Liverpool John Moores University

Úvod

Read the Official Description

Liverpool John Moores University

&nbsp

Původně vznikla jako malá mechaniky instituce (Liverpool Mechanika 'škola umění) v 1825, instituce rostl v průběhu staletí sbližují a sloučení s různými školami a nakonec se stal Liverpool polytechniky. V roce 1992, polytechniky se stal jedním z britské nové generace vysokých škol a přijal jméno Liverpool John Moores University. Univerzita vzal si jeho jméno od sira John Moores, zakladatel říše Littlewoods, která byla synonymem pro Liverpool od začátku roku 1923. Sir John byl velkým zastáncem vytváření příležitostí pro všechny, které ztělesňuje étosu LJMU v oblasti poskytování vzdělávacích cest pro lidi všech věkových kategorií a ze všech prostředí.

&nbsp

&nbsp

LJMU Fakulta obchod a právo

&nbsp

Fakulta podnikohospodářská a právo je jedním z největších a nejrozmanitějších v Liverpool JMU, který kombinuje všechny prostředky a odborné znalosti, které univerzita nabízí ve sféře podnikání, obchod, právo a jazyky. Fakulta se skládá ze dvou akademických škol, Liverpool Business School a School of Law, které nabízejí řadu bakalářském, magisterském a profesionální programy. Kromě toho, fakulty Evropského střediska pro Corporate Governance nabízí sadu magisterských programů v oblasti corporate governance a výkonné vedení.

&nbsp

Jsme získali vynikající pověst pro vývoj kurzů, které splňují potřeby dnešních studentů a zaměstnavatelů. Naši studenti leave připravena okamžitý dopad v jejich organizacích - jejich kariéry potential a profesním rozvoji významně posílí.

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree: