Durham University

Úvod

Read the Official Description

Durham University je příznačný - University Collegiate s dávné tradice a moderních hodnot. Snažíme se o dosažení nejvyšší ocenění v oblasti výzkumu a vzdělanosti, které bude znamenat skutečný rozdíl ve společnostech po celém světě. Jsme stejně zavázala k dokonalosti ve všech aspektech, vzdělávání a předávání znalostí.

Ale Durham University je mnohem víc než to. Světové dědictví UNESCO v centru města Durham byl předním centrem vzdělanosti pro více než 1000 let.

Po temném středověku v Evropě, 7. století vidělo rozkvět myšlení a kultury v severovýchodní Anglii. Bede - básník, vědec, historik a největší evropský učenec 7. století - je pohřben v Durhamu, jako je St Cuthbert, který založil "anglický" křesťanství od jeho keltské a římské kořeny. Lindisfarne evangelia, "jedním z největších dominant lidského kulturní úrovně", bylo vyrobeno v okolí a bydlel v Durhamu s tělem sv Cuthbert až do 16. století, kdy byly odstraněny do Londýna - naší "Gospel Book" se vrací do Durham 2013. Dále jen "Cuthbert společenství" se stal jedním z nejbohatších v Evropě, se zeměmi vyčnívat z Tyne k Tees i mimo ni. Tento učený, mnišská komunita byla předchůdcem moderní univerzitní tradicí, která se rozšířila po celé Evropě i po celém světě. Durham v 11. století katedrála Norman byl postaven v letech 1096 a 1130 a je jedním ze světových skutečně velkých budov. Durham hrad, nyní část univerzity, pochází z roku 1072 a byl sídlem all-mocných knížat-biskupů, kteří ovládali světskou a náboženskou moc přes hodně ze severu Anglie, se svými vlastními armád, systému zdanění a ražení mincí - dokud konec princ-biskupství v roce 1832 Durham byl účinně stát ve státě.

Durham se stal jedním z anglických vedoucích center středověké vzdělanosti, spolu s Oxfordu a Cambridge. Ve skutečnosti, tři vysoké školy - nyní součástí Oxfordské univerzity - byl založen z Durham (University College a Balliol College a v roce 1286 byl Durham College běží od Durham trénovat učence 300 let, dokud se stala součástí University of Oxford jako Trinity College) , Henry VIII a pokusy Oliver Cromwell, aby formálně zřídit univerzitu na sever v Durhamu byl zahrnut politice a mezi severem a jihem soupeření, a to nebylo až 1832, jako princ-biskupství odmítl a ztratil svou moc, byl Durham konečně obdařen zámek a pozemky a přiznané míra udělovat síly ze strany krále jako Anglie je třetí univerzity. Durham University je dědicem kontinuální linie učení a vzdělanosti z roku Bede a Cuthberta až do dnešních dnů.

Durham byl vždy moderní, výhledová University. Se středověkým světového dědictví UNESCO v našem srdci, naše nové budovy navazují na tradici důležitou a inovativní architekturou. Durham byl jedním z prvních univerzit připustit ženy na základě rovnosti s muži (1890), k vytvoření lékařského vzdělání (1834) a první cenu občanských a Těžební inženýrství stupňů splnit regionální a národní potřeby během průmyslové revoluce (1838) , Durham vedl ve vývoji vědy a založil jednu z prvních observatoří v Anglii. Durham University byl založen ve dvou městech více než 100 let, jeho lékařská fakulta na královské vysoké škole a jiných vysokých škol v Newcastlu se stal novou a nezávislou University of Newcastle v roce 1963. Durham byl také první univerzita zřídit v zámoří areálech století před pojetí bylo objevil: na Barbadosu v roce 1875 a Sierra Leone v roce 1876.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma Mezinárodní Vztahy (Evropa, Jihovýchodní Asie, Střední Východ)

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Durham

V širokém rámci cílů a pro naše MA stupňů, to je navržen tak, aby poskytnout jasný základ pro pokročilé znalosti a porozumění oboru mezinárodních vztahů spojených s důrazem na vývoj v obou Evropě nebo na Středním východě či v Asii. [+]

V širokém rámci cílů a pro naše MA stupňů, to je navržen tak, aby poskytnout jasný základ pro pokročilé znalosti a porozumění oboru mezinárodních vztahů spojených s důrazem na vývoj v obou Evropě nebo na Středním východě či v Asii.

Učení a vyučování

Na začátku akademického roku, studenti projít pětidenních indukční události, v nichž jsou informováni o univerzity, školy, programy MA / MSc a zařízení jsou k dispozici pro jejich učení.

