Grubb Institute

Úvod

Read the Official Description

Grubb Institut behaviorální studií Limited je aplikovaný výzkum nadace pracuje na celém světě k tomu, aby vůdce, manažerům a ostatním dosáhnout osobního a organizační účel, za použití jejich hodnoty, vášně, víry a přesvědčení jako zdroje pro transformaci jejich organizací a komunit. Je registrovaná společnost s ručením omezeným (registrovaná v Anglii a Walesu No. 890637) a registrovaná charita (No. 313460). Naše dědictví Byli jsme založena jako křesťanský založení v roce 1957 jako křesťanská Teamwork Trust, který pracoval v otázkách víry, života a vzdělávání v pracovním životě lidí. Důvěře, práce v pochopení lidského chování vedlo k účasti na raném vývoji hnutí skupiny vztahů. Změna názvu na Grubb Institutu behaviorálních studií v roce 1969 bylo uznání skutečnosti, že od roku 1966 Trust byl vítězný poradenské úkoly a aplikovaného výzkumu, v němž byl nyní viděn jako profesní organizace, soutěžit ve světském světě univerzity, výzkumné instituce a poradenské řízení. V 70. a 80. letech Institut ponořený sám v kritických sociálních problémů své doby, například prostřednictvím, vlivné dílo s Vězeňskou službou, přechod do pracovního života programu pro nezaměstnané, a dokonce i práci s komunitami v Severním Irsku během výšky z Troubles. 1990 viděl vývoj klíčových rámců a metodik, které vyplývají z naší zkušenosti. V brzy 1990 to zkušenosti získané při transformaci institucí, vedly k vývoji transformujících Experience rámce. Od té doby jsou tyto koncepční rámce a metodik byly průběžně testovány, přestavěný a upravený ve školství, zdravotnictví a sociální péče, obchodu, průmyslu, vládní agentury, dobrovolného sektoru a náboženských organizací. Praxe a teorie Grubb ústavu se ukázalo být velmi moderní: to bylo humanistický přístup, v tom nejlepším slova smyslu, která se ukázala, že má teologický platnost - Doba platnosti, která má přijít z pozitivního a často transformačním dopadem Ústav má, a stále má, na osoby, společenství a institucí. Naše rozlišovací způsobilost spočívá v našem integrovaném přístupu, který jde ruku v ruce odborné znalosti získané z lidské vědy s vírou a vírou, a to prostřednictvím aplikovaného výzkumu generovat pozitivní a transformující vliv ve společnosti. Náš příspěvek je nabídnout příležitosti, které uvolňují lidi, aby si vybrat role v organizacích a obcí, které nejsou jen dobré pro jednotlivce, ale dobré pro všechny. Čemu věříme Musíme napadat sebeuspokojení, předpoklady, vinu a skepse; přehodnotit špatně nasměrované politickou korektnost a neschopnost říkat pravdu a neustálou potřebu říct lidem, co si myslí, že potřebují slyšet. Nakonec, úspěch je umožnit lidem dělat nejlepší práci jen možné. Věříme, že na pomoc lidem vidět, že mají větší potenciál, než si myslí, že mají. Pokud není jasné vedení nebo vize, lidé tvoří svá vlastní pravidla, a že prostě nefunguje. Jakmile je účel je jasný, budou lidé přirozeně rozhodne, zda jsou pro něj a jsou ochotni pracovat pro ni, nebo ne. Vyrovnaném tým bude samozřejmě podporovat týmovou práci.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma Program,

Campus forma 2 let August 2018 Spojené království Londýn

Kdo je program určen?Vedoucí pracovníci, konzultanti, trenéři, aktivisté [+]

MA program

Kdo je program určen?

Vedoucí pracovníci, konzultanti, trenéři, aktivisté

Může to ze stávajících rolí v rámci jejich vlastního organisationsor prostřednictvím rozvíjení dovedností v oblasti organizačního poradenství.

&nbsp

&nbsp

Předpokládáme, že program bude apelovat na ty, kteří mají:

Senior pozice v jejich práci Cítí napadán novými problémů, kterým čelí Hledají zvuk, disciplinovaný způsob prosazování jejich vlastní praxi Jsou muži a ženy, kteří chtějí rozvíjet svou účinnost při vedení a řízení organizační transformace způsobem, který osvobodit ostatní, aby se rozdíl v těchto organizacích. Pocházejí z celé řady víry a spirituality pozic z hlavních tradic těm, kteří nemají vyznávají náboženskou víru. ... [-]