Bell English

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

BELL - s přípravou vám za University ve Velké Británii

  • 15 univerzitních dohod progrese
  • 97% studentů Úspěšnost * (68% dosažení zásluhy nebo rozdíl) - Studenti, kteří si zajistili místa v 8 Russell skupiny univerzit, Která je členem organizace, která zastupuje 24 z předních univerzit ve Velké Británii.

Jen několik důvodů, proč Bell je perfektní univerzitní poskytovatel příprava pro zahraniční studenty. Byla založena v roce 1955, Bell učil přes 100 tisíc studentů z 90 zemí ve Velké Británii na různých anglického jazyka a programy přípravy vysokých škol.

Bell univerzitní nadace a pre-magisterské programy jsou určeny na pomoc zahraničním studentům 'připravit na každý aspekt univerzitního života ve Velké Británii. Předměty kombinovat anglický jazykový vývoj, předmět výuku a akademické dovednosti.

Můžete si vybrat ke studiu se Bell v Cambridge nebo v Londýně ve Velké Británii.

  • Průměrná přes třídách 2012 a 2013.

"Pracoval jsem s Bell pro řadu let a vždycky jsme našli studenti Bell být docela zvláštní. Dostanou fantastické poradenství a zázemí a vždy dobře na univerzitě." David Street, vedoucí International Recruitment, University of Winchester

Místa

Cambridge

Adresa, 1. řádek
Bell Hillscross
Red Cross Lane

CB2 0QU Cambridge, Anglie, Spojené království

Programy

Tato škola dále nabízí:
    V současné době žádné programy k zobrazení

    Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


    ... or simply by choosing your degree: