University of Exeter

Úvod

Read the Official Description

Proč University of Exeter?

"Úspěch Exeter je bohatě zasloužil ... to důsledně ztělesňuje to nejlepší z britského vysokého školství." Alastair McCall, redaktor The Times a The Sunday Times Good University Guide

  1. vrcholu žebříčku UK univerzitu, s rostoucí celosvětovou reputaci

Jsme univerzitní Russell Group zařazen 7th v The Times a The Sunday Times Good University Guide a v horní jedno procento univerzit na světě (Times Higher Education). My skóre zvláště vysoce pro "mezinárodní rozhled" a Univerzita vítá zaměstnanců a studentů z více než 130 zemí.

Zkušenosti našich zahraničních studentů je na špičkové úrovni: v roce 2015 jsme vyhráli jen "mezinárodní studentská volba" ocenění (WhatUni).

Naše pověst těží všechny naše doktorandy, kteří úspěšně dokončí svůj program nebo výzkum: míra zaměstnatelnosti našich doktorandů ve skutečnosti vzrostl během recese a naše postgraduates jsou pravidelně zaměstnán s celou řadou blue chip organizací.

  1. Studijní programy se vyvíjely z vedoucí výzkumu

Nabízíme přes 150 postgraduální programy. Zde naleznete na stránkách programu Veškeré podrobnosti o dostupných možnostech, jakož i informace o financování a poplatcích a kontaktujte nás pomocí poptávkového formuláře pro další informace.

Jsme nejrychleji rostoucím podílem výzkumu University ve Velké Británii. Devadesát osm procent našeho výzkumu je mezinárodní kvality a předního světového výzkumu lze nalézt ve všech našich oborech (Výzkum Cvičení Framework, 2014). Naše postgraduální výzkum studentů a kariéra výzkumných pracovníků na počátku přispěla k velkému podílu těchto dokladů. Všechny PhD a doktorandi těžit z podpory a školení poskytované naším disertační College.

Potenciální doktorandi mohou dozvědět více o studiu na PhD prostřednictvím on-line modulu k dispozici na internetových stránkách Exeter. Nebo použijte poptávkový formulář na této stránce, kontaktujte nás pro více informací.

Mistři studenti také těžit z našeho výzkumného pevnosti jsou často lektory jsou také naši výzkumníci - ty psát knihy a výzkumných prací. Výuka a znalosti získané je v popředí znalostí a budete mít prospěch z přístupu k nejnovějším myšlení, zařízení a zdrojů.

  1. Stipendia a financování

Nabízíme více než 100 plně financované PhD studentships ročně, z nichž většina jsou otevřeny pro studenty z EU a některé z nich jsou k dispozici zahraničním studentům. Dále nabízíme řadu stipendia - obvykle konkurenceschopnější a zásluhu na bázi - do magisterských studentů. Celkový balík letos překročí více než 500.000 £ v tomto roce, otevírá příležitost pro magisterský program z University of Exeter mnoho.

Kontaktujte nás pro informace o dostupných stipendií.

  1. Beautiful kampusy a ideální postgraduální studium environment

Zajišťujeme postgraduates s inspirativní a podpůrném prostředí, ve kterém chcete studovat na Masters nebo PhD míry.

Dva školní areály jsou umístěné v historickém městě Exeter, zatímco Penryn Campus v blízkosti Falmouth nabízí velmi nejnovější akademické, výzkumné a rezidenčních zařízeních.

Bezpečný, student-přátelské město, Exeter je souhlasně ohodnocen jedním z nejlepších míst k životu ve Velké Británii za kvalitu svých zařízení, nízkou mírou kriminality a fantastické krajiny, zatímco studenti se sídlem ve studiu Cornwall v areálu, kde je životní prostředí a udržitelnost podpořit hodně z výzkumu a výuky, v kraji známé pro svou slavnou pobřeží a přírodních krás.

V zájmu zachování naší rostoucí mezinárodní renomé, jsme výrazně investovat do nejmodernějších zařízení. Kultovní nové budovy, jako je Forum byly vytvořeny přes 475 milionů liber investiční program v nových budovách, výzkumných center, studentských rezidencí a univerzitních zařízení.

Ale ambice a úspěch se nezměnily charisma universitní či atraktivitu svých areálech. Zeptejte se kteréhokoliv Exeter absolventa o jejich vzpomínky a mnozí budou hovořit o vstřícnost personálu a studentů. Prvotřídní výuka a výzkum kombinovat s uvolněnou a přístupný atmosféře.

Doktorandů jsou nedílnou součástí univerzity a jsou dobře zastoupeny prostřednictvím Cechu oceněný studentů. To nabízí mistři studenti podporují přes postgraduální fóra a postgraduální Society, stejně jako širokou škálu klubů a společností.

"Je tu energii, dynamiku a talent v Exeteru ve velkém množství." Jonathan Dimbleby, TV stanice, čestný Graduate

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

MRes Konflikt, Bezpečnost A Spravedlnost

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Exeter + 1 více

Tento interdisciplinární program zkoumá nejnovější kritické myšlení a klíčové otázky obklopující oblasti bezpečnostních studií; zkoumání nových způsobů, jak vyvinout lepší strategie pro řešení konfliktů a zajištění sociální spravedlnosti. [+]

Tento interdisciplinární program zkoumá nejnovější kritické myšlení a klíčové otázky obklopující oblasti bezpečnostních studií; zkoumání nových způsobů, jak vyvinout lepší strategie pro řešení konfliktů a zajištění sociální spravedlnosti. Uznává, že tradiční přístupy k této otázce nyní musí být doplněn o nové pohledy na problémy, jako je lidský (ne) bezpečnosti, vnitřní bezpečnosti a násilí. Jednotky, které přispívají k tomuto programu bude vycházet z sociologického a sociálně-právního výzkumu na tématech, které zahrnují: lidská práva, pohlaví, násilí a ethnopolitics; odbornost teritoriální studia "na jazyku, kultuře a praxi; a politické a právní výzkum svrchovanosti, institucí a zásahů ao tom, jak tato pole ovlivňují prvky bezpečnosti, konfliktů a spravedlnosti. Tyto MRes v oblasti bezpečnosti, konfliktů a spravedlnost zařídíme interdisciplinárních dovedností, které budou mít vliv na výzkum, politiku a praxi potřebné, aby se zabránilo a snížení bezpečnostních rizik. Program je navržen tak, aby vzdělávání v oblasti výzkumu pro studenty, kteří budou postupovat k PhD a pro ty, kteří chtějí věnovat se kariéře s významným výzkumným prvkem. Tento program byl akreditován radou pro výzkum hospodářského a sociálního (ESRC) jako součást Jihozápadní doktorského vzdělávacího střediska. Program ředitel Dr Andrew Schaap. Učení a vyučování S výjimkou disertační práce, každý modul na tomto programu je normálně učil prostřednictvím akademických přednášek rozšířených prostřednictvím seminární diskuse, prezentace, skupinová práce, čtení a úkoly esej. Práce na formulaci tématu disertační práce začíná na začátku akademického roku a budete mít individuální nadřízeného pro vaše práce. Školné za rok 2016/17 UK / EU: £ 6.900 na plný úvazek; £ 3450 na částečný úvazek International: £ 15.950... [-]

MSc

Mezinárodní Management Cestovního Ruchu MSc

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Exeter

Program International Management cestovního ruchu zařídíme s dovednostmi a poznatky, které musí pracovat v rozmanité a dynamické odvětví cestovního ruchu. Naše podnětné a náročná program má široký přístup k pochopení cestovního ruchu a jeho vztahy s hospodářstvím, životním prostředím a společností, v rámci širokého osnov obchodní bázi. [+]

The Mezinárodní management cestovního ruchu Program zařídíme s dovednostmi a poznatky, které musí pracovat v rozmanité a dynamické odvětví cestovního ruchu. Naše podnětné a náročná program má široký přístup k pochopení cestovního ruchu a jeho vztahy s hospodářstvím, životním prostředím a společností, v rámci širokého osnov obchodní bázi. Náš vzdělávací program mezinárodního rozsahu a budete rozvíjet schopnost kriticky přemýšlet o vztahu cestovního ruchu a managementu v celé řadě oblastí a celé řadě funkcí, například marketing, vyhodnocování obchodní, strategie a aplikovaný výzkum. V celé naší MSc, tam je silný důraz na udržitelnost, které umisťuje lidi a životní prostředí u centra rozvoje cestovního ruchu. Program je dodáván world-class tým, vysoce respektovaný pro výzkum cestovního ruchu, poradenství a vedoucích vědeckých publikací. MSc je k dispozici s pohostinství zaměřil dráhy, což vede k titulu studia z MSc International Management cestovního ruchu (pohostinství). Tato cesta je navržen tak, aby řešení konkrétních problémů v oblasti pohostinství, včetně služeb a vybavení řízení. Naše disertace modul je vlajkovou lodí našeho programu, kde dostanete demonstrovat a aplikovat všechny znalosti a dovednosti, které jste získali studovat současnou problematiku managementu cestovního ruchu dle vlastního výběru. Doporučujeme studentům, aby si vybral disertační téma, které zajímá nejen jim, ale přímo souvisí s druhem zaměstnání hledají zabezpečit po ukončení studia. K tomu se přidává, můžete se rozhodnout pro naše dílo založené učení modulem, který umožňuje studentům pracovat s cestovní ruch podnikání klienta v konzultační roli. Na konci programu budete mít znalosti pochopit a kriticky zhodnotit teorie na špici výzkumu cestovního ruchu podél dovedností pro... [-]

Mezinárodní Management Msc

Campus forma Denní studium 9 - 12 měsíců September 2017 Spojené království Exeter

Nabízíme tři varianty našeho mezinárodního managementu MSc: obecný program a dva cesty, které se odrážejí v názvu programu na promoci [+]

Všichni jsme nyní působí na globálním trhu, získávání pracovních sil, logistiku, materiály, zákazníci, služby, produkty, technologie a vztahy z mnoha různých ekonomik ve stejnou dobu. Pochopení toho, jak je firma vedena v různých kulturách je zásadní pro vytvoření úspěšné a udržitelné obchodní vztahy. Naše MSc International Management je navržen tak, aby je vybavit dovednosti, znalosti a poznatky, které vám pomohou dosáhnout úspěšného a udržitelného kariéru v oblasti podnikání a řízení kdekoli na světě. V celém programu, budete studovat kritické nových obchodních oblastí, včetně obchodní analýzy, digitálního marketingu a budoucích trendů, a to i mezinárodní řízení kariéry s cílem zajistit si vytvořit pevnou porozumění podnikání v globálním trhu Jsme odhodláni zajistit všechny z našich studentů získat skutečně mezinárodní perspektivu při studiu u nás. S tím na mysli nabízíme studentům na našich 12 měsíčního programu možnost strávit jeden semestr v zahraničí na jedné z našich partnerských institucí: Mannheim Business School (Německo), Copenhagen Business School (Dánsko) nebo SDA Bocconi School of Management (Itálie). Kromě toho budete pracovat po boku spolužáků čerpaných z celého světa, které poskytují vynikající příležitost pro zvýšení své osobní učení, jak budete pracovat ve skupinách a individuálně na projektech, prezentacích a úkoly. Postupem času se tyto spolužáci tvoří součást svého budoucího sítě, což vám umožní mít v budoucnu kontaktů napříč všemi pěti kontinentech. Dozvíte se z první ruky, jak různé kultury může přiblížit se stejným problémem z celé řady různých perspektiv, z nichž každý přináší své vlastní jedinečné znalosti k řešení. Ať už volby vyberete, zajistíme necháte program s novým... [-]

Mezinárodní Management MSc Dodavatelského řetězce

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4  September 2017 Spojené království Exeter + 1 více

V návaznosti na dovednosti a znalosti vysoké školy inženýrství, matematiky a fyzikálních věd a Vysoká škola podnikání to, [+]

Jedna třetina z modulů učil Business School Kombinuje moderní přístupy k podnikání, inženýrství, řízení a výroby Mezinárodní učení pro globální trh Tento program je určen pro ty, kteří chtějí pracovat v dodavatelského řetězce inženýrství, řízení a logistiku. Poskytuje základy teorie a praxe managementu, a zároveň zvýšit hloubku a rozsah svému technickému technických znalostí. Program je zaměřen na dodavatelského řetězce v celém jeho rozsahu, jak ji postavit, nastavit operace, řídit vstup, kontrolní činnost a distribuovat konečný produkt. To otevírá klíčové otázky řízení dodavatelského řetězce a představí vám moderních přístupů k podnikání v této souvislosti, učí vás vyhodnocovat, spravovat a zvýšit napájecí sítě. Ty budou vyučovány společně College of Engineering, matematiky a fyzikálních věd a Vysoká škola podnikání a bude studovat po boku studentů z celého světa, kteří přicházejí do Exeteru z nejrůznějších obchodních a technických pozadí. Úspěšné dokončení programu bude vybavit absolventy s řadou dovedností uplatnitelných v mnoha oblastech, nejvíce pozoruhodně výrobních a servisních společností, zejména pro role s odpovědností za dodavatelského řetězce, nákupu, logistiky, nákupu, materiálů a inženýrského managementu. Umístění: Streatham Campus, Exeter Kreslení na dovednosti a znalosti vysoké školy inženýrství, matematiky a fyzikálních věd a Vysoká škola podnikání, tento program má za cíl splnit akademické, odborné a profesní potřeby obchodních a technických oborů, kteří chtějí zároveň zvýšit hloubku a rozsah jejich technologických poznatků a osvojit si základy teorie a praxe vedení. Tento program se otevře širokou škálu pracovních příležitostí a mohou působit jako základ pro další výzkum v mnoha oblastech, např systémy hospodaření s vodou a vodní městské. My... [-]

MSc / Pgdip řízení Lidských Zdrojů

Campus forma Denní studium Kombinované 9 - 30 měsíců September 2017 Spojené království Exeter + 1 více

Tento program byl navržen tak, aby vám umožní dosáhnout jak vysoké úrovni akademické porozumění současným vývojem v oblasti řízení lidských zdrojů (HRM) a na rozvoj příslušných pokročilé řízení lidských zdrojů dovedností. Naším cílem je, aby vás připraví na dlouhodobé a velmi úspěšnou kariéru v oblasti řízení lidských zdrojů. [+]

Tento program byl navržen tak, aby vám umožní dosáhnout jak vysoké úrovni akademické porozumění současným vývojem v oblasti řízení lidských zdrojů (HRM) a na rozvoj příslušných pokročilé řízení lidských zdrojů dovedností. Naším cílem je, aby vás připraví na dlouhodobé a velmi úspěšnou kariéru v oblasti řízení lidských zdrojů. Program byl navržen tak, aby map na Chartered Institute of Personnel a rozvoj postupoval studijních výsledků (CIPD podmínek), a poskytuje příležitost k dokončení těchto a stát se členem. Můžete dokončit postgraduální diplom, který vede k akreditaci CIPD, za devět měsíců na plný úvazek jako kvalifikace stand-alone nebo jet MSc, který obsahuje učil prvek postgraduální diplom a Posílá práce, která vám bude dokončena v létě měsíce. Program je vhodný jak na plný úvazek a částečný úvazek studia, s částečný úvazek studentů, kteří dokončili kvalifikační atestace v průběhu dvou akademických roků nebo úplný program MSc přes dobu třiceti měsíců. Přes sérii zakázkových modulů, program zahrnuje všechny aspekty současného HRM praxe, včetně náboru a výběru, vedení a řízení výkonnosti, rozvoj jednotlivců a organizací, právo zaměstnání, řízení odměn a přístupy k řízení lidských zdrojů v mezinárodním kontextu. To vám dá porozumění širokou škálu témat v rámci řízení lidských zdrojů, které se můžete soustředit na při vývoji nápadů pro písemných prací a pro MSc studenty, vaší práce. Jedinečnou vlastností tohoto programu je příležitost pro studenty k účasti na dvou třídenních obytných studijních kurzů na Dartington Hall v Totnes. Modul HR dovedností je dodáván ve dvou bytových zasedání v říjnu a červnu. Směsice školitele vedené, profesních dovedností a... [-]

MSc Bezpečnost Potravin A Udržitelné Zemědělství

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců September 2017 Spojené království Exeter + 1 více

Řešení naléhavou potřebu vyškolených zabezpečení potravin vědců, tento program poskytuje multidisciplinární školení v oblasti udržitelného zemědělství a globální bezpečnosti potravin. [+]

Tam nikdy nebyla naléhavější potřeba trénovat vědce v oblasti bezpečnosti potravin, který je vybaven schopností v agronomie; rostlinné patologie, chorob rostlin a rostlinné genetiky; a znalosti moderních zemědělských systémů a zemědělské politiky. Zpráva Královská společnost těžit z výhod: Věda a udržitelné zintenzivnění globálního zemědělství zveřejněné v říjnu 2009 za předpokladu, že nejjasnější důkaz o úkol zajistit globální potravinovou bezpečnost v průběhu příštích 50 let. Průměrné výnosy pěstovaných plodin je potřeba výrazně vzroste, ale takovým způsobem, který vyžaduje mnohem menší závislost na chemických zásahů a hnojiv. Řešení problému udržitelného zemědělství Tento program byl vyvinut ve spolupráci se zemědělským průmyslem, vládních agentur, včetně ministerstva pro životní prostředí, výživy a záležitostí venkova (DEFRA) a pro potraviny a pro životní prostředí agentura pro výzkum (Fera), a zemědělci a výrobci potravin, poskytovat multi-disciplinární školení v oblasti udržitelné zemědělství a globální potravinová bezpečnost. Výzkum vedená výuka v molekulární patologie rostliny, rostlinné vědy a mikrobiologie je silně doplněna Rothamsted Research odborné znalosti v oblasti řízení travních porostů, pedologie a udržitelných zemědělských systémů. Přední sociologové také poskytnout hodnotný příspěvek ve venkovských využívání půdy a hospodářství venkova. Kombinace odbornosti v obou orné půdě a pastvin systémů zaručuje skutečně zaoblený vzdělávací zkušenost. Osnovy bere v úvahu klíčové nedostatku kvalifikovaných pracovníků ve Velké Británii, aby vlak vysoce kvalifikované jednotlivce, kteří mohou vstoupit do vládní agentury, zemědělství a potravinářského průmyslu a splňují velmi cenné role ve vědeckém výzkumu, poradenství, zhodnocení, rozvoj a provádění politiky řešení problémů potravinové bezpečnosti , Program poskytuje příležitosti k získání průmyslových a praktických zkušeností včetně polních cest. vstupní... [-]

MSc Economics

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Exeter

Naše programy MSc ekonomie mají prohloubit své znalosti a pochopení ekonomie jako akademická disciplína. Každý program navazuje na mezinárodně jmenovitém výzkumu prováděného v rámci oddělení a zkušenosti našich akademiků ve vývoji hospodářské politiky v organizacích, jako je takový jako Bank of England, [+]

Naše programy MSc ekonomie mají prohloubit své znalosti a pochopení ekonomie jako akademická disciplína. Každý program navazuje na mezinárodní úrovni jmenovitého výzkumu prováděného v rámci oddělení a zkušeností našich akademiků při vývoji hospodářské politiky v organizacích, jako je Bank of England, Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), Mezinárodního měnového fondu (MMF), světová obchodní organizace (WTO) a Organizace spojených národů. Ústředním cílem všech programů je poskytnout vhled do nejnovějšími myšlení v ekonomii. Vy se zúčastní řada výzkumných seminářů, během kterých si můžete diskutovat a prezentovat aktuální výzkumné doklady. Můžete se také podílet na resortních semináře, které přitahují vnější akademiky a poskytne vám příležitost získat vhled do současného výzkumu v oblasti ekonomie a ekonometrie. MSc Ekonomika je nejobecnější našich programů a nabízí co největší flexibilitu. To vám dává příležitost získat odborné vzdělání v ekonomii hlavního proudu, včetně analytických technik, stejně jako předmět-specifické znalosti. Jsme také poskytnout příležitost pro vás specializují na dvou konkrétních oblastech ekonomiky a pro tyto specializace se musí odrážet ve svém názvu studia. Naše MSc ekonomie a ekonometrie a MSc Behaviorální ekonomie a financí vám možnost zaměřit se na dvě oblasti, ve kterých Katedra ekonomiky má značné odborné znalosti a zkušenosti. Školné za rok 2016/17 UK / EU: £ 8.800 na plný úvazek International: £ 16.700 na plný úvazek [-]

