Crest Schools of English

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Crest Školy angličtiny je Border Agency UK (UKBA) Vysoce důvěryhodné Sponzor a byl výuku angličtiny od roku 1983. Naši přátelští a zkušení učitelé a administrativní pracovníci zajistit, aby každý žák dostane to nejlepší z anglické jazykové výuky.

Studenti mají možnost navštívit naši kancelář, kdykoli potřebujete (i když jen říct "ahoj!"), Která se stará o příjemnou atmosféru ve škole a studenti se mohou cítit v bezpečí s vědomím, že jsme vždy po ruce na pomoc s případnými dotazy.

Nedávný průzkum ukázal, že mnoho našich současných studentů se rozhodla zaregistrovat se naší školy, protože oni byli doporučuje přítele: Jsme velmi hrdí na tento výsledek, protože jsme přesvědčeni, že je konečným důkazem o kvalitě našich služeb a ke šťastné životní prostředí naší školy.

Crest Školy angličtiny je hodnocena Stupeň 1: předčilo očekávání podle britského Nezávislého školní inspekce (ISI). Jsme EL Gazette Centre of Excellence 2014 a 2013 a byly oceněny Best Value School v Londýně 2013 pro poskytování služby nejvyšší kvality za přijatelné ceny. Naše škola je jinak spjata s firmou London Crest Otevřít střediska; jeden z britských vedoucích IELTS, Cambridge a Trinity zkouškovém centru, které nám ideální volbou pro Přípravné kurzy ke zkouškám také dělá.

Umístění

Crest Školy angličtiny je založen na příjemném předměstí Londýna zvané Edgware. Škola se nachází na hlavní ulici, což znamená, že studenti mohou vychutnat obchody, restaurace a kavárny ve svém volném čase a my jsme jen jedno-minutové chůze od vlakového nádraží.

Výhodou je zde je, že můžete snadno navštívit v centru Londýna autobusem nebo trubky, aby si nádherné památky a fantastické noční život - ale bez stresu a životních nákladů v centru města. Je to stejně výhodná poloha pro ty, kteří chtějí navštívit mnoho krásných míst mimo Londýn a kteří chtějí zažít skutečnou angličtinu žije z první ruky.

Místa

Edgware

Crest Schools of English

Adresa, 1. řádek
Crest Schools of English
7th Floor, Premier House,
112, Station Road
Edgeware
London HA8 7BJ

HA8 7BJ Edgware, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 20 8952 8040

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

Tato škola dále nabízí: