Dickson Poon škola práva - dokonalost a vliv našeho výzkumu vedla ke změně a to jak na národní i mezinárodní úrovni a podporuje všechny naše učení. Panel a reprezentace výbor, výzkumné zprávy a právní poradenství na světových vůdců jsou jen některé ze způsobů, jak ovlivnit veřejnou politiku a praxi.

Fakulta biologických věd a medicíny - Naším posláním je poskytovat špičkové světové vzdělání a výzkum v oblasti biomedicíny a zdraví věd. S 500 akademických pracovníků přes 18 divizí, naše práce zahrnuje základní, translační a klinickou vědu.

Přírodovědecká a matematické přírodovědecké kreslení na bohaté dědictví průkopnické vědců Kingovy pracujeme na základních problémů do základního výzkumu v celé matematiky, fyziky, chemie, biomedicínské inženýrství, telekomunikace, robotika a počítačových věd, stejně jako jejich použití na zdravotnictví, bezpečnosti a mnoha dalších oblastí ,

Florence Nightingale Fakulta ošetřovatelství a porodní asistence - Naši mezinárodně uznávaných akademiků razit cestu založenou na důkazech, inovativní zdravotnického výzkumu a vzdělávání. Naše práce má globální dopad, což vám umožní vzít si učení mimo tradiční představy o ošetřovatelství a porodní asistence. Naším cílem je vylepšit zdravotní péče a výsledky pro všechny pacienty a jejich rodinami.

Ústav psychiatrie, psychologie a neurovědy - jako druhý nejvíce citovaných výzkumné centrum na světě, naše pověst a výzkum-vedl vzdělávací zkušenost přitahuje ty nejlepší studenty na celém světě.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc »

Programs

MSc

MSc Globálního řízení Kvality Ovzduší A Věda

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Londýn

Jako součást MSc v oboru Globální kvality ovzduší; Management & Science budete proškoleni z předních kvality ovzduší a zdravotních expertů, kteří v současné době radí Světové zdravotnické organizace je britská vláda a Evropská komise. Od nich, získáte detailní znalost a porozumění současné teorie a praxe kvality ovzduší a nakládání s nimi. [+]

MSc Global Management & Science Air Quality Světová zdravotnická organizace odhaduje, že v roce 2012 znečišťování ovzduší byla spojena se 7 miliony předčasných úmrtí na celém světě. Toto zjištění více než zdvojnásobuje předchozí odhad a potvrzuje, že znečištění ovzduší je nyní největším světovým jediný rizika pro životní prostředí zdraví. Jako součást MSc v oboru Globální kvality ovzduší; Management & Science budete proškoleni z předních kvality ovzduší a zdravotních expertů, kteří v současné době radí Světové zdravotnické organizace je britská vláda a Evropská komise. Od nich, získáte detailní znalost a porozumění současné teorie a praxe kvality ovzduší a nakládání s nimi. Přínosy kurzu patří: Budete vyučuje mezinárodně uznávaných odborníků a profesionálů z Kinga a jinde Kurz integruje teoretické a praktické aspekty kvality ovzduší a souvisejících zdravotních věd Získáte specifické a cílené vzdělávání a výzkum v oblasti řízení kvality ovzduší Mít přístup k a využití sofistikovaných nástrojů kvality ovzduší, modely kvality ovzduší, emisních inventur a inovačních dat analytické metody Studenti budou tvořit silné vazby s resortních výzkumných skupin a externími organizacemi ve Velké Británii i jinde Nachází se v samém srdci Londýna Popis MSc v globální kvalitu ovzduší; Management & Science kombinuje excelenci výzkumu se silnými vazbami na obchodních a politických činitelů. Jedinečnou vlastností předmětu je pokrytí všech aspektů kvality ovzduší emisemi, přes měření a modelování s expozicí vědě a dopadů znečišťujících ovzduší na zdraví. Další vlastností je studium vedlejší přínosy změny klimatu a kvalitou ovzduší. Kurz je primárně vyučována praktických cvičeních a cvičení, spolu s konečnou disertační práce. Účelem kurz Tento... [-]

MSC Mezinárodní Marketing (část Dne)

Campus forma Kombinované 2 let September 2017 Spojené království Londýn

Vás připraví, aby provedla kritickou analýzu strategických mezinárodních marketingových otázek (plánování, praxe a teorie). Vhodné pro studenty, kteří chtějí pracovat v marketingové řízení, marketingové poradenství, médií a souvisejících kariéry. [+]

