Hereford College of Arts

Úvod

Read the Official Description

Hereford College of Arts je skvělá destinace pro zahraniční studenty, kteří chtějí studovat Art & Design kurzy.

VÍTEJTE Vítáme zahraniční studenty pro rozmanitost a energii, kterou vnášejí do naší komunity. Pomáhají nám udržet velmi globální perspektivu a perspektivu v době, kdy kultury jsou stále více a okamžitě připojeny.

Víme také, že se můžeme podívat po vás dobře a dá vám velmi dobré zkušenosti. Hlavní výhody pro zahraniční studenty jsou:

Správná velikost pro studenty, aby se dobře známý pro zaměstnance s vysokou úrovní podpory Přátelské, neformální atmosféře, kde každý je zcela zaměřena na rozvoj a podporu tvůrčí nadání studentů Jeden ze zbývajících vysokých škol věnovaný umění ve Velké Británii Spousta výuky a podporu s lektory, mnozí praktikují, návrháři Skvělý přístup k celé řadě workshopů bez ohledu na to, jakým směrem jste na Nachází se v živé a studentské příjemný města a je obklopen některé z nejvíce dechberoucí krajinu ve Velké Británii Velkou hodnotu studentské bydlení Velmi bezpečné místo pro studenty pro život a práci

Proč zvolit nás? Roshnee Valla, ze Zimbabwe - BA (Hons) Graphic & Media design Top-up

Díval jsem se připojit k poslední rok na studijní obory a přeměnit svůj stávající kvalifikaci do plného BA (Hons); Našel jsem tento kurz na internetových stránkách UCAS spolu s několika dalšími. Rozhodl jsem se studovat na HCA, protože ze všech ostatních UNIS a vysoké školy To bylo nejvíce přátelský a podpůrná. Měl jsem pár problémů dostat moje vízum řazeny ale kolegium nemohlo být užitečnější a oni byli rychle se dostat zpátky ke mně. Byl jsem schopen se na můj dotazník a diskutovat o svou práci přes Skype s vedoucím kurzu. Ještě jedna dobrá věc, kurz začal v říjnu, což znamenalo, že se ceny letenek jsou levnější! Když jsem dorazil na vysoké škole jsem se opravdu cítil v ceně a byl ohromen s ateliéry, pedagogičtí pracovníci a zařízení, které jsou vynikající. Moje rada pro ostatní zahraniční studenty: Informujte se brzy, protože proces žádosti o vízum může být zdlouhavé a zeptejte se spoustu otázek!

Gabe Chaille, z Illinois, USA - BA (Hons) Artist Kovářství

Byl jsem fascinován tím, kovářství, protože jsem byl docela malý a slyšel o umělci kovářství kurzu v Herefordu v důsledku mluvit s kalifornská se sídlem britského kovář, Mark Aspery během kovářství demonstrace na SIE Carbondale. Myšlenka kombinování kované zámečnické praxe v umění školním prostředí na úrovni studia mě zájem dozvědět se více, zvláštnost, když jsem studoval Art & Design v té době v Illinois. Kontaktoval jsem College rok předtím a zkontrolovat, že moje kvalifikace a zkušenosti bylo dost být zvažován pro kurz. Teď jsem ve 2. ročníku a opravdu milovat zkušenosti. Moje rada pro ostatní zahraniční studenty: Nepředpokládejte, že víte, co děláte, když budete žádat o víza! Vysoká škola jsou velmi užitečné, ale co opravdu potřebujete udělat, v první řadě svůj výzkum.

Mizuki Takahashi, od Hitachi, Japonsko - BA (Hons) šperku

Původně jsem vyškolen v grafického designu v Japonsku, a ocitl, kteří chtějí pracovat jinak. Měl jsem možnost přijít do Velké Británie se svým anglickým přítelem, který býval studentem HCA. Zjistila jsem, že při pohledu na poměrně málo různých institucí, především v Londýně a větších městech, ale stále jsem se vracel do HCA prospektu. Líbila se mi ta filozofie dílny - můžete jít do jakéhokoliv workshopu kdykoliv, která je tak důležitá. Je to opravdu ovlivňovalo jak pracuji jako klenotník. Když jsem přijel, byli všichni tak přátelský a podpůrná, lektoři a další studenti opravdu mi pomohl s mými komunikační dovednosti, až jsem se stala jistější. Moje rada pro ostatní zahraniční studenty: Nebojte se zeptat, tam je vždy někdo kolem pomoc. Být openminded a nemají postavit zeď kolem sebe - získáte tak mnohem více z tohoto místa! Také výběru malé město jako Hereford znamená, že se vaše peníze jdou mnohem dál.

Umístění

Umístění Herefordu je fantastický zdroj inspirace pro studium; města, noční život, příroda, řeka Wye, sportovní a lidé všech nabízejí ideální cíl, ve kterém ke studiu - a to je velmi bezpečné místo k životu. Hrabství Herefordshire se nachází v regionu Midlands a má skvělý přístup k dobrým železniční, silniční a autobusové spojení do velkých měst ve Velké Británii, včetně: (vlakem)

Londýn, Železniční stanice Paddington (3 hodiny 15 minut)

Birmingham (1 hodina a 30 minut)

Manchester (2 hodiny 15 minut)

Bristol (1 hodina 45 minut)

Letiště Heathrow, London (3 hodiny 30 minut)

Letiště Gatwick, Londýn (3 hodiny 50 minut)

Manchester Airport (2 hodiny 40 minut)

Birmingham Airport (1 hodina 50 minut)

College Road Campus

Naše College Road Campus je asi 1 km od centra města, vlakového a autobusového nádraží. Je to velká, historická budova, která je "doma" pro všechny naše studenty na úrovni stupně. To byla nedávno zrekonstruována na poskytují nádherný velké otevřené studio a konferenční prostory, velké společenské prostory, knihovna, fotografické studio s kompletní půjčování obchod plný fotografických a mediální zařízení, tmavé místnosti, digitální Mac a PC apartmá, a velkoplošný digitální tisk apartmá. Samostatný objekt v areálu sídlí naše vynikající nové dílny, včetně 3D, Textil a grafiky zařízení. Studenti jsou také dostupné doplňkové vybavení, včetně specializovaného šperky a keramické dílny v naší Folly Lane kampusu, jen pár minut chůze od hotelu. K dispozici je celá řada velmi dobré studentské ubytování v okolí, včetně kolejí jen přes silnici.

Folly Lane Campus

Naše Folly Lane Campus je základem pro naše kurzy College úrovně (16-19 let), včetně svého založení diplom v Art & Design. To má novou expozici a sociální prostor. "Space Arts" je vysoce moderní a inovativní prostor, s upravenými zahradami a venkovních ploch. Již hostila řadu výstav a akcí, jakož i se těší na den-to-denní studentů a zaměstnanců. Design a architektura této pozoruhodné budově vyvolalo velký zájem a byl užšího a získal řadu architektonických cen, a vystupoval v průřezu architektonických časopisech z Velké Británie i ze zahraničí. Oba areály jsou v docházkové vzdálenosti od sebe.

Výuka a podpůrný personál Naši zaměstnanci jsou velmi kreativní komunita. Stejně jako jejich odhodlání vyučování a podporující studenty, mnoho z nich cvičí kreativní odborníky z praxe: umělci, designéři, umělci, hudebníci, spisovatelé, fotografové, tvůrci - slavíme úspěch a úspěchy našich zaměstnanců téměř na denní bázi!

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Soudobé řemesla

Campus forma Denní studium Kombinované 15 měsíců August 2018 Spojené království Hereford + 1 více

Tento kurz Masters Level v současné Craft se zaměřuje na vývoj a rozšiřování samostatné tvůrčí praxi a podporou a posílení to s kritickým myšlením. Kurz je projekt vedený a studio založené podporovány úzké konzultace vedení, přednášky, semináře a otevřený přístup k široké škále řemeslných dílen. Kurz podporuje praktické a teoretické angažmá řemeslo oba jako profese a jako osobní vyjádření. [+]

Rychlý přehled tohoto kurzu Tento kurz Masters Level v současné Craft se zaměřuje na vývoj a rozšiřování samostatné tvůrčí praxi a podporou a posílení to s kritickým myšlením. Kurz je projekt vedený a studio založené podporovány úzké konzultace vedení, přednášky, semináře a otevřený přístup k široké škále řemeslných dílen. Kurz podporuje praktické a teoretické angažmá řemeslo oba jako profese a jako osobní vyjádření. Jejím cílem je podporovat studenta jako praktikující identifikovat své vlastní pracovní metodiku a určit, kde se sedí v širším kontextu řemesla. Praxe za všech okolností informován do hloubky důsledné výzkumu, experimentování a průzkum, podpora inovativní myšlení a přístupy. Angažmá v nepřetržitém reflexní analýze umožňuje studentům zhodnotit svou praxi a posunout ji kupředu. Přístup Workshop a rozvoj a zdokonalování technických making dovednosti jsou také důležité, aby bylo dosaženo příkladné a dobře hotové tvůrčí objekty. Komunikace a prezentovat nápady a výzkumu prostřednictvím profesionální prezentace a výstava prací podporuje studenty prozkoumat kontext, recepce, publikum a koncové uživatele. Vlastnosti Co zažijete Program je, u jeho srdce se soustředil na rozvoj samostatné tvůrčí praxe, která je formalizovaná skrze psaní návrhu výzkumu. Kurz přitahuje ambiciózní studenty ze širokého spektra řemeslných oborů, včetně textilu, malé kovy, šperky, umělce kovářství, keramiku, grafiky a multi-disciplinární přístupy. Zapojení nových a tradičních řemeslných postupů pro rozšíření odborné a technické odborné znalosti je realizován v rámci rozsáhlého otevřeného přístupu dílny a podporu. Jedna dohled a skupinové konzultace -to-one podpora je zásadní pro poskytování a étos programu a probíhá po celou dobu trvání kurzu. Program MA si klade za cíl... [-]