Edinburgh Napier University

Úvod

Read the Official Description

Edinburgh Napier je ambiciózní a inovativní univerzity, se sídlem v Edinburghu, živé, prosperující hlavního města Skotska.

průmysl Zaměření

Naše programy jsou vytvořeny ve spolupráci s průmyslem, aby vám co nejlepší šanci na úspěch kariéry. Zaměstnavatelé přispívají různými způsoby, včetně kursu design, učení, mentoring, umístění a profesního poradenství, zajištění Získají dovednosti přesunout do zaměstnání nebo do dalšího studia. Zkušení zaměstnanci také krmit své odborné znalosti do vývoje kurzu a výuky.

Naše školy

Máme šest odborných škol, z nichž každá je impozantní instituce v jeho vlastní pravý, s world-class zařízení, akademiky, výzkumníky a mezinárodní odkazy:

Business School School of Applied Sciences School of Arts & kreativních průmyslů Škola Computing School of Engineering & the Built Environment Školní zdravotnictví a sociální péče

Naše školní areály

Edinburgh Napier Tři areály jsou vybaveny špičkové, standardními zařízení, včetně biomechaniky laboratoři, žurnalistika zpravodajství, hry laboratoře a film, fotografování a hudebních studiích. Ty budou založeny především v jednom areálu v závislosti na kurzu volby, ale není zač prozkoumat všechny lokality a využívat zařízení na sebe.

Craiglockhart: Domov pro Business School, Craiglockhart Campus mísí staré a nové. Set v atraktivním pozemku s výhledem Edinburgh, vybavení patří přednáškových sálech a jazyka 200- a 400 sedadel a multimediální laboratoře. Je to také doma k univerzitě inovačního a podnikatelského centra, jasně červená trojúhelníku.

Merchiston: Inženýrské a zastavěného prostředí, výpočetní a tvůrčích odvětví studentů jsou založeny na Merchiston. Zde budou studenti najít 24 hodin Jack Kilby Computing Centre Association Edinburgh Napier studentů, z počítačových her laboratoř, redakci, TV, rádio a fotografických studiích a zvukotěsné hudební studia standardních.

Sighthill: Sighthill Campus podává více než 5000 studenty a zaměstnance ze škol aplikovaných věd a zdravotnictví a sociální péče. K vybavení patří život-jako nemocniční oddělení, klinická sadu dovedností, sportovní vědeckých laboratoří a sportovní centrum.

Žijící v Edinburghu

Pulzující, kosmopolitní a důsledně zvolen jedním z nejlepších měst na světě, Edinburgh je ideálním místem pro zažít studentský život, nebo budovat svou kariéru. Je to dost velká, aby vše, co potřebujete, ale dostatečně malý, aby cítit jako doma, a je třetí nejbezpečnější město na světě (Post Office cestovní pojištění, březen 2015). Nezáleží na tom, odkud jste, Edinburgh je připravena přivítat studenty.

Klíčová fakta

95,1% našich studentů jsou v práci nebo dalšímu studiu šest měsíců poté, co absolvoval (Hesa 2014/15). Naše kurzy jsou akreditovány více než 100 odborných orgánech. Mnozí z našich kurzů mají mezi pracovním a soukromým umístění příležitost, která vám praktické dovednosti a zkušenosti, aby připravit na budoucí kariéru. Edinburgh Napier University získala pět hvězdiček pro výuku a pro zaměstnatelnost prestižním hodnocení QS hvězdy. Edinburgh je doma ke čtyřem univerzit a více než 100.000 studentů. To je pravidelně zvolen "nejlepší město v Británii" a byl jmenován jako "čtvrté nejkrásnější město na světě" (Rough Guide 2015). Jsme globální komunita s 4,000 mezinárodních studentů studovat na akademické půdě. Naše tři školní areály jsou vybaveny špičkové, standardních zařízeních. Podpořili jsme více než 350 studentů start-up firem v posledních deseti letech. Máme specializované podpůrné týmy, které vám pomohou na každém kroku na cestě, ze před vámi přijet, aby po absolvování. Budete mít přístup k počítačům a 1600 500,000 tisku a audiovizuálních výukových materiálů.

Stipendia

Edinburgh Napier nabízí řadu stipendií a slev na podporu studentům, kteří chtějí studovat s námi. Úplný seznam stipendií a kritérií způsobilosti najdete v našem stipendia a stipendia strana.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Mezinárodní Management MSc Podnikání

Campus forma Denní studium 3 semestry September 2017 Spojené království Edinburgh

Prozkoumejte rozmanitost přístupů k globálních obchodních výzev, rozvíjet své manažerské schopnosti a zvyšovat svou kvalifikaci v tomto postgraduálním studiem. [+]

Prozkoumejte rozmanitost přístupů k globálních obchodních výzev, rozvíjet své manažerské schopnosti a zvyšovat svou kvalifikaci v tomto postgraduálním studiem. úvod do kurzu Ať už uvažujete kariéru v mezinárodním obchodě, nebo v současné době pracuje a plánuje zvýšit svou kvalifikaci, bude tento kurz vám nástroje, které potřebujete, aby byla úspěšná v mezinárodním řízení podniku aréně. Pokrývající problémy, jako je interkulturní obchodní komunikace, strategie, inovace, globální ekonomiky a globální marketing, se zabývá základy moderního mezinárodního obchodu a otevírá dveře ke zvýšení pracovních příležitostí na postgraduální úrovni. Co se naučíte Očekáváme, že tento kurz přilákat studenty z různých zemí a kultur. To poskytuje vynikající příležitost k diskusi se svými kolegy, což vám umožní získat a prohloubit své znalosti o různorodosti mezinárodních přístupů k globálních obchodních výzev. Budete vyzývají, aby uvažovali o přístupu k mezinárodnímu obchodu ve své vlastní kultuře a přispívaly relevantní příklady v diskusích. Naučíte se kreativně řešit problémy globální hospodářské soutěže a udržitelnosti, přičemž získání znalostí mezinárodního obchodu a její ekonomické prostředí. Budete absolvent s pokročilou pochopení složitosti globální ekonomiky a mezinárodního obchodu. Jedná se o full-časový průběh a je rozdělen do tří trimestru. Můžete si vybrat spustit buď v lednu nebo v září. Dozvíte se o různých vyučovacích metod, včetně přednášek, cvičení a samostatné studium. Předměty zahrnují Udržení Organizační Performance Globální ekonomické prostředí a marketing Vedení, Strategie a inovace Globální marketing Interkulturní Business Communication HRM v mezinárodním kontextu Výzkumné metody Disertační práce Kariéra V posledních letech se studenti přišli na naše absolventa s mírami z mnoha různých oborů, a pokračovali... [-]

MSc Aplikovaná Kriminologie A Forenzní Psychologie

Campus forma Denní studium 3 semestry September 2017 Spojené království Edinburgh

Vyvinout hluboký vhled do trestné činnosti a trestné činnosti tím, že studuje tuto jedinečnou praktické a aplikované kurz kriminologie a forenzní psychologie. [+]

