Cranfield University

Úvod

Read the Official Description

Cranfield je postgraduální specialista na výzkum a výuku v oblasti vědy, techniky, technologie a řízení. Jako jeden z pěti nejlepších intenzivním výzkumem univerzitách ve Velké Británii, jsme udělali významný rozdíl v reálném světě, a děláme to tím, že pracuje ve spolupráci s některými z největších světových organizací.

Cranfield je přední světový ve svém příspěvku na globální inovace. S naším důrazem na leteckém, potravinářství, obranu a bezpečnost, technologie v oblasti životního prostředí, vedení a řízení, odvětví výroby a dopravní systémy, jsme změnili způsob, jakým společnost myslí, pracuje a učí se.

Vytváříme a transformovat poznatky, překládání ve prospěch společnosti. Naši partneři, od drobných malých a středních podniků až po největší blue-chip nadnárodní společnosti, od vlád po celém světě, nevládní organizace a charity, řekněte nám to je to, co si cení o Cranfield.

Inovace je součástí Cranfield je "firemní DNA", se vyvinul v průběhu 60 let, pro tento program.

Naše práce informuje politiku vlády a vytváří nové technologie a produkty pro svět obchodu. Čerpáme z tohoto fondu výzkumu a poradenství poskytovat našim studentům s výraznou "reálném světě" učící se prostředí, které jim umožní rozvíjet se jako profesionálové, a převést své nové poznatky do globální ekonomiky. To bylo vždy "Cranfield cesta", ale to nebylo nikdy důležitější než v dnešním světě.

Oblasti specializace

Aerospace Zemědělsko-potravinářských Obranu a bezpečnost Energy and Power Environmentální technologie Vedení a řízení výrobní Dopravní systémy Voda

Cranfield fakta a čísla

Počty studentů

Jsme hrdi na naše mezinárodní kultury, přivítání studentů ze 106 zemí.

Počet zaměstnanců

Úspěch Cranfield spočívá na znalosti, dovednosti a schopnosti našich zaměstnanců, které jsou klíčové pro naši konkurenční výhodu.

finance

Naše příjmy jsou rozděleny do výuky, výzkumu a dalších činností.

Výuka a výzkum

Cranfield je pokrokový instituce, kde výjimečné výuka a výzkum vede ke světové měnící řešení.

Univerzitní liga tabulka žebříčky

Univerzitní ligové tabulky jsou vytvořeny na pomoc studentů vstupujících do vysokoškolského vzdělávání a zahrnuje instituce, které nabízejí jak vysokoškoláka a postgraduální studium.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Stanovili jsme si náročný cíl snížit svou uhlíkovou stopu o 50% do roku 2020, což je nejvíce ambiciózní cíl v univerzitním sektoru ve Velké Británii.

Naše dědictví

Téma protéká Historie Cranfield je 60 let je závazek a vášeň pro aplikovaný výzkum, který dělá rozdíl na světě v oblasti vědy, technologie a management. Předchůdce Cranfield University byla College of Aeronautics, Vytvořený v roce 1946 a vychází na stanici RAF v Cranfield, Bedfordshire. Přes 1950 a 1960, vývoj mnoha aspektů výzkumu a konstrukci letadel vedlo k razantnímu růstu a diverzifikaci do dalších technologií a do výroby a řízení.

V roce 1969, College of Aeronautics se stal Cranfield Institute of Technology zahrnut královskou chartou s plnou pravomoci udělovat kvalifikace, a nové útvary byly zřízeny na pokrytí nákladů na práci v nových tematických oblastech, jako je například Cranfield School of Management.

V posledních třiceti letech došlo k dalšímu významnému pokroku, včetně akademické spolupráci na obranu akademie, Velké Británii, v Shrivenham ve Wiltshire. Výsledkem je, že Cranfield postupně stala největším centrem v Evropě pro aplikovaný výzkum, vývoj a design.

Ocenění a pozice Cranfieldské se

Příjem ocenění

Organizace po celém světě si uvědomují Cranfield své vynikající výsledky v oblasti výuky a výzkumu. Uznání se pohybují od těch, které nám dal Royal Anniversary Důvěra který oceňuje Výročí Cena královny pro další a vysokoškolské vzdělávání, Aby ti dělali na jednotlivé pracovníky a oddělení.

Stejně jako ocenění a vyznamenání, jsme rovněž uznala, prostřednictvím výzkumných žebříčku, jako je výzkum Excellence Framework (REF), která v roce 2014, soudí, že 81% z výzkumu na Cranfield University, je přední světový nebo mezinárodně vynikající.

