Read the Official Description

Učte se pohostinnost od nejlepších, studovat ve středu světa

Od roku 1962 Glion Institute of Higher Education nastavil úroveň špičkové kvality jako renomovaná švýcarská hotelová škola, která přeměnila studenty na vedoucí pozice v oblasti pohostinství, cestovního ruchu a událostí. To je důvod, proč odborníci z oboru pro Glion získali ocenění za "nejlepší školu řízení pohostinství" ve světě na celosvětových pohostinských cenách v roce 2015.

Na londýnském akademickém kongresu přináší Glion své proslulé švýcarské míry managementu pohostinství a absolventské programy pro studenty z celého světa. Důvěryhodné akademické programy přinášejí do života inovativní hotelovou a restaurační scénu v Londýně návštěvy, konference a události v oboru, které studentům nabízí to nejlepší, jaké nabízí Londýn a Švýcarsko.

Nachází se na univerzitě v Roehamptonu, kampus Glion v Londýně nabízí moderní, vzrušující univerzitní životní styl v pohodlí a spojení s blízkým Glionem. Pouhých 40 minut od hotelu najdete londýnský West End a centrum města a nekonečné množství nákupních, zábavních, stravovacích a kulturních památek.

Objevte, co dělá Glion Londýn jedinečný!

Programs taught in:
Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MSc

Glion Institute of Higher Education London

Master of Science (MSc) v mezinárodním hotelového managementu je zaměřen na rozvoj dovedností pro vedení lidí, provoz a podnikání v hotelech a pohostinství firem. ... [+]

Staňte se mistrem v centru pohostinského průmyslu

Master of Science (MSc) v mezinárodním hotelového managementu je zaměřen na rozvoj dovedností pro vedení lidí, provoz a podnikání v hotelech a pohostinství firem. A londýnský školní areál nabízí obzvláště silné prostředí pro rozvoj vaší kreativity, inovačních dovedností a průmyslových vazeb pro maximální dopad na kariéru a pracovní příležitosti.

Aby se vytvořily základy dovedností v oblasti řízení hotelů, první semestr se týká řízení hotelových operací, které londýnští studenti dokončí ve švýcarském kampusu Glion, ponořený do domova pohostinnosti a krásné scenérie této hotelové školy. Odtamtud, studenti absolvovat kurzy na vyšší úrovni ve vedení pohostinnosti, včetně financí, marketingu, lidských zdrojů a správy příjmů. Program skončí s stáž pro hands-on zkušeností, která dává studentům možnost procvičit své nové dovednosti v pracovním prostředí reálného světa.... [-]

Spojené království London
August 2019
Denní studium
18 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině

Magistr

Glion Institute of Higher Education London

Jedná se o jediný magisterský titul na světě, který vám poskytne komplexní a systematické znalosti o nemovitostech, kapitálových trzích a globálním vývoji hotelů. Ideální ... [+]

Integrate nejnovější koncepty a techniky nemovitostí

Jedná se o jediný magisterský titul na světě, který vám poskytne komplexní a systematické znalosti o nemovitostech, kapitálových trzích a globálním vývoji hotelů. Ideální pro ty, kteří se chtějí stát specializovaným geodetrem, pracují pro realitní investiční trust (REIT), fond, bankovní nebo asset management team, tento program otevírá dveře do světa financování nemovitostí a rozvoj pohostinství.

* Program čeká na schválení NECHE (Komise pro vysokou školu v New England)

Další příjem: září 2019

Co získáte z magisterského programu Finance, Real Estate a Hotel Development?... [-]
Spojené království London
September 2019
Denní studium
3 semestry
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Address
Glion Institute of Higher Education Downshire House Roehampton Lane London, SW15 4HT United Kingdom
London, England, Spojené království
Telefonní číslo
undefined