180 kreditů jeden rok MA studijní program je rozdělen na čtyři jádra a dvou volitelných modulů 15 kreditů každý. Kromě toho, studenti musí předložit disertační práce 75 kreditů ne více než 15.000 slov. Většina modulů jsou dodávány v průběhu prvních dvou semestrech a studenti strávit zbývající čas k napsání disertační práce.... [-]


Ma Politika A Mezinárodní Vztahy (politická Teorie)

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Durham

Tento program poskytuje studentům systematické znalosti a nástroje, které kriticky přezkoumat složité vztahy mezi vládou a společností na různých úrovních av různých souvislostech. [+]

Popis

Tento program poskytuje studentům systematické znalosti a nástroje k kritickému přezkoumání složitých vztahů mezi vládou a společností na různých úrovních a v různých kontextech.

Struktura kurzu [-]

Výzkumné Metody (politika, Mezinárodní Vztahy, Bezpečnost)

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Durham

[+]

[-]

MSc

MSc Arab World Studies - Language Based (LBAS)

Campus forma Denní studium 2 let October 2018 Spojené království Durham

[+]

Pro zajištění intenzivní výuky cizích jazyků v arabském jazyce, tak, aby se student vyvíjí vhodný a dostatečný kompetence využívat jazyk v jejich následném výzkumu, nebo zaměstnání v arabsky mluvícím světě. Rozvíjet znalosti, dovednosti a vědomosti, které připraví studenty, aby provedla výzkum pro získání doktorského titulu v politice, mezinárodních vztahů a mezinárodní studia, a které mohou být požadovány z profesionálního výzkumníka v těchto oborech sociálních věd. Rozvíjet znalosti studentů o rozsahu stávající disciplinární, multi-disciplinární a interdisciplinárního výzkumu o arabském světě. Chcete-li rozvíjet jejich povědomí o kulturní a sociální prostředí arabském světě, a zvýšit své schopnosti navrhnout a provádět výzkum v tomto prostředí. ... [-]

MSc Conflict Prevention and Peacebuilding

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Durham

[+]

Základní moduly

Obrana, vývoj a diplomacie in Conflict: Vyvíjející Herci, faktory a paradigmat Předcházení konfliktům a udržitelný mír Odpovědi: mírových procesů a politických jednání Obnova a rekonstrukce: upevnění míru po násilí Capstone Cvičení: Humanitární intervence simulace (v MSc specifických rolích) Disertační práce

Volitelné moduly

Volitelné moduly v předchozích letech zahrnovaly:

[-]

MSc Defence, Development and Diplomacy

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Durham

[+]

Dny otevřených dveří a návštěvy

MSc je určen pro praktiky, kteří chtějí zlepšit své dovednosti v kontextu širších teoretických modelů, jakož i absolventům kariéru v vlády, ozbrojených sil, mezivládních organizací, nevládních organizací nebo z akademického prostředí v mysli.

Intenzivní profesionální workshopy jsou otevřeny lékařů, kteří nejsou na programy magisterského jako další profesní rozvoj kurzů, které zvyšují "příležitostí pro vytváření sítí a učení se od ostatních praktikujících studentů perspektiv.

Kurzy jsou vyučovány směsí akademiky a praktiky, a pokrývají tak kritické a přístupy k řešení problémů. Konflikt dynamika jsou analyzovány čerpající z různých oborů, včetně bezpečnostních studií, mírových studií, antropologie, právo, archeologie, historie a politické teorii. Moduly zahrnují jak tradiční dlouhodobé-dlouhodobé moduly a krátké, obvykle více dovedností orientovaný, pokračující odborné kurzy pro rozvoj, jakož i fieldtrips (např minulé fieldtrips byly organizovány Labanon, Napal, Keni, na Srí Lance a Kosovu).... [-]


MSc Global Politics

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Durham

[+]

SGIA má širokou škálu dostupných zdrojů pro studenty, jako jsou: počítačové místnosti / pracovní místnosti s PC v síti je, tiskových zařízení včetně skeneru a kopírky, s audio systémem, Wi-Fi a relaxační prostor s systém satelitní televize.

Škola pořádá akce v průběhu celého roku, které jsou všechny postgraduální studenti jsou zváni k účasti. Tyto události poskytují studentům příležitost zapojit se, a diskuse, nejdůležitější otázky v aktuálních politických a mezinárodních studií.

Předmět požadavky, úroveň a stupeň

Dobrý diplom (2: 1) nebo jeho ekvivalent z uznávané univerzity.

Také jsem si opravdu užila práci, já se pro globální politiku věstníku, (což souvisí s průběhem), kteří pracují pro časopis mi umožnilo rozhovor, spolu s dalšími GP stážistů, Vysoký komisař bývalý OSN pro lidská práva Navi Pillayová, a to bylo určitě skvělý zážitek. "... [-]


Contact