Interactive Design Institute

Úvod

Read the Official Description

Interaktivní design Institute (IDI) je předním poskytovatelem online ve Velké Británii kurzů vysokoškolského vzdělávání v uměleckých a designových předmětů. Společnost byla založena v roce 2004 s cílem umožnit lidem po celém světě dosáhnout akreditovaných kvalifikací, aniž byste museli navštěvovat vysokou školu nebo univerzitu. V posledních deseti letech jsme povolen více než 600 studentům realizovat své akademické potenciál on-line a my v současné době studenti využívat výhod našeho moderního studia webové stránky ve více než 69 zemích a počítání.

Velký rozsah on-line umění a designu kurzy

V roce 2008, IDI se stala spolupráce partnera z University of Hertfordshire. Nyní dodáváme některé ze svých nejuznávanějších umění a designu studijních oborů 100% on-line. Naše nejoblíbenější kurzy patří:

ma grafické komunikace ma ilustrace (vizuální komunikace) ma interiéru ma fotografování (vizuální komunikace) ba (Hons) grafický design BA (Hons) ilustrace BA (Hons) Interiérová architektura a design

IDI také získal souhlas od některých z nejuznávanějších certifikační orgány Spojeného království, včetně City & Guilds v Londýně ústavu, ABC Awards a Scottish Qualifications Authority (SQA). Nabízíme také Level 3 Foundation Diploma v umění, designu a MediaFoundation studií (Výtvarné umění, design a média), samozřejmě, což vede k Level 3 diplom v oboru Nadace studií. Tento kurz umožňuje studentům zlepšit své umělecké schopnosti nebo začít kariéru v kreativních odvětvích přípravou portfolia pro vstup do studijního programu.

Proč si vybrat ke studiu umění a designu Online s IDI?

Zde jsou jen některé z důvodů, proč byste měli zvážit zapsat na on-line kurz s IDI:

Jsme přesvědčeni, studentů studujících on-line vyžadují větší podporu, ne méně tak se objekt specializované lektoři vám bezkonkurenční pravidelný one-to-one výuku a zpětnou vazbu. Naše specializované Student Support a technická podpora týmy jsou také vždy po ruce, aby pomohl ven. Když přejdete budete odměněni BA (Hons), nebo magisterský diplom z University of Hertfordshire, jeden z předních univerzitách ve Velké Británii; není tam žádná zmínka o distančního vzdělávání na cenu Veškeré učení je asynchronní umožňuje studovat v době, která vám bude vyhovovat při řízení své další závazky Budete mít neomezený přístup ke kvalitním učebních materiálů, praktických projektů a činností v rámci naší bezpečné a snadné použití studium webových stránek, IDI-Study Pokud máte dotaz na cokoliv týkající se vašeho studia, budete se obrátit na naši podporu IDI, kteří jsou k dispozici od pondělí do pátku, 9-5 V IDI-studie jsou fóra IDI kde se můžete setkat svými spolužáky najít inspiraci, pomoc s projektem, nebo sdílet nápady S IDI umístění není překážkou, což znamená, že můžete studovat na akreditované kvalifikace odkudkoliv s připojením na internet

Postupujte podle níže uvedené odkazy se dozvíte více o kurzech, které nabízíme.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět Bakalář » Vidět Magistr »

Videos

Welcome to the Interactive Design Institute

Contact
Adresa destinace
INTERACTIVE DESIGN INSTITUTE
STUART HOUSE
ESKMILLS

Musselburgh, Skotsko, EH21 7PB GB
Adresa destinace
UK Online, GB