MSc International Marketing (část dne) Vás připraví, aby provedla kritickou analýzu strategických mezinárodních marketingových otázek (plánování, praxe a teorie). Vhodné pro studenty, kteří chtějí pracovat v marketingové řízení, marketingové poradenství, médií a souvisejících kariéry. Bezkonkurenční lokalita, v centru Londýna. V Kinga, budete hlavně pracovat s fakultě od uvedení na trh Group, která vyučuje marketing a vede empirický a teoretický výzkum na marketingové aktivity, stejně jako, jak to dopady klíčové marketingové otázky, jako jsou marketingové strategie a spotřebitelského výzkumu. Poskytuje vysoké úrovni a důsledné pochopení teorie a praxe mezinárodního marketingu. Vás připraví, aby provedla kritickou analýzu strategických mezinárodních marketingových otázek (plánování, praxe a teorie). Vhodné pro studenty, kteří v současné době pracují nebo chtějí pracovat v marketingové řízení, marketingové poradenství, digitálních médií a související kariéry. Chartered Institute of Marketing (CIM) je přední profesionální orgán pro obchodníky na celém světě a existuje rozvíjet marketingové profese, udržování profesních standardů a zlepšení dovedností marketingových odborníků. Králův College London spojila své síly s CIM dát studentům možnost získat odbornou kvalifikaci CIM Graduate Gateway. CIM kvalifikace jsou velmi žádány zaměstnavateli a map spolu s naší vlastní stupeň, který zajišťuje jsme vybavit studenty s nejlepší příležitosti pro úspěšnou marketingovou kariéry. Blok učil přes víkend sezení (dodávky typu MBA) umožnit studentům, aby i nadále pracovat po boku svého pána. Popis Tento program je dodáván skupinou světoznámých vědců s odbornými znalostmi a praktickými zkušenostmi v oblasti mezinárodního marketingu. Je vysoce mezinárodní, s fakultou z více než deseti zemí a různorodý studentský sbor ze všech regionů světa. Mezinárodní Rozsah tohoto... [-]

MSc Ruská Politika A Společnost

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Naše MSc je zaměřen na současné politické, ekonomické a sociální problémy politiky. Získáte důkladné znalosti o propletení reformních výzev, které čelí Rusko v posledních desetiletích, si plynulost v ruských aktuálních událostech, jakož i pochopení celé řady disciplinárních a teoretických přístupů k politice a akademické analýzy. [+]

MSc ruský Politics & Society Naše MSc je zaměřen na současné politické, ekonomické a sociální problémy politiky. Získáte důkladné znalosti o propletení reformních výzev, které čelí Rusko v posledních desetiletích, si plynulost v ruských aktuálních událostech, jakož i pochopení celé řady disciplinárních a teoretických přístupů k politice a akademické analýzy. Jedinou sociální vědy řízený program v současném Rusku v nabídce v Londýně, což je ideální, pokud hledáte analytickou roli v podnikání nebo vlády, nebo s ohledem na další studium na úrovni PhD. Kvalita výuky vycházející z výzkumu v šíři oborů, jedinečnou příležitost, aby se zapojily s politickými praktiky v celé učil programu. Jedinečná příležitost ke studiu Ruska ve světové-klenout kontextu uprostřed krále globální institutů a kreslení na síti krále spojů, zahrnující širokou škálu akademických spojení s ruskými vysokými školami a akademickými organizacemi, jakož i ruských a mezinárodních firem, vládní agentury, mezinárodní organizace a další. Popis Jako součást programu Králův Rusko ústavu ruské Policy Studies, naše MSc v ruské politice a společnost je navržen tak, aby vám poskytl dovednosti, znalosti a porozumění potřebné k analýze širokou škálu současných ruských politických výzev v aplikovaném nastavení, stejně jako teoretické základem potřebná pro analýzu a zapojení do širších tematických a geografických souvislostech. Získáte hluboké znalosti ze zámkové sociálních, politických a ekonomických výzev, které čelí Rusko v posledních desetiletích, si plynulost v ruských aktuálních událostech a pochopení celé řady disciplinárních a teoretických přístupů k politice a akademické analýzy. Kromě toho budete sledovat specializovaný výzkum a vzdělávání v oblasti vašeho výběru, prohlubuje svou disciplinární a akademické... [-]