Ligové tabulky

Je třeba zdůraznit, že univerzita ligové tabulky, které byly vytvořeny na podporu studentů vstupujících do vyššího vzdělání, krycí institucí, které nabízejí jak pregraduální a postgraduální studium. Protože nemáme bakalářské programy a jsou zcela postgraduální, Cranfield University často není zahrnut v ligové tabulky žebříčku. Obchodní školy jsou hodnoceny jinak a naše obchodní škola důsledně dobře funguje v Business School žebříčku.

Dát ocenění

Představujeme ocenění organizacím, v některých oblastech, ve kterých jsme se specializují. Tito externí ocenění patří The Best Factory Awards, které spojují nejlepší výrobce v zemi, ke sdílení osvědčených postupů a na oslavu jejich úspěchy, a které pomáhají zajistit zpracovatelský průmysl Spojeného království je na špici.

Každý rok jsme se také uznat dokonalost v našem studentů prostřednictvím různých ocenění prezentovaných na našich promocí.

Soudě ocenění

Ráže a odbornost našich pracovníků znamená, že jsou často zváni být členy vnějších panelech souzení pro průmysl týkající se ocenění daných ostatními v uznání jejich obchodní úspěch.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Agrifood Degrees

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2018 Spojené království Cranfield + 1 více

[+]

Tento kurz je zaměřen na základní výzvu nesmírně důležité, že všichni čelíme dnes; V podstatě mnoho problémů krmení rychle rostoucí celosvětové populace v budoucích daných omezených zdrojů, dodal nejistoty jako jsou dopady změny klimatu a obecné uznání, že naše současné metody pro produkci potravin nejsou vhodné pro daný účel. Ale to dělá víc, než jen popisující výzvu - nastaví asi sdružující různé závity, které by mohly představovat pragmatické a praktické odpovědi. Jako takový, je navržen tak, aby reagovaly na naléhavé průmyslu, institucionální a vláda potřebuje pro jednotlivce, kteří mohou splnit složité, multi-faktoriální otázek globálního budoucího zásobování potravinami.... [-]


Automobilovém Průmyslu A Technologické Tituly

Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené království Cranfield

Tyto kurzy byly vyvinuty s cílem poskytovat průmyslu s vysokou inženýry ráže, které jsou vybaveny potřebnými dovednostmi k postupu technologie výroby vozidel, aby splňovaly požadavky budoucnosti. [+]

Automobilové inženýrství a technologické stupně MSc v automobilovém průmyslu

Založeno na více než 50 let s vynikající průmyslovými odkazy a vynikající rekord pro zaměstnávání svých absolventů, tento kurz byl vyvinut s cílem poskytovat průmyslu s vysokou inženýry ráže, které jsou vybaveny potřebnými dovednostmi k postupu technologie výroby vozidel, aby vyhovovaly požadavkům budoucnost.

Kdo to je?

MSc v oboru Automotive Engineering je vhodná pro absolventy ve strojírenství, fyziky nebo matematiky a vás připraví na kariéru v této vzrušující oblasti, od konstrukci motoru do hybridních a elektrických vozidel, podvozku a brzdění, a mnoho dalšího.... [-]


Bezpečnosti A Vyšetřování Nehod Stupňů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 5 let August 2018 Spojené království Cranfield + 1 více

Byli jsme centrem excelence v oblasti vyšetřování nehod za téměř 40 let. Tyto kurzy vám poskytne akademicky uznávané, vysoký standard kvalifikace. Široké spektrum dovedností a znalostí reprezentovaných studenty na tyto kurzy poskytují učební prostředí jedinečný zde. [+]

Bezpečnostní a vyšetřovací stupně MSc v oblasti bezpečnosti a lidských faktorů v letectví

Cranfield Campus

Poptávka po lidské faktory a bezpečnostní odbornost pokračuje růst v letectví, jakož i další bezpečnostně kritických odvětví.

Tento kurz byl navržen tak, aby průmysl s vybaveným absolventy, kteří mohou skutečnou a trvalou vylepšení výkonu a bezpečnosti prostřednictvím uplatňování znalostí a dovedností se dozvěděl prostřednictvím kombinace přednášek a praktických cvičení.

Doba trvání: 1 rok na plný úvazek; Na částečný úvazek do 3 let

Kdo to je?

To samozřejmě přitahuje širokou škálu studentů z odborníků v oblasti letectví v občanských a vojenských újezdů absolventům vysoké kvality ve strojírenských a společenskovědních disciplín. Široké spektrum dovedností a znalostí zastoupena studenty na hřišti poskytuje vzdělávací prostředí jedinečný zde.... [-]


Elektronická Válka, Informace A Počítačové Míry Msc / Pgcert

Campus forma Denní studium Kombinované 11 - 60 měsíců August 2018 Spojené království Swindon Cranfield + 2 více

Kurzy zahrnují výběr témat týkajících se vojenských systémů, vojenské komunikace, vojenských elektronických systémů, které jsou určeny k rozvoji profesionály, kteří mohou účinně řídit a využívat hrozby a příležitosti kyberprostoru na organizační úrovni. [+]

Elektronická válka, informace a kybernetické stupně PgCert senzor elektronického boje

Tato PgCert zahrnuje výběr témat elektronického boje týkajících se vojenských systémů, pokrývající specifikace, analýzy, vývoje, zásobování a technickou správu vojenského radaru, elektro-optiky a infračervené senzorových systémů.

