European School of Economics

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

European School of Economics (ESE) je soukromá vysoká škola bez hranic, multikulturní a pragmatické, plně akreditovaná ve Velké Británii a pořadí subjektů uvedených na seznamu.
ESE nabízí bakalářské, magisterské, MBA a krátké programy v centrech v Londýně, Římě, Miláně, Florencii a Madridu.

Absolventi ESE patří mezi nejkonkurenceschopnější obchodní profesionály na trhu, připravují se na vedoucí úlohy v oblasti mezinárodního marketingu, financí, komunikace a řízení. Se schopností individuálně přizpůsobit svůj studijní program, studenti ESE:

studium v ​​zahraničí se středisky ESE po celém světě;

se specializují mimo jiné na špičkové obchodní odvětví, jako jsou móda, události, hudba, sport, umění, média a lidské zdroje;

kompletní stáže, výběr z více než 1500 předních organizací po celém světě.

Škola bez hranic, European School of Economics je novou koncepcí vysokoškolského vzdělávání. Kombinace vysokoškolské excelence, mezinárodnosti a pragmatismu jsou programy ESE a certifikační programy navrženy tak, aby připravily novou generaci vedoucích pracovníků a podnikatelů. European School of Economics (ESE) je uznávanou vzdělávací institucí, akreditovanou britskou akreditační radou (BAC).

Co dělá ESE skvělým místem pro studenty?

Osobní a na míru šitá vzdělávací zkušenost - na ESE získáte individuální a vzrušující zážitek díky malé velikosti třídy a vynikajícímu poměru student / učitel

• „ The Dream je ta nejskutečnější věc “ - studenti ESE rozvíjejí jedinečnou akademickou a odbornou Pathway prostřednictvím vybraných kurzů a stáže

Pragmatismus - praktická zkušenost v současné obchodní praxi prostřednictvím komplexního programu stáží

Internacionalita - studentský subjekt pocházející z více než 60 zemí a studuje v zahraničí s centry ESE po celém světě

Specializace na špičkové podnikatelské sektory , včetně módy, událostí, hudby, sportu, umění, médií a lidských zdrojů

Velké stáže - studenti ESE si mohou vybrat z více než 1500 předních organizací po celém světě

Vzdělávací filozofie

European School of Economics si představovala narození nového lidstva, vytvoření jedinců bez předsudků a strachu a schopných harmonizovat zdánlivé, starodávné antagonizmy mezi ekonomikou a etikou, činností a kontemplací a finanční síly a lásky.

Cílem bakalářských, magisterských, MBA a certifikačních programů ESE je připravit mezinárodní podnikatele a manažery s kulturním vědomím, schopnostmi a morálními kvalitami, které jsou ve světě současného podnikání nejvíce potřebné.

Hodnoty ESE

Za každým lidským úspěchem, na počátku každé intuice, každého vědeckého nebo společenského dobytí, za největšími světovými finančními a průmyslovými společnostmi a to vše, co je krásné, užitečné a bohaté, je vždy jeden člověk, jeden člověk a jeho sen.

Pouze jednotlivci mohou transformovat společnost. Jen jedinci mohou snít. Posláním ESE je vytvořit novou generaci mladých podnikatelů a firemních vůdců, vizionářů, pragmatických snílků. Dosažení takového cíle vyžaduje více než dobré programy a dobré učitele. ESE je systém životně důležitých myšlenek a připravuje studenty, aby se staly novými buňkami uzdraveného člověka, bez konfliktního myšlení, pověření, předsudků a zastaralých myšlenek, které samy o sobě kultivují neohroženou vášeň na velikost.

Život organizace, budoucnost národa, celé civilizace závisí na existenci těchto mužů a žen. Vedoucí budoucích organizací budou filozofy jednání. Tito lidé jsou dražší než zlato a ropná pole. Přinese úspěch a dlouhověkost podnikům světa.

Přijmeme myšlenku, že je třeba je rozvíjet, že akademická dokonalost musí držet krok s rozvojem svého individuálního lidského potenciálu a že rozvíjení intelektuálních schopností musí probíhat společně s vytvořením opravdové internacionality a dobrých operativních dovedností, a to jak v oboru získaných, světa.

Úspěch člověka jako organizace je určen jejich filozofií.

Proto v ESE je zřejmé, že skutečné vzdělání není pouze výukou pojmů a rozvojem dovedností, ale především přenosem jedinečné filozofie školy, jejích myšlenek a základních principů. ESE poskytuje přístup k podnikání a širokou vizi života prostřednictvím procesu intelektuálního, uměleckého, politického, etického a sociálně-kulturního průzkumu, zaměřeného na sebeobjevení a práci na sobě zaměřeném na integritu.

Ani znalost, ani vzdělání, bohatství ani společenské postavení nemusejí připravit cestu k úspěchu, ale spíše vaše vlastní znalosti a bezúhonnost.

Vývoj všech obchodů, od místní prodejny rohů až po obory mezinárodního průmyslu a financí, je jejich vědomá přeměna na "škola bytí". Jejich cílem a skutečnými obchodními cíli bude vývoj všech osob, které se přímo účastní, a zúčastněných stran. Korporace a organizace budoucnosti budou místem aspirace a osobního zlepšování, kde pracovníci a zaměstnanci odešlou ke konci dne větší pocit porozumění, štěstí a zodpovědnosti a kde se i budou postarat i ty nejvzdálenější buňky organizace s cílem vyvíjet a urychlit jejich pokrok.

Místa

Londýn

European School of Economics

Adresa, 1. řádek
ESE London
4 Mandeville Place

W1U 3BG Londýn, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+39 055 217050

Řím

Adresa, 1. řádek
ESE Rome
Via della Cordonata 7

00187 Řím, Lazio, Itálie

Milán

Adresa, 1. řádek
ESE Milan
Via Tortona, 27

20144 Milán, Lombardie, Itálie

Florence

Adresa, 1. řádek
ESE Florence
Borgo SS. Apostoli, 19

50123 Florence, Toskánsko, Itálie

Madrid

Adresa, 1. řádek
ESE Madrid
Calle Serrano Anguita, 10 3º Derecha

28004 Madrid, Madridské společenství, Španělsko

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium