Edinburgh Business School

Úvod

Read the Official Description

To je vaše volba, vaše příležitost
Edinburgh Business School , univerzita Heriot-Watt, pomáhá pracujícím profesionálům stát se lídry v podnikání již více než 25 let, nabízející kvalitní a přístupné postgraduální programy v podnikání.

Naše populární on-line programy MBA , Masters , DBA a PhD urychlily kariéru více než 20 000 absolventů, mnoho z nich zaznamenalo nárůst platu, propagace v rámci svých firem a další začínaly své vlastní firmy.

Proč Edinburgh Business School ?

" Edinburgh Business School byla založena, aby udělala věc, kterou nadále dělá brilantně - poskytnout přístup ke vzdělávání v oblasti řízení lidem po celém světě, bez ohledu na to, kde jsou, na pracovní dobu nebo na rodinné poměry." Profesor Heather McGregor, Výkonný děkan

Dozvíte se lépe, když máte kontrolu
Dáváme vám svobodu přizpůsobit studium tak, aby odpovídalo vašemu zaneprázdněnému osobnímu a profesionálnímu životnímu stylu; můžete si vybrat, kdy a kde chcete studovat. Můžete studovat online , svým vlastním tempem a ve svém vlastním čase; v jednom z našich tří kampusů v Edinburghu , Dubaji nebo Malajsii ; nebo s jedním z našich důvěryhodných partnerů pro vzdělávání .


Zajištění kvality
Edinburgh Business School je součástí univerzity Heriot-Watt, a proto působíme v rámci rozsáhlých organizací Univerzity pro zajištění kvality a soustavného úsilí a úsilí o zachování kvality ve všech oblastech našeho výzkumu a výuky.

"Zaměstnavatelé vidí hodnotu na MBA Edinburgh Business School ..." Gail Edwards, MBA Absolvent

Profesionální rozvoj a růst
Kvalifikace z Edinburgh Business School je investice do vaší budoucnosti, vaše budoucí kariérní vyhlídky, vaše budoucí výdělky.

"Přihlásil jsem se na MBA, protože chci životní možnosti a to je to, co ti dává" Bosman du Plessis, MBA absolvent

V nezávislé studii 75 bývalých absolventů hlásilo, že během nebo do šesti měsíců po absolvování 65% zaznamenalo zvýšení platu, 25% zahájilo vlastní podnikání a 52% získalo podporu ( Carrington Crisp, květen 2017).

Jsme globální, jsme místní
S mezinárodní fakultou vysoce respektovaných a zkušených profesionálů, tisíců stejnojmenných studentů a úspěšných absolventů, místní přítomnosti na pěti kontinentech světa a tří školních areálů v Edinburghu , Dubaji a Malajsii , jsme skutečně globální rodinou podnikatelské sféry profesionálů.

Jste připraveni připojit se k naší globální síti?

Všechny naše online programy jsou modulární a každý kurz může být dokončen vždy, když si vyberete. Nabízíme šest programů:

Studenti se také mohou rozhodnout pro studium MBA na univerzitě v Edinburghu a Dubaji; nebo na částečný úvazek v Dubaji a Malajsii.

Zájem?

Aplikujte zde .

Poplatky a stipendia

Můžete použít kalkulačku poplatků, která vám dá přehled o celkových nákladech vašeho programu.

Stipendia jsou k dispozici u vybraných programů s námi, další informace o nich naleznete na našich webových stránkách .

Kontaktujte nás

Dubai Campus
Edinburgh Business School
Univerzita Heriot-Watt v Dubaji
PO Box 294345
Dubaj Mezinárodní akademické město
Spojené arabské emiráty]

Část a Full-time MBA
971 (4) 435 8770
DubaiMBA@ebs.hw.ac.uk

Edinburský kampus
Edinburgh Business School
Univerzita Heriot-Watt
Edinburgh
EH14 4AS
44 (0) 131 451 3090
oncampusmba@ebs.hw.ac.uk

Malajsijský kampus
Edinburgh Business School
Univerzita Heriot-Watt Malajsie
Č. 1 Jalan Venna p5 / 2
Okrsek 5,
62200 Putrajaya
Malajsie
MBA na částečný úvazek

603-8894 3888
MalajsieMBA@ebs.hw.ac.uk

Nebo kontaktujte některý z našich regionálních poboček u vás.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc - Magistr » Vidět Kombinované MBA » Vidět MBA » Vidět MSc - OnlineStudies » Vidět 1-year MBAs »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

MSc V Oboru Marketing

Online forma Campus forma Kombinované Přihlašování započato Spojené království Edinburgh Spojené arabské emiráty Dubaj Malajsie Putrajaya + 4 více

Náš program MSc v marketingu je pro vás stejně důležitý, bez ohledu na aktuální kariéru, zkušenosti, znalosti nebo dovednosti týkající se daného předmětu. Byl navržen tak, aby se rovnoměrně odvolával na absolventy jiných než obchodních oborů, kteří chtějí vyzkoušet svou práci v marketingových a marketingových vedoucích pracovnících. [+]

Edinburgh Business School je Graduate School of Business společnosti Heriot-Watt University.

Edinburgh Business School (EBS) pomáhá pracujícím profesionálům stát se lídry v podnikání již více než 25 let a nabízí kvalitní a přístupné postgraduální programy v podnikání. Naše populární online MBA , Masters, DBA a PhD programy urychlily kariéru více než 20 000 absolventů. Naši studenti zaznamenali zvýšené platy, získali propagační akce v rámci svých firem a mnozí začali podnikat.

Získejte větší pochopení role, kterou marketing může hrát ve vedení úspěšných podniků a organizací

Náš program MSc v marketingu je pro vás stejně důležitý, bez ohledu na aktuální kariéru, zkušenosti, znalosti nebo dovednosti týkající se daného předmětu. Byl navržen tak, aby se rovnoměrně odvolával na absolventy jiných než obchodních společností, kteří chtějí vyzkoušet své marketingové a marketingové manažery. Studium pro vaši marketingovou kvalifikaci s Edinburgh Business School vám vybaví dovednosti a znalosti potřebné k informovanému rozhodování, které by mohlo případně přeměnit vaše podnikání a zvýšit jeho hodnotu. Marketingový titul EBS vám nabídne nástroje potřebné k tomu, aby se vaše kariéra dostala na další úroveň, plně připravená na výzvy a odměny, které budou před námi. ... [-]


Contact

Edinburgh Business School

Adresa, 1. řádek Edinburgh Campus, Edinburgh Business School, Heriot-Watt University
EH14 4AS Edinburgh, Skotsko, Spojené království
Website http://www.ebsglobal.net/
Telefonní číslo +44 131 451 3090

Adresa, 1. řádek Dubai Campus, Edinburgh Business School, Heriot-Watt University, Dubai International Academic City
Dubaj, Spojené arabské emiráty
Telefonní číslo undefined

Adresa, 1. řádek Malaysia Campus Edinburgh Business School, Heriot-Watt University Malaysia, No 1 Jalan Venna p5/2, Precinct 5
62200 Putrajaya, Malajsie
Telefonní číslo undefined