Doba trvání: 3 roky Na částečný úvazek

Kdo to je?

Tento PgCert byl navržen pro důstojníky ozbrojených sil a pro vědce a technických pracovníků ve vládních obranných zařízeních a obranného průmyslu.

Absolventi dosažení vysoké úrovně porozumění a detailní znalost vojenských komunikačních a senzorových systémů, zejména s ohledem na elektronický boj.... [-]


Energetické A Výkonové Stupně

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2018 Spojené království Cranfield + 1 více

Díky těmto kurzům mohou naši absolventi očekávat, že budou globálně poptáni jako specialisté na konstrukční a materiálové inženýry, v ropě a plynu a v aplikacích z obnovitelných zdrojů energie. [+]

Energetické a výkonové stupněMSc v inženýrství offshore

(podléhající schválení univerzitou)

Offshore engineering je rychle se rozvíjející disciplína. Kromě tradičního významu pro olej

Délka trvání: Jeden rok na plný úvazek, dva až tři roky na částečný úvazek

Pro koho to je?

Tento kurz je vhodný pro absolventy strojírenství, matematiky nebo vědy, kteří se chtějí specializovat na inženýrství v pobřežních vodách. Vyvíjí profesionální inženýry a vědce s multidisciplinárními dovednostmi a schopností analyzovat současné i budoucí offshore energetické inženýrské problémy.

Cranfield je MSc v inženýrství offshore je schopen poskytnout nové dovednosti potřebné v tomto rychle se rozvíjejícím odvětví, spolu se základním inženýrským porozumění, bez ohledu na aplikaci. Vzrušující nové disciplíny vyučované v tomto MSc zahrnují moderní provoz a údržbu offshore majetku; Zdraví, bezpečnost, bezpečnost a životní prostředí; a rizika a spolehlivosti. Studenti, kteří se ucházejí o tento MSc budou moci vybrat mezi dvěma trasami: jedna se zaměřuje na podrobné inženýrské aspekty a druhá se zaměřuje na správu offshore majetku. Absolventi s MSc in Offshore inženýrství budou moci pracovat v řadě různých průmyslových odvětví, včetně offshore obnovitelných zdrojů, ropy... [-]


Environment MSc Degrees

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2018 Spojené království Cranfield + 1 více

[+]

budou představeny nejnovější politika a modelování vývoje atmosférický vzduch a kvalitní, aby vás připraví na kariéru jako monitorování kvality ovzduší a technologických emise odborníků v průmyslu, v oblasti životního prostředí poradenské společnosti nebo regulátory.

[-]

Finance Stupňů

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Cranfield

Tyto kurzy jsou určeny pro čerstvé absolventy s touhou rozvíjet své znalosti a dovednosti v řízení investic a financí a řízení před hledají své první profesionální roli; a odborníci, kteří již mají pracovní zkušenosti v těchto odvětvích a hledají vzít svou kariéru na další úroveň. [+]

MSc z financí a managementu

Kurz MSc z finančního a manažerského managementu (Financial Times Masters in Finance Pre-experience ranking 2017), náš finanční a manažerský MSc poskytuje solidní základy v principu financí a řízení, přísné školení v příslušných nástrojích a technikách a ukazuje, jak je prakticky aplikovat v globálním pracoviště.

Naše MSc v oblasti financí a managementu je jednoletý denní studijní program určený jak pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet své znalosti o financích a managementu předtím, než hledají první profesionální roli, a pro jednotlivce, kteří již mají pracovní zkušenosti v oblasti financí nebo řízení A snaží se pokročit ve své kariéře.... [-]


Inženýrství, Výrobní A Technologické Tituly

Campus forma Denní studium Kombinované 11 - 60 měsíců August 2018 Spojené království Swindon + 1 více

Tyto kurzy nabízejí pokročilé akademické zázemí potřebné pro studenty účinně přispívat k technicky náročných projektů v oblasti inženýrství, zpracovatelský průmysl a technologie. [+]

Stupně Strojírenství, zpracovatelský průmysl a technologie

Cranfield University v Shrivenham

MSc v technologii vojenské vozidlo

Tento kurz poskytuje vzdělání a školení v oblasti vojenských systémů vozidla, které nabízejí studentům znalosti o technologiích používaných při specifikaci, návrhu, vývoje a hodnocení zbraňových systémů a vojenských vozidel. Obě obrněná vozidla a podpory jsou zahrnuty do kurzu.

Doba trvání: 11 měsíců na plný úvazek, a to až na 3 roky na částečný úvazek

Kdo to je?

Tento kurz nabízí podpůrnou znalosti a vzdělání pro zvýšení vhodnosti studenta na vyšších pozicích v rámci jejich organizace.... [-]


Kriminalistické Stupňů

Campus forma Denní studium Kombinované 11 - 60 měsíců August 2018 Spojené království Swindon Cranfield + 2 více

Tyto kurzy nabízejí studentům širokou škálu různých zkušeností s unikátními zařízení jsou k dispozici na žádném jiném University ve Velké Británii. [+]

Stupně forenzní vědy MSc v oboru forenzní archeologii a antropologii

Kurz je určen pro studenty s pochopením toho, jak tradiční a pokročilé techniky od archeologii a antropologii fyzickou mohou být použity v soudním kontextu.

Délka trvání: 11 měsíců na plný úvazek, až 3 roky na částečný úvazek

Pro koho to je? Kurz nabízí studentům širokou škálu různých zkušeností s jedinečnými zařízeními, které nejsou k dispozici žádné jiné univerzitě ve Velké Británii. Kurz je velmi praktické a hands-on s cílem vyrábět soudní znalce se silným zázemím později vstoupit na pole a musí být schopen poskytnout odborné svědecké výpovědi v soudní síni situaci a jinde. Studenti pocházejí z celé řady prostředí, obvykle s vědou nebo forenzní vědy prvního stupně. Mnoho studentů pochází ze zahraničí, zejména v Evropě, Africe a Severní Americe.... [-]


Logistiky

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Cranfield

Tyto kurzy jsou určeny pro čerstvé absolventy s dobrou bakalářský titul, kteří chtějí široké znalosti logistiky a řízení dodavatelského řetězce a chtějí se připravit na první profesní roli a budoucí kariéru v oboru. Jsou vhodné i pro logistiku a profesionály dodavatelského řetězce v raných fázích jejich kariéry, kteří chtějí zlepšit své znalosti a dovednosti a přesunout na další úroveň profesionálně. [+]

MSc v logistiku a řízení dodavatelského řetězce

1. místo mimo USA a 11. celosvětově v ročním průzkumu Světové univerzity pro řízení dodavatelského řetězce v roce 2016 a 2. místo v Evropě, na Středním východě a v Africe v průzkumu 20 nejvyššího dodavatelského řetězce 2016 pro poskytování mladých lidí v této oblasti dovednosti a kombinace odborných znalostí potřebných k tomu, aby se vyvíjeli jako vedoucí představitelé budoucího dodavatelského řetězce. Cranfield Logistics a Supply Chain Management MSc oslavuje své 35. výročí tohoto roku. Kurz vám poskytne odborné znalosti a dovednosti, které potřebují k dalšímu svou kariéru jako logistiky a dodavatelského řetězce pracovníkem. To bylo co-navržený s vysokými logistiky a profesionály dodavatelského řetězce a je dodáván největších evropských odborných logistiku a řízení dodavatelského řetězce fakulty. Cranfield MSc v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce, je na plný úvazek jednoroční program, který začíná v září každého roku. Kurz rozvíjí své znalosti a dovednosti v oblasti logistiky a učí, jak aplikovat je prostřednictvím: diskuse o mezinárodních případových studií, hostující akce reproduktorů; globální dodavatelský řetězec simulační hry, a možnost na dokončení projektu firemního bázi. Naše řízení logistiky a řízení dodavatelského řetězce je akreditováno Chartered Institute of Logistics and Transport a Chartered Institute of Purchasing and Supply. Po dokončení tohoto kurzu budete mít nárok na plné členství v obou institucích. Je také první univerzitou ve Velké Británii, která získala akreditaci Evropské logistické asociace. Po ukončení kurzu budete oprávněni požádat o označení cESLOG (European logistics), který je platný po dobu pěti let. Pro koho to je? Kurz je... [-]


Magisterských Stupňů Letectví

Campus forma Denní studium Kombinované 10 - 60 měsíců August 2018 Spojené království Cranfield + 1 více

Tyto kurzy jsou vhodné, pokud máte zájem o aerodynamického designu regulaci průtoku, měření průtoku, letová dynamika a řízení letu. [+]

Aerospace Stupně Pre-Masters Engineering

Cranfield Campus

Tento specialista Samozřejmě lze použít jako odrazový můstek k vzrušující kariéru v oblasti strojírenství a připraví vás, pokud nesplňují pre-potřebné vstupní požadavky na mnohé z našich absolventa. Je to intenzivní, na plný úvazek samozřejmě dodávány prostřednictvím kombinace přednášek, praktických laboratorními cvičeními a konstrukčních cvičení, v průběhu 10 měsíců.

Doba trvání: 10 měsíců

Kdo to je?