MA

Ma / MSc Prostředí A Vývoj

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Program MA životní prostředí a rozvoj má za cíl poskytnout studentům pokročilé teoretické pochopení vztahu mezi vývojovými problémy a otázky životního prostředí, uzemněná v rozdílných regionálních kontextů napříč globálního Jihu. To bude zahrnovat kritické zhodnocení paradigmat generovaných na severu z hlediska Jihu, stejně jako detailní studium paradigmat vznikajících na jihu. [+]

MA / MSc životní prostředí a rozvoj Program MA životní prostředí a rozvoj má za cíl poskytnout studentům pokročilé teoretické pochopení vztahu mezi vývojovými problémy a otázky životního prostředí, uzemněná v rozdílných regionálních kontextů napříč globálního Jihu. To bude zahrnovat kritické zhodnocení paradigmat generovaných na severu z hlediska Jihu, stejně jako detailní studium paradigmat vznikajících na jihu. Hlavní výhody Zaměstnanci mají přímou zkušenost v oblasti životního prostředí a vývojové problémy v chudých zemích světa. Interaktivní výuka s pravidelnými diskusi ve třídě. Studenti jsou vedeni k provádění původního terénu a to buď ve Velké Británii nebo v zámoří za jejich diplomových prací. Nachází se v samém srdci Londýna. Popis Program MA životní prostředí a rozvoj má za cíl poskytnout studentům pokročilé teoretické pochopení vztahu mezi vývojovými problémy a otázky životního prostředí, uzemněná v rozdílných regionálních kontextů napříč globálního Jihu. To bude zahrnovat kritické zhodnocení paradigmat generovaných na severu z hlediska Jihu, stejně jako detailní studium paradigmat vznikajících na jihu. Tento program poskytuje rámec pro pochopení problematiky životního prostředí a problémy rozvoje v Asii, Africe a Latinské Americe a poskytuje příslušné regionální případové studie, které ilustrují problémům. Musíte trvat minimálně 180 kreditů a maximálně 190 kreditů, jak je uvedeno níže. Podrobnosti o všech modulů jsou v http://www.kcl.ac.uk/sspp/departments/geography/study/masters/timetablesmodules.aspx. Všimněte si, že ne všechny možnosti v "seznamu předepsaných volitelných modulů" nebo pod "dalšími volitelnými moduly" jsou nabízeny každý rok. Part-time studentů: Jako součást svého dvouletého plánu, v plánu vzít na povinné moduly 7SSG5002, 7SSG5106 a 7SSG5107 ve svém prvním roce, a 7SSG5005 (práce) ve... [-]

Ma Digitální Humanitní Vědy

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

MA v digitální humanitních přináší digitální teorii a praxi ke studiu lidské kultury, z historie, angličtině a hudbou do muzeí, digitální publikování a mimo ni. Digitálním humanitní kombinovat praktickou tvorbu a analýzu digitálních objektů a zdrojů s kritickou reflexí na nové otázky, příležitostí a prasklin, které To vyvolává. [+]

MA Digitální Humanities MA v digitální humanitních přináší digitální teorii a praxi ke studiu lidské kultury, z historie, angličtině a hudbou do muzeí, digitální publikování a mimo ni. Digitálním humanitní kombinovat praktickou tvorbu a analýzu digitálních objektů a zdrojů s kritickou reflexí na nové otázky, příležitostí a prasklin, které To vyvolává. Hlavní výhody Tento světový program je velmi multidisciplinární a čerpá z širokého spektra odborných znalostí v oblasti internetových technologií, digitální publikování, otevřeného softwaru a vytváření obsahu, digitálního kulturního dědictví, kódování v Humanitní studia / kulturních kontextech a map, aplikací a na Geoweb. Program poskytuje příležitosti k rozsahu, budovat a posudek praktické experimenty v digitální oblasti výzkumu s umění, humanitních a zaměření kulturního sektoru. Prostřednictvím volitelného modulu stáže studenti mohou mít přímý přístup k některé z nejvýznamnějších kulturních a mediálních institucí na světě. MA může vést k dalšímu výzkumu nebo kariéru ve institucí kulturního dědictví (například muzeí, knihoven a archivů), v multimediálních a nových mediálních společností, v internetových společností, vydavatelství a na webových podniky založené v Londýně av zámoří. Popis Digitální humanitní hrály důležitou roli při zkoumání toho, jak jsme se vytvořit a šířit znalosti v době, kdy tolik z toho, co děláme, je mobilní, vzájemně propojené a zprostředkována digitální kultury a technologie. Princip vzdělávací Cílem je rozvíjet a zlepšit povědomí a porozumění celé řadě témat vztahujících se k digitálně zprostředkovanou studiu lidské kultury, včetně účastníků: Jak můžeme modelovat lidskou kulturu používání počítačů a jak můžeme vytvořit paměť a znalosti prostředí, které usnadňují nové poznatky nebo nové způsoby práce s... [-]

Ma Dvojité Mistři V Asijských A Evropských Záležitostí

Campus forma Denní studium 2 let August 2017 Spojené království Londýn

Má za cíl poskytnout in-hluboké znalosti z politiky, ekonomiky a společnosti v Asii a Evropě. Spojuje odborníky na Čínu a Asii na Renmin University v Číně a odborné znalosti o evropských záležitostech na King College v Londýně. Poskytuje studentům znalosti kriticky pochopit a posoudit asijské, evropské i světové politice. [+]

MA Dvojité Masters v asijských a evropských záležitostí Má za cíl poskytnout in-hluboké znalosti z politiky, ekonomiky a společnosti v Asii a Evropě. Spojuje odborníky na Čínu a Asii na Renmin University v Číně a odborné znalosti o evropských záležitostech na King College v Londýně. Poskytuje studentům znalosti kriticky pochopit a posoudit asijské, evropské i světové politice. Hlavní výhody Nabízí možnost seznámit se jak současného Asii a Evropě se zvláštním zaměřením na ekonomické, politické a společenské dynamiky Studovat na dvou nejprestižnějších světových univerzit, ve dvou z nejdynamičtějších měst (jeden rok v Pekingu, jeden rok v Londýně) Jedinečná příležitost vyvinout citlivost k sociálním, kulturním a politickým rozdílům velmi ceněné zaměstnavateli Možnost studium čínštiny přispívá k zaměstnatelnosti U čínských studentů pořízení přiměřené znalosti angličtiny přispívá k zaměstnatelnosti Evropský a mezinárodní studia personál přispěl zásadním způsobem ke králi bytí umístila na prvním místě v oblasti výzkumu moci v oboru politologie a mezinárodních vztahů (2014 Research Excellence Framework) Popis Určen pro studenty, kteří chtějí získat hluboké znalosti z politiky, ekonomiky a společnosti v Asii a Evropě a kariéru ve veřejné správě, mezinárodních organizací, obchodu, výzkumu nebo z akademického prostředí. Jelikož EU je největší ekonomický blok na světě a Asie je nejrychleji rostoucí region, bude tento program vybavit studenty dostatečnými znalostmi o obou regionů k práci v některé z nich, nebo v mezinárodních institucích. Renmin University of China (RUC) je komplexní výzkumná univerzita se zaměřením na humanitní a společenské vědy. Jeho rozsah se vztahuje na přírodní vědy, informační technologie a environmentální vědy. Podle čínského ministerstva... [-]

Ma Evropská Politická Ekonomie

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Londýn

MA Evropská politická ekonomie poskytuje koncepční a výzkumné nástroje pro kritickou analýzu vývoje politické ekonomie a veřejné politiky Evropské unie. Program se vyznačuje širokým a historické přístupu k evropských a mezinárodních studií. Ideální pro zaměstnanost v EU, obchodu, veřejné správy, výzkumu a výuky. [+]

MA Evropská politická ekonomie MA Evropská politická ekonomie poskytuje koncepční a výzkumné nástroje pro kritickou analýzu vývoje politické ekonomie a veřejné politiky Evropské unie. Program se vyznačuje širokým a historické přístupu k evropských a mezinárodních studií. Ideální pro zaměstnanost v EU, obchodu, veřejné správy, výzkumu a výuky. Hlavní výhody Interdisciplinární program vychází z odborných znalostí velmi zařazené odděleními Učil dobře zveřejněny, a multi-národní zaměstnanců Pulzující výzkumná obec, určený jako Jean Monnet uprostřed Evropy ve světě Popis MA Evropská politická ekonomie vyučuje na Katedře evropských a mezinárodních studií (EIS) a Ministerstvem politické ekonomie (DPE), které nabízejí studentům, co je charakteristické pro každý z těchto útvarů a kombinuje široký politický a historický přístup k evropské a mezinárodní studie se zaměřením na koncepční a výzkumných nástrojů pro kritickou analýzu veřejného pořádku. Obě pracoviště přispěla zásadním způsobem k Kingovy vysoké školy jsou na prvním místě pro výzkumné moci v oboru politologie a mezinárodních vztahů v roce 2014 Research Excellence Framework. Navíc, centrální umístění v Londýně v areálu Strand, kde se konají všechny učební činnosti, usnadňuje semináře a přednášky vedené vysoce postavených akademiky a praktiky. Účelem kurz MA Evropská politická ekonomie nabízí studentům možnost sledovat podrobnou studii o politické ekonomie Evropské unie, čerpat z široké palety přístupů, včetně mezinárodních vztahů, politické ekonomie a veřejné politické analýzy. Formát průběh a vyhodnocení 120 kreditů z modulů vyučovaných; 60 kreditů z individuální práce pod dohledem zaměstnance. struktura Přehled Základní obsah programu Disseration Politická ekonomie Evropy Srovnávací politologický ekonomický: Odrůdy Stát / tržních vztahů Orientační obsah non-core Volitelný Lobování... [-]

Ma Klasický Svět A Jeho Příjem

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento program zkoumá způsob, jakým Classical svět se odráží v umění, literatuře a kultuře pozdějších obdobích, a jak starověký svět ve tvaru moderní. [+]

MA klasického světa a jejím obdržení Zkoumá způsob, jakým Classical svět se odráží v umění, literatuře a kultuře pozdějších obdobích, a jak starověký svět ve tvaru moderní. Program je interdisciplinární, a je otevřen pro studenty bez předchozí znalosti starých jazyků. Povinné modul: Výzkum vzdělávání a práce v klasickém recepci a 120 kreditů volitelných modulů. Hlavní výhody Jeden z největších a nejvýznamnějších světových odděleních Classics. Bezkonkurenční místo pro studium antiky díky londýnské jedinečnou řadu odborných knihoven, muzeí a galerií. Mimořádně široký výběr modulů, čerpající z prostředků celé University of London. Absolventi Kingovy nyní jedním z nejlepších míry zaměstnanosti a nástupní platy ve Velké Británii. King je je The Sunday Times "nejlepší univerzita pro Uplatnění absolventů 2012-3". Byli jsme umístila na třetím místě o práci absolventa-úrovni a pátý pro nejvyšší nástupní platy v roce 2012 Sunday Times University Guide Popis Tento magisterský program zkoumá způsob, jakým Classical svět se odráží v umění, literatuře a kultuře pozdějších obdobích, a jak starověký svět ve tvaru moderní. Je výzkum-vedl, učil v oddělení Classics, odborníky v oblasti klasického příjmu. výzkumné a výukové silné stránky Ministerstva zahraničních věcí USA táhnou od Egejského bronzové a starověkého Blízkého východu, přes Řecko a Řím byzantské a novořecké literatuře a kultuře, což Program šíři bezkonkurenční kdekoli na světě. Program je interdisciplinární přístup, a je otevřen pro studenty bez předchozí znalosti starých jazyků. Studenti programu bude rozvíjet své dovednosti v literární, historické a archeologické analýzy a může, pokud se tak rozhodnou, získat nebo rozvinout své znalosti dávných i moderních jazyků. Pokročilé dovednosti... [-]

Ma Politická Ekonomie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Naše MA Politická ekonomie vám nabízí jednu z mála příležitostí ke studiu pokročilou politickou ekonomii ve Velké Británii. Tento inovativní MA Program navazuje na interdisciplinární práci na hranici politiky, filozofie a ekonomie k analýze schopnosti politických a tržních procesů řešit ekonomické a etické problémy. [+]

MA Politická ekonomie Naše MA Politická ekonomie vám nabízí jednu z mála příležitostí ke studiu pokročilou politickou ekonomii ve Velké Británii. Tento inovativní MA Program navazuje na interdisciplinární práci na hranici politiky, filozofie a ekonomie k analýze schopnosti politických a tržních procesů řešit ekonomické a etické problémy. Hlavní výhody Skutečně interdisciplinární kurz kreslení na práci v politice, filosofii a ekonomii. Vám nabízí možnost získat odbornou úvodní školení v disciplínách na rozdíl od svého bakalářského titulu. jste vystaveni širokému spektru teoretických přístupů v politické ekonomii - běžných i nekonvenční. Zaměřuje se na vzájemných vztahů mezi institucionálním / empirické analýzy a standardy etického zhodnocení. Úzké propojení se světem politiky a politiky jak ve Velké Británii av zámoří. Nachází se v samém srdci Londýna. Popis Náš magisterský program vám umožní: Získat základní zázemí v ekonomické a politické teorie potřebné k výkonu interdisciplinárního zkoumání politické ekonomie. Ocení silné a slabé stránky konkurenčních teorií jak v pozitivním a normativním politické ekonomie. Rozvíjet interdisciplinární dovednosti potřebné, aby se zapojily s debatami o schopnosti politické a tržní proces mohli vypořádat s ekonomickými a etická dilemata. Použít klíčové politické ekonomické koncepty řadě tematických oblastí, včetně komparativní politické ekonomie, hospodářský rozvoj, ústavní analýzy, zločinu a trestu, a distributivní spravedlnosti. Náš program je navržen tak, kolem jádra učil modulů na klíčové pojmy v současné politické ekonomie a nezávislého disertační práce. Řada přídavných modulů jsou k dispozici, což vám umožní specializovat a rozvíjet hluboké znalosti z různých dílčích oblastech v rámci politické ekonomie. Naše oddělení politické ekonomie je jen takové oddělení... [-]

Ma Studium Blízkého Východu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Expert interdisciplinární výuku na výzkum vedl v soudobé dějiny mezinárodních vztahů, bezpečnosti, kultury, jazyků a politice Středozemního moře a Středního východu. Nabízíme široký výběr modulů. Studenti pokračovali aby usilovali o kariéru v OSN, EU, diplomatické službě, žurnalistiky a finančních služeb. [+]

MA Středního východu Studies Expert interdisciplinární výuku na výzkum vedl v soudobé dějiny mezinárodních vztahů, bezpečnosti, kultury, jazyků a politice Středozemního moře a Středního východu. Nabízíme široký výběr modulů. Studenti pokračovali aby usilovali o kariéru v OSN, EU, diplomatické službě, žurnalistiky a finančních služeb. Hlavní výhody Našim studentům další akademický vývoj, mentoring a přičemž čas, aby zajistily intelektuální rozvoj našich studentů. Široký výběr volitelných modulů vyučovaných předních světových vědců při řešení konfliktů a historie a politiky na Středním východě s interdisciplinárního přístupu Poskytuje vylepšené dovednosti a kvalifikace pro budoucí zaměstnání a výzkumu ve stále důležité oblasti. Nabízíme k MA studenty metodiku výzkumu sérii seminářů se kromě kurzů Nachází se v samém srdci Londýna a její politiky, akademické a myslím, děkuji sítě, stejně jako bytí novinářským centrem, centrem pro mezinárodní finance, stejně jako světové kulturní centrum, které má úzké vazby s regionem. Jedinečný přístup k bezkonkurenční sbírek v Britské knihovně, král je vysokoškolská knihovna je speciální kolekce má trvalé zápůjčky zahraničním a kompletního knižního fondu Commonwealth úřadu až do roku 1968. Úzké propojení s ministerstva zahraničí s velvyslanci mluvit pravidelně na královské každého semestru prostřednictvím našeho rozhovoru s diplomacií série událostí Naše East Research Group Middle (MERG) přináší v mnoha předních světových učenců mluvit na Kinga Moderní Jazykové centrum nabízí výuku a výuku arabštiny, turečtiny, perštiny a hebrejštiny. Silné intelektuální a metodické základy pro další výzkum. Výzkumné dovednosti pro archivního výzkumu, jakož i kvalitativní a kvantitativní výzkum metodiky společenských věd Komunikační dovednosti: zábavní pyrotechnika a rozšiřovat výzkum v písemné i ústní... [-]

Ma Umění A Kulturní Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Dodává se od jednoho ze světových hlavních měst kultury, tento MA je navržen tak, aby splňovaly komplexní potřeby dnešních umění a kulturního manažera. Se svou osobitou kombinací vývoje teoretické, praktické a umění založené na znalostech a dovednostech se dozvíte, jak aplikovat kreativní vedoucí postavení v řízení umělecké dokonalosti, kulturního dědictví, publikum rozmanitost a finanční udržitelnosti na místní i globální úrovni. [+]

MA Arts & Kulturní management Dodává se od jednoho ze světových hlavních měst kultury, tento MA je navržen tak, aby splňovaly komplexní potřeby dnešních umění a kulturního manažera. Se svou osobitou kombinací vývoje teoretické, praktické a umění založené na znalostech a dovednostech se dozvíte, jak aplikovat kreativní vedoucí postavení v řízení umělecké dokonalosti, kulturního dědictví, publikum rozmanitost a finanční udržitelnosti na místní i globální úrovni. Hlavní výhody Hlava začít svou kariéru přes zaměřené výuky a praxe. Vhled do řízení, plánování a vedení. Získat znalosti o umění a kulturu napříč národním a mezinárodním kontextu. Silné spojení s londýnským kulturních organizací. Přednášky a workshopy z předních uměleckých a kulturních profesionálů. Důraz na tvořivost a umění založené na učení. Popis Tento inovativní nový program Masters, dodávané ze srdce jednoho ze světových hlavních měst kultury, je speciálně navržen tak, aby vyhovovaly potřebám umění a kulturní manažer. Naučíte zásadní význam kreativity, vzhledem ke stále globálnější charakter soutěže, stejně jako příležitosti a hrozby, které představuje nové technologie. Hostitelem ministerstvem kultury, médií a kreativního průmyslu a pracuje ve spolupráci s kulturním institutem v Kinga, program MA Arts & Cultural Management nabízí jedinečnou expozici kulturního managementu v praxi, přičemž základní moduly poskytují kritickou angažovaností se zkušenými kulturními manažery a vedoucí uměleckých organizací se sídlem v Londýně. Je zde také možnost absolvovat stáž, kde se uskutečňují pracovní zkušenosti v umění nebo tvůrčích odvětví, a psát sebehodnocení při pohledu na dovednosti, znalosti a motivaci potřebné k budovat kariéru v těchto odvětvích. Předchozí studenti v rámci odboru hostitele (kultura, média a... [-]

Ma Ve Válečných Studií

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

MA v válečných studií zvyšuje analytickou, koncepční, výzkum a kritické myšlení navržený výslovně pro zlepšení zaměstnatelnosti a podporu profesní kariérní rozvoj. Získáte pochopení fenoménu války a konflikty, a spolu s jeho příčinách, průběhu a následků, z historických, politických, filosofických, vojenských a sociologických hledisek. [+]

MA v oboru válečných studií MA v válečných studií zvyšuje analytickou, koncepční, výzkum a kritické myšlení navržený výslovně pro zlepšení zaměstnatelnosti a podporu profesní kariérní rozvoj. Získáte pochopení fenoménu války a konflikty, a spolu s jeho příčinách, průběhu a následků, z historických, politických, filosofických, vojenských a sociologických hledisek. Hlavní výhody Navrženy tak, aby zavedení na postgraduální úrovni, na válečných studií pro studenty, kteří mají malou nebo žádnou odbornou zázemí v této oblasti. Jedinečná příležitost ke studiu válku z multi-disciplinární perspektivy, aby se dosáhlo sofistikované a dobře zaoblená porozumění jevu. Možnost rozvinout řadu přenositelných dovedností, které zvýší vaši zaměstnatelnost, podporu vaší profesionální kariéry rozvoje a pomoci připraví vás na postgraduální výzkum. Mezi ně patří analytické, koncepční, kritické myšlení,, výzkum a komunikační dovednosti. Budete se učit některé z nejlepších akademiky v oboru. Resortní zaměstnanci jsou mezinárodně uznávané odborníky v oblastech jejich specializace; Jsou aktivní výzkumníků a běžně používat své nejnovější poznatky ve výuce. Možnost studovat na globální centra excelence, která se těší úzké vztahy s dalšími akademickými institucemi, s think-tanky, nevládních organizací a politických orgánech po celém světě. Příležitosti k síti s návštěvníky vysoce postavených osob, jako jsou ministři vlády, velvyslanci a generálů, kteří často dávají rozhovory v oddělení. Popis Válka je klíčovým aspektem lidské zkušenosti, a lidé se už dlouho snaží ji chápat z nejrůznějších úhlů pohledu. Studenti války jsou vybíráni z řad historiků, sociálních vědců, filozofů, právníků a umělců. Praktici války najít instrumentální hodnoty ve své studii. Tyto a další uvedly své konkrétní poznatky a obavy nést na toto téma.... [-]

