University of Kent, School of Economics

Úvod

Read the Official Description

Ekonomie na University of Kent

Ekonomika v Kentu je vysoce hodnoceny ve Velké Británii pro studenta spokojenosti a kvality výuky. Naše vášeň pro předmět a výzkumu-vedl přístupu k vyučování pomáhá poskytnout studentům s prvotřídními akademické zkušenosti, stejně jako budování osobních dovedností a posílení kariérní postup. Naše kosmopolitní akademické a studentské komunity, spolu s prosperující výzkumu kultury, vytváří inspirující a náročný životní prostředí ke studiu ekonomie.

Student spokojenost

Škola přijímá trvale vysoká hodnocení v národních průzkumech spokojenosti studentů. V postgraduální Učil Experience Survey (PTE) v roce 2016, naše výsledky nás umístěn v horní čtvrtině ve všech sedmi tématických oblastí, a celkově jsme dosáhli 89% sazbu o spokojenosti studentů.

V postgraduální Research Experience Survey (PRES) 2016, škola také bodovala s 89% respondentů vyjadřujících spokojenost v kvalitě našeho dohledu a 89% spokojeni s výzkumnými dovednostmi, které byly vyvinuty. Celkově lze říci, škola dosáhla míru spokojenosti s 86%, opět nás umístěním v horní čtvrtině.

Škola je zařazen 17. ve Velké Británii za ekonomii v roce 2016 Národní studentský průzkum, přičemž 92% celkového míra spokojenosti.

kvalitní výuka

Na Vysoké škole ekonomické vás bude probíhat pod vedením pracovníků, jejichž výzkum získal národní a mezinárodní uznání, a kteří využívají svého současného výzkumu ve výuce našich programů.

Mnoho z našich akademických pracovníků sloužit jako akademických poradců a odborníků do Velké Británie a mezinárodními agenturami, včetně Světové banky, Evropské komise, Organizace pro hospodářskou spolupráci a rozvoj (OECD), odboru životního prostředí, výživy a záležitostí venkova ( DEFRA), ministerstvo financí Spojeného království a mnoha dalších organizací.

Široký výběr programů

Škola nabízí 17 jednolůžkových a společných pocty vysokoškolské tituly a osm magisterské tituly, které poskytují studentům příležitost se specializovat v různých oblastech ekonomie (například Finance, ekonometrie a hospodářského rozvoje), studium v ​​zahraničí nebo kombinovat ekonomie s dalšími subjekty, jako jsou účetnictví , právo nebo řízení.

Naše Masters (MSC) stupňů nabízejí stimulující vzdělání v ekonomické teorii a rozvíjet své schopnosti uplatnit ekonomické znalosti, analytické nástroje a dovednosti k celé řadě národních i mezinárodních problémů. Poskytují vám s potřebnou kvalifikací pro kariéru jako profesionální ekonom ve veřejném i soukromém sektoru ve Velké Británii av zámoří, a nabízejí vynikající trénink Pokud si přejete pokračovat v akademické studium.

Podívejte se na naši nabídku programů zde.

Zaměstnatelnost

Ekonomové jsou velmi žádané v podnikání, bankovnictví, financí a veřejného sektoru, stejně jako v národních vlád a mezinárodních institucí. School of Economics má vynikající rekord pro zaměstnatelnost; naše tituly jsou vysoce hodnocen ze strany zaměstnavatelů a naši absolventi pokračovat získat dobré zaměstnání v soukromém i veřejném sektoru, nebo dalšímu studiu.

Vynikající zkušenosti studenta

Kent je hlavní favorit na UK a mezinárodní studenty podobný, a tak není divu, protože univerzita umístila v UK Top 20 na zkušenosti studentů, dostala do užšího výběru pro The University of the Year Award a získal čtvrtý-nejvyšší skóre pro celková spokojenost studentů v National Student Survey 2016.

Nejenže budete mít možnost studovat s vysoce ceněných ekonomů čerpaných ze všech kontinentů, ale kolem 15% ekonomiky vysokoškolských studentů a více než 50% postgraduálních studentů ze zámoří. Takže budete studovat v multikulturním prostředí, kde si studenti mohou přivést své osobní zkušenosti ve prospěch všech.

Kentova state-of-the-art kampus v Canterbury

Ekonomika studentů na Kent těžit z bohatému vybavení v Canterbury kampusu Kent. Školní areál je postaven na 300 akrů půdy parku, napůl za hodinu chůze od centra Canterbury. Obytný, učení a administrativní budovy jsou obklopeny zelenými otevřených prostorů, polí a lesů. Je to živé, přátelské a kosmopolitní kampus, s vynikající studii, sportovních a společenských zařízení, včetně divadla, kina a noční klub. V Canterbury Campus domů více než 4300 studentů v pokojích, bytů a rodinných domů a má výborné dopravní spojení s Londýnem a kontinentální Evropě.

Pro další informace o School of Economics, viz naše webová stránka.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

MSc Economics And Finance

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento program je navržen tak, aby vzdělání v pokročilém ekonomické a finanční teorie a kvantitativních metod. [+]

Program Economics and Finance MSc je navržen tak, aby vzdělávání v pokročilých hospodářské a finanční teorie a kvantitativních metod, a zároveň umožňuje, aby se specializují, nebo se volby v rozsahu předmětů, které odrážejí hlavní oblasti školy výzkumné odborné znalosti v oblasti financí. To vás připravuje na práci jako profesionální ekonom ve finančním a bankovním sektoru, veřejného sektoru a mezinárodních organizací. Všechny naše magisterského stupně vybavit vás s řadou kvantitativních a analytické dovednosti a schopnost komunikovat složité ekonomické pojmy v jasné a stručné styl. Naše programy nabízejí nejen stimulující vzdělání v ekonomické teorii, ale také rozvíjet své schopnosti aplikovat ekonomické znalosti, analytické nástroje a dovednosti k celé řadě národních i mezinárodních problémů v oblasti financí, rozvoje, zemědělství a životního prostředí. O School of Economics School of Economics je věnována excelence v oblasti výuky i výzkumu, svědčí výsledky v REF 2014 a nedávné studentské průzkumy. Všechny Akademičtí pracovníci jsou výzkum aktivní, a vyučování a učení jsou informováni škola je prosperující výzkumu kultury a silný kosmopolitní akademické obce. Naše vyučované programy nabízejí kombinaci školení v klíčových ekonomii s příležitost se specializovat v oblastech, jako jsou finance, ekonometrie, rozvoje, zemědělství nebo životní prostředí. Nezávislé žebříčky V Research Excellence Framework (REF) 2014, výzkum School of Economics se umístila na 21. místě ve Velké Británii intenzitě výzkumu a 84% našeho výzkumu byla považována za mezinárodní kvality. Prostředí školy byla považována za přispívající k podpoře rozvoje výzkumu mezinárodní excelence. Poplatky Tyto 2017/18 školné tohoto programu jsou následující: Plný úvazek: £ 6500 UK / EU; £ 14.670 zámoří... [-]

MSc Ekonomie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento stupeň poskytuje školení v pokročilém ekonomické teorii a ekonometrických metod. [+]

Ekonomika MSc je navržen tak, aby vzdělání v pokročilém ekonomické teorie a kvantitativních metod a zároveň umožňuje studentům specializovat se nebo se volby v rozsahu předmětů, které odrážejí hlavní oblasti školy výzkumné know-how. Všechny naše magisterského stupně vybavit vás s řadou kvantitativních a analytické schopnosti a schopnost komunikovat složité ekonomické pojmy v jasné a stručné styl. Naše programy nabízejí nejen stimulující vzdělání v ekonomické teorii, ale také rozvíjet své schopnosti aplikovat ekonomické znalosti, analytické nástroje a dovednosti k celé řadě národních i mezinárodních problémů v oblasti financí, rozvoje, zemědělství a životního prostředí. O School of Economics School of Economics se věnuje vynikající výsledky ve výuce a výzkumu, svědčí výsledky ve Výzkumném Excellence Framework (REF) do roku 2014 a nedávných průzkumů studentů. Všechny Akademičtí pracovníci jsou výzkum aktivní, a vyučování a učení jsou informováni škola je prosperující výzkumu kultury a silný kosmopolitní akademické obce. Naše vyučované programy nabízejí kombinaci školení v klíčových ekonomii s příležitost se specializovat v oblastech, jako jsou finance, ekonometrie, rozvoje, zemědělství nebo životní prostředí. Nezávislé žebříčky V Research Excellence Framework (REF) 2014, výzkum School of Economics se umístila na 21. místě ve Velké Británii intenzitě výzkumu a 84% našeho výzkumu byla považována za mezinárodní kvality. Prostředí školy byla považována za přispívající k podpoře rozvoje výzkumu mezinárodní excelence. Poplatky Tyto 2017/18 školné tohoto programu jsou následující: Plný úvazek: £ 6500 UK / EU; £ 14.670 zámoří Part-time: £ 3250 UK / EU; £ 7340 se mohou vztahovat Zámořské Výjimky. Klíčová fakta Školy: School of Economics Tematické okruhy: Ekonomika... [-]

Msc Konverzní Program V Ekonomii

Campus forma Denní studium 2 let September 2017 Spojené království Canterbury

Pokud nemáte bakalářský titul v oboru ekonomie, program konverze nabízí dvouletou cestu k programům našeho studia. Během prvního roku budete mít diplom do ekonomické analýzy (DEA). To přináší [+]

Máte-li bakalářský titul v jiném než ekonomická téma, program konverze nabízí dvouletou cestu do našich programů Ekonomika MSc. Během prvního roku, budete mít diplom v Economic Analysis (DEA). To vám přináší až do požadované standardy pro pokračování magisterského studia. Studenti, kteří absolvují DEA s 60% a především pak pokračovat do jednoho z našich magisterských programů. Studenti, kteří absolvují, ale nebylo dosaženo 60% jsou uděleny DEA. Všechny naše magisterského stupně vybavit vás s řadou kvantitativních a analytické dovednosti a schopnost komunikovat složité ekonomické pojmy v jasné a stručné styl. Naše programy nabízejí nejen stimulující vzdělání v ekonomické teorii, ale také rozvíjet své schopnosti aplikovat ekonomické znalosti, analytické nástroje a dovednosti k celé řadě národních i mezinárodních problémů v oblasti financí, rozvoje, zemědělství a životního prostředí. O School of Economics School of Economics je věnována excelence v oblasti výuky i výzkumu, svědčí výsledky v REF 2014 a nedávné studentské průzkumy. Všechny Akademičtí pracovníci jsou výzkum aktivní, a vyučování a učení jsou informováni škola je prosperující výzkumu kultury a silný kosmopolitní akademické obce. Naše vyučované programy nabízejí kombinaci školení v klíčových ekonomii s příležitost se specializovat v oblastech, jako jsou finance, ekonometrie, rozvoje, zemědělství nebo životní prostředí. Nezávislé žebříčky V Research Excellence Framework (REF) 2014, výzkum School of Economics se umístila na 21. místě ve Velké Británii intenzitě výzkumu a 84% našeho výzkumu byla považována za mezinárodní kvality. Prostředí školy byla považována za přispívající k podpoře rozvoje výzkumu mezinárodní excelence. Poplatky Tyto 2017/18 školné tohoto programu jsou následující: Plný úvazek: £ 6500 UK... [-]

MSC Použity Ekonomika A Mezinárodní Vývoj

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

Tento stupeň poskytuje školení v používání ekonomických principů k problematice mezinárodního rozvoje. [+]