Ti, kteří chtějí mít svou kariéru v novém směru a zlepšit své dovednosti ve strojírenství Profesionálové, kteří byli z výuky na nějakou dobu a chtějí se dostat zpět do studijního rutiny před zahájením programu MSc Absolventi s bakalářský titul v oboru strojírenství, fyziky nebo matematiky, které nesplňují naše standardní vstupní požadavky Držitelé ve Spojeném království obyčejného / pass stupně (nebo ekvivalent pro zahraniční studenty), kteří mají zkušenosti v oboru a nemohou být přijati přímo Zahraniční studenti, kteří chtějí zlepšit své technické znalosti angličtiny před vstupem do kurzu Cranfield MSc. MSc Aerospace Dynamics ... [-]

Marketing Stupeň

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Cranfield

Tento program vám dá specializované dovednosti a znalosti, aby se stal úspěšným marketingovým vůdcem budoucnosti. Získáte in-hluboké porozumění oblastí včetně marketingové strategie, digitální marketing, branding, komunikace, marketingového poradenství, CRM, key account management, průzkum trhu, omnichannel uvádění na trh a zpracování velkých objemů dat marketing analytiku. [+]

MSc v strategickém marketingu

Náš strategický marketingový MSc byl navržen s profesionály z řad seniorů, kteří vám zajistí, abyste získali špičkové znalosti a dovednosti ve strategickém marketingu. Tento program je akreditovaným akademickým titulem Chartered Institute of Marketing (CIM) Graduate Gateway, který vám umožní dosáhnout CIM profesionálních marketingových kvalifikací a ocenění vedle vašeho Cranfield titulu. Poskytne vám specializované dovednosti a znalosti, abyste se stali úspěšným vedoucím marketingu budoucnosti.

Získáte in-hluboké porozumění oblastí včetně marketingové strategie, digitální marketing, branding, komunikace, marketingového poradenství, CRM, key account management, průzkum trhu, omnichannel uvádění na trh a zpracování velkých objemů dat marketing analytiku.... [-]


Mezinárodní Bezpečnostní Stupňů

Campus forma Denní studium 1 - 2 let August 2018 Spojené království Swindon Cranfield + 1 více

Tyto kurzy jsou určeny pro účastníky, aby mohli rozvíjet a realizovat plány strategického bezpečnostního sektoru a analyzovat, komunikovat a vyhodnocovat širší dopad na souvisejících oblastech v rámci státních a regionálních rámců a studovat některé z nejpalčivějších otázkách světové politiky, jako jsou příčiny válka a mír, tlaky a příležitosti plynoucí z globalizace, proti hrozbám terorismu a problémy globální chudoby a nespravedlnosti. [+]

Mezinárodní bezpečnostní Stupně MSc v mezinárodní obranu a bezpečnost

Tento kurz se domnívá, některé z nejpalčivějších otázkách světové politiky, jako je příčinách války a míru, tlaky a příležitosti globalizace, hrozbami terorismu a problémy celosvětové chudoby a nespravedlnosti.

Doba trvání: 1 rok na plný úvazek

Kdo to je?

Tento kurz je určen pro přilákání studentů, kteří jsou buď v současné době zaměstnáni na různých pozicích vztahujících se k bezpečnostní spolupráci či jednotlivce, kteří obvykle mají zájem na otázkách týkajících se obrany a bezpečnosti.

Studenti pocházejí z následujících oblastí:... [-]


MSc Ve Vedení, Vedení A Obchodní Dovednosti Stupně

Campus forma Denní studium Kombinované 11 - 60 měsíců August 2018 Spojené království Swindon Cranfield + 2 více

Kurzy jsou zaměřeny na širší obranného společenství a přitahuje civilní a vojenské studenty z veřejného i soukromého sektoru po celém světě. [+]

MSc v řízení, vedení a obchodní dovednosti MSc v obranné akvizice managementu

Univerzita Cranfield v Shrivenhamu Ať už se podílíte na vytváření nebo řízení požadavků na schopnost; zabývající se zadáváním veřejných, obchodních nebo smluvních činností; nebo rozvíjet a realizovat podpůrná řešení, bude tento kurz poskytovat základní znalosti a rozvíjet dovednosti kritického myšlení potřebné pro efektivní řízení obhospodařování obrany. Doba trvání: Do 5 let na částečný úvazek Kdo to je? Kurz je zaměřen na širší komunitu obrany a přitahuje civilní a vojenské studenty z veřejného a soukromého sektoru na celém světě. Podávat vojenské důstojníky a ministerstvo obrany úředníci budou dobře připraveni na celou řadu rolí, včetně: vedení strategických změn; vedení týmu a řízení projektů; obchodní a manažerské smlouvy; řízení zdrojů a kontrolu programu; engineering řízení; Vedení schopnost; a řízení integrovaných logistických podpůrných a dodavatelského řetězce operací. Studenti z obranného průmyslu, komerčních organizací, výzkumných organizací a dalších resortů by měl také získat podrobnější znalosti o tom, jak zakázky v oblasti obrany a prostřednictvím podpůrných prací života a musí být schopen odpovídajícím způsobem postupovat své obchodní a osobní kariérní zájmy.... [-]


Pokročilé Motorsport Inženýrské Stupňů

Campus forma Denní studium 1 rok October 2018 Spojené království Cranfield

Motorsport je náročný svět, který vyžaduje celkovou závazek ze svých inženýrů. Bez jejich znalostí a zkušeností, týmy nemají ani dostat do závodu. Tento MSc bude zdokonalovat své dovednosti a znalosti v souvislosti s motoristickým sportem a vysoce výkonné techniky Díky přísnému kombinace učení a souvisejících motorsportu projektových prací. [+]

Advanced Motorsport Engineering Stupně MSc in Advanced Motorsport Engineering

Motorsport je náročný svět, který vyžaduje celkovou závazek ze svých inženýrů. Bez jejich znalostí a zkušeností, týmy nemají ani dostat do závodu. Tento MSc bude zdokonalovat své dovednosti a znalosti v souvislosti s motoristickým sportem a vysoce výkonné techniky Díky přísnému kombinace učení a souvisejících motorsportu projektových prací.

Kdo to je?

Byla vyvinuta ve spolupráci s předními motoristických podniků, tento postgraduální program připravuje absolventy pro kariéru v oblasti motoristického sportu nebo vysoce výkonné inženýrství.

Proč tento kurz?... [-]


Resilience, Counter Terrorism and Organised Crime Degrees

Campus forma Denní studium Kombinované 11 - 60 měsíců August 2018 Spojené království Swindon Cranfield + 2 více

[+]

Doba trvání: 3 roky Na částečný úvazek

Pro koho to je?

Tento PgCert byl navržen pro důstojníky ozbrojených sil a pro vědce a technické úředníky ve státech obrany a v obranném průmyslu.

PgCert ve spojích elektronického boje

Tato PgCert zahrnuje výběr témat elektronického boje souvisejících s vojenským komunikačních systémů, včetně specifikací, analýzy, vývoje, zadávání veřejných zakázek a technickou správu vojenských informačních systémů.... [-]


Stupňů Letecké Dopravy

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2018 Spojené království Cranfield + 1 více

Tyto kurzy jsou vhodné pro studenty s titulem v letecké inženýrství, ekonomie, obchodních studií a geografie nebo ti, kteří s prokazatelnou praxí v odvětví letecké dopravy. [+]

Air Transport Stupně MSc v řízení letecké dopravy

Cranfield Campus

V dnešním rychle se měnícím prostředí letecké dopravy průmysl vyžaduje přístup k pokročilým a komplexní znalosti, spolu s in-hloubka pochopení jeho potřeb.

Navržena tak, aby vybavit dovedností potřebných k výkonu úspěšnou kariéru v různých sektorech letecké dopravy včetně letecké, letištní firmy a úřady, oddělení pro civilní letectví letecká doprava poradenské společnosti a leteckého průmyslu. Silné odkazy průmyslu a úspěch při uvádění absolventů v této oblasti více než 50 let.

Doba trvání: Jeden rok na plný úvazek

Kdo to je?

... [-]

Stupňů řízení

Campus forma Denní studium 12 - 13 měsíců September 2018 Spojené království Cranfield

Pokud jste ambiciózní absolvent nebo časná kariéra profesionální s vášní pro podnikání a usilují, aby svou kariéru na další úroveň, tyto kurzy jsou pro vás. [+]

MSc v řízení

Cranfield Management MSc je zařazen 1. místo ve Velké Británii a 7. místo na světě The Economist WhichMBA? Masters in Management 2017 pořadí. Tento kurz vám vybaví znalosti a praktické dovednosti, které potřebujete k řešení složitých obchodních problémů a připravit se na náročné manažerské role v budoucnosti. To zahrnuje výraznou kombinaci teorie s praktickou aplikací pomocí vysoce zážitkové simulací, poradenství, soutěží a projektových prací. Nabízí vám také možnost získávat neocenitelné pracovní zkušenosti ve vedoucí společnosti během tříměsíčního stážového projektu v rámci společnosti.

Kdo to je?

... [-]

Vodní Stupně

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2018 Spojené království Cranfield + 1 více

Díky našim silným průmyslovým vazbám jsou naše kurzy obzvláště vhodné pro ty, kteří chtějí pracovat ve vodohospodářském průmyslu, vládním nebo environmentálním a inženýrském poradenství av širokém spektru rolí včetně kvality vody, vodních zdrojů, vodních stanovišť a volně žijících živočichů, ochrany před povodněmi a politiky . [+]

Vodní stupněMSc ve vodních a sanitárních zařízeních pro rozvoj

Více než jedna miliarda lidí v rozvojovém světě zůstává bez přístupu k pitné vodě a více než dvojnásobek tohoto počtu stále chybí přístup k základním hygienickým zařízením. Studium plánování, realizace a řízení projektů zásobování vodou a sanitace po celém světě.

