Glion Institute of Higher Education London

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Učte se pohostinnost od nejlepších, studovat ve středu světa

Od roku 1962 Glion Institute of Higher Education nastavil úroveň špičkové kvality jako renomovaná švýcarská hotelová škola, která přeměnila studenty na vedoucí pozice v oblasti pohostinství, cestovního ruchu a událostí. To je důvod, proč odborníci z oboru pro Glion získali ocenění za "nejlepší školu řízení pohostinství" ve světě na celosvětových pohostinských cenách v roce 2015.

Na londýnském akademickém kongresu přináší Glion své proslulé švýcarské míry managementu pohostinství a absolventské programy pro studenty z celého světa. Důvěryhodné akademické programy přinášejí do života inovativní hotelovou a restaurační scénu v Londýně návštěvy, konference a události v oboru, které studentům nabízí to nejlepší, jaké nabízí Londýn a Švýcarsko.

Nachází se na univerzitě v Roehamptonu, kampus Glion v Londýně nabízí moderní, vzrušující univerzitní životní styl v pohodlí a spojení s blízkým Glionem. Pouhých 40 minut od hotelu najdete londýnský West End a centrum města a nekonečné množství nákupních, zábavních, stravovacích a kulturních památek.

Objevte, co dělá Glion Londýn jedinečný!

Místa

Londýn

Adresa, 1. řádek
Glion Institute of Higher Education
Downshire House
Roehampton Lane
London, SW15 4HT
United Kingdom

Londýn, Anglie, Spojené království