MSc Finanční Analýza A Správa Fondů

Campus forma Denní studium September 2017 Spojené království Exeter

MSc ve finanční analýze a Fund Management je jedním z omezeného počtu programů po celém světě, který byl oceněn jako "partnera programu" status institutem CFA, to znamená, že program zahrnuje nejméně 70% úrovně I CFA a II osnov. [+]

The MSc ve finanční analýze a Fund Management Je to velmi náročný program, který nabízí studentům možnost studovat na úrovni I a II úroveň CFA zkoušek ve stejnou dobu jako MSc Finanční analýza a Fund Management. MSc ve finanční analýze a Fund Management je jedním z omezeného počtu programů po celém světě, který byl oceněn jako "partnera programu" status institutem CFA, to znamená, že program zahrnuje nejméně 70% úrovně I CFA a II osnov. Běh XFI Centra pro finance a investice, je to dvanáct měsíců plný úvazek program, a je určen pro ty, kdo chtějí naučit základní a pokročilé teorii v investiční analýzy. Studenti tohoto programu budou mít přístup k vyhrazené Thomson Reuters laboratoře a kromě datového toku a dalších finančních databází a softwarových systémů. Všechny tyto jsou zahrnuty v poplatcích pro tento program: MSc Finanční analýza a plán Fund Management Třítýdenní indukce a základem programu Čtyři víkend CFA věnován školení Náklady na zápis a registraci po dobu dvou CFA zkoušky Hladina CFA I a II učebnice CFA schválen kalkulačka CFA Track MSc ve finanční analýze a Fund Management s CFA ® Track umožňuje vzít Úrovně I a II Chartered Financial Analyst kvalifikací, a zároveň nadále studovat finanční analýza a management fondu. Provádíme rozsáhlé dodatečné školení pro úroveň CFA I a II odborných zkoušek v prosinci a červnu. MSc Pouze Track S MSc Pouze trati, nejste povinni přihlásit se do CFA zkoušky, nebo se zúčastnit semináře pořádané pro ty, kteří na CFA ® Track. CFA je ochranná známka ve vlastnictví... [-]

MSc Finanční Matematika

Campus forma Denní studium September 2017 Spojené království Exeter

Kvantitativní finanční metody jsou jedním z nejrychleji rostoucích oblastí dnešního bankovního a podnikového prostředí. Řešení Black, Scholes a Merton problému oceňování opcí vyrazil revoluci v oblasti financí [+]

Zařadil v rámci UK Top 10 obchodních škol podle The Times a The Sunday Times Good University Guide 2015 a úplné University Guide 2016 EQUIS akreditovaných nás umístěním v horní 1% z obchodních škol po celém světě Spojení s rozsáhlou a rozmanitou škálu podniků, včetně Canon, Thomson Reuters, Lloyds Banking Group, IBM, Coca Cola a Úřadu Met Naše výuka je výzkum-vedl - budete studovat s mezinárodně respektovaných akademiků, kteří jsou odborníky ve svých oborech Máme partnerství s více než 40 zámořských univerzitách nebo obchodních školách a toto číslo roste po celou dobu Kvantitativní finanční metody jsou jedním z nejrychleji rostoucích oblastí dnešního bankovního a podnikového prostředí. Řešení Black, Scholes a Merton problému oceňování opcí vyrazil revoluci v oblasti financí, což vede k zavádění sofistikovaných matematických metod na finančních trzích a podnikové plánování. Abychom pochopili, aplikovat a rozvíjet tyto sofistikované metody vyžaduje dobrou znalost jak pokročilé matematiky a pokročilé finanční teorie. Tím, že kombinuje finanční odborné znalosti v oblasti University of Exeter Business School s odbornými znalostmi akademie v matematice, tento intenzivního programu MSc, vás připraví na kariéru v oblastech, jako je mezinárodní bankovní nebo mezinárodní obchod. Pro ty, kteří se silným matematické pozadí, a chtějí pokračovat v kariéře financování, tento program je ideální úvod do této vzrušující oblasti. Umístění: Streatham Campus, finanční metody Exeter Kvantitativní jsou jedním z nejrychleji rostoucích oblastí dnešního bankovního a podnikového prostředí. Řešení Black, Scholes a Merton problému oceňování opcí vyrazil revoluci v oblasti financí, což vede k zavádění sofistikovaných matematických metod na finančních trzích a... [-]

MSc Inženýrství Obchodní Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let September 2017 Spojené království Exeter + 1 více

Inženýři se silnou technickou odbornost, stejně jako vynikající řízení schopnosti jsou velmi žádané, a tento kurz vám poskytne znalosti a dovednosti potřebné pro splnění řadu zajímavých mezinárodních rolí. [+]

Flagship One World Engineering programu Čeká odbornou akreditaci podle Institution of Engineering and Technology (IET) Studie vedle profesionály Tvoří širokou síť kontaktů napříč všemi postgraduálních programů inženýrství a obchodu Tento program je určen pro inženýrské manažery a vedoucí budoucnosti. Inženýři se silnou technickou odbornost, stejně jako vynikající řízení schopnosti jsou velmi žádané, a tento kurz vám poskytne znalosti a dovednosti potřebné pro splnění řadu zajímavých mezinárodních rolí. Budete rozvíjet techniky a analytické nástroje k posílení obchodní operace, spárován s důkladné pochopení procesů a postupů strojírenského průmyslu; opravdu silná kombinace. Učil ve spolupráci College of Engineering, matematiky a fyzikálních věd a Vysoká škola podnikání, budeme poskytnout vám výjimečné vzdělávací zkušenost, přístup k přední světové akademiky, a možnost vybudovat vynikající osobní síť, aby posílily své budoucí kariéry. Důraz programu o řízení je zvlášť soustředěný pro technické odborníky, aby mohli přestěhovat do manažerských pozicích na vysoké úrovni. Absolventi mohou očekávat těšit kariéry jako vedoucí představitelé obchodní a produktové vývoje, řízení projektů, zákaznických služeb, lidských zdrojů a nejrůznějších jiných oblastech, zejména v souvislosti s strojírenském průmyslu. Kariéra Tam je značná poptávka na pracovišti pro absolventy se znalostmi v obou specialista oblasti technologie a řízení, zejména v moderních nástrojů a technik pro podporu řízení dynamicky se měnící inženýrské činnosti. Čerství absolventi vzali zaměstnání v různých odvětvích, včetně obou velkých podniků a malých a středních podniků. Školné za rok 2016/17 UK / EU: £ 10.000 na plný úvazek International: £ 19.500 na plný úvazek [-]

MSc Sociální A Organizační Psychologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Exeter + 1 více

Naše MSc Sociální a organizační psychologie je jedním z mála magisterských programů ve Velké Británii, která je stanovena podle výzkumníků pracujících na špičkové jak sociální psychologie a organizační psychologie. Program je vyučován úspěšný [+]

Naše MSc Sociální a organizační psychologie je jedním z mála magisterských programů ve Velké Británii, která je stanovena podle výzkumníků pracujících na špičkové jak sociální psychologie a organizační psychologie. Program je vyučován úspěšné a dynamické skupinou sociálních a organizačních psychology, kteří individuálně i kolektivně, vychutnat prvotřídní pověst. Budete nejen těžit z přátelské a podpůrné atmosféře, ale také z vysoce kvalitní výuky a dohledu, vzrušující a mezinárodní série seminářů a mimoškolních aktivit a workshopů. Program Masters zařídíme s celou řadou dovedností, které vám umožní fungovat jako efektivní doktorand nebo jako profesionální výzkumný pracovník nebo lékaře v sociální psychologie a organizační psychologie. Tento program je součástí Hospodářská a sociální rada pro výzkum Jihozápadní disertační Training Centre - rozbočovač světové úrovně výzkumu v sociálních vědách. Výzkum učení je důležitým rysem tohoto programu. To vám pomůže rozvíjet své výzkumné dovednosti tím, že pracuje po boku zkušených výzkumných pracovníků a / nebo praktických lékařů a sepisování výzkumu ve formě disertace. Ačkoli spojovat se s výzkumným pracovníkem v rámci oddělení se obecně doporučuje, že je občas možné, aby se zapojily do výzkumných učňovského s organizacemi nebo lidmi mimo univerzity za předpokladu vhodné ko-dohled je založen. Někteří z našich minulých / proud výzkumnými partnery patří Microsoft, IBM, RENTOKIL, MOD, NHS Met Office, Chartered Institute of Personnel a rozvoj Lane4 poradenství. Poplatky za akademický rok 2015/16 UK / EU - £ 7500 (full-time) - £ 3750 (part-time) Mezinárodní - £ 18.600 (full-time) [-]

MSc Strojírenství

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 4 let September 2017 Spojené království Exeter + 1 více

Tento specialista strojírenství program vám vybaví s dovedností potřebných být moderní strojní inženýr. Zaměřuje se na nejnovější techniky a technologií používaných ve strojírenství, učí, jak použít na současné složité problémy. [+]

Čeká odbornou akreditaci podle Institution of Mechanical Engineers (IMechE) ^ Vyberte, zda chcete studovat tento program MSc Strojírenství, nebo MSc Strojírenství s řízením dráhy, který navíc vám umožní zlepšit své manažerské schopnosti Řada volitelných modulů z čeho vybírat Tento specialista strojírenství program vám vybaví s dovedností potřebných být moderní strojní inženýr. Zaměřuje se na nejnovější techniky a technologií používaných ve strojírenství, učí, jak použít na současné složité problémy. Získáte řadu výpočetních dovedností, které vám umožní analyzovat systémy využívající numerické metody, simulace a optimalizačních technik. Udržitelnost je také zdůrazněno v celém programu a budou vyzváni, aby zvážila zodpovědné řešení pro moderní den výzvy. Tento program je podporován předních světových výzkumných projektů v oblastech, jako nano-měřítku materiálového inženýrství, biomedicínské inženýrství, 3D analýzy z CT pro protetické náhrady kostní chirurgie, aditivní výroba vrstva pro vysoké specifikační aplikace s leteckém kovů a používání a recyklaci polymerů a kompozity. Tento program je určen pro strojní inženýry, kteří chtějí postoupit svou kariéru, a umožní absolventům pokračovat do stavu Chartered Engineer. Výuka a vyhodnocení Program je dodáván prostřednictvím kombinace přednášek, seminářů, konzultací, průmyslové prezentace, případové studie, návštěvy průmyslu, počítačových simulací, projektové práce a disertační práce. Program bude mít zvláštní význam při vývoji rozvoj přenositelných dovedností, včetně manažerských dovedností, komunikačních dovedností, výpočetní techniky, zpracování dat a analýzy, řešení problémů, rozhodování a metodologie výzkumu. Mnohé z těchto dovedností bude řešeno v rámci průmyslového a obchodního kontextu. Bude vám přiděleno osobní Tutor, který je k dispozici pro poradenství a podporu v celém studiu, spolu s podporou a mentoring od absolventů,... [-]

MSc Udržitelný Rozvoj

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Falmouth + 1 více

Udržitelný rozvoj, je definována jako "rozvoj, který uspokojuje potřeby současnosti, aniž by byla ohrožena schopnost budoucích [+]

Udržitelný rozvoj, je definována jako "rozvoj, který naplňuje potřeby současnosti, aniž by byla ohrožena schopnost budoucích generací uspokojovat své vlastní potřeby" 1, je nyní jedním z klíčových faktorů politiky v mnoha společnostech. Udržitelnost prostupuje rozhodování na globální, národní, regionální a místní úrovni a stává se vložené politicky ve všech vrstvách vlády. Oba výtisky státních a soukromých organizací je třeba ocenit program udržitelnosti a co to znamená pro ně a jejich zaměstnance. Naše MSc udržitelný rozvoj je navržen tak, aby reagovaly na tuto nově vznikajícího programu, přiblížit se k předmětu z holistického a multidisciplinární hlediska. Tento přístup je kritický: trvale udržitelný rozvoj zahrnuje vzájemně provázaných hospodářských, ekologických a sociálních problémů. Pochopení vazby mezi otázek je klíčem k řešení složitých problémů udržitelnosti a rozvoj vzájemného propojení požadovanou v dnešním politickém prostředí. Relevantní, výzkumné informovaný základy a praktickými aplikacemi Tento Masters poskytuje praktické a problém-založený přístup k učení se zaměřil jak na studii udržitelného rozvoje a jeho provádění v řadě odborných kontextech si. Učil odborníků v dané oblasti, pracovníci, kteří jsou aktivními výzkumníci v udržitelnosti, získáte vhled do nejnovějších poznatků výzkumu a navíc výcvik v metodách výzkumu udržitelnosti. Budete rozvíjet důkladnou průpravu v principy, které jsou základem udržitelnosti a prostředky, kterými k provádění těchto v nejrůznějších zařízeních po celém světě. Pokrýváme výsledků tvorby nedávné politiky, např Rio + 20 konference OSN o udržitelném rozvoji; specifických oblastí politiky, jako je biologická rozmanitost, změna klimatu a lesy; a sociální podnikání a udržitelnost. Kromě toho celá řada přídavných modulů vám umožní pokrýt širší debaty v oblasti... [-]

MSc Zachování Věda A Politika

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Falmouth

Vyučují mezinárodně uznávaných odborníků působících na rozhraní věda / politiky, tento interdisciplinární program zkoumá oba vědecké a politické orientované aspekty ochrany. Zahrnuje exkurze do Keni navštívit některé z nejznámějších východní Afriky chráněných oblastí. [+]

Vyučují mezinárodně uznávaných odborníků působících na rozhraní věda / politiky, tento interdisciplinární program zkoumá oba vědecké a politické orientované aspekty ochrany. Výuka pokrývá celou šíři této důležité oblasti, zkoumá, jak mohou být cíle ochrany dosaženo v rámci scénářů klimatické změny, v kombinaci s požadavky na bezpečnost potravin, as přihlédnutím k sociální spravedlnosti. Šíře stupně dává flexibilitu pro sledování těchto oblastí nejrelevantnější do svého profesního rozvoje a obsahuje významnou výzkumnou složku podporovaný předních výzkumných pracovníků. Stupeň je navržen tak, aby vám nabídnout značný prostor, aby přizpůsobit své studium se zaměřit na témata, které chcete sledovat. Nedílnou součástí celého programu je rozsáhlý styk s ochrannými praktiky z širokého spektra spolupracovat vládní i nevládní organizace, jako je Butterfly Conservation, Marine Conservation Society a Natural England; a široký sadou organizací v Africe, včetně Keni Wildlife Service, Solio Ranch a Wildlife Direct. Klíčové osoby z některé z těchto organizací přispívat k výuce a návštěv v terénu a řada našich studentů projektu bude kladen s těmito organizacemi. Zvláštností tohoto programu je Keňa exkurze, která zahrnuje návštěvy některé z nejznámějších východní Afriky chráněných oblastí, jakož i diskuse v hloubkové s širokou škálou zúčastněných stran o synergie a kompromisy mezi zachování a rozvoj. Cesta poskytuje příležitost vidět na vlastní oči, jak zachování věda funguje v rámci jednotlivých politických souvislostech. Cestovní a pobytové náklady se týče této části programu jsou v ceně programu. Perfektní prostředí, ve kterém ke studiu zachování vědu a politiku Tento Masters je založen na University of Exeter Penryn kampusu v Cornwallu v novostavbách s state-of-the-art... [-]

MSc účetnictví A Daňové

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Exeter + 1 více

MSc v oboru účetnictví a daňové je unikátní program navržen tak, aby vám nabídnout akademické znalosti na vysoké úrovni současného vývoje v daňové politiky a praxe spolu s účetnictvím a to jak ve Velké Británii a v mezinárodním globálním kontextu. [+]

MSc v oboru účetnictví a daňové je unikátní program navržen tak, aby vám nabídnout akademické znalosti na vysoké úrovni současného vývoje v daňové politiky a praxe spolu s účetnictvím a to jak ve Velké Británii a v mezinárodním globálním kontextu. Stručně řečeno, naším cílem je, aby vám co nejlépe připravit na dlouhou a úspěšnou kariéru v oblasti účetnictví a financí se specializací na daně. Vedle tradičních účetních předmětů náš program zahrnuje všechny aspekty daní, včetně rozvoje a provádění politiky a praktického fungování daňových systémů ve Velké Británii av zámoří. Tento program vám dává pochopit širokou škálu témat, na kterých si můžete vybrat zaměřit do větší hloubky při vývoji nápadů pro písemných prací a později svého Masters disertační práce. MSc v oboru účetnictví a daňová vám nabízí příležitost se specializovat, pokud se rozhodnete udělat tak brzy ve své kariéře. Studium v ​​zahraničí a získat druhý Masters kvalifikaci Volba double degree umožňuje získat druhý Masters kvalifikaci studiem po dobu jednoho roku s jedním z našich prestižních partnerských univerzit. Pro více informací o této a dalších postgraduální studium v ​​zahraničí příležitostí navštívit studovat obchodní školu v zahraničí webových stránek. Kariéra Naše magisterských programů jsou navrženy tak, aby vás připraví na úspěšnou kariéru, kdekoli na světě hodláte pracovat. Zaměstnavatelé očekávají vyspělou komunikaci a technických dovedností, týmové práce a nezávislý výzkum, řízení projektů a nejmodernější odborné znalosti ze svých postgraduálních rekruty. MSc v oboru účetnictví a daňové vám umožní rozvíjet odborné a finanční dovednosti a předmět odborné znalosti, které vám bude cenným přínosem od prvního... [-]

MSc řízení Vodárenství

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Exeter

Tento program je určen pro inženýrské absolventy, kteří chtějí zlepšit své schopnosti v oblasti designu městské vody, provozu a řízení, nebo inženýrů pracujících v oblasti vodárenství, kteří chtějí zlepšit své znalosti a dovednosti v této oblasti. [+]

Čeká profesionální akreditace Společné rady Moderátoři, který zahrnuje Institution of Civil Engineers, instituce stavebních inženýrů a Chartered Institution of dálnic a dopravy a Ústav dálnice inženýrů Souvisí s University of Exeter Centre for Water Systems Umožňuje zaměřit se na rozvoj své technické inženýrské dovednosti, jakož i své manažerské schopnosti Tento program je určen pro inženýrské absolventy, kteří chtějí zlepšit své schopnosti v oblasti designu městské vody, provozu a řízení, nebo inženýrů pracujících v oblasti vodárenství, kteří chtějí zlepšit své znalosti a dovednosti v této oblasti. Vedle jádra technických modulů, budete také studovat dva moduly pro řízení učil Business School, který vám pomůže vytvořit přenositelné profesionálních manažerských dovedností, které obohatí váš studijní zkušenosti a zlepšit své kariérní vyhlídky. To čerpá ze zkušeností našeho Centra pro vodní systémy, což je mezinárodně známý pro svou výzkumu do systémů dodávek a rozvodů vody, odpadních vod a systémů městského odvodnění, integrované modelování, rizika a nejistoty, whole-life kalkulace, racionálního hospodaření s vodou, catchment- based management, management prostorové voda a související oblasti. Program je vysoce relevantní pro potřeby budoucích vodních inženýrů a poskytne vám znalosti a klíčové dovednosti v široké oblasti městské inženýrství a managementu vody, vybavení budete řešit novodobé technické problémy. Vodárenství je významným globálním zájmu a vysoce kvalifikovaní absolventi jsou velmi žádané. Absolventi mohou očekávat, aby se na zajímavých rolí v poradenské společnosti, vodohospodářských služeb, dodavatelů, regulačních orgánů, vládních agentur a mezinárodních organizací po úspěšném ukončení programu. Kariéra Tam je značná poptávka na pracovišti pro absolventy se znalostmi v obou specialista oblasti technologie a řízení,... [-]

MA

Ma Anglické Literární Věda

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Exeter + 1 více

Jsme jedním z nejsilnějších anglických odděleních ve Velké Británii s výbornou pověst pro vysoce kvalitní výzkum. Naše postgraduální studenti jsou důležitou součástí naší výzkumné komunity, a pokud se rozhodnete připojit se k nám v Exeteru pak budete taky. [+]

Jsme jedním z nejsilnějších anglických odděleních ve Velké Británii s výbornou pověst pro vysoce kvalitní výzkum. Naše postgraduální studenti jsou důležitou součástí naší výzkumné komunity, a pokud se rozhodnete připojit se k nám v Exeteru pak budete taky. Existuje mnoho důvodů, proč byste mohli vybrat naši anglickou literární vědy MA. Pokud uvažujete o tom, že své studium angličtiny na další úroveň v rámci přípravy na doktorát pak je naše Oddělení má znalosti, aby vám školení na vysoké úrovni, kterou potřebujete, aby vás nastavit na této cestě. Pokud jste čerstvý absolvent, kteří chtějí vyniknout na trhu práce, již pracuje, ale chtějí dále rozvíjet, nebo prostě chtějí mít svou vášeň pro angličtinu do další úrovně pak máme sílu a hloubku specializací, aby se vešly vaše zájmy. Naše knihovna a speciální kolekce nabízí moderní studijní zázemí a obrovské množství původního zdrojového materiálu, a pokud máte zájem o film nebo vizuální kultuře pak Bill Douglas muzeum Cinema Na místě je neocenitelný zdroj. Můžete si vybrat ke studiu některý z odborných cest Rozhodli jsme se tak, aby odpovídala silné stránky Department nebo si můžete vzít otevřenou dráhu a přizpůsobit svůj vlastní program z naší široké škály modulů. Specializovaná cesty zahrnují: Američan a Atlantik Studies Kritika a teorie dráha Osvícení k romantismu Filmová studia Renesanční studie Modern & Contemporary viktoriánské Studies Kariéra Anglický titul je jedinečně všestranná kvalifikace oceněna zaměstnavatelé pro kombinaci komunikačních a analytické schopnosti, stejně jako kombinace chápání literatury a médií v historickém a kulturním kontextu. Pro některé z našich studentů ŘO je krok... [-]

Ma Archeologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Exeter + 1 více

Pokud se rozhodnete ke studiu naši MA v archeologii pak budete spojující živou, aktivní postgraduální komunitu v prostředí obklopeném místa archeologického zájmu. [+]

Pokud se rozhodnete ke studiu naši MA v archeologii pak budete spojující živou, aktivní postgraduální komunitu v prostředí obklopeném místa archeologického zájmu. Máme štěstí na západě země, aby prehistorické Dartmoor na našem prahu, kde byla odkryta nedávná Whitehorse kopec pohřeb. Exeter samo o sobě je město postavené na základech římské a nedaleké Ipplepen dig vrhá světlo na další Romano-britské historii. Anglosasové příliš působili v naší části světa a máme výborné interdisciplinární vazby s ministerstvem a Centrum historie pro středověká studia. V minulosti tam byly příležitosti pro Exeter studenty k účasti v terénních a informační činnosti v tak odlišných místech, jako je Argentina, Sri Lanka, Kazachstánu, Jižní Dakoty a Texasu. V některých případech, práce v terénu se může skládat z archeologických prací v muzeu, nikoli výkopových prací. Program MA Archeologie je flexibilní, takže si můžete vybrat moduly, které vás zajímají - včetně těch na experimentální archeologie, Human Osteoarchaeology a Zooarchaeology. Máte-li zájem chodit na doktorské studium pak náš MA vám dá ten správný trénink a náš akademičtí pracovníci budou rádi, aby ho podpořili prostřednictvím procesu žádostí o finanční podporu. Pokud se rozhodnete připojit se k nám, jako aktivní člen naší postgraduální komunity, stanete se součástí oddělení výzkumu Světová jednička mezi velký archeologický krajiny. Školné za rok 2016/17 UK / EU: £ 6.900 na plný úvazek; £ 3450 na částečný úvazek International: £ 15.950 na plný úvazek [-]

MA History

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Exeter + 1 více

Jako jeden z největších historie oddělení ve Velké Británii jsme schopni nabídnout hloubku předmětu odborných znalostí zřídka srovnávat s jinými institucemi. To znamená, že můžeme nabídnout naši studenti vynikající přístup ke špičkovým akademici ve specializovaných oblastech, mimo jiné jedna ku jedné dozoru. [+]

Jako jeden z největších historie oddělení ve Velké Británii jsme schopni nabídnout hloubku předmětu odborných znalostí zřídka srovnávat s jinými institucemi. To znamená, že můžeme nabídnout naši studenti vynikající přístup ke špičkovým akademici ve specializovaných oblastech, mimo jiné jedna ku jedné dozoru. Existuje mnoho důvodů, proč byste mohli chtít studovat na magisterském stupni, zda se má zlepšit své kariérní vyhlídky, jako příprava PhD, nebo prostě z touhy prozkoumat předmět jste vášnivý. Ať už jsou vaše důvody pro studium, náš MA pomůže vytvořit celou řadu akademických a osobních dovedností. Váš disertační práce uvidí budete mít velký samostatný projekt až do konce - něco, co může později tvořit základ návrhu PhD výzkumu. Máme pět specializovaných výzkumných center a čtyři pojmenované cesty tak, aby odpovídaly některé z našich odborných zájmů, případně můžete zvolit otevřenou cestu k přizpůsobit svůj magisterský program, aby vyhovoval vašim zájmům. Náš založena Centrum pro Imperial a globální historie je zvláště zajímavé vzhledem k významu globalizace v moderním světě. Naše specializované dráhy zahrnují: Raného novověku námořní historie Zdravotní historie Válka a společnost dráha Školné za rok 2016/17 UK / EU: £ 6.900 na plný úvazek; £ 3450 na částečný úvazek International: £ 15.950 na plný úvazek [-]

MA Mezinárodní Vztahy

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Exeter + 1 více

K MA Mezinárodní vztahy vybavuje si s nástroji vyšetřovat moderní svět a pochopit síly, které formovaly globální [+]

K MA Mezinárodní vztahy vybavuje si s teoretickými a empirických výzkumných nástrojů pochopit síly, které utvářejí globální politice. Postgraduální studium v ​​oboru mezinárodní vztahy je cesta na řadu kariéry, od nevládních organizací do mezinárodních organizací, jako je EU. Naše výukové metody jsou inovativní a pracuje se skupinou předních světových vědců zajistí si titul je ostří a velmi vyhledávaná. Flexibilita sledovat své zájmy s přední světový klastr výzkumných Chcete-li pochopit něco tak složitého, jako současného světového řádu, teorie je neocenitelná. Tento základ bude měřítkem a vést k vyšetřování složitých problémů bezpečnosti a veřejného pořádku 21. století. Patří mezi ně: Terorismus Globální hnutí odporu Politika na Středním východě Americká zahraniční politika Globální etika a lidská práva Mezinárodní právo a správa Mezinárodní politická teorie Existuje značný prostor ke studiu konkrétních témat, které vás zajímají po boku předních světových vědců ve svém oboru. Vaše učení bude veden pracovníky spojenou s Centrem pro pokročilých mezinárodních studií, kteří se podíleli na současných veřejných debat prostřednictvím novinových článků, televizních vystoupení a prostřednictvím sociálních médií. inovativní výuka Výuka v oddělení je výzkum-vedl, zajistit, že to, co se naučíte bude ostří a jádrem současné veřejné debaty. To bude široce seminář bázi, takže máte šanci debatovat myšlenky a zásady, které jsou utvářející svět kolem nás s vysoce dosažení studenty a odborníky v daném oboru. Obsah je dodávána prostřednictvím řady inovativních vyučovacích metod, včetně: Rozpravy Hraní rolí a simulace exkurze konference absolventa-úrovni Ty budou mít prospěch z vyhrazeného osobního školitele a mají čas a svobodu řídit svůj vlastní učení, aby splňovaly... [-]

Ma Překlad

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Exeter + 1 více

Tento program je ideální, pokud máte znalosti stupně-úrovni nebo ekvivalent cizího jazyka a chtěli vstoupit kariéru v profesionálním [+]

Naše MA v překladu má silné zaměření na praxi v tom, jak jsou oba učil a hodnoceny. Dozvíte se prostřednictvím kombinace malých výukových programů jsou specifické pro vaši jazykovou specializace a větších integrovaných přednášek. Bez ohledu na našich sedmi jazyků, které se zaměřují na vás stane součástí naší širší postgraduální překladu komunity. Existují vybrat ze tří cest. Specialista Překlad dráha je navržen tak, aby vás připraví na kariéru v překladu průmyslu. Výzkum cesta trvá více akademický přístup a by vyhovovalo každého, kdo hledá věnovat se kariéře v oblasti výzkumu. If se specializují na jednom z našich evropských jazyků byste měli zvážit Literární pathway který se zaměří svou pozornost na překlad prózy, poezie a dramatických textů s podporou vyjádřit svou kreativitu. Oddělení Moderní jazyky také provozuje středisko pro překládání kulturách aktivní komunitu pracovníků a postgraduální studenty, že doufáme, že se stanou součástí. Výuka je rozdělena mezi metodikou a praxí, aby vám široký výběr potenciálních kariéry. Stejně jako vrchní akademických pracovníků bude probíhat pod vedením cvičí překladatele, kteří mají vnitřní stopu průmyslu. Pokud se rozhodnete udělat disertaci cvičný bázi (většina našich studentů dělat), které bude produkovat 20.000 slov, které ukazují vaši schopnost výzkum a práci ve zvoleném oboru. To je čtvrtina knihy, ideální pro portfolio představit potenciálním zaměstnavatelem. Praxe je to, co věříme v Exeteru, protože víme, co praxe dělá. Evropských jazyků Literární překlad dráha je odlišit od jiných podobných předmětů, protože se zaměřuje na dovednosti potřebné k překladu literárních děl do angličtiny a obsahuje silné tvůrčí element. Učení a vyučování Většina... [-]

Ma Tvůrčí Psaní

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Exeter + 1 více

MA studenti jsou nedílnou součástí prosperující psaní kultury v rámci odboru, s pravidelnými mimoškolních psaní dílen rozvíjet nedokončené výroby, pravidelné výzkumných seminářích a pravidelné návštěvy z význačných vědců a reproduktory. [+]

Umístění : Streatham Campus, Exeter MA studenti jsou nedílnou součástí prosperující psaní kultury v rámci odboru, s pravidelnými mimoškolních psaní dílen rozvíjet nedokončené výroby, pravidelné výzkumných seminářích a pravidelné návštěvy z význačných vědců a reproduktory. Budeme vás připraví na vstup do profese psaní, v celé řadě žánrů a poskytují příležitosti pro vás publikoval práci, zavedením vás národních a mezinárodních publikacích, publikování a přenos mediálních odborníků a literárních agentů a editory. Tam je zvláštní důraz v rámci Katedře anglistiky po interdisciplinarity. Tvůrčí psaní jako praxe je studována podél literatury 20. a 21. století a ve vztahu k jiným kulturních produktů v různých médiích - například srovnávací rozvoj tvůrčího psaní a filmu. Kariéra V oboru v angličtině, ať již studoval na naší škole v Exeteru nebo v Penryn, vám může poskytnout vynikající obecném pojetí jazyka, literatury a kultury. Pro naše absolventy, otevírá kariéry v souvisejících oblastech, jako je vzdělávání, vydavatelství a médií, jakož poskytujících cestu do dalších oblastí, jako veřejnou službu, obchodu, práva a managementu. Některé cíle absolventů z anglistiky programy jsou následující: Reklama Asociovat Teaching Fellow Knihkupec Broadcast Novinář Textař & Social Media Executive Editor správce událostí Fashion Assistant Novinář na volné noze Novinář Junior PR Consultant Lektor Knihovník marketing executive Účet Výkonný Media Merchandiser Online Marketing Executive Post Production Assistant PR koordinátor pro Evropu a Střední východ důkaz Reader Psychoterapeut Publicista Zpravodaj volno Officer Učitel Video obsah Výrobce Spisovatel Školné za rok 2016/17 UK / EU: £ 6.900 na plný úvazek; £ 3450 na částečný úvazek International: £ 15.950 na... [-]

MA Vzdělávání

Campus forma Denní studium 1 - 5 let September 2017 Spojené království Exeter

MA Vzdělávání je navržen tak, aby vám pomůže zvýšit vaši odbornou praxi a vylepšit, které budou mít pozitivní vliv ve třídě nebo vaše [+]

MA Vzdělání je navržen tak, aby posílily své profesní praxi a pomohou vylepšit, která bude znamenat změnu k lepšímu a to buď ve třídě nebo konkrétním pracovním prostředí. Vysoce flexibilní, to je ideální pro učitele s celou řadou zkušeností, rozvojových potřeb a studijních povinností. Je vhodný pro učitele, ty ve vedení nebo rolích tvorby politik a další odborníky pracující v oblasti vzdělávání nebo souvisejících nastavení. Můžete si vybrat individuálně konstruované programu, nebo sledovat odbornou trasu, která se může projevit ve vaší hlavě studia. Můžete studovat na plný úvazek nebo na částečný úvazek, a rozhodnete studovat na akademické půdě nebo pomocí kombinovaného nebo distančního vzdělávání. Můžete také studovat jednotlivé moduly s pomocí našeho profesionálního rozvoj vzdělávacího programu. Bez ohledu na trasu, kterou si vybrat, budete učil akademiky se značnými zkušenostmi jak z praxe, a jehož výzkum stanovuje program ovlivňuje politiku a vede k inovacím ve třídě. Specializovaná cesty zahrnují: Individuálně postavena programu Creative Arts ve výuce Jazyk a gramotnost Mathematics Education Science Education Speciální vzdělávací potřeby Technologie, tvořivost a myšlení Umístění Streatham Campus, Exeter MA Vzdělávání je navržen tak, aby vám pomohou zvýšit vaši odbornou praxi a vylepšit, které budou mít pozitivní vliv ve třídě, nebo konkrétním pracovním prostředí. Vysoce flexibilní, to je ideální pro učitele s celou řadou zkušeností, rozvojových potřeb a studijních povinností. Je suitavle pro učitele, ty ve vedení nebo vytváření politiky role a dalších odborníky pracující v oblasti vzdělávání a souvisejících nastavení. Můžete si vybrat individuálně konstruované programu, nebo sledovat odbornou trasu, která se může projevit ve... [-]

Videos

An Introductory Video to the University of Exeter