Cranfield University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Jako výhradně postgraduální univerzita je naše vzdělávací portfolio známé svou relevancí pro podnikání a průmysl. Jsme největším britským poskytovatelem absolventů magisterského studia v oboru strojírenství a nabízíme vlajkovou loď MBA, rozsáhlé programy na míru pro výkonné vzdělávání a profesionální rozvojové programy. Naše práce informuje vládní politiku a vede cestu ve výrobě špičkových nových technologií a produktů v partnerství s průmyslem.

Výzkum a poradenství, které provádíme pro průmysl, vládu a podniky, poskytují našim studentům reálné vzdělávací prostředí, které jim umožňuje rozvíjet se jako profesionálové a poté předávat své znalosti globální ekonomice.

Cranfield University u Shrivenham je doma k Cranfield obraně a bezpečnosti. Je to bezpečné vojenské místo ve spolupráci s obrannou akademií, ministerstvem obrany, UK. Zaměstnanci a zabezpečená zařízení jsou v čele svých oborů a nabízejí rozmanité možnosti v oblasti obranné a bezpečnostní vědy, forenzní, inženýrské a technologické.

Fakta o naší univerzitě:

 • Náš plný úvazek MBA program je zařazen na 9. místo ve Velké Británii, 18. v Evropě a 76. na světě v žebříčku Financial Times 2019 na plný úvazek MBA programů ;
 • V ekonomu, který MBA? Hodnocení Masters in Management (MiM) 2019 Cranfield School of Management's Management MSc dosáhlo následujících hodnocení:

  3. ve Velké Británii a 30. ve světě

  1. místo ve Velké Británii a 9. místo na světě procento absolventů s hledáním zaměstnání s nabídkou zaměstnání 3 měsíce po ukončení studia

 • V žebříčku světového žebříčku QS 2018 jsme zařazeni do top 50 v kategorii Strojírenství, strojírenství, letectví

 • Jsme se umístili na 7. místě ve Velké Británii pro komerční výzkum, poradenství a profesionální rozvoj.

81% našeho výzkumu je klasifikováno jako světově vedoucí nebo mezinárodně vynikající společností REF (Research Excellence Framework, 2014).

Co dělá Cranfield jedinečným?

 • K dispozici je jeden člen akademického personálu na každých sedm studentů, jeden z nejlepších poměrů pro jakoukoli univerzitu ve Velké Británii
 • K dispozici je jeden člen akademického personálu na každých sedm studentů, jeden z nejlepších poměrů pro jakoukoli univerzitu ve Velké Británii
 • Je zaměstnáno 96% našich absolventů nebo v dalším studiu
 • Naše celosvětová komunita je výkonná profesionální síť se studenty a studenty z více než 167 zemí
 • Máme vzájemně prospěšné vztahy s přibližně 1 500 společnostmi a organizacemi
 • Jsme jedinou univerzitou na světě, která vlastní a provozuje letiště a má status letecké společnosti

Studentský život na Cranfield University v Cranfield University

Areál Cranfieldu se nachází v rozsáhlých areálech s bary, obchody, poštou, sportovní halou a bankou. Vynikající rekreační a nákupní možnosti najdete v Milton Keynes a historickém městě Bedford, které je vzdálené jen kousek jízdy.

Náš kampus má:

 • Je to vlastní letiště,
 • Dva hotely s plným ubytováním, konferenční a banketní prostory,
 • Sportovní a rekreační zařízení, \ t
 • Ubytovací možnosti pro studenty zahrnující rodinné domy a bytové domy s jedním studentem,
 • Mateřská škola a předškolní zařízení, které nabízí to nejlepší pro mladé mozky - oba Ofsted uvedl, že jsou hodnoceny jako „vynikající“.

Přijďte k našemu Den otevřených dveří

Výběr místa studia pro postgraduální studium vyžaduje závazek z hlediska času i peněz. Uvědomujeme si, že je důležité nejen studovat předmět, o který se zajímáte, ale také absolvovat kurz, který vám poskytne náskok v oblasti budoucího zaměstnání. Proto vám doporučujeme, abyste nás navštívili v den otevřených dveří:

23. listopadu 2019

14. května 2020

03. červen 2020

02. září 2020

21. listopadu 2020

Více informací o našich Open Days naleznete na www.cranfield.ac.uk/openday

Místa

Cranfield

Adresa, 1. řádek
College Road
MK43 0AL Cranfield, Anglie, Spojené království

Swindone

Adresa, 1. řádek
Swindone, Anglie, Spojené království

Programy