Heythrop College - University Of London

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Pro více než 400 let, Heythrop vysoká škola se specializuje na studium filozofie a teologie. Zde jsou tyto předměty nejsou jen oddělení v rámci větší instituce; Celá škola je zaměřena na jejich studium. Naši studenti mají přístup k jednomu z nejlepších knihoven ve svém oboru, a jsou vyučovány jedním z největších pedagogických pracovníků v těchto oblastech. Jsme unikátní komunita vědců, vášnivý diskuse a zkoumání filosofie a teologie v kontextu moderního světa a rozmanité město Londýn.

Heythrop je také součástí většího společenství na University of London. Jako člen škole, těžíme z University of London je vysoké mezinárodní pověsti, kterou přitahuje studenty z celého světa. Všude tam, kde se vaše studium vás, University of London jména bude okamžitě uznávány a respektovány.

Většina našich studentů uvádí, že i když je Heythrop je menší, uzavřenou komunitou kolem 1000 studentů a zaměstnanců, jako hlavní atrakce pro studium zde. Nabízíme opravdu osobní přístup ke studiu a zajistit, aby všichni naši studenti jsou podporováni v jejich akademické, sociální a profesní pursits přes náš on-kampusu facitiies a služeb, a naše vztahy s University of London a dalších členských škol.

"Uzavřenou komunitou, která Heythrop nabízí vytváří větší osobní prostor, ujistěte se, každá myšlenka má právo být slyšen." - 3. ročník BA student filozofie

Místa

Londýn

Heythrop College

Adresa, 1. řádek
Heythrop College, University of London, Kensington Square
W8 5HN Londýn, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 20 7795 6600