Glasgow Caledonian University, London (GCU London)

Úvod

Read the Official Description

GCU London je profesionální postgraduální univerzitní kampus Glasgow Caledonian University (GCU), Který se nachází v ultra-moderním prostředí v centru Londýn, Nachází se v Spitalfields, jedné z londýnských nejatraktivnějších lokalit, GCU London je v blízkosti hlavních měst celosvětově uznávané finanční a módní průmysl. Areál nabízí celou řadu mba a MSc kurzy, Vysoká kvalita výuky a spojení s mezinárodními podniky. GCU London poskytuje studentům obohacující a rozmanité zkušenosti s učením, který bude podpořen živou mezinárodní, intelektuálního a kulturního života. My přilákat studenty z více než 56 zemí, z různých prostředí ze všech koutů světa.

Kariéra ostření Naše univerzita je instituce, která se domnívá, "kariéra jsou na prvním místě". Vynikající výsledky ve vzdělávání je jádrem naší mise; Proto se snažíme vybavit našim studentům s potřebnými schopnostmi, aby vyniklo v jejich zvoleném povolání tím, že nabízí vysoce kvalitní, flexibilní a dostupné učení.

Campus a vybavení Areál poskytuje vzdělávací prostředí špičkové, který využije všechny nejnovější technologie, a nabízí moderní vyučovací prostor pro přednášky, malé studijní skupiny, a sociální učení.

GCU Londýn je odhodlána poskytovat vysoce kvalitní studentů zkušenosti prostřednictvím oceněných podpůrných služeb, a podporuje zaměstnatelnost a globální občanství našich absolventů.

GCU London má ideální polohu jen kousek od vlakového nádraží Liverpool Street. Řada ubytování je k dispozici v blízkosti areálu.

Školní areál také nabízí:

Oceňovaná podpory studentů Mezinárodně uznávaní profesoři Moderní městský styl kampus nastavit na čtyřech podlažích Malé skupinové výuky pokoje Knihovna zařízení, včetně digitální přístup Breakout salonky Střešní terasa s výhledem 360 ° Londýna Skupina učení prostory Společenské místnosti Video konferenční místnosti Dosavadní stav techniky počítačového vybavení, včetně Apple Mac

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - Magistr » Vidět MSc - HealthcareStudies » Vidět 1-year MBAs » Vidět MBA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc in International Banking, Finance and Risk Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2018 Spojené království London + 1 více

[+]

Úzce spolupracujeme s předními finančními službami organizace zajistit, aby byl program odráží aktuální problémy na mezinárodním finančním trhu.

Kombinací nejnovější akademické myšlení se zaměřením na současné praxe v odvětví, zajišťujeme naši absolventi jsou dobře vybaveny využít pracovních příležitostí po celém světě.

.

Cíle

.

[-]

MSc in International Fashion Marketing

Campus forma Denní studium 12 - 16 měsíců January 2019 Spojené království London

[+]

Program přijímá žádosti prostřednictvím cesty flexibilního vstupu zahrnující převod kreditu a RPL.

Konkrétně se jedná o vzdělávací cíle jsou uvedeny v následující tabulce:

Rozvíjet kritické výzkumné dovednosti potřebné pro úspěšné dokončení komplexního a nezávisle navrženého výzkumného projektu Moduly kurzu

[-]

Msc V Globálním Marketingu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let January 2019 Spojené království London + 1 více

MSc Global Marketing byl navržen tak, aby vám s integrovanou znalosti současných teorií a praxí využívaných v průmyslu. Získáte nástroje a techniky potřebné k vybudování úspěšné marketingové kariéru v rámci rostoucí globální podnikatelské prostředí. [+]

Kombinace současné akademické myšlení a praxe odvětví, aby odrážely dynamický a mezinárodní povahu globálního marketingu.

Při navrhování tohoto programu, University vybudovala na desetiletí akademické i lékaře zkušeností v oblasti marketingu, vyrobit diplom, který odráží stále větší globální dynamiku moderního podnikání.

The MSc Globální marketing byl navržen tak, aby vám s integrovanou znalosti současných teorií a praxí využívaných v průmyslu. Získáte nástroje a techniky potřebné k vybudování úspěšné marketingové kariéru v rámci rostoucí globální podnikatelské prostředí. Budete rozvíjet znalosti v klíčových oblastech, včetně spotřebitelského chování, marketingové plánování, branding a použití digitálních technologií. Budete také získat komplexní pochopení cross-kulturní výzvy v rámci mezinárodního obchodu, a budete rozvíjet znalosti, marketingové zkušenosti a osobní dovednosti zásadní v rámci globálního marketingu se.... [-]


Msc V Luxusním Marketingu Značky

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let January 2019 Spojené království London + 1 více

Unikátní program navržený tak, aby odrážel charakteristickou povahu sektoru luxusních značek. Naše Masters in Luxury Brand Marketing vám nabízí odborné dovednosti, odborné znalosti a odborné znalosti potřebné pro úspěšnou kariéru ve specializovaném a inovačním průmyslu. [+]

Unikátní program navržený tak, aby odrážel charakteristickou povahu sektoru luxusních značek. Náš Masters v luxusní značka marketingu Poskytuje odborné dovednosti, znalosti a odborné znalosti z oboru potřebné pro úspěšnou kariéru ve specializovaném a inovativním průmyslu.

