Cranfield University

Úvod

Read the Official Description

Cranfield je postgraduální specialista na výzkum a výuku v oblasti vědy, techniky, technologie a řízení. Jako jeden z pěti nejlepších intenzivním výzkumem univerzitách ve Velké Británii, jsme udělali významný rozdíl v reálném světě, a děláme to tím, že pracuje ve spolupráci s některými z největších světových organizací.

Cranfield je přední světový ve svém příspěvku na globální inovace. S naším důrazem na leteckém, potravinářství, obranu a bezpečnost, technologie v oblasti životního prostředí, vedení a řízení, odvětví výroby a dopravní systémy, jsme změnili způsob, jakým společnost myslí, pracuje a učí se.

Vytváříme a transformovat poznatky, překládání ve prospěch společnosti. Naši partneři, od drobných malých a středních podniků až po největší blue-chip nadnárodní společnosti, od vlád po celém světě, nevládní organizace a charity, řekněte nám to je to, co si cení o Cranfield.

Inovace je součástí Cranfield je "firemní DNA", se vyvinul v průběhu 60 let, pro tento program.

Naše práce informuje politiku vlády a vytváří nové technologie a produkty pro svět obchodu. Čerpáme z tohoto fondu výzkumu a poradenství poskytovat našim studentům s výraznou "reálném světě" učící se prostředí, které jim umožní rozvíjet se jako profesionálové, a převést své nové poznatky do globální ekonomiky. To bylo vždy "Cranfield cesta", ale to nebylo nikdy důležitější než v dnešním světě.

Oblasti specializace

Aerospace Zemědělsko-potravinářských Obranu a bezpečnost Energy and Power Environmentální technologie Vedení a řízení výrobní Dopravní systémy Voda

Cranfield fakta a čísla

Počty studentů

Jsme hrdi na naše mezinárodní kultury, přivítání studentů ze 106 zemí.

Počet zaměstnanců

Úspěch Cranfield spočívá na znalosti, dovednosti a schopnosti našich zaměstnanců, které jsou klíčové pro naši konkurenční výhodu.

finance

Naše příjmy jsou rozděleny do výuky, výzkumu a dalších činností.

Výuka a výzkum

Cranfield je pokrokový instituce, kde výjimečné výuka a výzkum vede ke světové měnící řešení.

Univerzitní liga tabulka žebříčky

Univerzitní ligové tabulky jsou vytvořeny na pomoc studentů vstupujících do vysokoškolského vzdělávání a zahrnuje instituce, které nabízejí jak vysokoškoláka a postgraduální studium.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Stanovili jsme si náročný cíl snížit svou uhlíkovou stopu o 50% do roku 2020, což je nejvíce ambiciózní cíl v univerzitním sektoru ve Velké Británii.

Naše dědictví

Téma protéká Historie Cranfield je 60 let je závazek a vášeň pro aplikovaný výzkum, který dělá rozdíl na světě v oblasti vědy, technologie a management. Předchůdce Cranfield University byla College of Aeronautics, Vytvořený v roce 1946 a vychází na stanici RAF v Cranfield, Bedfordshire. Přes 1950 a 1960, vývoj mnoha aspektů výzkumu a konstrukci letadel vedlo k razantnímu růstu a diverzifikaci do dalších technologií a do výroby a řízení.

V roce 1969, College of Aeronautics se stal Cranfield Institute of Technology zahrnut královskou chartou s plnou pravomoci udělovat kvalifikace, a nové útvary byly zřízeny na pokrytí nákladů na práci v nových tematických oblastech, jako je například Cranfield School of Management.

V posledních třiceti letech došlo k dalšímu významnému pokroku, včetně akademické spolupráci na obranu akademie, Velké Británii, v Shrivenham ve Wiltshire. Výsledkem je, že Cranfield postupně stala největším centrem v Evropě pro aplikovaný výzkum, vývoj a design.

Ocenění a pozice Cranfieldské se

Příjem ocenění

Organizace po celém světě si uvědomují Cranfield své vynikající výsledky v oblasti výuky a výzkumu. Uznání se pohybují od těch, které nám dal Royal Anniversary Důvěra který oceňuje Výročí Cena královny pro další a vysokoškolské vzdělávání, Aby ti dělali na jednotlivé pracovníky a oddělení.

Stejně jako ocenění a vyznamenání, jsme rovněž uznala, prostřednictvím výzkumných žebříčku, jako je výzkum Excellence Framework (REF), která v roce 2014, soudí, že 81% z výzkumu na Cranfield University, je přední světový nebo mezinárodně vynikající.

Ligové tabulky

Je třeba zdůraznit, že univerzita ligové tabulky, které byly vytvořeny na podporu studentů vstupujících do vyššího vzdělání, krycí institucí, které nabízejí jak pregraduální a postgraduální studium. Protože nemáme bakalářské programy a jsou zcela postgraduální, Cranfield University často není zahrnut v ligové tabulky žebříčku. Obchodní školy jsou hodnoceny jinak a naše obchodní škola důsledně dobře funguje v Business School žebříčku.

Dát ocenění

Představujeme ocenění organizacím, v některých oblastech, ve kterých jsme se specializují. Tito externí ocenění patří The Best Factory Awards, které spojují nejlepší výrobce v zemi, ke sdílení osvědčených postupů a na oslavu jejich úspěchy, a které pomáhají zajistit zpracovatelský průmysl Spojeného království je na špici.

Každý rok jsme se také uznat dokonalost v našem studentů prostřednictvím různých ocenění prezentovaných na našich promocí.

Soudě ocenění

Ráže a odbornost našich pracovníků znamená, že jsou často zváni být členy vnějších panelech souzení pro průmysl týkající se ocenění daných ostatními v uznání jejich obchodní úspěch.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Designu Stupňů

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2017 Spojené království Shrivenham Cranfield Swindon + 3 více

Tyto kurzy jsou vhodné pro absolventy z různých oborů, kteří si uvědomují význam, jak tvůrčí praxe a procesu může zlepšit vývoj produktů a služeb. [+]

Konstrukční Stupně MDE v oblasti inovace a kreativita v průmyslu Cranfield Campus V dnešním konkurenčním světě, obchodní úspěch závisí na stále více na schopnosti inovovat. Vedoucí pracovníci jsou již uznává význam jak tvůrčí postupy a proces může zlepšit vývoj a design produktů a služeb myšlení při utváření obchodní strategii. Doba trvání: Jeden rok na plný úvazek, dva-tři roky na částečný úvazek. Kdo to je? Kurz rozvíjí kreativní design gramotné inženýrů, vědců a postgraduates řízení. Je vhodná pro absolventy z různých oborů, kteří si uvědomují význam, jak tvůrčí praxe a procesu může zlepšit vývoj produktů a služeb. MDE v návrhovém strategii a vedení Cranfield Campus Úspěšné využití strategické a taktické designu může mít dopad na výkonnost podniku, vytvářet a udržovat růst a zlepšit produktivitu a konkurenceschopnost (design Rady, 2011). Tento kurz integruje world-class, design-řízený inovace, řízení a výzkumné činnosti prostřednictvím jedinečné metodě výuky. Doba trvání: Jeden rok na plný úvazek, dva-tři roky na částečný úvazek. Kdo to je? Kurz MDE se skládá z osmi modulů hodnocena ve kterém studenti zabývají tvůrčí vedení, strategické řízení designu, finanční a obchodní plánování, design myšlení a inovační strategie. Moduly jsou dodávány v zařízeních v Londýně, podporovaný semináře, workshopy a přednášky v kreativní a design agentur, poskytuje užší vazby s odbornou praxí. Obytné prvky budou doručeny na Cranfield. Studenti se také zavazují, skupinový projekt, ve kterém uplatnit své schopnosti na skutečné obchodní problémy a dokončit individuální práce projektu. Postgraduální diplom (PgDip) studenti kompletní osmi moduly a Project Group. Postgraduální certifikát (PgCert) studenti dokončili šest modulů. MDE... [-]