Ma Zpracování Velkých Objemů Dat V Kultuře A Společnosti

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Naše zpracování velkých objemů dat v Kultura a společnost MA uvědomuje rostoucí význam velkých objemů dat v současné společnosti a řeší teorie a praxe zpracování velkých objemů dat z pohledu umění a humanitních oborů. [+]

MA zpracování velkých objemů dat v kultuře a společnost Naše zpracování velkých objemů dat v Kultura a společnost MA uvědomuje rostoucí význam velkých objemů dat v současné společnosti a řeší teorie a praxe zpracování velkých objemů dat z pohledu umění a humanitních oborů. Co je to zpracování velkých objemů dat? Za nebývale velkých datových souborů, které mohou být analyzovány odhalit vzory, trendy a sdružení, je stále o našem každodenním životě. Stručně řečeno, je to o tom, jak jsou data generujeme je transformace sociální, kulturní, politické a ekonomické procesy, jakož i vytváření znalostí. Tento kurz je pravděpodobné, že osloví širokou škálu studentům v celé umění a humanitní ze sociologie do politologie do angličtiny pro podnikání a mimo ni. To bude přitahovat dopředu-myšlení zájemce o nových trendech, kteří uznávají, že datové vědci a analytici vyžadují spolupracovníky s domény specializace a kritické postřehy. Učil vědci pracující na špici digitálních studií a zpracování velkých objemů dat Nabízí živou mix teorie a praktické práce Vybavuje studenty s dovednostmi, které jsou velmi atraktivní pro zaměstnavatele v našem digitálním věku Poskytuje řadu workshopů s datovými vědci a analytiky se učit spolupráce postupů a aplikací v sociálních médií a kulturních analytiky, mobilní platformy, a vizualizace dat Je v čele digitálního vývoje - Big Data jsou transformující se společnosti, politice, ekonomice a kultuře a dopad práce Nabízí inovativní interdisciplinární metody studia křížení technologické a kulturních perspektiv Odkazy zpracování velkých objemů dat ke kultuře, Právo & etiky, zeměpisu, veřejné zdraví a společenského života Nachází se ve vysoce hodnoceném oddělení -... [-]

Změna Klimatu Ma: Historie, Kultura, Společnost

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento program MA (viz samostatný popis programu MSc) poskytuje studentům s teoriemi, metod a dovedností analyzovat změny klimatu z různých historických, kulturních a společenských perspektiv, které umožňuje studentům lépe pochopit, jak lidé v různých prostředích po celém světě smysl klimatických změn a různé způsoby, jak na něj reagovat. [+]

MA Změna klimatu: Historie, kultura, společnost Tento program MA (viz samostatný popis programu MSc) poskytuje studentům s teoriemi, metod a dovedností analyzovat změny klimatu z různých historických, kulturních a společenských perspektiv, které umožňuje studentům lépe pochopit, jak lidé v různých prostředích po celém světě smysl klimatických změn a různé způsoby, jak na něj reagovat. Hlavní výhody Přímý přístup k světových odborníků a jejich sítí Část různorodé a stimulující společenství učenců Nachází se v samém srdci Londýna; stáže k dispozici Společný projekt práce na studentských diplomových prací Popis MA vychází z předpokladu, že vzhledem k tomu idea změny klimatu pronikla do všech aspektů lidského života, plně kulturní analýza změny klimatu a jejich reakce je nezbytné získat pochopení, za tím, co nabízí vědeckých, politických a ekonomických analýz. To vyžaduje studium širokou škálu lidských přesvědčení, atributy a praxe: pohledů na svět a hodnoty lidí ', poznání různých způsobů, jak se vyrábí, vyprávění vývoje a změny životního prostředí, měnící se povaze odborných znalostí a kulturní představení. To MA program proto poskytuje úvod ke všem těmto tématům, jakož i uvedení studentů do sociálního postavení současné změny klimatu vědy. Program vybavuje studenty analyzovat různé veřejné projevy změny klimatu v rozvinutých i rozvojových zemích, a pochopit, a kritizovat, jak se znalosti klima používány v různých národních politických kultur. Musíte trvat minimálně 180 kreditů a maximálně 190 kreditů, jak je uvedeno níže. Podrobnosti o všech modulů jsou v http://www.kcl.ac.uk/sspp/departments/geography/study/masters/timetablesmodules.aspx. Všimněte si, že ne všechny možnosti v "seznamu předepsaných volitelných modulů" nebo pod "dalšími volitelnými moduly" jsou nabízeny každý... [-]