Budete studovat řadu témat, poskytuje šíři znalostí a porozumění marketingu konkrétně v souvislosti s luxusních značek, se zaměřením na kritické nahlédnutí do chování spotřebitelů luxusní, luxusní značky a marketingové komunikace a zkoumání právních aspektů značky v luxusním kontext. Pomůžeme vám rozvíjet své intelektuální schopnosti spolu se současnými dovednostmi a postupů potřebných pro vyniknout v tomto odvětví.... [-]


MSc V Mezinárodním Managementu A Rozvoji Podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let January 2019 Spojené království London + 1 více

MSc International Management a Business Development poskytuje studentům komplexní pochopení výzvy, jimž čelí manažeři působící v mezinárodním prostředí organizace, stejně jako strategií, politik a postupů jsou klíčové pro rozvoj stávajících nebo nových podniků v odpovědným způsobem. [+]

Tento kurz je určen k rozvoji manažerů, kteří mohou úspěšně pracovat v dynamickém rychle se rozvíjejícím globálním obchodním světě.

Tento program je akreditován Chartered Management Institute (CMI). Studenti mají nárok na přidružené členství, zatímco studují v programu a mohou podléhat schválení CMI, mohou jim být uděleny diplom CMI 7 v strategickém řízení a vedení.

Program vyvinutý v reakci na růst globalizace, zálohy vaše teoretické znalosti a praktické dovednosti v oblasti mezinárodního managementu a obchodního rozvoje, a současně rozvíjet své schopnosti přizpůsobit tyto v různých kulturních prostředích.

The MSc Mezinárodní řízení a rozvoj podnikání poskytuje studentům komplexní pochopení výzvy, jimž čelí manažeři působící v mezinárodním prostředí organizace, jakož i strategií, politik a postupů jsou klíčové pro rozvoj stávajících nebo nových podniků v odpovědným způsobem.... [-]


Msc V Mezinárodním řízení Projektů (řízení Stavby)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let January 2019 Spojené království London + 1 více

Tento program, vyvinutý předními britskými akademickými pracovníky, rozvíjí mnohostrannou dovednost potřebnou pro úspěšné řízení mezinárodních projektů. [+]

Tento program, vyvinutý předními britskými akademickými pracovníky, rozvíjí mnohostrannou dovednost potřebnou pro úspěšné řízení mezinárodních projektů.

Výukový tým má zkušenosti s poskytováním odborných znalostí v oblasti řízení projektů, které pokrývají všechny pět kontinentů.

Poptávka po odborných pracovnících v oblasti řízení projektů, zejména těch, kteří mají vzdělání a školení v oblasti řízení projektů, rychle roste. Poptávka v mnoha regionech překračuje nabídku, protože více společností přijmout kultury řízení projektů a počty projektů i nadále růst po celém světě.

Akreditované čtyřmi předními odbornými organizacemi - Asociací pro řízení projektů (APM), Královskou institucí autorizovaných inspektorů (RICS), Chartered Institute of Building (CIOB) a Projektovým institutem pro řízení projektů (PMI) Kteří chtějí vykonávat kariéru v řízení projektů staveb. ... [-]


Msc V Tvorbě Módní Firmy

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let January 2019 Spojené království London + 1 více

Naše Masters v módě podnikání Stvoření je unikátní program, navržený ve spolupráci s předními módními podniky, aby odrážely jedinečnou povahu zakládání podniků v tomto odvětví. Studenti budou rozvíjet vhled do strategie a postupů, které jsou klíčové pro rozvoj a udržení úspěšného módního průmyslu. [+]

Náš Masters v módní obchodní tvorby Je jedinečný program navržený ve spolupráci s předními módními podniky, aby odrážel jedinečnou povahu vytváření podniků v tomto odvětví. Studenti budou rozvíjet vhled do strategie a postupů, které jsou klíčové pro rozvoj a udržení úspěšného módního průmyslu.

Žadatelé musí projít fázi pohovoru.

The MSc Business Fashion Creation Je průkopnický a charakteristický program, který integruje nejnovější poznatky z oblasti akademického výzkumu v oblasti módy a podnikání obecně s praktickými zkušenostmi získanými z vysokoúrovňových spojení v rámci odvětví.

Součástí programu je kritické zhodnocení anatomie módního průmyslu a zkoumá proces a činnosti související s vývojem a implementací strategie v rámci nových a rozvíjejících se oblastí módy. Studenti se seznámí s globálními pokrokovými strategiemi, včetně toho, jak vytvořit a prodávat módní značku v dnešním digitálně zaměřeném světě.... [-]


Videos

The GCU London Campus

Contact
Adresa
GCU London
40 Fashion Street
Spitalfields,

London, E1 6PX GB
Adresa destinace
40 Fashion Street
Spitalfields,

London, England, E1 6PX GB