Cranfield School of Management

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Cranfield School of Management přední světová jednička v oblasti vzdělávání, výzkumu a poradenství Cranfield School of Management je výhradně postgraduální obchodní školou, jejímž posláním je zlepšovat praxi řízení. Máme celosvětovou reputaci pro rozvoj vysoce výkonných lídrů v technologii a řízení - povzbuzujeme je, aby transformovali své organizace a širší společnost.

Cranfield, známý pro naše silné vazby s průmyslem, je jak o podnikání, tak o podnikání. Jsme centrem prvotřídního výzkumu, odborných znalostí a výuky a poskytujeme praktická řešení pro správu prostřednictvím celé řady činností, včetně vedení, financí, marketingu a logistiky.

Jsme jednou z elitních skupin škol po celém světě, které pořádají trojnásobnou akreditaci od AACSB International (Asociace pro Advance Collegiate School of Business), EQUIS (Evropský systém zvyšování kvality) a AMBA (Asociace MBA).

Co dělá Cranfield School of Management jedinečným?

  • Bezkonkurenční pedagogická zkušenost. Vaše učitelská skupina nebude mít více než šest studentů, což zajistí úzký kontakt a nepřetržitou podporu.
  • Vyspělé vzdělávací prostředí. Protože jsme postgraduální univerzitou, budete obklopeni stejně smýšlejícími jedinci, kteří jsou vedeni k úspěchu ve zvolené kariéře.
  • Učení zaměřené na kariéru. Protože naše výuka je zaměřena výhradně na postgraduální a výkonné úrovně, je navržena tak, aby podporovala vaše praktické obchodní dovednosti a důvěru, a klade velký důraz na problémy skutečného světa.
  • Naše rozsáhlá síť absolventů. Připojíte se k naší síti 65 000 absolventů, z nichž mnozí nyní zastávají vedoucí role v některých z předních světových organizací. Jsme ve Spojeném království na druhém místě pro zaměstnání absolventů (DLHE longitudinální průzkum, 2017).

Cranfield School of Management důsledně funguje dobře v žebříčku hlavních škol a programů, což posiluje naši pozici přední světové školy managementu.

Kliknutím sem zobrazíte všechna naše hodnocení

Budoucí perspektivy kariéry

Naši absolventi

Cranfield University má více než 65 000 absolventů. V Cranfieldu se zavazujeme poskytovat našim absolventům prvotřídní program inkluzivních a celoživotních služeb. Zjistěte více o našich absolventech .

Pozoruhodní Cranfield absoloventky

Warren East, generální ředitel společnosti Rolls-Royce; John McFarlane, výkonný předseda Barclays; Ombola Johnson, ministryně komunikačních technologií Nigérie; Charlie Mayfield, předseda, John Lewis Partnership; a Garry Copeland, generální ředitel - Operations, British Airways.

Umístění

Areál univerzity Cranfield University je vzdálen 40 minut od centra Londýna vlakem, nejbližší města jsou Milton Keynes a Bedford. Letiště London Luton je nejblíže k univerzitě, zatímco Heathrow, Gatwick a Stansted jsou snadno dostupné vlakem a autokarem.

Cranfield Defense and Security je asi 50 minut od Londýna vlakem a asi 25 minut od Bristolu vlakem. Do lázní, Cheltenhamu, Bristolu a Oxfordu dojedete autem za hodinu a do Londýna dojedete autem za méně než dvě hodiny.

Ubytování

Nabízíme ubytování zajištěné i zajištěné na koleji, od kolejí po společné domy, byty pro páry až po rodinné domy.

Univerzita může také pomoci najít soukromé ubytování v nedalekých městech a vesnicích. Univerzitní pokoje v areálu Shrivenham jsou obecně vyhrazeny pro vojenské studenty.

Více informací o našem ubytování najdete na našich webových stránkách

Místa

Cranfield

Cranfield School of Management

Adresa, 1. řádek
Cranfield School of Management
Cranfield

MK43 0AL Cranfield, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 1234 758081

Akreditace