Pro koho to je? Tento kurz je ideální pro absolventy, kteří chtějí pokročit ve své kariéře v plánování, realizaci a řízení udržitelných projektů zásobování vodou a sanitace v zemích s nízkými příjmy. Kurz se skládá z posuzovaných modulů, skupinových projektů a individuálního projektu. Moduly obsahují přednášky a konzultace s důrazem na analýzu reálných problémů s praktickou terénní prací na posílení učení.... [-]


Výkonné Logistiky A řízení Dodavatelského řetězce Stupeň

Campus forma Kombinované 2 let January 2018 Spojené království Cranfield

Tento zkrácený magisterský studijní program nabízí příležitost ke studiu na mezinárodně uznávané kvalifikaci magisterského studia a současně přináší nejnovější vědecké poznatky a osvědčené postupy do vašeho podniku. To bylo co-navržený s vysokými praktiky v dodavatelském řetězci a je dodáván největších evropských odborných logistiku a řízení dodavatelského řetězce fakulty. [+]

MSc v oboru logistiky a řízení dodavatelského řetězce (Executive)

Náš výkonný MSc v logistiku a řízení dodavatelského řetězce byl vyvinut pro zkušené odborníky, kteří se snaží studovat při práci v oblasti logistiky a řízení dodavatelského řetězce. Tento dvouletý program na částečný úvazek vám nabízí příležitost studovat na mezinárodně uznávané kvalifikaci magisterského studia a současně poskytnout vaší organizaci skutečnou hodnotu.

Kurz bude: • Zvyšovat povědomí o pokročilých logistických a dodavatelských řetězcích a ocenit si pokročilé postupy • Rozvíjet svou schopnost kriticky vybrat nástroje a techniky, které jsou nejdůležitější pro výzvy, kterým čelíte • Učíte, jak nejlépe poskytnout efektivní vedení logistiky a životního cyklu dodavatelského řetězce • Umožňuje provádět nezávislý a robustní výzkum, který je relevantní pro vaši organizaci • Spojte své znalosti o logistických nástrojích a technikách a technikách řízení dodavatelského řetězce se strategickými, praktickými a etickými perspektivami • Ujistěte se, senior role a náročnější projekty • Pomůže vám, abyste svou kariéru převedli na další úroveň.... [-]


Výkonné Stupňů

Campus forma Kombinované 2 - 3 let August 2018 Spojené království Swindon

Pro ty, kteří uznávají potenciál pro dlouhou a úspěšnou kariéru, Cranfield nabízí ideální rovnováhu mezi akademické studium a pracovní praxe. [+]

výkonné Stupně MSc v Operations Excellence

Cranfield Campus / Externí

Světově vedoucí program vyvinutý Cranfield prostřednictvím unikátního spolupráci s Rolls-Royce a Institute for Manufacturing na University of Cambridge. Určen pro profesionály, aby se vešly kolem náročné kariéry, kurz byl navržen tak, aby rozvíjet dovednosti pro vedení změny v podnikání.

Doba trvání: O dva roky na částečný úvazek

Kdo to je?

Pro ty, kteří uznávají potenciál pro dlouhou a úspěšnou kariéru ve zpracovatelském průmyslu, Cranfield nabízí ideální rovnováhu mezi akademické studium a pracovní praxe. Tento kurz se zaměřuje na potřebu vysoce kvalifikovaných odborníků operací nutných k transformaci operace do obchodu world-class ve všech odvětvích zpracovatelského průmyslu. Operations Excellence Kurz je strukturovány tak, aby maximální užitek z učení s minimálním čase od pracovního prostředí.... [-]


Výpočetní A Softwarové Techniky V Technických Oborech

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let August 2018 Spojené království Cranfield + 1 více

Tento kurz se svou kombinací dovedností-based a konkrétní materiál předmětu, má základní cíl vybavit vás s generickými hands-on schopností a up-to-date znalosti adaptabilní pro širokou škálu aplikací, že tato oblast adresy. [+]

Výpočetní a softwarové techniky ve strojírenských stupních MSc v oboru výpočetní a softwarových technologií ve strojírenství - Computer Aided Engineering

Computer Aided Engineering (CAE) se vztahuje na používání počítačů ve všech činnostech od návrhu až po výrobu produktu. Je v čele informačních technologií a zásadní význam pro ekonomik po celém světě. To je důležitou součástí mnoha světových průmyslových odvětvích, včetně těch automotive, vzdušný prostor, olej, obrany, financí a zdravotnictví.

Tento specialista možnost MSc výpočetní a softwarových technologií ve strojírenství, byl vyvinut tak, aby odrážely široké uplatnění CAE a poskytovat kvalifikované inženýry na nejvyšší úrovni do průmyslových odvětví působících v oblasti výpočetní a softwarového inženýrství.... [-]


Výrobní Systémy A Stupně řízení

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2018 Spojené království Cranfield + 1 více

Tyto kurzy jsou vhodné pro absolventy s vědou, strojírenstvím, výpočetní technikou nebo příbuznými tituly, kteří chtějí rozvíjet kariéru ve výrobním nebo příbuzném průmyslu nebo v akademické oblasti; nebo absolventy, kteří v současné době pracují v průmyslu, kteří chtějí rozšířit svou kvalifikaci nebo usilovat o změnu v kariéře; nebo osoby s jinou kvalifikací, které mají značnou relevantní zkušenost. [+]

Výrobní systémy a stupně řízeníMSc v oboru letecké výroby

Odborné dovednosti systémů letecké výroby jsou zásadní pro zvýšení produktivity. Získáte požadovanou schopnost řídit hlavní programy zlepšování v leteckém průmyslu nebo zahájit zásahy, které přinášejí zlepšení výkonu jejich podnikání.

Doba trvání: 1 rok na plný úvazek; Na částečný úvazek do 3 let

Pro koho to je?

Tento kurz rozvíjí budoucí inženýry a manažery leteckého průmyslu, kteří budou schopni zvládat velké programy zlepšování nebo podněcovat zásahy, které přinášejí zlepšení výkonu jejich leteckých výrobních podniků.

MSc ve strojírenství a řízení výrobních systémů... [-]

Výrobní Technologie A Stupně Materiálů

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 5 let August 2018 Spojené království Cranfield + 1 více

Tyto kurzy jsou vhodné pro absolventy s vědy, aplikované vědy, techniky či souvisejících stupňů horlivý věnovat se kariéře v oblasti výroby, technologií a materiálů [+]

Výrobní technologie a materiály Stupně MSc Advanced Materials

Tento kurz poskytuje základní znalosti o vlastnostech materiálů ", jejich zpracování a počítačové bázi konstrukčních postupů, které jsou nezbytné pro uvádění výrobků na trh od konceptu fáze. To také zahrnuje vývoj nových materiálů a zlepšení a uplatňování stávajících materiálů v nových a nových struktur.

Délka trvání: Jeden rok na plný úvazek, dva až tři roky na částečný úvazek

Kdo to je?

Tento kurz je určen pro absolventy s vědy, aplikované vědy, techniky či souvisejících stupňů horlivý věnovat se kariéře ve vývoji nebo využití materiálů; absolventů v současné době pracuje v průmyslu chce rozšířit svou kvalifikaci; nebo jednotlivci s ostatními kvalifikací, kteří mají značnou relevantní zkušenosti.... [-]


Magistr

Designu Stupňů

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2018 Spojené království Cranfield + 1 více

Tyto kurzy jsou vhodné pro absolventy z různých oborů, kteří si uvědomují význam, jak tvůrčí praxe a procesu může zlepšit vývoj produktů a služeb. [+]

MDE v oblasti inovace a kreativita v průmyslu

Cranfield Campus V dnešním konkurenčním světě se obchodní úspěch stále více opírá o schopnost inovovat. Vedoucí pracovníci jsou již uznává význam jak tvůrčí postupy a proces může zlepšit vývoj a design produktů a služeb myšlení při utváření obchodní strategii.

Je vhodná pro absolventy z různých oborů, kteří si uvědomují význam, jak tvůrčí praxe a procesu může zlepšit vývoj produktů a služeb.

MDE v návrhovém strategii a vedení

Tento kurz integruje world-class, design-řízený inovace, řízení a výzkumné činnosti prostřednictvím jedinečné metodě výuky.

Moduly jsou dodávány v zařízeních v Londýně, podporovaný semináře, workshopy a přednášky v kreativní a design agentur, poskytuje užší vazby s odbornou praxí. Obytné prvky budou doručeny na Cranfield. Studenti se také zavazují, skupinový projekt, ve kterém uplatnit své schopnosti na skutečné obchodní problémy a dokončit individuální práce projektu. Postgraduální diplom (PgDip) studenti kompletní osmi moduly a Project Group. Postgraduální certifikát (PgCert) studenti dokončili šest modulů.... [-]


Videos

Why Cranfield University is the best choice for postgraduate study

Cranfield University Student Advice Centre

Contact
Adresa destinace
Swindon, Anglie, GB
Adresa destinace
Swindon, Anglie, GB
Adresa destinace
Cranfield, Anglie, MK43 0AL GB