Přečtěte si oficiální popis

Glasgow Caledonian University je výrazná, inkluzivní a perspektivní univerzita, která se zavázala ke svému společenskému poslání podporovat společné blaho. Stali jsme se mezinárodním střediskem excelence ve vysokoškolském vzdělávání, podporujícím zaměstnatelnost a globální občanství u našich absolventů. Získáváme ocenění za naši podporu a oddanost studentským zkušenostem a přinášíme inovace prostřednictvím výzkumu světové úrovně v klíčových oblastech síly. Máme tradici rozšiřování přístupu k vysokoškolskému vzdělání pro talentované jednotlivce bez ohledu na jejich původ a využíváme náš intelektuální a sociální kapitál ve prospěch komunit, ve kterých působíme ve Skotsku a na mezinárodní úrovni.

Glasgow Caledonian University (GCU) je živá, inovativní a multi-oceněná univerzita pro společné dobro.

Naším cílem je přispět ke společnosti způsobem, který zahrnuje i nad rámec tradiční role univerzity. GCU je pro společné dobrou závazek je přiveden k životu a dodává studenty a zaměstnanci přes akademické školy a oddělení.

Vítejte na Glasgowské škole pro podnikání a společnost

Rozvíjíme nápady, podporujeme inovace a oceňujeme význam sociální odpovědnosti. Studenti přicházejí s námi za své znalosti a zkušenosti, aby zlepšili svou kariéru a osobní ambice. Naši externí partneři se k nám obracejí, aby našli nejnovější myšlenky vedené výzkumem a přístup k talentům našich studentů.

Odpovědnost a udržitelnost jsou zásadní pro každou organizaci. Glasgowská škola pro podnikání a společnost se snaží řešit složité problémy globální ekonomiky a přinášet společenský prospěch místním a globálním komunitám.

Globální občanství, zodpovědné vedení, podnikání a sociální spravedlnost jsou základem našich aktivit v oblasti výuky, výzkumu a angažovanosti veřejnosti.

Naše jedinečné portfólio zaměřené na výzkum nabízí vynikající a přístupné možnosti vysokoškolského vzdělávání v Glasgowě, Londýně a New Yorku. Naše programy jsou schváleny profesionálními a akademickými akreditacemi, které potvrzují, že vaše kvalifikace patří k nejlepším na světě.

Odpovědnost a udržitelnost jsou nyní pro každou organizaci zásadní. Jako univerzita pro společné dobro hrajeme klíčovou roli v globální transformaci vzdělávání v oblasti řízení podnikání. Snažíme se řešit složité problémy globální ekonomiky v 21. století a současně přinášet společenský prospěch místním a globálním komunitám.

Jsme zvlášť potěšeni, že náš úspěch při zavádění etiky, zodpovědnosti a udržitelnosti ve všech aspektech života na Glasgowské škole pro podnikání a společnost byl uznán prostřednictvím našeho členství v ASHOKA U, Organizaci spojených národů Global Compact a PRME, stejně jako místní iniciativy jako WRAP a podnikání ve Společenství.

Stali jsme se také první univerzitou ve Skotsku, která se připojila k prestižní globální síti EPAS. Vítám toto uznání našich vysoce kvalitních učebních a pedagogických zkušeností, které vybavují naše absolventy dovednostmi a znalostmi, aby uspěli na světovém trhu. Akreditace EPAS naznačuje širší institucionální závazek používat nejpřísnější mezinárodní měřítka k prokázání kvality našeho poskytování. To nám poskytuje našim zaměstnancům, studentům, akademickým a obchodním partnerům velké ujištění, že jsme globálně propojená univerzita, která je součástí naší místní komunity.

Vyzýváme naše zaměstnance a studenty, aby byli kritickými a nezávislými žáky, aby se stali vedoucími odpovědností a aby pozitivně přispěli k podnikání a společnosti. Chtěli bychom vás pozvat, abyste se k nám připojili v našem závazku ke společnému dobru.

Profesní vztahy

Glasgowská škola pro podnikání a společnost má silné zkušenosti s pracovním partnerstvím s profesními institucemi, které zajišťují, že naše kurzy odpovídají měnícím se potřebám trhu práce.

Naše profesionální vztahy nejenom udržují naše studenty v souladu s nejnovějšími poznatky v oblasti podnikání, ale pomáhají našim absolventům při hledání zaměstnání a v některých případech přiznávají zvláštní status absolvování.

Příklady profesních subjektů, s nimiž je GSBS přidružen, zahrnují:

 • AACSB
 • ABS (Sdružení obchodních škol)
 • Podnikání ve Společenství
 • CEEMAN
 • EFMD (Evropská nadace pro rozvoj řízení)
 • ESRC (Rada pro hospodářský a sociální výzkum)
 • Iniciativa OSN PRME (zásady odpovědného managementu vzdělávání)
 • Gold Approved Learning Center pro ACCA
 • Schválené učitelské centrum Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD)
 • Centrum excelence u Chartered Institute for Securities and Investment (CISI)

Nabízíme programy a moduly akreditované:

 • ACCA (sdružení autorizovaných účetních)
 • Rada pro školení pro vysílání žurnalistiky (BJTC)
 • Chartered Banker
 • Chartered Institute for Securities
 • Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT)
 • Chartered Institute of Marketing (CIM)
 • Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD)
 • Chartered Institute of Purchasing and Supply (CIPS)
 • Chartered Insurance Institute (CII)
 • Chartered Management Institute (CMI)
 • CIMA (Chartered Institute of Management Accountants)
 • Program EPAS (Evropská nadace pro akreditaci programu rozvoje managementu)
 • ICAEW (Institut autorizovaných účetních v Anglii a Walesu)
 • ICAS (Institut autorizovaných účetních ve Skotsku)
 • Instituce pracovního zdraví (IOSH)
 • Ústav řízení provozu (IOM)
 • Ústav řízení rizik (IRM)
 • IOR (Institut operačního rizika)
 • Právní společnost Skotska
 • Národní rada pro školení novinářů (NTCJ)
 • Britská psychologická společnost
 • SHRM (Americká společnost pro HRM)
 • Institut pohostinství (IHA)
 • Institut cestovního ruchu a cestovního ruchu (ITT)
 • Společnost cestovního ruchu (TS)
 • Institut pro řízení cestovního ruchu (TMI)

Naše oddělení

Právo, ekonomika, účetnictví

Naše oddělení spojuje akademické pracovníky se zájmy a znalostmi v oblasti práva, rizika, ekonomiky, účetnictví a financí. Jsme hrdí na naše úzké vazby s obchodními organizacemi, včetně neziskových organizací a profesních institucí, které akreditovaly řadu našich programů.

Katedra podnikového managementu

Naše oddělení se zaměřuje na současné a inovativní využití manažerských přístupů a postupů, zdrojů a procesů pro posílení a rozvoj organizací v soukromém a veřejném sektoru na vysoce konkurenčním globálním trhu

Katedra společenských věd, médií a žurnalistiky

Spolu s více než padesáti zaměstnanci má oddělení silnou výzkumnou kulturu a závazek k výuce dokonalosti. Hodnoceno jako mezinárodně vynikající a vedoucí svět ve více oblastech v posledním Výzkumném cvičení.

Programy se vyučují na:
 • Angličtina

Tato škola dále nabízí:

MA

GCU - Glasgow School for Business and Society

MA Multimedia Journalism je přední skotskou žurnalistikou Masters. Je to NCTJ ... [+]

Akreditováno: BJTC NCTJ

Připojte se k celosvětovému úsilí o informování a spojení lidí po celém světě prostřednictvím předního skolského magisterského programu žurnalistiky - MA Multimedia Journalism GCU. GCU nabízí jediný titul postgraduální žurnalistiky ve Skotsku, který je akreditován oběma primárními odbornými vzdělávacími institucemi Spojeného království: Národní radou pro školení novinářů a Radou pro vzdělávání žurnalistů.

MA Multimedia Journalism se může pochlubit více než 75% mírou zaměstnanosti, umístění v mediálních organizacích včetně BBC, STV a Herald

Budete studovat v Glasgow, ve Skotsku 'mediální město', a získáte praktické zkušenosti se všemi dnešními potřebnými dovednostmi, od rozhovorů a reportingu k psaní a editaci - přes tiskové, vysílací a digitální platformy. Budeme vás trénovat ve zkratce, fotografování, video produkci a řízení webového obsahu a poskytnout vám hluboký pokyn ve vládě a právu.... [-]

Spojené království Glasgow
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
GCU - Glasgow School for Business and Society

S množstvím provizí a tvůrčích příležitostí je televize, kde pracuje většina scénáristů. Vyučují vás profesionální spisovatelé, budete pracovat na scénářích ze seriálů v ... [+]

Získejte školení, spojení a zkušenosti, které potřebujete, abyste si vytvořili svou značku v televizi. Rozpoznán s licencí Creative Skillset, je GCU MA Television Fiction Writing jediným programem navazujícím na magisterský program zaměřený výhradně na skriptování pro Spojené království.

Vytvořený v úzké spolupráci s průmyslem, abychom maximalizovali vaše pracovní příležitosti, nabízí náš program plný rozsah zkušeností v oboru - a podporuje vás při vývoji vlastního dramatu nebo komedie.

Pokyn od akademických odborníků a špičkových televizních scenáristek v britské televiziŠance přispět k programům, které v současné době vysílají v britské televiziIndividuální mentoring od zkušených televizních manažerůPřímý přístup k producentům a komisařůmRok mentoringu od londýnského agentaPodpora profesionálního scénáristyPříležitost absolvovat několik projektů připravených na trh... [-]
Spojené království Glasgow
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině

MSc

GCU - Glasgow School for Business and Society

MSc účetnictví, finance a nařízení kombinují současné obchodní potřeby s nejnovějšími akademické myšlení, teorie a praxe, zajistit, že máte špičkové dovednosti potřebné p ... [+]

Dnešní globální, technologicky řízený a stále konkurenceschopnější finanční trh je téměř nepoznatelný od před pěti lety. Od manažerů a odborníků v oblasti financí se požaduje, aby uplatňovali stejné důkladné znalosti a dovednosti na stále rostoucí a dalekosáhlý počet produktů, předpisů a technologií.

I když se nadále objevují nové technologie a mění se pravidla a předpisy, je nyní více než kdy jindy zapotřebí digitálně zaměřené, důvěryhodnější dovednosti. MSc účetnictví, finance a regulace z Glasgow Caledonian University vám poskytuje důvěru a vhled, aby vaše stávající dovednosti ve vaší organizaci nebo prostřednictvím dalšího akademického studia.... [-]

Spojené království Glasgow
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
GCU - Glasgow School for Business and Society

Připravte se na vynikající práci se specializovanými mistry. Rozvíjet dovednosti v udržitelných obchodních operacích, řízení výkonnosti ... [+]

Každá organizace, od malých sociálních podniků až po globální nadnárodní společnosti s tisíci zaměstnanci, musí spravovat svůj dodavatelský řetězec a obchodní operace. Glasgow Caledonian University Glasgow School for Business and Society vyvinula tento Masters, aby splnila tuto poptávku. Program je informován odborníky z oblasti výzkumu, odborníků, požadavků Chartered Institute of Procurement and Supply (CIPS) a je akreditován Chartered Institute of Logistics and Transport (CILT).

Tento program se zaměřuje na získání zaměstnatelných a odpovědných absolventů, kteří jsou schopni účinně přispívat od začátku svého zaměstnání. Jedinečným aspektem programu je, že studenti mohou dosáhnout certifikátu Lean Yellow Belt jako součást kurzu.... [-]

Spojené království Glasgow
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
GCU - Glasgow School for Business and Society

Získejte praktické znalosti ... [+]

Abychom udrželi krok s pokračujícími změnami v oblasti finančních služeb, bankovní regulací a řízením operačních rizik bank, rostoucí poptávka po zaměstnancích zůstává v popředí těchto změn.

Spolupracujeme s předními organizacemi zabývajícími se finančními službami, abychom udrželi naše moduly špičkové a zajistili, že tím, že rozhodnete o studiu programu, budete mít jistotu, že tyto nově získané informace v tomto odvětví použijete.

Rozšiřujte a rozšiřujte své znalosti, porozumění a dovednosti v oblasti domácích i mezinárodních bankových operací a řízení rizik tím, že se učíte od našeho rozmanitého vyučovacího týmu. Mají širokou škálu zkušeností, od akademických odborníků až po odborníky ve veřejném i soukromém sektoru. Při vývoji našich programů spolupracujeme s klíčovými průmyslovými partnery, abychom se zaměřili na nejdůležitější oblasti v oboru. Chartered Institute for Securities and Investments, Úřad pro finanční chování, Bank of England a Banka pro mezinárodní platby zdůrazňují potřebu účinného měření a řízení rizik v rámci bank. Úzce spolupracovali také s některými významnými finančními institucemi, aby ověřili program a umístili studenty do profesionálních pracovních míst, včetně Morgan Stanley a Royal Bank of Scotland.... [-]

Spojené království Glasgow
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
GCU - Glasgow School for Business and Society

Cestovní ruch a události patří mezi nejrychleji se rozvíjejícími odvětvími v destinacích světové ekonomiky a přijímají strategii cestovního ruchu založená na událostech j ... [+]

Informovaná o poptávce v průmyslu a rozsáhlém spektru dostupných pracovních příležitostí, program Glasgow Caledonian University MSc Mezinárodní program cestovního ruchu a řízení událostí přináší praktické a technické zkušenosti, které potřebujete k maximalizaci příležitostí, které toto rostoucí odvětví nabízí.

Budete mít skutečně mezinárodní zkušenost se šancí na síť, dobrovolnictví a práci v průmyslu s hostujícími přednáškami od těch, kteří vedou v tomto odvětví.

Co budete studovat

Rozvíjení chápání nebo reálného světa z britského a globálního hlediska, identifikace zodpovědného rozhodování a etického chováníZískání praktických dovedností a umístění v oboru a terénních výletůZlepšení digitálních dovedností v klíčových oblastech komunikace, jako je marketing, projektový management a vizuální prezentace... [-]
Spojené království Glasgow
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
GCU - Glasgow School for Business and Society

Akreditováno společností EPAS ... [+]

Globální módní průmysl je oceněn více než dvě bilióny dolarů a představuje jednu z největších ekonomik na světě. * S růstem digitálního pokroku a spotřebitelské síly je mezinárodní módní svět na trhu transparentních, etických a zákaznických strategií .

Odpovědi na výzvu pro specializované absolventy s obory v oblasti módy a marketingu, MSc Mezinárodní módní marketing byl přestavěn vedle průmyslu, aby vám praktické, technické znalosti, které musíte konkurovat a prospívat v tomto dynamickém průmyslu.

Módní marketing se neustále vyvíjí spolu s technologií a stále dostupnějším trhem.

McKinsey a podnikání módy, stav módy 2017... [-]

Spojené království Glasgow
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
GCU - Glasgow School for Business and Society

MSc International Business Management poskytuje komplexní znalosti o výzvách, kterým čelí manažeři, stejně jako vhled do strategie, politiky a praxe klíč k řízení těchto ... [+]

Moderní, kulturně rozmanité a dynamické podnikatelské prostředí roste celosvětově a v důsledku toho jsme svědky nárůstu poptávky po absolventů se světovým pohledem na to, jak může vypadat úspěšný podnik.

Mezinárodní obchod zaznamenal obrovský růst jako přímý důsledek globalizace. Připojte se k Glasgow School for Business and Society Glasgowské Caledonianské univerzitě a najděte moderní, mezinárodní prostředí, kde se živí etické obchodní praktiky a testuje se mezinárodní obchodní teorie.

Klíčovými faktory, které vedou k tomuto růstu, jsou nové a rozvíjející se trhy, technologický pokrok, pracovní mobilita, sofistikovaná logistika a dodavatelské řetězce a růst sítí podpory podnikání pro podnikatele. Příležitosti pro absolventy na úrovni magisterského studia nebyly nikdy větší a prostřednictvím mezinárodního programu pro řízení obchodu budete mít zkušenosti s činnostmi, které vyžadují řada průmyslových odvětví od svých odborníků v oblasti řízení.... [-]

Spojené království Glasgow
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
GCU - Glasgow School for Business and Society

S mistrem v oblasti mikrofinancování a sociálního podnikání můžete být součástí skutečné sociální změny. Je to již osvědčený model pro pomoc lidem před chudobou v rozvíje ... [+]

GCU MSc Sociální podnikání a mikrofinancování je první svého druhu na světě.

Sociální podnikání je příčinou podnikání, které se zaměřuje na dopad na lidi nebo planetu, spíše než na akumulaci zisku akcionářům nebo investorům. Zatímco přínosy sociálně podnikatelského světa jsou dobře zdokumentovány, každá společenská obchodní cesta je jedinečná a dopad mikrofinancování se stále objevuje.

Rozvíjet tuto praxi dále, MSc Sociální podnikání a mikrofinancování z Glasgow Caledonian University sdílí svůj domov s Yunus centrem pro sociální podnikání a zdraví - GCU světové vedoucí výzkumné centrum - a je dodáván udělený Glasgow School for Business and Society * .... [-]

Spojené království Glasgow
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
GCU - Glasgow School for Business and Society

Průhledný, globální a technologicky řízený marketing je na kontrolním seznamu každé organizace pro úspěch a špičkoví odborníci v oblasti marketingu potřebují nové dovedno ... [+]

Průhledný, globální a technologicky řízený marketing je na kontrolním seznamu každé organizace pro úspěch a špičkoví odborníci v oblasti marketingu potřebují nové dovednosti, aby mohli pokračovat ve vytváření konkurenčního prostředí.

Věříme v to, že je důležité, abychom se v podnikání stali odpovědnými rozhodovateli. V Glasgow Caledonian University budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti z koncepcí udržitelnosti, etického vedení a sociální odpovědnosti, které mohou přinést pozitivní změny v globálním světě marketingu.

Připojte se k ocenění Glasgow School for Business and Society GCU a ponořte se do nejnovějších digitálních a mezinárodních marketingových trendů a stali se pozitivním vlivem, který zaměstnavatelé očekávají od absolventů GCU. Budete mít prospěch z učení spolu s studenty z různých částí světa s různorodým zázemím a zkušenostmi. Tato příležitost vám umožní nahlédnout do kultury a kontextu marketingu v různých zemích.... [-]

Spojené království Glasgow
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
GCU - Glasgow School for Business and Society

Rozvíjet znalosti ... [+]

Organizace se daří na síle svých lidí. Jako lidský manažer, člověk hraje zásadní roli. GCU MSc řízení lidských zdrojů vás připravuje na etické, kulturní, právní, operační a strategické aspekty řízení lidských zdrojů - a zároveň vám poskytne globální výhled a porozumění zodpovědnému vedení. Tímto způsobem budete připraveni na úspěch - a podpořit společné dobro, abyste dosáhli pozitivního dopadu.

Program je jedním z nejvýznamnějších ve Spojeném království, který je akreditován Chartered Institute of Personnel and Development (CIPD) a je v souladu se standardy společnosti American Society for Human Resource Management (SHRM). Je k dispozici na částečný úvazek a na plný úvazek a nabízí flexibilitu profesionálům zaměřeným na kariéru a současným absolventům.... [-]

Spojené království Glasgow
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
1 - 3 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině
GCU - Glasgow School for Business and Society

Odvětví uznávané ... [+]

Vzhledem k tomu, že organizace čelí rostoucímu počtu globálních a strategických úkolů a potřebu zodpovědného vedení, řádné správy a etického chování stále stoupá, vysoce kvalifikovaní odborníci v oblasti řízení rizik se nacházejí ve velké poptávce.

Glasgow Caledonian University v MSc Risk Management zkoumá strategické a operační riziko v kontextu širší organizační odolnosti. Tento postgraduální program zaměřený na výzkum je k dispozici ke studiu buď v režimu na plný úvazek; jako součást našeho prosperujícího mezinárodního společenství založeného na kampusu nebo režimu dálkového studia; prospěch z naší plné podpory v čase a místě, které vám vyhovuje.... [-]

Spojené království Glasgow
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 rok
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Adresa, 1. řádek
Cowcaddens Road
G4 0BA Glasgow, Scotland, Spojené království