MSc v oboru aplikované ekonomie a mezinárodní rozvoj poskytuje školení v používání ekonomických principů na problémy mezinárodního vývoje. Tento program je určen pro studenty s dobrou první titul v věd nebo společenských věd předmět, kteří by chtěli pokračovat v kariéře v ekonomii a mezinárodní rozvoj. Musíte mít také nějaké předchozí kvantitativní zázemí, např dobrou známku z matematiky ze školního hřiště pre-univerzitní. Program nabízí velkou flexibilitu a šíři výběru v možnostech modulů v oblasti mezinárodních financí, obchodu a rozvoje, životního prostředí a hospodářství venkova. Nezávislé žebříčky V Research Excellence Framework (REF) 2014, výzkum School of Economics se umístila na 21. místě ve Velké Británii intenzitě výzkumu a 84% našeho výzkumu byla považována za mezinárodní kvality. Prostředí školy byla považována za přispívající k podpoře rozvoje výzkumu mezinárodní excelence. Poplatky Tyto 2017/18 školné tohoto programu jsou následující: Plný úvazek: £ 6500 UK / EU; £ 14.670 zámoří Part-time: £ 3250 UK / EU; £ 7340 se mohou vztahovat Zámořské Výjimky. Klíčová fakta Školy: School of Economics Tematické okruhy: Ekonomika Cena: MSc Místo: Canterbury Forma studia: plný úvazek nebo na částečný úvazek Doba trvání: 1 rok na plný úvazek, 2 roky na částečný úvazek Start: 18. září 2017 Akreditováno: University of Kent Celkem Kent kreditů: 180 Celkem kreditů: 90 [-]

MSc

MSc International Obchod A Hospodářský Rozvoj

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Canterbury + 1 více

Program je vhodný zejména pro studenty, Business, kteří se snaží získat ekonomie znalosti a dovednosti, aby se pokračovat v kariéře v nadnárodních podnicích, mezinárodních organizací a poradenských firem. [+]

Jedná se o multidisciplinární program MSc, která sdružuje oblasti mezinárodního obchodu a ekonomického rozvoje. Učil společně School of Economics a Kent Business School, program těží z odborných znalostí a silné výzkumu v obou školách. Program poskytuje vynikající postgraduální vzdělání v základních principech mezinárodního obchodního a ekonomického rozvoje a pomáhá rozvíjet širokou řadu dovedností, které jsou velmi žádány globálních zaměstnavatelů. To poskytuje strukturovaný přístup k rozvoji znalosti a dovednosti potřebné pro kariéru v oblasti mezinárodního obchodu a / nebo ekonomického rozvoje. Máte příležitost rozvíjet mezinárodní pohled na podnikání a hospodářského rozvoje otázek na základě spolupráce s mezinárodní skupinou studentů, a vytvořit si vlastní mezinárodní síť. MSc je zvláště vhodný pro podnikatelské studenty, kteří se snaží získat ekonomie znalosti a dovednosti, aby se kariéru v nadnárodních společností, mezinárodních organizací a poradenských firem. To také nabízí možnosti pro rozvoj manažerů, kteří chtějí prohloubit své znalosti o mezinárodní ekonomické prostředí, a pro ty, kteří chtějí usilovat o další akademické studium na úrovni PhD. O School of Economics School of Economics je věnována excelence v oblasti výuky i výzkumu, svědčí výsledky v REF 2014 a nedávné studentské průzkumy. Všechny Akademičtí pracovníci jsou výzkum aktivní, a vyučování a učení jsou informováni škola je prosperující výzkumu kultury a silný kosmopolitní akademické obce. Naše vyučované programy nabízejí kombinaci školení v klíčových ekonomii s příležitost se specializovat v oblastech, jako jsou finance, ekonometrie, rozvoje, zemědělství nebo životní prostředí. O Kent Business School Kent Business School má více než 25 let zkušeností dodávající obchodní vzdělání. Naše portfolio postgraduálních programů dokazuje... [-]

Contact

Keynes College

Adresa, 1. řádek CT2 7NP Canterbury, United Kingdom
Website http://www.kent.ac.uk/
Telefonní číslo