Vyvinout hluboký vhled do trestné činnosti a trestné činnosti tím, že studuje tuto jedinečnou praktické a aplikované kurz kriminologie a forenzní psychologie. úvod do kurzu Studium aplikované kriminologie a forenzní psychologii na postgraduální úrovni vám umožní vytvořit řadu analytických a praktických dovedností využívajících vás jako lékaře nebo výzkumného pracovníka. Budete mít možnost zúčastnit se stáže vedle specializovaných modulů, které pokrývají zprostředkování, mezinárodní kriminologie, posouzení pachatelů, ochrany dětí a pokročilé kvantitativní a kvalitativní výzkumné metody. Tyto moduly vám dá cenný soubor dovedností pro zaměstnanost i další výzkum. Vaši učitelé budou pracovníci výzkumu aktivních, kteří jsou odborníky ve svém oboru. Budete také těžit z externích lékařů, kteří přinášejí své praktické dovednosti a zkušenosti do kurzu. Co se naučíte Budete rozvíjet kritické povědomí o tématech v čele kriminologie a forenzní psychologie a kontextů a teoriemi, které ovlivňují praxi v těchto oblastech. Použitá zaměření tohoto kurzu poskytuje vynikající základ posouzení rizika pachatelů, metody rehabilitace, využití forenzní strategií pohovor, zprostředkování dovedností a obličeje kompozitní konstrukce. Vedle těchto schopností budete také učit se přímo od předních odborníků o aktuálním výzkumu a debat v kriminalistice a forenzní psychologie, které přímo ovlivňují lidi ve všech bodech v právním systému. Navíc budete získávat výborné převoditelné výzkum dovedností v kvantitativních i kvalitativních metod, které vám umožní provádět vysoce kvalitní výzkum v různých kontextech a etické integrity. To je jeden rok plný úvazek samozřejmě dodáno přes tři trimestru. Dozvíte se o různých vyučovacích metod, včetně přednášek, cvičení, laboratorními cvičeními a samostatného studia. Předměty zahrnují Praktické Forenzní psychologie (posuzování pachatele a práce... [-]

Msc Computing

Campus forma Denní studium 12 - 18 měsíců September 2017 Spojené království Edinburgh

Vyberte si z široké škály volitelných modulů navrhnout kurz, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a směr kariéry. [+]

Vyberte si z široké škály volitelných modulů navrhnout kurz, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám a směr kariéry. úvod do kurzu Tím, že magisterský titul v oblasti výpočetní techniky, budete moci dále své vysokoškolské studium výpočetní techniky nebo pracovní zkušenosti v oblastech svého zvláštního zájmu. Stejně jako stavět na svých stávajících počítačových dovedností a vzít je na další úroveň, naučíte se rozvíjet kritický porozumění a analytický přístup k vaší volbě specializovaných oblastí. Co se naučíte Například, můžete si vybrat vývoj softwaru nebo informační systémy, a soustředit se na dovedností spojených, zatímco téma, jako je bezpečnost a forenzní by samozřejmě skládají z různých oblastí studia. Tento kurz je studována na plný úvazek po dobu tří trimestru nebo na částečný úvazek. To vyžaduje intenzivní období studia, zahrnující přednášky, výukové, laboratorní zasedání a nezávislou studii. Zatímco třídy pro každý modul může odpovídat pouze tři nebo čtyři hodiny týdně, budete se očekává, že nejméně 13 hodin týdně na modulu. Jako student prezenční formy studia, budete mít tři moduly na trimestru, během prvních dvou trimestrů. Tento kurz je také k dispozici na částečný úvazek, s jedním nebo dvěma moduly studovali za čtvrtletí. Bez ohledu na směr si vyberete, budete nakonec průběh vybavené odborné znalosti potřebné pro vás dále přijímat ve své kariéře. Předměty zahrnují Programování pokročilé aplikace Pokročilé oblačnosti a síťové forenzní Pokročilý vývoj software penetrační testování Počítač Počítačové systémy databázové systémy Konstrukční dialogy Vznikající computing pro optimalizaci Podnik výpočetní Podnikových informačních systémů SAP e-Security; skupinový projekt Host-based forenzní Informační systémy inženýrství interakce Design Řízení projektů... [-]

MSc Dědictví A Kulturní Management Cestovního Ruchu

Campus forma Denní studium 12 - 18 měsíců September 2017 Spojené království Edinburgh

Získávají zásadní znalosti a praktické dovednosti rozvíjet úspěšnou kariéru v oblasti cestovního ruchu v jedné z předních destinací kulturního cestovního ruchu v Evropě. [+]

Získávají zásadní znalosti a praktické dovednosti rozvíjet úspěšnou kariéru v oblasti cestovního ruchu v jedné z předních destinací kulturního cestovního ruchu v Evropě. úvod do kurzu Díky své bohaté historii, hojnost dědictví atrakcí a jeho světoznámé festival umění, Edinburgh je populární destinací pro rostoucí počet kulturních turistů z celého světa - což je důvod, proč je to skvělé místo pro vás ke studiu MSc dědictví a kulturní management cestovního ruchu. Tento pokročilý stupeň zařídíme se znalostí, které potřebujete k úspěšně provozovat kulturní cestovní ruch podnikání a vypracovat politiky a strategie pro celkový průmysl a přispívá k profesionální akreditaci s Institutem pohostinství. Co se naučíte Budete rozvíjet organizační a obchodní dovednosti, které se vztahují zejména na kulturní aspekty cestovního ruchu. Prostřednictvím přednášek, řečníků a případových studií, získáte pokročilé znalosti problematiky a pojmů zapojených do průmyslu, stejně jako marketingové praxe a dědictví úvahy. Naučíte široké dovednosti, jako je formulování politiky a plánování do budoucna, stejně jako rozvíjet své schopnosti v oblasti výzkumu, řízení času a prezentačních metod. Jedná se o plný úvazek kurz rozdělen do tří trimestru. Můžete si vybrat spustit buď v lednu nebo v září. Dozvíte se o různých vyučovacích metod, včetně přednášek, cvičení a samostatné studium. S řadou turistických podniků a operací a poblíž města, budete mít spoustu možností pro práci na částečný úvazek a zaměstnání po ukončení studia. Předměty zahrnují Cestovní ruch Koncepty a problémy Správa dědictví cestovní ruch Cestovní ruch, společnost a vizuální kultura Zkušenosti návrhy a správa dvě možnosti Výzkumné metody Disertační práce Studijní moduly Výše... [-]

MSc Energie A Environmentální Inženýrství

Campus forma Denní studium 3 semestry September 2017 Spojené království Edinburgh

Stavět na svých současných pověření v oblasti energetiky a strojírenství v oblasti životního prostředí, nebo učinit první krok do této životně důležité odvětví. [+]

Stavět na svých současných pověření v oblasti energetiky a strojírenství v oblasti životního prostředí, nebo učinit první krok do této životně důležité odvětví. úvod do kurzu Energetika a životní prostředí jsou ve stále větší míře jejich místo jako hlavní problém v dnešním světě. Kurz klade důraz na techniky a teorie, obnovitelné zdroje energie, a zároveň řešit vědecké zázemí spojené s udržitelnou výstavbu a obnovitelných a alternativních zdrojů energie. Co se naučíte Jakož i moderních konstrukčních zásad a postupů se naučíte efektivně řídit projekty a rozvíjet své výzkumné dovednosti. Budete mít praktické zkušenosti při uplatňování těchto zásad na vyšetřování a rozvoj obnovitelných zdrojů energie, jako je solární a větrná energie. Kurz je akreditován jak Institution of Engineering and Technology (IET) a Energetického ústavu UK. V kombinaci s vhodným akreditované bakalářský titul, míra MSc by pak splňovat akademické požadavky Engineering Council Spojeného království pro Chartered Engineer (CEng) stavu. Předměty zahrnují energetické udržitelnosti technologie Solární energie: Technologie Modelování a analýza Udržitelného návrhu budovy Výzkumné dovednosti a řízení projektů Regulační technika Distribuované systémy generace projekt MSc Studijní moduly Výše ​​uvedené jsou pouze orientační. Některé změny se mohou objevit mezi současností a čas, který budete studovat. Kariérní možnosti výroba energie inženýrské poradenské výzkum Stavební služby inženýrské konstrukce životního prostředí Vstupní požadavky Stupněm vyznamenání na 2: 2 nebo vyšší v jednom z následujících technických oborů: Elektrotechnika, elektronika, mechanické, mechatronika, energetiky na životní prostředí, obnovitelné / udržitelné energie, vědy o životním prostředí, inženýrství s řízením; nebo alternativní kvalifikaci a odpovídající zkušenosti v daném odvětví. Civil Engineering as... [-]

Msc Energie Z Obnovitelných Zdrojů

Campus forma Denní studium 12 - 18 měsíců September 2017 Spojené království Edinburgh