MSc

Automobilovém Průmyslu A Technologické Tituly

Campus forma Denní studium 1 rok October 2017 Spojené království Cranfield

Tyto kurzy byly vyvinuty s cílem poskytovat průmyslu s vysokou inženýry ráže, které jsou vybaveny potřebnými dovednostmi k postupu technologie výroby vozidel, aby splňovaly požadavky budoucnosti. [+]

Automotive Engineering and Technology Stupně MSc v Automotive Engineering Založeno na více než 50 let s vynikající průmyslovými odkazy a vynikající rekord pro zaměstnávání svých absolventů, tento kurz byl vyvinut s cílem poskytovat průmyslu s vysokou inženýry ráže, které jsou vybaveny potřebnými dovednostmi k postupu technologie výroby vozidel, aby vyhovovaly požadavkům budoucnost. Kdo to je? MSc v oboru Automotive Engineering je vhodná pro absolventy ve strojírenství, fyziky nebo matematiky a vás připraví na kariéru v této vzrušující oblasti, od konstrukci motoru do hybridních a elektrických vozidel, podvozku a brzdění, a mnoho dalšího. MSc v automobilovém mechatroniky Automotive mechatroniky je určitá činnost v celém životním cyklu, který zahrnuje multidisciplinární integraci automobilových mechanických a elektronických systémů. Získáte dovednosti napříč automobilový specifické pro mechaniky, elektroniky, komunikace, pokročilé řízení a modelování. Kdo to je? MSc v automobilovém mechatroniky je nedávno založená kurz, který byl vypracován v reakci na jasné poptávky v odvětví pro absolventy s pokročilými dovednostmi a vzděláním v specializovaném oboru. Výrazný nárůst používání mechatroniky vytvořila průmyslu potřebují pro tento magisterský studijní program. Tento kurz je určen pro studenty s pevným inženýrství, matematice nebo aplikované vědy bakalářského titulu, kteří chtějí usilovat o schopnosti a dovednosti, které kombinuje elektrické a mechanické, digitální kontrolní systémy a modelování fyzikální systém. [-]

Bezpečnosti A Vyšetřování Nehod Stupňů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 5 let August 2017 Spojené království Shrivenham Cranfield + 2 více

Byli jsme centrem excelence v oblasti vyšetřování nehod za téměř 40 let. Tyto kurzy vám poskytne akademicky uznávané, vysoký standard kvalifikace. Široké spektrum dovedností a znalostí reprezentovaných studenty na tyto kurzy poskytují učební prostředí jedinečný zde. [+]

Bezpečnost a vyšetřování nehod Stupně MSc v oblasti bezpečnosti a lidských faktorů v letectví Cranfield Campus Poptávka po lidské faktory a bezpečnostní odbornost pokračuje růst v letectví, jakož i další bezpečnostně kritických odvětví. Tento kurz byl navržen tak, aby průmysl s vybaveným absolventy, kteří mohou skutečnou a trvalou vylepšení výkonu a bezpečnosti prostřednictvím uplatňování znalostí a dovedností se dozvěděl prostřednictvím kombinace přednášek a praktických cvičení. Doba trvání: Na plný úvazek 1 rok; Na částečný úvazek až 3 roky Kdo to je? To samozřejmě přitahuje širokou škálu studentů z odborníků v oblasti letectví v občanských a vojenských újezdů absolventům vysoké kvality ve strojírenských a společenskovědních disciplín. Široké spektrum dovedností a znalostí zastoupena studenty na hřišti poskytuje vzdělávací prostředí jedinečný zde. MSc v oblasti bezpečnosti a Vyšetřování nehod - letecké dopravě Cranfield Campus / Cranfield University v Shrivenham Byli jsme centrem excelence v oblasti vyšetřování nehod za téměř 40 let. Navržen speciálně pro vyšetřovatele nehod letadel a těch, kteří pracují v souvisejících oblastech, bude tento kurz vám poskytne akademicky uznávané, vysoký standard kvalifikace. Doba trvání: 3 roky na částečný úvazek Kdo to je? MSc v oboru bezpečnosti a vyšetřování nehody (Letecká doprava) umožňuje přijímat mezinárodně uznávanou kvalifikaci v oblasti vyšetřování nehod. Většina studentů připojit k tomuto kurzu s úmyslem obdržení kvalifikaci, která jim umožní podporovat jejich profesní rozvoj ve vyšetřování nehod či jiného sektoru související s bezpečností letecké dopravy. MSc v letové Cranfield Campus Letové způsobilosti je v čele vývoje v oblasti letectví. Je důležité, aby pracovníci měli dostatečné znalosti a dovednosti... [-]

Elektronické Válčení, Informační A Kybernetické Stupňů

Campus forma Denní studium Kombinované 11 - 60 měsíců September 2017 Spojené království Shrivenham + 1 více

Kurzy zahrnují výběr témat týkajících se vojenských systémů, vojenské komunikace, vojenských elektronických systémů, které jsou určeny k rozvoji profesionály, kteří mohou účinně řídit a využívat hrozby a příležitosti kyberprostoru na organizační úrovni. [+]

Electronic Warfare, informační a Cyber ​​Stupně PgCert senzor elektronického boje Tato PgCert zahrnuje výběr témat elektronického boje týkajících se vojenských systémů, pokrývající specifikace, analýzy, vývoje, zásobování a technickou správu vojenského radaru, elektro-optiky a infračervené senzorových systémů. Doba trvání: 3 roky na částečný úvazek Kdo to je? Tento PgCert byl navržen pro důstojníky ozbrojených sil a pro vědce a technických pracovníků ve vládních obranných zařízeních a obranného průmyslu. Absolventi dosažení vysoké úrovně porozumění a detailní znalost vojenských komunikačních a senzorových systémů, zejména s ohledem na elektronický boj. PgCert ve spojích elektronického boje Tato PgCert zahrnuje výběr témat elektronického boje souvisejících s vojenským komunikačních systémů, včetně specifikací, analýzy, vývoje, zadávání veřejných zakázek a technickou správu vojenských informačních systémů. Doba trvání: 2 roky na částečný úvazek Kdo to je? Tento PgCert byl navržen pro důstojníky ozbrojených sil a pro vědce a technických pracovníků ve vládních obranných zařízeních a obranného průmyslu. Absolventi dosažení vysoké úrovně porozumění a detailní znalost vojenských komunikačních a senzorových systémů, zejména s ohledem na elektronický boj. MSc ve vojenském Electronic Systems Engineering Tento kurz poskytuje vzdělání a školení ve vybraných vojenských elektronických systémů. Je vhodný zejména pro ty, kteří se budou podílet se zadávacími podmínkami, analýzy, vývoje, technické řízení nebo provozování vojenského radaru, electro-optika, komunikace, sonar nebo informačních systémů, kde bude důraz na životní prostředí elektronického boje. Doba trvání: 11 měsíců na plný úvazek, a to až do 5 let na částečný úvazek Kdo to je? Kurz je určen pro důstojníky ozbrojených sil a pro vědce a technických pracovníků ve... [-]

Energetické A Výkonové Stupně

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2017 Spojené království Cranfield + 1 více

S těmito kurzy naši absolventi mohou očekávat, že bude v poptávce po celém světě jako specializovaných stavebních materiálů a inženýrů, ropy a zemního plynu a aplikací využívajících obnovitelné zdroje energie. [+]

Energie a síly Stupně MSc v Offshore a Ocean Technology Offshore materiálového inženýrství Cranfield Campus Tento kurz nabízí odborné znalosti ve výběrovém, chování a udržování širokého spektra komplexních materiálů používaných na moři, rozhodující pro úspěch v průmyslu, a to zejména s růstem nových materiálů pro odvětví obnovitelné energie. Doba trvání: Jeden rok na plný úvazek, dva-tři roky na částečný úvazek Kdo to je? Kurz MSc se skládá z osmi týdenní vyměřené moduly, skupinový projekt a individuální práce projektu. Jako takový, kurs si klade za cíl vést studenty z tradičního učení až stávají nezávislé výzkumníky, schopny řídit své vlastní projekty. Naši absolventi mohou očekávat, že bude v poptávce po celém světě jako specializovaných stavebních materiálů a inženýrů, ropy a zemního plynu, a aplikacích obnovitelných zdrojů energie. MSc v Offshore a Ocean technologie s řízením rizik Cranfield Campus Přístup založený na hodnocení rizika pro bezpečnost a lepší ochrany životního prostředí je všeobecně přijato v pobřežním průmyslu. Tento kurz je zaměřen na klíčové techniky průmyslu, které používají statistické metody vysvětlit, co je vhodné pro různé aplikace. Doba trvání: Jeden rok na plný úvazek, dva-tři roky na částečný úvazek Kdo to je? Kurz MSc se skládá z osmi týdenní vyměřené moduly, skupinový projekt a individuální práce projektu. Jako takový, kurs si klade za cíl vést studenty z tradičního učení až stávají nezávislé výzkumníky, schopny řídit své vlastní projekty. MSc in Advanced Strojírenství Cranfield Campus Obecný pokročilé strojírenství samozřejmě obzvlášť důležité pro odvětví energetiky a dopravy, včetně konstruování a hodnocení. Studenti se seznámí s projektovým... [-]

Finance Stupňů

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2017 Spojené království Cranfield

Tyto kurzy jsou určeny pro čerstvé absolventy s touhou rozvíjet své znalosti a dovednosti v řízení investic a financí a řízení před hledají své první profesionální roli; a odborníci, kteří již mají pracovní zkušenosti v těchto odvětvích a hledají vzít svou kariéru na další úroveň. [+]

Finanční tituly MSc z financí a managementu Kurz MSc z finančního a manažerského managementu (Financial Times Masters in Finance Pre-experience ranking 2017), náš finanční a manažerský MSc poskytuje solidní základy v principu financí a řízení, přísné školení v příslušných nástrojích a technikách a ukazuje, jak je prakticky aplikovat v globálním pracoviště. Naše MSc v oblasti financí a managementu je jednoletý denní studijní program určený jak pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet své znalosti o financích a managementu předtím, než hledají první profesionální roli, a pro jednotlivce, kteří již mají pracovní zkušenosti v oblasti financí nebo řízení A snaží se pokročit ve své kariéře. Předmět vyučuje náš tým odborníků na fakultě, kteří mají rozsáhlé zkušenosti z oboru a kteří pravidelně spolupracují s významnými globálními organizacemi poskytujícími finanční služby, nadnárodními a vládními agenturami po celém světě. Kdo to je? Tento kurz je určen pro absolventy s touhou rozvíjet své znalosti a dovednosti v oblasti financí a řízení před hledají své první profesionální roli, a profesionálové, kteří již mají pracovní zkušenosti v oblasti financí nebo managementu a chtějí vzít svou kariéru na další úroveň. Kurz je také důležité pro podnikání lidí, kteří chtějí v reálném světě vzdělání dodávaného fakulty, kteří se aktivně zabývají s obchodu a financí a ambiciózních jedinců, kteří mají zájem rozvíjet sebe tím, že zvýší jejich dovednosti, znalosti a schopnosti. MSc v řízení investic Poplatky za správu investic, také známý jako asset managementu nebo řízení fondu, je o hospodaření s penězi investovat jej do různých tříd aktiv, včetně akcií a dluhopisů.... [-]

Inženýrství, Výrobní A Technologické Tituly

Campus forma Denní studium Kombinované 11 - 60 měsíců August 2017 Spojené království Shrivenham Cranfield + 2 více

Tyto kurzy nabízejí pokročilé akademické zázemí potřebné pro studenty účinně přispívat k technicky náročných projektů v oblasti inženýrství, zpracovatelský průmysl a technologie. [+]

Stupně Strojírenství, zpracovatelský průmysl a technologie Cranfield University v Shrivenham MSc v technologii vojenské vozidlo Tento kurz poskytuje vzdělání a školení v oblasti vojenských systémů vozidla, které nabízejí studentům znalosti o technologiích používaných při specifikaci, návrhu, vývoje a hodnocení zbraňových systémů a vojenských vozidel. Obě obrněná vozidla a podpory jsou zahrnuty do kurzu. Doba trvání: 11 měsíců na plný úvazek, a to až na 3 roky na částečný úvazek Kdo to je? Tento kurz nabízí podpůrnou znalosti a vzdělání pro zvýšení vhodnosti studenta na vyšších pozicích v rámci jejich organizace. Kurz je určen pro důstojníky ozbrojených sil a pro vědce a technických pracovníků ve státních zařízeních obrany a obranného průmyslu. Je vhodný zejména pro ty, kteří ve svých následných kariéry, se bude podílet na specifikaci, analýzu, vývoj, technické řízení nebo provozování vojenských vozidel. MSc v oboru Systémové inženýrství pro obranné schopnosti Cranfield University v Shrivenham Tento předmět bude rozvíjet znalosti a dovednosti v pochopení širšího kontextu obranné schopnosti a usměrňovat vývoj operativní, podporu a umožnit obchodní řešení, která oba přinášejí nákladově efektivní výsledky a přispívají k atributům obrany jako celku. Doba trvání: 11 měsíců na plný úvazek, a to až do 5 let na částečný úvazek Kdo to je? Máme různorodý studentský sbor čerpány z nejrůznějších odvětví a institucí ve Velké Británii, stejně jako v zámoří poskytuje bohatý vzdělávací zkušenosti. Náš počet žáků ve třídě je běžně v rozmezí 10-20 zahrnující kombinaci na plný i částečný úvazek studentů. MSc v Guided zbraňových systémů Cranfield University v Shrivenham Prohlídková zbraňové systémy... [-]

Kriminalistické Stupňů

Campus forma Denní studium Kombinované 11 - 60 měsíců October 2017 Spojené království Shrivenham + 1 více

Tyto kurzy nabízejí studentům širokou škálu různých zkušeností s unikátními zařízení jsou k dispozici na žádném jiném University ve Velké Británii. [+]

Forensic Science Stupně MSc v oboru forenzní archeologii a antropologii Kurz je určen pro studenty s pochopením toho, jak tradiční a pokročilé techniky od archeologii a antropologii fyzickou mohou být použity v soudním kontextu. Doba trvání: 11 měsíců rok na plný úvazek, a to až na 3 roky na částečný úvazek Kdo to je? Kurz nabízí studentům širokou škálu různých zkušeností s unikátními zařízení jsou k dispozici na žádném jiném University ve Velké Británii. Kurz je velmi praktické a hands-on s cílem vyrábět soudní znalce se silným zázemím později vstoupit na pole a musí být schopen poskytnout odborné svědecké výpovědi v soudní síni situaci a jinde. Studenti pocházejí z celé řady prostředí, obvykle s vědou nebo forenzní vědy prvního stupně. Mnoho studentů pochází ze zahraničí, zejména v Evropě, Africe a Severní Americe. MSc v oboru forenzní balistiky Tento kurz je určen pro studenty s komplexní vhled v oblasti střelných zbraní, střeliva a balistické vyšetřování. Doba trvání: 11 měsíců na plný úvazek, a to až na 3 roky na částečný úvazek Kdo to je? Kurz nabízí studentům širokou škálu různých zkušeností s unikátními zařízení jsou k dispozici na žádném jiném University ve Velké Británii. MSc v oboru forenzní Ballistics samozřejmě má obvykle kolem 10 až 15 studentů ročně. Studenti pocházejí z celé řady prostředí, obvykle s vědou nebo forenzní vědy prvního stupně. Mnoho studentů pochází ze zahraničí, zejména v Evropě, Africe a Severní Americe. MSc v oboru soudního inženýrství a vědy Tento kurz je navržen tak, aby širokou úvod k uplatňování... [-]

Letecká Doprava Stupňů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2017 Spojené království Cranfield + 1 více

Tyto kurzy jsou vhodné pro studenty s titulem v letecké inženýrství, ekonomie, obchodních studií a geografie nebo ti, kteří s prokazatelnou praxí v odvětví letecké dopravy. [+]

Air Transport Stupně MSc v managementu letecké dopravě Cranfield Campus V dnešním rychle se měnícím prostředí letecké dopravy průmysl vyžaduje přístup k pokročilým a komplexní znalosti, spolu s in-hloubka pochopení jeho potřeb. Navržena tak, aby vybavit dovedností potřebných k výkonu úspěšnou kariéru v různých sektorech letecké dopravy včetně letecké, letištní firmy a úřady, oddělení pro civilní letectví letecká doprava poradenské společnosti a leteckého průmyslu. Silné odkazy průmyslu a úspěch při uvádění absolventů v této oblasti více než 50 let. Doba trvání: Jeden rok na plný úvazek Kdo to je? Kurz je vhodný pro studenty s titulem v letecké techniky, ekonomiky, obchodních studií a geografie nebo ty, které se prokazatelné zkušenosti v odvětví letecké dopravy. Tento kurz pokrývá širokou oblast odborné znalosti týkající se řízení letecké dopravy a zároveň umožňuje vám specializují na vyhrazených tematických oblastech. Tato flexibilita znamená, že můžete přizpůsobit kurz na svůj konkrétní zájmy a přání. Jejím cílem je poskytnout vám důkladnou průpravu ve všech otázkách letecké dopravy, jakož i manažerských, interpersonálních, finanční a analytické dovednosti. MSc na letišti plánování a řízení Cranfield Campus Unikátní kurz vytvořil k uspokojení poptávky jasně stanovenou ze strany zaměstnavatelů pro absolventy a kvalifikovaných v obchodním rozvoji letišť, plánování, projektování, provozu a řízení životního prostředí. Studium na UK jediný univerzitního kampusu s plně funkční letiště. Doba trvání: Jeden rok na plný úvazek Kdo to je? Cranfield University je jediná univerzita na světě spustit anglickou jazykovou magisterském studijním programu v oblasti plánování a řízení letišť. Dosažení tohoto vysoce relevantní a celosvětově respektované stupeň vám... [-]

Logistiky

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2017 Spojené království Cranfield

Tyto kurzy jsou určeny pro čerstvé absolventy s dobrou bakalářský titul, kteří chtějí široké znalosti logistiky a řízení dodavatelského řetězce a chtějí se připravit na první profesní roli a budoucí kariéru v oboru. Jsou vhodné i pro logistiku a profesionály dodavatelského řetězce v raných fázích jejich kariéry, kteří chtějí zlepšit své znalosti a dovednosti a přesunout na další úroveň profesionálně. [+]

logistické Stupně logistiky a řízení dodavatelského řetězce 1. místo mimo USA a 12. celosvětově v ročním průzkumu Světové univerzity pro řízení dodavatelského řetězce v roce 2016 a 2. místo v Evropě, na Středním východě a v Africe v rámci ankety 2016 v oblasti řízení dodavatelského řetězce 2016 pro poskytování mladých lidí v této oblasti Dovednosti a mix odborných znalostí potřebných k tomu, aby se vyvíjeli jako vedoucí představitelé budoucího dodavatelského řetězce. Cranfield Logistics a Supply Chain Management MSc oslavuje své 35. výročí tohoto roku. Kurz vám poskytne odborné znalosti a dovednosti, které potřebují k dalšímu svou kariéru jako logistiky a dodavatelského řetězce pracovníkem. To bylo co-navržený s vysokými logistiky a profesionály dodavatelského řetězce a je dodáván největších evropských odborných logistiku a řízení dodavatelského řetězce fakulty. Cranfield MSc v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce, je na plný úvazek jednoroční program, který začíná v září každého roku. Kurz rozvíjí své znalosti a dovednosti v oblasti logistiky a učí, jak aplikovat je prostřednictvím: diskuse o mezinárodních případových studií, hostující akce reproduktorů; globální dodavatelský řetězec simulační hry, a možnost na dokončení projektu firemního bázi. Naše řízení logistiky a řízení dodavatelského řetězce je akreditováno Chartered Institute of Logistics and Transport a Chartered Institute of Purchasing and Supply. Po dokončení tohoto kurzu budete mít nárok na plné členství v obou institucích. Je také první univerzitou ve Velké Británii, která získala akreditaci Evropské logistické asociace. Po ukončení kurzu budete oprávněni požádat o označení cESLOG (European logistics), který je platný po dobu pěti let. Kdo to je?... [-]

Marketing Stupeň

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2017 Spojené království Cranfield

Tento program vám dá specializované dovednosti a znalosti, aby se stal úspěšným marketingovým vůdcem budoucnosti. Získáte in-hluboké porozumění oblastí včetně marketingové strategie, digitální marketing, branding, komunikace, marketingového poradenství, CRM, key account management, průzkum trhu, omnichannel uvádění na trh a zpracování velkých objemů dat marketing analytiku. [+]

Marketingový titul MSc v strategickém marketingu Náš strategický marketingový MSc byl navržen s profesionály z řad seniorů, kteří vám zajistí, abyste získali špičkové znalosti a dovednosti ve strategickém marketingu. Tento program je akreditovaným akademickým titulem Chartered Institute of Marketing (CIM) Graduate Gateway, který vám umožní dosáhnout CIM profesionálních marketingových kvalifikací a ocenění vedle vašeho Cranfield titulu. Poskytne vám specializované dovednosti a znalosti, abyste se stali úspěšným vedoucím marketingu budoucnosti. Získáte in-hluboké porozumění oblastí včetně marketingové strategie, digitální marketing, branding, komunikace, marketingového poradenství, CRM, key account management, průzkum trhu, omnichannel uvádění na trh a zpracování velkých objemů dat marketing analytiku. MSc pro své akademické a profesní ambice Interaktivní přístup k výuce přední mezinárodní fakulty, autory nejprodávanějších marketingových textů a článků v Harvard Business Review nebo Sloan přezkoumání vedením. Navrženo s vyššími marketingovými odborníky, aby vám up-to-date znalosti a dovednosti v oblasti strategického marketingu. Praktické dovednosti jsou rozvíjeny prostřednictvím své účasti na marketingové poradenství projektu za předpokladu externím obchodním klientem, a to prostřednictvím mezinárodních marketing případových studií. Master classes s renomovanými partnery z průmyslu poskytnout vhled do špičkových a inovativních marketingových technik a postupů. Rozmanitá, multi-národní kohorta poskytuje mezinárodní studijní příležitosti umožňující sdílet marketing pohled a zkušenosti. Naše unikátní, soběstačný kampus, jen jednu hodinu od Londýna, nabízí přátelské postgraduální zaměřené na učební prostředí, s malými žáků ve třídě a bezkonkurenční přístup k lektorů a podpůrného personálu. Kdo to je? Tento kurz je určen pro čerstvé absolventy, kteří chtějí zvýšit své akademické pověření a připravit se na první profesionální roli v marketingu. Je... [-]

Mezinárodní Bezpečnostní Stupňů

Campus forma Denní studium 1 - 2 let September 2017 Spojené království Shrivenham

Tyto kurzy jsou určeny pro účastníky, aby mohli rozvíjet a realizovat plány strategického bezpečnostního sektoru a analyzovat, komunikovat a vyhodnocovat širší dopad na souvisejících oblastech v rámci státních a regionálních rámců a studovat některé z nejpalčivějších otázkách světové politiky, jako jsou příčiny válka a mír, tlaky a příležitosti plynoucí z globalizace, proti hrozbám terorismu a problémy globální chudoby a nespravedlnosti. [+]

Mezinárodní bezpečnostní Stupně MSc v mezinárodní obranu a bezpečnost Tento kurz se domnívá, některé z nejpalčivějších otázkách světové politiky, jako je příčinách války a míru, tlaky a příležitosti globalizace, hrozbami terorismu a problémy celosvětové chudoby a nespravedlnosti. Doba trvání: 1 rok na plný úvazek Kdo to je? Tento kurz je určen pro přilákání studentů, kteří jsou buď v současné době zaměstnáni na různých pozicích vztahujících se k bezpečnostní spolupráci či jednotlivce, kteří obvykle mají zájem na otázkách týkajících se obrany a bezpečnosti. Studenti pocházejí z následujících oblastí: Podávat členy britského mod (civilní a vojenské) Zahraniční MOD úředníci a příslušníci cizích ozbrojených sil Pracovníci z jiných britských i zahraničních vládních úřadů, stejně jako mezinárodní Vládní i nevládní organizace, kteří mají identifikovanou potřebu rozvíjet své znalosti o obranu a bezpečnost Civilisté se zájmem v oblasti obrany a bezpečnosti. Tam je často široká škála národů na hřišti, s maximálně k dispozici 30 míst. MSc v řízení bezpečnostního sektoru Tento kurz je určen pro účastníky, aby mohli rozvíjet a realizovat plány strategického bezpečnostního sektoru a analyzovat, komunikovat a vyhodnocovat širší dopad na souvisejících oblastech v rámci státních a regionálních rámců. Doba trvání: Výkonný Program: 2 roky, plus disertační práce. 1 rok Zrychlený Executive Program: 1 rok, plus disertační práce. Kdo to je? Kurz je vhodný pro ty, kteří pracují v jakékoliv bezpečnostní či vývoje související s organizací - jako tvůrce politiky či praktického lékaře. Kurz je také důležité pro ty, kteří chtějí zlepšit své znalosti a dovednosti založené na příbuzné prvního stupně nebo ty,... [-]

Odolnost, Boji Proti Terorismu A Organizované Trestné činnosti Stupňů

Campus forma Denní studium Kombinované 11 - 60 měsíců August 2017 Spojené království Shrivenham + 1 více

Resilience, boje proti terorismu a organizovanému zločinu stupňů, pro širokou škálu různých zkušeností s unikátními zařízení jsou k dispozici na žádném jiném University ve Velké Británii. [+]

Odolnosti v boji proti terorismu a organizovanému zločinu Stupně MSc v oboru forenzní balistiky Tento kurz je určen pro studenty s komplexní vhled v oblasti střelných zbraní, střeliva a balistické vyšetřování. Doba trvání: 11 měsíců na plný úvazek, a to až na 3 roky na částečný úvazek Kdo to je? Kurz nabízí studentům širokou škálu různých zkušeností s unikátními zařízení jsou k dispozici na žádném jiném University ve Velké Británii. MSc v oboru forenzní Ballistics samozřejmě má obvykle kolem 10 až 15 studentů ročně. Studenti pocházejí z celé řady prostředí, obvykle s vědou nebo forenzní vědy prvního stupně. Mnoho studentů pochází ze zahraničí, zejména v Evropě, Africe a Severní Americe. MSc v oboru forenzní a vyšetřování výbuchu Cílem kurzu je seznámit posluchače s vyšetřováním výbušných a CBRN činu. Domnívá se, jak před a po výbuch scény, a související scény. MSc také rozvíjí schopnost studenta aplikovat forenzní inteligence a exploatace techniky, a smíchat ji s Open Source Intelligence. Doba trvání: 11 měsíců na plný úvazek, a to až na 3 roky na částečný úvazek Kdo to je? Kurz nabízí studentům širokou škálu různých zkušeností s unikátními zařízení jsou k dispozici na žádném jiném University ve Velké Británii. Místa na MSc forenzní výbuchu a výbuchu vyšetřování jsou konkurenceschopné. Studenti pocházejí z celé řady prostředí, obvykle s vědou nebo forenzní vědy prvního stupně. Mnoho studentů pochází ze zahraničí, zejména v Evropě, Africe a Severní Americe. MSc v digitální Forensics Vydané Znalecký ústav Tento kurz je zaměřen na poskytování znalosti a dovednosti potřebné k... [-]

Pokročilé Motorsport Inženýrské Stupňů

Campus forma Denní studium 1 rok September 2017 Spojené království Cranfield

Motorsport je náročný svět, který vyžaduje celkovou závazek ze svých inženýrů. Bez jejich znalostí a zkušeností, týmy nemají ani dostat do závodu. Tento MSc bude zdokonalovat své dovednosti a znalosti v souvislosti s motoristickým sportem a vysoce výkonné techniky Díky přísnému kombinace učení a souvisejících motorsportu projektových prací. [+]

Advanced Motorsport Engineering Stupně MSc in Advanced Motorsport Engineering Motorsport je náročný svět, který vyžaduje celkovou závazek ze svých inženýrů. Bez jejich znalostí a zkušeností, týmy nemají ani dostat do závodu. Tento MSc bude zdokonalovat své dovednosti a znalosti v souvislosti s motoristickým sportem a vysoce výkonné techniky Díky přísnému kombinace učení a souvisejících motorsportu projektových prací. Kdo to je? Byla vyvinuta ve spolupráci s předními motoristických podniků, tento postgraduální program připravuje absolventy pro kariéru v oblasti motoristického sportu nebo vysoce výkonné inženýrství. Proč tento kurz? Tento kurz si klade za cíl poskytnout vám důkladné pochopení základní vědecké, konstrukční a manažerských principů podílejících se na motorsport a jejich realizaci v rámci vysoce výkonné technologie kontextu. Budete obalový design, výstavbu a provoz soutěžních vozidel, jakož i souvisejících aspektů vědy o materiálech, aerodynamika, strukturní analýzy, systémů vozidel a techniky řízení vztahující se k motorsportu. Ty budou učil dovednosti potřebné pro plánování, provedení a vykazování motoristických projektů a připravit je pro celou řadu rolí v motorsportu. Cranfield University se zavázala, výzkum, poradenství a testování pro odvětví motoristického sportu od roku 1970. Univerzita je doma k FIA schválila nárazu Centre Cranfield a Cranfield Motorsport simulace, které pracují s F1 a předních motoristických podniků. Máme mezinárodní pověst pro naše odborné znalosti v oblasti aerodynamiky, CFD, technologie materiálů, včetně kompozitů, bezpečnost staveb motorsport vozidel, vývoj převodovým ústrojím, dynamika vozidel, simulace, získávání dat a elektroniky, charakteristika pneumatik a modelování. Tento záznam trať zajišťuje, že kurz je vysoce respektován motorsport průmyslu. Praktické sezení využívající zařízení a vybavení Cranfield... [-]

Prostředí Stupňů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2017 Spojené království Cranfield + 1 více

Tyto kurzy poskytují studentům s potřebnými znalostmi up-to-date a pochopení problematiky a politiky, jejich dopadu na veřejnost, soukromého a neziskového sektoru, stejně jako pochopení složitého vztahu mezi otázkami životního prostředí a vlivu ekonomického rozhodování v oblasti životního prostředí tvorba [+]

Stupně životní prostředí MSc v oboru environmentálního inženýrství Cranfield Campus Tam je rostoucí potřeba pro environmentální inženýry, kteří chápou technologie pro ochranu životního prostředí a obchodních příležitostí pro podnikání. Tento kurz vybavuje studentům znalosti a dovednosti řešit širokou škálu technických výzev v oblasti životního prostředí. Doba trvání: Jeden rok na plný úvazek, dva-tři roky na částečný úvazek Kdo to je? Vhodné pro absolventa vědců a inženýrů, které se zabývají ochranou a zlepšení lidského života prostřednictvím zlepšení a ochraně kvality životního prostředí na místní i celosvětovém měřítku. MSc Kurz se skládá z osmi modulů hodnocena, integrovaného projektu skupina a individuální projekt. MSc v oboru environmentálního managementu pro firmy Cranfield Campus Environmentální management je v soukromých, veřejných a dobrovolných organizací sektoru stále důležitější. Tento kurz vám vybaví kriticky zhodnotit problematiku životního prostředí a přispět k hospodářskému a politickému procesu rozhodování v organizacích všech velikostí. Doba trvání: Jeden rok na plný úvazek, dva-tři roky na částečný úvazek Kdo to je? Tento kurz poskytuje studentům s potřebnými znalostmi up-to-date a porozumění problematice životního prostředí a politiky při dopadu na veřejného, ​​soukromého a neziskového sektoru. To také poskytuje studentům schopnosti a dovednosti rozvíjet a realizovat strategie na podporu udržitelné obchodní praktiky. Tento kurz vám vybaví kriticky zhodnotit problematiku životního prostředí a přispět k hospodářskému a politickému procesu rozhodování v organizacích všech velikostí. To vám dá dovednosti a zkušenosti potřebné ke sledování a kriticky vyhodnocovat podnikové praxe prostřednictvím provádění environmentálních auditů a dalších metod hodnocení. Budete absolvent připraven efektivně rozvíjet a realizovat strategie osvědčených postupů, které... [-]

Stupňů řízení

Campus forma Denní studium 12 - 13 měsíců September 2017 Spojené království Cranfield

Pokud jste ambiciózní absolvent nebo časná kariéra profesionální s vášní pro podnikání a usilují, aby svou kariéru na další úroveň, tyto kurzy jsou pro vás. [+]

MSc v řízení Tento kurz vás vybaví znalostmi a praktickými dovednostmi, které je třeba řešit složité obchodní problémy a vás připraví na náročné řídící role v budoucnu. To zahrnuje výraznou kombinaci teorie s praktickou aplikací pomocí vysoce zážitkové simulací, poradenství, soutěží a projektových prací. To vám také nabízí možnost získat cenné pracovní zkušenosti ve vedoucí společnost v průběhu tří měsíců, náklady placené, vstupystáž projekt firmy. Kdo to je? Pokud jste ambiciózní absolvent nebo časná kariéra profesionální s vášní pro podnikání a usilují, aby svou kariéru na další úroveň, tento kurz je pro vás. Naše MSc v oboru řízení přitahuje různorodý kohortu studentů z celého světa, každý s různých perspektiv a zkušeností na akcii. Průměrný věk našem souboru je 24 let a zahrnuje studenty se buď o několik let ", nebo jen velmi málo pracovních zkušeností. MSc v managementu a podnikání vás naučí, jak začít svůj vlastní podnik, pěstovat rodinný podnik, nebo inovovat uvnitř existující organizace. Je vhodná pro absolventy ze všech prostředí a poskytne vám s manažerských dovedností, podnikatelských kvalit a navazování kontaktů, které vám umožní spustit a efektivně a nápaditě spustit podnikání. Kdo to je? Tento kurz je určen pro náročné nedávné absolventy z jakéhokoliv akademického prostředí, kteří chtějí zahájit vlastní podnikání, nebo se podílet na správě rodinný podnik. To je také pro podnikatele, kteří chtějí pěstovat a rozvíjet jejich podnikání v jakémkoli stadiu svého životního cyklu a začínající profesionály, kteří chtějí začlenit podnikatelské myšlení do jejich budoucího řízení kariéry. [-]

Stupňů řízení, Vedení A Obchodní Dovednosti

Campus forma Denní studium Kombinované 11 - 60 měsíců August 2017 Spojené království Shrivenham Cranfield + 2 více

Kurzy jsou zaměřeny na širší obranného společenství a přitahuje civilní a vojenské studenty z veřejného i soukromého sektoru po celém světě. [+]

Management, vedení a obchodní dovednosti Stupně MSc v obranné akvizice managementu Cranfield University v Shrivenham Ať už se podílejí na vytváření nebo řízení požadavků schopností; zabývající se zadávání veřejných zakázek, obchodních nebo smluvních činností; nebo přípravou a prováděním podpůrných řešení, bude tento kurz poskytne podpůrnou znalosti a rozvinout kritické myšlení potřebné pro efektivní řízení akvizice obrany. Doba trvání: Až do 5 let na částečný úvazek Kdo to je? Kurz je zaměřen na širší obranného společenství a přitahuje civilní a vojenské studenty z veřejného i soukromého sektoru po celém světě. Podávat vojenské důstojníky a ministerstvo obrany úředníci budou dobře připraveni na celou řadu rolí, včetně: vedení strategických změn; vedení týmu a řízení projektů; obchodní a manažerské smlouvy; řízení zdrojů a kontrolu programu; engineering řízení; Vedení schopnost; a řízení integrovaných logistických podpůrných a dodavatelského řetězce operací. Studenti z obranného průmyslu, komerčních organizací, výzkumných organizací a dalších resortů by měl také získat podrobnější znalosti o tom, jak zakázky v oblasti obrany a prostřednictvím podpůrných prací života a musí být schopen odpovídajícím způsobem postupovat své obchodní a osobní kariérní zájmy. MSc v řízení programu a projektů (Defence) Cranfield University v Shrivenham Tento kurz vám pomůže rozšířit své znalosti a dovednosti v této oblasti, což vám umožní pracovat na více strategické úrovni, a dává vám důvěru a nadšení ke zpochybnění tradičního projektového managementu myšlení. Doba trvání: 3 roky na částečný úvazek Kdo to je? Tento tříletý částečný úvazek Kurz je určen pro pracovníky MOD, dodávaných přes sérii třídenních obytných modulů a je určen pro: Zkušení... [-]

Vodní Stupňů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2017 Spojené království Cranfield + 1 více

Naše silné odkazy průmyslu, aby naše kurzy vhodná zejména pro ty, kteří chtějí pracovat ve vodě průmyslu, vlády nebo životního prostředí a inženýrské poradenství a v široké škále rolí, včetně kvality vody, vodní zdroje, vodního biotopu a divokou zvěř, protipovodňová ochrana a politika , [+]

vodní Stupně MSc ve Společenství pro vodu a kanalizaci Více než miliarda lidí v rozvojovém světě i nadále bez přístupu k pitné vodě a více než dvojnásobný tento počet stále chybí přístup k základním hygienickým zařízením. Studovat plánování, zavádění a řízení dodávek vody a kanalizačních projektů po celém světě. Kdo to je? Tento kurz je ideální pro absolventy, kteří chtějí postoupit svou kariéru v plánování, realizace a řízení projektů v oblasti udržitelné zásobování vodou a sanitace do zemí s nízkými příjmy. Kurz se skládá z posuzovaných modulů, skupinových projektů a individuální projekt. Moduly zahrnují přednášky a cvičení s důrazem na analýzu reálných problémů, s praktickou práci v terénu k posílení učení. MSc v oboru vodního hospodářství na životní prostředí Po celém světě, kvalita a množství vody v tocích, řeky, jezera, mokřady a metro je významně ovlivněn lidskou činností. V Cranfield University, jsme s využitím našich průmyslových propojení poskytnout studentům up-to-date dovedností a znalostí potřebných k řešení těchto problémů v kariéře v dnešním vodárenství životního prostředí. Studovat MSc na Cranfield Životní prostředí. Kdo to je? Kurz je ideální pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet odborné znalosti potřebné k řešení vodohospodářských problémů v oblasti životního prostředí. Je navržen tak, aby doplňovaly a rozšířit své dosavadní poznatky vědy, politiky a praxe, takže je vhodný pro studenty z různých prostředí. Nedávné studenti k nám připojil od vysokoškoláka a postgraduální hodnosti ve strojírenství (občanské, vodohospodářské, zemědělské), fyzické geografie, chemie a environmentálních věd, stejně jako z profesionální kariéry. Naše silné odkazy průmyslu, aby kurz vhodný zejména pro... [-]

Vzdušný Prostor Stupňů

Campus forma Denní studium Kombinované 10 - 60 měsíců August 2017 Spojené království Cranfield + 1 více

Tyto kurzy jsou vhodné, pokud máte zájem o aerodynamického designu regulaci průtoku, měření průtoku, letová dynamika a řízení letu. [+]

Aerospace Stupně Pre-Masters Engineering Cranfield Campus Tento specialista Samozřejmě lze použít jako odrazový můstek k vzrušující kariéru v oblasti strojírenství a připraví vás, pokud nesplňují pre-potřebné vstupní požadavky na mnohé z našich absolventa. Je to intenzivní, na plný úvazek samozřejmě dodávány prostřednictvím kombinace přednášek, praktických laboratorními cvičeními a konstrukčních cvičení, v průběhu 10 měsíců. Doba trvání: 10 měsíců Kdo to je? Ti, kteří chtějí mít svou kariéru v novém směru a zlepšit své dovednosti ve strojírenství Profesionálové, kteří byli z výuky na nějakou dobu a chtějí se dostat zpět do studijního rutiny před zahájením programu MSc Absolventi s bakalářský titul v oboru strojírenství, fyziky nebo matematiky, které nesplňují naše standardní vstupní požadavky Držitelé ve Spojeném království obyčejného / pass stupně (nebo ekvivalent pro zahraniční studenty), kteří mají zkušenosti v oboru a nemohou být přijati přímo Zahraniční studenti, kteří chtějí zlepšit své technické znalosti angličtiny před vstupem do kurzu Cranfield MSc. MSc Aerospace Dynamics Cranfield Campus Tento kurz poskytuje v základním i aplikovaném znalosti, aby pochopili proudění vzduchu, dynamiky vozidla a řízení a metody počítačového modelování. To vám poskytne praktické zkušenosti v oblasti měření, analýzy, modelování a simulace proudění vzduchu a vzdušných dopravních prostředcích. Máte na výběr ze dvou specializovaných možností, které jsi kdysi Vybrali jste si začíná své studium: Dynamika letu nebo aerodynamiku. Doba trvání: Jeden rok na plný úvazek, dva-tři roky na částečný úvazek Kdo to je? Vhodné pokud máte zájem o aerodynamického designu regulaci průtoku, měření průtoku, letová dynamika a řízení letu. Vyberte si vašeho specialistu možnost, jakmile... [-]

Výkonné Logistiky A řízení Dodavatelského řetězce Stupeň

Campus forma Kombinované 2 let January 2018 Spojené království Cranfield

Tento částečný úvazek kurz nabízí možnost studovat na kvalifikaci mezinárodně uznávaný magisterský zatímco přinášet nejnovější akademické poznatky a průmyslu osvědčených postupů zpět do své vlastní organizaci. To bylo co-navržený s vysokými praktiky v dodavatelském řetězci a je dodáván největších evropských odborných logistiku a řízení dodavatelského řetězce fakulty. [+]

Exec logistiky a Supply Chain Management Titul MSc v Executive logistiky a Supply Chain Management Udělen Náš výkonný MSc v logistiku a řízení dodavatelského řetězce byl vyvinut pro zkušené odborníky, kteří se snaží studovat při práci v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce. Tento dvouletý program na částečný úvazek vám nabízí příležitost studovat na mezinárodně uznávané kvalifikaci mistra a přitom vám přinese skutečnou hodnotu pro vaši organizaci. Kurz bude: • Zvyšovat povědomí o pokročilých logistických a dodavatelských řetězcích a zhodnocovat si pokročilé postupy v oblasti logistiky a dodavatelského řetězce • Rozvíjet svou schopnost kriticky vybrat nástroje a techniky, které jsou nejdůležitější pro výzvy, kterým čelíte • Učíte se, jak nejlépe zajistit efektivní vedení Logistiky a životního cyklu dodavatelského řetězce • Umožňuje provádět nezávislý a rozsáhlý výzkum, který je relevantní pro vaši organizaci • Spojte své znalosti o logistických nástrojích a technikách a technikách řízení dodavatelského řetězce se strategickými, praktickými a etickými perspektivami • Ujistěte se, Senior role a náročnější projekty • Pomůže vám, abyste svou kariéru převedli na další úroveň. Součástí programu je pětidenní mezinárodní studijní cestu, která vám dává možnost zažít na výzvy spojené v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce v jiném ekonomickém regionu na světě. Kdo to je? Tento kurz je určen pro zkušené obchodní logistiku, dodavatelského řetězce nebo provozovatelé veřejných zakázek, kteří chtějí zlepšit své dovednosti, znalosti a sebedůvěru, aby se na náročnější výkonné role v budoucnu. Je také vhodný pro náročné profesionály, kteří mají zájem rozvíjet se a chtějí "reálném světě" vzdělání dodávaného fakulty, kteří... [-]

Výkonné Stupňů

Campus forma Kombinované 2 - 3 let August 2017 Spojené království Shrivenham Cranfield + 1 více

Pro ty, kteří uznávají potenciál pro dlouhou a úspěšnou kariéru, Cranfield nabízí ideální rovnováhu mezi akademické studium a pracovní praxe. [+]

výkonné Stupně MSc v Operations Excellence Cranfield Campus / Externí Světově vedoucí program vyvinutý Cranfield prostřednictvím unikátního spolupráci s Rolls-Royce a Institute for Manufacturing na University of Cambridge. Určen pro profesionály, aby se vešly kolem náročné kariéry, kurz byl navržen tak, aby rozvíjet dovednosti pro vedení změny v podnikání. Doba trvání: O dva roky na částečný úvazek Kdo to je? Pro ty, kteří uznávají potenciál pro dlouhou a úspěšnou kariéru ve zpracovatelském průmyslu, Cranfield nabízí ideální rovnováhu mezi akademické studium a pracovní praxe. Tento kurz se zaměřuje na potřebu vysoce kvalifikovaných odborníků operací nutných k transformaci operace do obchodu world-class ve všech odvětvích zpracovatelského průmyslu. Operations Excellence Kurz je strukturovány tak, aby maximální užitek z učení s minimálním čase od pracovního prostředí. MSc v Průchozí životnost systému globální navigace Cranfield Campus / Cranfield University v Shrivenham Tento kurz poskytuje nezbytný základ pro budoucí lídry v organizacích, kteří chtějí maximalizovat hodnotu z užívání ze systémů komplex, s dlouhou životností produktu a stal vůdce Změna pro systém globální navigace. Nové a integrované přístupy jsou zapotřebí vyvinout lepší podporu schopnosti prostřednictvím života setkat akcionářů a účastníků požadavky. Doba trvání: Dva-tři roky na částečný úvazek Kdo to je? Vyvinutý Cranfield University ve spojení s Rolls-Royce a Bombardier Transportation, byl tento MSc byl navržen pro správu aktiv a údržby profesionály. Naším cílem je zlepšit své dovednosti a řešit potřebu vysoce kvalifikovaných osob podílejících se na podpoře složitých zařízení a systémů. Můžete v konečném důsledku přispět k dosažení konkurenční výhody pro vaši organizaci. Strukturovány tak, aby... [-]

Výpočetní A Softwarové Techniky V Technických Oborech

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2017 Spojené království Cranfield + 1 více

Tento kurz se svou kombinací dovedností-based a konkrétní materiál předmětu, má základní cíl vybavit vás s generickými hands-on schopností a up-to-date znalosti adaptabilní pro širokou škálu aplikací, že tato oblast adresy. [+]

Výpočetní a programové techniky v inženýrské tituly MSc v oboru výpočetní a softwarových technologií ve strojírenství - Computer Aided Engineering Computer Aided Engineering (CAE) se vztahuje na používání počítačů ve všech činnostech od návrhu až po výrobu produktu. Je v čele informačních technologií a zásadní význam pro ekonomik po celém světě. To je důležitou součástí mnoha světových průmyslových odvětvích, včetně těch automotive, vzdušný prostor, olej, obrany, financí a zdravotnictví. Tento specialista možnost MSc výpočetní a softwarových technologií ve strojírenství, byl vyvinut tak, aby odrážely široké uplatnění CAE a poskytovat kvalifikované inženýry na nejvyšší úrovni do průmyslových odvětví působících v oblasti výpočetní a softwarového inženýrství. Kdo to je? Vhodné pro uchazeče z širokého spektra strojírenství a aplikované matematické zázemí, včetně leteckého, automobilového průmyslu, strojírenství a elektrotechniku, kromě těch s matematickou a výpočetní vědy přípravy, kteří si přejí jak rozvíjet a doplnit jejich stávající dovednosti-set v těchto důležitými oblastmi. Specialista učil moduly jsou navrženy tak, aby vám s vědomím, programovací techniky a praktické dovednosti potřebné k vývoji a používání jádra CAE software řešení v širokém rozsahu průmyslových nastavení. MSc v oboru výpočetní a softwarových technologií ve strojírenství - digitální zpracování signálů a obrazů Tento specialista možnost MSc výpočetní a softwarových technologií ve strojírenství, byl vyvinut s cílem poskytovat kvalifikované inženýry na nejvyšší úrovni do nově vznikající oblasti digitálního zpracování signálu a obrazu, kteří jsou schopni významně přispívat k této zvýšené poptávky po reálném čase a ve vypnutém -line systémů pracujících v rozsahu mobilní, vloženými a pracovní stanice platformy. Kdo to je? Vyvinutý... [-]