Získávají teoretické a praktické dovednosti, aby prozkoumala rostoucí oblasti technologií využívajících obnovitelné zdroje energie. [+]

Získávají teoretické a praktické dovednosti, aby prozkoumala rostoucí oblasti technologií využívajících obnovitelné zdroje energie. úvod do kurzu Obnovitelné energetické technologie se staly důležitou součástí výroby energie. Silné iniciativy a investice z veřejného i soukromého sektoru učinili tento rychle rostoucí pole a vytvořila další pracovní příležitosti v tomto odvětví. To je jeden z mála kurzů na magisterské úrovni, která zahrnuje nejen technologií obnovitelných zdrojů energie, ale také doplňuje se základními souvisejících prvků financování obnovitelných zdrojů energie a práva životního prostředí. Tyto prvky se dotýkají finančních analytických nástrojů, projektového strukturování, financí a řízení v oblasti obnovitelné energie, zatímco zákon prvek zváží právní rámec s dopadem na poskytování energie z obnovitelných zdrojů. Co se naučíte Kurz rozšíří své dovednosti do různých technologií pro obnovitelné zdroje energie, jako je větrná, solární, vodní, energie z biomasy, vlna atd Studovat zachycení obnovitelných zdrojů energie, akumulaci energie, energetický audit a analýzu životního cyklu, stejně jako učení koncept systémů, jejich navrhování, vývoj a aplikace. Kurz je akreditován Energetického ústavu UK. V kombinaci s vhodným akreditované bakalářský titul, míra MSc by pak splňovat akademické požadavky Engineering Council Spojeného království pro Chartered Engineer (CEng) stavu. Předměty zahrnují Technologie udržitelné energetiky Solární energie: technologie, modelování a analýza Obnovitelná energie finance a právo životního prostředí Výzkumné dovednosti a řízení projektů Distribuované systémy generace Modul MSc Project Volba Modul Regulační technika energetické materiály mechatronické systémy Udržitelný rozvoj městského majetku Studijní moduly Výše ​​uvedené jsou pouze orientační. Některé změny se mohou objevit mezi současností a čas, který budete studovat. Kariérní možnosti poradenské Obnovitelné energetické... [-]

MSc in Environmental Sustainability

Campus forma Denní studium 12 - 18 měsíců January 2018 Spojené království Edinburgh

[+]

Předměty zahrnují Technologie udržitelné energetiky Obnovitelná energie finance a právo životního prostředí Udržitelného návrhu budovy Nakládání s odpady Moduly [-]

MSc International Akce A Festival řízení

Campus forma Denní studium 12 - 18 měsíců September 2017 Spojené království Edinburgh

Získávají zásadní znalosti a praktické dovednosti rozvíjet svou kariéru v mezinárodních festivalů a akcí v jednom z nejslavnějších světových festivalových měst. [+]

Získávají zásadní znalosti a praktické dovednosti rozvíjet svou kariéru v mezinárodních festivalů a akcí v jednom z nejslavnějších světových festivalových měst. úvod do kurzu Edinburgh je pravděpodobně nejslavnější festival město na světě. Návštěvníci z celého světa cestování do této oblasti cestovního ruchu-friendly hlavního města každý rok zažít své prosperující kulturní, sezónní a speciální události dělat to skvělé místo ke studiu událost a vedení festivalu. Tento vyšší stupeň zařídíme se znalostí, které potřebujete k úspěšně koordinovat a plánovat mezinárodní festivaly a další akce, včetně konferencí a vypracovat politiky a strategie pro celkový průmysl a přispívá k profesionální akreditaci s Institutem pohostinství. Co se naučíte Naučíte široké dovednosti, jako je formulování politiky a plánování do budoucna, stejně jako rozvíjet své schopnosti v oblasti výzkumu, řízení času a prezentačních metod. Budete také rozvíjet obchodní a marketingové dovednosti, které se vztahují specificky na řízení velkých i malých měřítku akcí a festivalů s mezinárodním zaměřením. Prostřednictvím přednášek, řečníků a případových studií, budete moci rozvíjet pokročilé znalosti problematiky a pojmů zapojených do průmyslu. Jedná se o plný úvazek kurz rozdělen do tří trimestru. Můžete si vybrat spustit buď v lednu nebo v září. Dozvíte se o různých vyučovacích metod, včetně přednášek, cvičení a samostatné studium. S našimi úzkými vazbami v rámci festivalu komunity v Edinburghu, a počet turistických podniků a operací nebo v jejich blízkosti města, budete mít spoustu možností pro práci na částečný úvazek a zaměstnání po ukončení studia. Předměty zahrnují Vedení International Business Event Obchodní dovednosti pro Event Management Mezinárodní festival a Event Management... [-]

MSc International Finance

Campus forma Denní studium 12 - 18 měsíců September 2017 Spojené království Edinburgh

Určen pro studenty bez finanční zázemí, tento kurz vám dává matematické a praktické dovednosti pro kariéru v mezinárodních financí. [+]

Určen pro studenty bez finanční zázemí, tento kurz vám dává matematické a praktické dovednosti pro kariéru v mezinárodních financí. úvod do kurzu Určen pro studenty z nejrůznějších nefinančních oborů a pracovní prostředí, tento kurz kombinuje matematické a komunikační schopnosti nabídnout zaoblený přístupu ke světu mezinárodních financí. MSc International Finance zvýší svou zaměstnatelnost a otevřít dveře ke globální kariéry. Budete mít nárok na pozice pro absolventy vysokých škol v oblastech, jako je bankovnictví, pojišťovnictví a financí. Co se naučíte Ať už hledáte pro roli při poskytování a správy finančních služeb nebo plánujete, aby provedla výzkum v této oblasti, bude tento kurz vám vybaví s příslušným teoretické a praktické učení. Stejně jako komunikační a prezentační dovednosti, které jsou zásadní v tomto komplexním průmyslu, získáte znalosti účetních postupů, statistiky, finančního managementu, bankovnictví a pojišťovnictví, plus důkladný přehled mezinárodního finančního prostředí. Jedná se o full-časový průběh a dozvíte se celou řadou výukových metod, včetně přednášek, cvičení a samostatné studium. Budete absolvent s technickými a informačními dovedností analýzy, které je třeba vytvořit placenou kariéru v průmyslu a způsobech, jak uplatnit své znalosti výzkumných metod. Předměty zahrnují Budete si vybrat ze šesti předmětů z následujících možností, tři z A a tři z B; navíc budete studovat dva povinné předměty - výzkumných metod a disertační práce. A: účetní zásady; Statistika, pravděpodobnost a riziko; Finanční řízení; Finanční trhy, instituce a bankovnictví; Mezinárodní právo B Ekonomický: Současné problémy ve finančním výkaznictví; Strategické finanční řízení; Mezinárodní bankovnictví a pojišťovnictví; Global Finance; Strategické řízení v Global Banking studijních modulů výše uvedené... [-]

MSc Mezinárodní Marketing

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Edinburgh

Studujte ve dvou různých kulturách s trimestru v Edinburghu a trimestr ve Francii dává vám životně důležité mezinárodní zkušenosti. [+]

Studujte ve dvou různých kulturách s trimestru v Edinburghu a trimestr ve Francii dává vám životně důležité mezinárodní zkušenosti. úvod do kurzu Mezinárodní marketing je stále důležitější oblastí podnikání, protože společnosti usilují o růst po celém světě. Stejně jako naučit základní principy marketingu, budete rozvíjet porozumění jeho praxe v globálním prostředí. Tento kurz vám nabízí možnost studovat ve dvou krásné a kultivované evropských měst - Edinburgh a Nice. Budete se sídlem v Edinburghu s možností strávit trimestru na IPAG Business School v Nice ve Francii. Tato mezinárodní zkušenosti zvýší vaše kariérní vyhlídky na absolvování kurzu. Co se naučíte Budete rozvíjet organizační a obchodní dovednosti, jakož i pochopení strategického marketingu, teorie řízení značky, komunikaci a schopnost rozvíjet marketingové plány. Získáte přenositelné dovednosti, jako je vytváření politiky a projektového managementu, výzkum, řízení času a prezentačních metod. Dozvíte se společně s dalšími mezinárodními studenty a musí být v angličtině, takže nemusíte mluvit francouzsky platit. Váš třetího trimestru může být založen v Edinburghu nebo Nice, a tam může být další možnost získat pracovní zkušenosti v Nice, jako IPAG nabízet stáže. Jedná se o jeden rok na plný úvazek kurz od září a je rozdělen do tří trimestru. Dozvíte se o různých vyučovacích metod, včetně přednášek, cvičení a samostatné studium. Předměty zahrnují Principles and Practice of Marketing Chování spotřebitele Interkulturní Business Communication Strategické řízení značky Globální marketing Výzkumné metody Disertační práce Plus jeden modul od Přímé a digitálního marketingu Případové studie v mezinárodním cestovním ruchu Mezinárodní festival a Event Management Studijní moduly Výše ​​uvedené jsou... [-]

MSc Pokročilé Zabezpečení A Digitální Forenzní

Campus forma Denní studium 3 semestry September 2017 Spojené království Edinburgh

Tato populární a vysoce kvalitní GCHQ-akreditované magisterské studijní přináší moderní podnik Cyber ​​Security, spolu s digitální Forensics pro vyšetřování a reakce na incidenty. [+]

Tato populární a vysoce kvalitní GCHQ-akreditované magisterské studijní přináší moderní podnik Cyber ​​Security, spolu s digitální Forensics pro vyšetřování a reakce na incidenty. úvod do kurzu Počítačová bezpečnost je jednou z hlavních výzev v současné výpočetní techniky. Získáte kritického myšlení v rámci bezpečnosti kybernetické a digitálních forenzních domén, kombinující akademických principů a průmyslové praxe. Kurz je informován o aktuálním výzkumu v oblasti bezpečnosti a digitální forenzní a opírá se o našich zkušenostech s externími partnery v oblasti vymáhání práva, finančních institucí a jiných činnostech předávání znalostí. specializace předmětu patří zabezpečení sítě, penetrační testování, reakci na incidenty, malware analýzy, kryptografie, audit a shodu, a hostitel a mobilní digitální forenzní. Specializace získáte v vyučovaných modulů je dále rozvíjena prostřednictvím rozsáhlého výzkumu na bázi MSc disertační projektu, což vede ke zvládnutí předmětné oblasti a zvýšení vaší konkrétní specializaci. Co se naučíte Tento kurz je zaměřen na oblast zabezpečení počítače, sítě a komunikační systémy, reakci na incidenty, a forenzní šetření digitálních přístrojů a sítí. Počítačová bezpečnost je rostoucí průmysl, a má zásadní význam v moderních výpočetních prostředích. Získáte znalosti nadace na všech klíčových oblastech výpočetní počítačové bezpečnosti, a to jak obranných a útočných, stejně jako odpověď po incidentu. Digitální forenzní aspekty kurzu zahrnují síťové a počítačové forenzní, což vám umožní rozvíjet znalosti potřebné k provádění vyšetřování související s počítači v sítích, systémů a jiných digitálních zařízení. Kybernetická bezpečnost a digitální forenzní se stávají významnými výpočetních oborů, které mají uznanou nedostatek dovedností v kombinaci s rostoucími pracovních příležitostí. Náš průmysl informoval kurz kombinuje důkladné pokrytí... [-]

MSc Volně žijících živočichů Biologie A Konzervace

Campus forma Denní studium 12 - 18 měsíců September 2017 Spojené království Edinburgh

Navrženo ve spolupráci se zaměstnavateli, bude tento praktický kurz poskytnout vám dovednosti a znalosti, které pomáhají spravovat a zachování biologické rozmanitosti. [+]

Navrženo ve spolupráci se zaměstnavateli, bude tento praktický kurz poskytnout vám dovednosti a znalosti, které pomáhají spravovat a zachování biologické rozmanitosti. úvod do kurzu Největší výzvou pro zachování biology dnes je zachování biologické rozmanitosti ve světě tváří v tvář rozsáhlými lidskými nároky na prostor a zdroje. Tím, že kombinuje disciplíny volně žijících živočichů biologie a biologie ochrany, bude zkušený personál pomůže vytvořit a použít jak teoretické znalosti a praktické dovednosti potřebné k řešení tohoto problému. Naši absolventi pokračovali v práci pro vládní agentury a nezávislých volně žijících živočichů organizace národních i mezinárodních. Tento kurz byl navržen ve spolupráci se zaměstnavateli a profesními organizacemi. Hlavní důraz je kladen na rozvoj praktických dovedností zaměstnatelnosti. Kromě studia příslušného teorii, budete mít příležitost k rozvoji: pokročilé analytické dovednosti pro vyšetřování a řízení populace praktické dovednosti používané při identifikaci, kvantifikaci a vyhodnocování biodiverzity přenositelné dovednosti včetně komunikace, IT (GIS, R, Mark, Odhad S), řešení problémů, výzkum a tým, který pracuje Budete muset být k dispozici k účasti na třítýdenní intenzivní terénní kurz založený ve Skotsku na pomoc embed praktické dovednosti v oblasti vzorkování, identifikace (rostliny, vodní a suchozemští bezobratlí živočichové, malí savci, ptáci) a analýzu dat. Kromě toho budou prohlídky s průvodcem na několika místech a rozhovorů z manažerů zdůraznit, jak zachování a řízení informován záměry a cíle majitelů stránek. To obvykle se koná na začátku května. Naši zaměstnanci mají dlouholeté zkušenosti z práce na celém světě v zachování divokého života a poradenství a mají zájem, které vám pomohou rozvinout svůj potenciál. Kromě toho externí... [-]

Vedení MSc Stavební Projekt

Campus forma Denní studium 12 - 18 měsíců September 2017 Spojené království Edinburgh

Tento kurz nabízí dobře vyváženou směs teorie a praxe, které vás připraví pro práci jako projektový manažer ve stavebním průmyslu. [+]

Tento kurz nabízí dobře vyváženou směs teorie a praxe, které vás připraví pro práci jako projektový manažer ve stavebním průmyslu. úvod do kurzu Projektoví manažeři jsou odpovědní za kontrolu a koordinaci procesu vývoje od konceptu až po konstrukci a jsou ve vysoké poptávce v celé řadě průmyslových odvětví. Získáte průmyslu uznávanou kvalifikaci, protože to Kurz je akreditován Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) a Institution of Civil Engineers (led). V kombinaci s vhodným získal bakalářský akreditován bakalářský titul, bude samozřejmě poté splňovat akademické požadavky Engineering Council Spojeného království pro Chartered Engineer (CEng) stavu. Co se naučíte Kombinované studium je flexibilní. Za normálních okolností studenti budou trvat tři roky, aby tento program, pokud přijmou jeden modul za týden, ale délka kurzu může být snížena na dva roky, je-li dva moduly jsou vzaty každý týden. Mnoho part-time studenti realizace projektů v místě svého díla. Předměty zahrnují Strategické řízení Projektové řízení Posuzování projektů a finance řízení výroby strategie pro veřejné zakázky Řízení rizik projektů diplomová práce Studijní moduly Výše ​​uvedené jsou pouze orientační. Některé změny se mohou objevit mezi současností a čas, který budete studovat. Kariéra Budete absolvovat do průmyslu, kde své dovednosti jsou ve vysoké poptávce. Díky oživení na trhu s nemovitostmi a investice jak ze strany soukromého i veřejného sektoru na kapitálových projektů a infrastruktury, tam je rostoucí poptávka po stavebních projektových manažerů do provozu četné projekty přicházejí on-line po celé Velké Británii a mimo ni. Vstupní požadavky Požadavek záznam pro tento kurz je UK Čestný titul v 02:02 nebo vyšší.... [-]

Videos

Edinburgh Napier University overview