Výrobních Systémů A řízení Stupňů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2017 Spojené království Cranfield + 1 více

Tyto kurzy jsou vhodné pro absolventy s vědou, strojírenství, IT nebo souvisejících stupňů zájem rozvíjet kariéru ve zpracovatelském průmyslu nebo příbuzných průmyslových odvětví, nebo z akademického prostředí; nebo absolventi v současné době pracuje v průmyslu chce rozšířit svou kvalifikaci nebo usilovat o změně povolání; nebo jednotlivci s ostatními kvalifikací, kteří mají značnou relevantní zkušenosti. [+]

Výrobní systémy a management Degrees MSc Aerospace Manufacturing V odborné dovednosti letecký výrobních systémů jsou životně důležité pro pohon zvýšení produktivity. Získáte nejvyhledávanější schopnost řídit hlavní programy zlepšení v leteckém zpracovatelském průmyslu nebo zahájit intervenci, která přináší zlepšení výkonu jejich podnikání. Doba trvání: Na plný úvazek 1 rok; Na částečný úvazek až 3 roky Kdo to je? Tento kurz rozvíjí budoucí letecký výrobní inženýry a manažery, kteří budou schopni řídit hlavní programy zlepšení nebo zahájit intervenci, která přináší zlepšení výkonu jejich leteckém výrobních podniků. MSc v oboru inženýrství a managementu výrobních systémů Zavedená kurz vyvíjí odborníky s důkladné pochopení procesů, dovedností a chování potřebné k vytvoření a správu konkurenční výrobní operace. To Majors na průmyslově relevantní projekty, týmovou práci a přenositelné dovednosti. Naši absolventi nyní uplatnění v širokém spektru sektorů od finančních služeb až po zdravotnictví. Doba trvání: Jeden rok na plný úvazek, dva a pět let na částečný úvazek Kdo to je? Tento kurz je určen pro absolventy s vědou, strojírenství, IT nebo souvisejících stupňů zájem rozvíjet kariéru ve zpracovatelském průmyslu nebo příbuzných průmyslových odvětví, nebo z akademického prostředí; nebo absolventi v současné době pracuje v průmyslu chce rozšířit svou kvalifikaci nebo usilovat o změně povolání; nebo jednotlivci s ostatními kvalifikací, kteří mají značnou relevantní zkušenosti. MSc v globální vývoj nových produktů a řízení Zpracovatelského průmyslu a služeb vyžadují mnohem více talentů, kteří mohou řešit problémy, které s sebou působí ve složitém, globálním prostředí. Naučte se pokročilé techniky pro integraci vývoje produktu na různých úrovních, a jak navrhnout a... [-]

Výrobní Technologie A Materiály Stupňů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 5 let August 2017 Spojené království Cranfield + 1 více

Tyto kurzy jsou vhodné pro absolventy s vědy, aplikované vědy, techniky či souvisejících stupňů horlivý věnovat se kariéře v oblasti výroby, technologií a materiálů [+]

Výrobní technologie a materiály Stupně MSc Advanced Materials Tento kurz poskytuje základní znalosti o vlastnostech materiálů ", jejich zpracování a počítačové bázi konstrukčních postupů, které jsou nezbytné pro uvádění výrobků na trh od konceptu fáze. To také zahrnuje vývoj nových materiálů a zlepšení a uplatňování stávajících materiálů v nových a nových struktur. Doba trvání: Jeden rok na plný úvazek, dva-tři roky na částečný úvazek Kdo to je? Tento kurz je určen pro absolventy s vědy, aplikované vědy, techniky či souvisejících stupňů horlivý věnovat se kariéře ve vývoji nebo využití materiálů; absolventů v současné době pracuje v průmyslu chce rozšířit svou kvalifikaci; nebo jednotlivci s ostatními kvalifikací, kteří mají značnou relevantní zkušenosti. MSc Aerospace Materials Tento kurz pokrývá jak zlepšit a rozvíjet materiály pro letecké aplikace, včetně materiálů pro draku, letecké motory a větší využívání chytrých a funkčních materiálů. A vývoj nových materiálů, zlepšení stávajících materiálů, jakož i použití v nových a nových struktur. Doba trvání: Jeden rok na plný úvazek, dva-tři roky na částečný úvazek Kdo to je? Je potřeba pro inženýrské absolventů s odbornými dovednostmi k vývoji nových materiálů pro příští generace letadel a budoucí letecký průmysl. Během tohoto kurzu se bude vztahovat na zlepšení a vývoj materiálů pro letecké aplikace, včetně materiálů pro draku, letecké motory a větší využívání chytrých a funkčních materiálů. MSc v strojírenské technologie a management Vyvinutý pro ty, kteří chtějí učit výrobu, materiály a výzkumných technik, aby se zapojily do inovativních a vývoje nových produktů. Vyberte si z volitelných modulů, které se specializují své... [-]

Zemědělskopotravinářské Stupňů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2017 Spojené království Cranfield + 1 více

Kurzy jsou vhodné pro nové absolventy vědy nebo technologické zázemí, kteří mají zájem o práci v potravinářském průmyslu. [+]

zemědělsko-potravinářském Stupně MSc v potravinovém řetězci Systems Náš Food Chain Systems MSc byl vyvinut jako výsledek rozsáhlého výzkumu vedené průmyslem. Kurz zkoumá celý potravinovém řetězci od pre-sklizně na trh s celkovým cílem zvýšit kvalitu a bezpečnost potravin. Doba trvání: Jeden rok na plný úvazek, dva-tři roky na částečný úvazek Kdo to je? Kurz je vhodný pro nové absolventy vědy nebo technologické zázemí, kteří mají zájem o práci v potravinářském průmyslu. Kurz je také ideální pro profesionály již pracují v oboru, kteří by chtěli trénovat na další jejich kariéry. K dispozici na plný a částečný úvazek kurz nabízí flexibilitu a podporu pro ty, kteří chtějí cvičit, zatímco setrvání v zaměstnání. Potravní řetězec Systems MSc je součástí zemědělství a potravinového programu. Poskytuje kritické zhodnocení zabývajících se výroby a dodávek bezpečných potravin v moderním světě otázkách. Prostřednictvím integrace vědeckých, technických a manažerských faktorů Studenti se naučí, jak účinněji využívat zdroje potravy za účelem dosažení vyšší kvality a bezpečnější produkce potravin, jakož i úspěšně pochopit a řídit potravinových dodavatelských řetězců. Holistický přístup MSc vám poskytne detailní porozumění celého systému potravinového řetězce, včetně: Diagnostika Potravinářská mikrobiologie HACCP LOGISTICS posklizňové technologie prediktivní modelování Posouzení rizik potravin Řízení dodavatelského řetězce MSc v oboru aplikované Bioinformatics První svého druhu ve Velké Británii, to MSc je velmi pokládaný zaměstnavatelé pro své reálném světě významem a aplikovaný obsah. Kurz je zaměřen na rozvoj pokročilé teoretické znalosti a početní dovednosti a aplikovat je, aby pomohla řešit reálného života biologické problémy. Tento MSc je rozpoznán BBSRC. Doba trvání: Jeden rok na plný... [-]

Videos

Why Cranfield University is the best choice for postgraduate study

Cranfield University Student Advice Centre

Contact

Cranfield University

Adresa, 1. řádek College Road
MK43 0AL United Kingdom
Website http://www.cranfield.ac.uk/
Telefonní číslo +44 1234 750111

Adresa, 1. řádek Shrivenham Swindon
SN6 8LA
Website https://www.cranfield.ac.uk/
Telefonní číslo