Coventry University London Campus

Úvod

Read the Official Description

Coventry University je vážně o podnikání. Již jeden z největších poskytovatelů podnikatelských studijních programů v Evropě; náš význačný portfolio rozšířila s řadou kurzů dodaných v naší londýnské Campus, v centru města Londýn.

Nachází se v centru Londýna, Coventry University London Campus nabízí celou řadu programů v podnikání, účetnictví, finance, management, řízení lidských zdrojů, ropy a zemního plynu management, móda, Hospitality & Tourism a marketingu. Věříme, že neexistuje lepší místo, naučit o podnikání než na studium a práci v centru světového globálního obchodu a finanční centrum; ale zároveň je obklopen mnoha divadel, muzeí a galerií, které přispívají k bohaté dědictví Londýna.

Moderní univerzity v roce a vysoce hodnoceny


Coventry University byl jmenován "University of the Year za studentský zkušenost" v Times a Sunday Times Good University Guide 2015 a 2016, a udržel jeho titul "moderní univerzity of the Year" pro třetí rok po sobě (2014,2015 a 2016). Průvodce vidí Coventry University zařadil 47. ve Velké Británii a shora mezi moderními univerzit v zemi (poskytované univerzitní status od roku 1992).

Průvodce Times a Sunday Times uvádí úrovně spokojenosti vysoko studentské jako významný faktor v univerzitním vzestup, po boku svým inovativním přístupem k poskytování cenově dostupné, alternativní trasy do vysokoškolského vzdělávání v Coventry a také v Londýně přes Coventry University London Campus. Zlepšení v The Times a Sunday Times pořadí sledovat nedávný úspěch University je v lize tabulce Guardian univerzity 2016, ve kterém Coventry vzrostl šest míst proniknout do Spojeného království vrcholu 30 poprvé a nyní zařadil 15th. .

INOVATIVNÍ progamme Dodávka a odborníků z tohoto odvětví TUTOŘI
Náš vzdělávací program je vyztužena moduly na míru šitých, aby všechny studenty se základními dovednostmi zaměstnatelnost.
Všechny naše programy jsou naplněny pracovních aktivitách a podporovány našimi Leadership přednášky s vysoce postavených obchodních údajů. Příprava na světě práce je vložený do všech našich programů.

Každý z nich byl vyvinut speciálně pro studenty Coventry University London Campus. Pomocí přední odborníci, vytvořili jsme intenzivní a na míru programy, které jsou zaměřené na přípravu studentů pro úspěšnou mezinárodní obchodní kariéru.

Jsme hrdí na naši dopustil, velmi zkušený a profesionální personál. Pocházím z více než 20 zemí, naši lektoři mají bohaté zkušenosti z globálního rozsahu průmyslů. Navrhli jsme všechny naše programy, být živý, interaktivní a relevantní pro podnikatelským světem; přináší směs přednášek, seminářů a skupinové práce v naší účelových zařízení, včetně moderních učeben, zasedacích místností a simulované obchodní podlaze.

ZÁRUKA stáže nebo práce související PROJECT *
Vaše zaměstnatelnost je naší hlavní prioritou a jsme odhodláni nabízet studentům na naší londýnské areálu skutečný podnikatelské zkušenosti, spolu s vynikající studijního programu a řady pracovních zkušeností příležitostí ucházet se.
To zajistí, že úspěšní studenti získají značný vhled do skutečného podnikání, a mít podporu k dispozici absolvent s kvalifikaci a dovednosti potřebné, aby bezprostřední vliv s jakýmkoli novým zaměstnavatelem. Coventry University London Campus je prvním krokem směrem k vaší budoucí kariéře, a my jsme se zavázali k produkci vysoce zaměstnatelní absolventů.

* K dispozici u vybraných kurzů pro studenty, kteří splňují požadavky na způsobilost. Obraťte se na London Campus pro více informací.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Msc Global Finance

Campus forma Denní studium 1 rok October 2017 Spojené království Londýn

Tento kurz je určen pro studenty s výrazným zájmem v oblasti financí, který je připravuje na širokou škálu finančních kariéry a aktivní účasti na světových finančních trzích. [+]

PŘEHLED Budete mít možnost získat magisterský titul, zarovnaný s odbornou kvalifikací, jako finanční ředitel rizik (FRMTM). Budete stavět specializaci v tradiční finanční analýzy, alternativní investice nebo řízení finančních rizik, které vám pomohou uspět v přísné odborné zkoušky. Proč si vybrat tento PROGRAM? MSc Global Finance je vyučován vysoce kvalifikovanými akademickými pracovníky, kteří jsou držiteli doktoráty a / nebo profesionální akreditaci jako jsou CFA ® a / nebo FRMTM, některé mají výrazné zázemí v oblasti financí, získaných při práci as finančními analytiky a manažery předních investičních bank, společnosti spravující aktiva firmy nebo hedgeové fondy. Kromě toho předmětné oblasti účetnictví a financí na univerzitě Coventry je zařazen 7th v tabulce Guardian University Předmět League 2016. základní moduly Globální finanční trh Etika a Kvantitativní metody pro finance Pochopení finanční reporting a analýzy Trading Economics Ocenění vlastního kapitálu a dluhopisů Portfolio Management Empirická Finance a účetnictví Research Method Volitelné předměty (vyberte dvě pouze) Podnikové finance Analýza rizika a finanční modelování Řízení finančních rizik Pevnou úrokovou sazbou, deriváty a alternativních investičních možnosti projektu Internship Consulting Project podnikání Project Simulace Disertační práce data zahájení MSc Global Financial Trading má data zahájení v lednu 2017 a v říjnu 2017. stipendií Coventry University London Campus je potěšena, že nedávné době zahájilo několik stipendií pro UK a mezinárodní studenty drží nabídku studia na říjen 2016, leden 2017 a dubnem 2017 vstup. Můžete se dozvědět více o našich stipendia zobrazením našich webových stránkách. VSTUPNÍ POŽADAVKY Druhá třída diplom (2: 2) nebo vyšší. Žádosti uchazečů s rovnocenným stupněm a odpovídající zkušenosti budou posuzovány individuálně. Praxe je žádoucí, ale není nezbytné. BUDOUCÍ PROSPEKTY "Zaměřena na absolventy se zájmem o účetnictví a financí, program vás připraví na řadu rolí v průmyslu. Budete využívat odvětví softwaru, jako je SAP, Bloomberg a Capital IQ. "Program Leader, MSc Professional účetnictví [-]

MSc Globální Finanční Obchodování

Campus forma Denní studium 1 rok October 2017 Spojené království Londýn

Tento program je zaměřen na profesionály, kteří chtějí upevnit své znalosti o světě mezinárodního finančního obchodování. [+]

PŘEHLED Tento program je zaměřen na studenty s výrazným zájmem o finanční obchodování na integrovaných finančních trzích. Můžete se zaměří na obchodování a chování globálních finančních trzích pomocí on kampusu simulované obchodování s podlahou, která poskytuje praktický expozice a praktické zkušenosti v daném oboru obchodování. Kromě toho získáte kariéry připravené podnikatelské dovednosti hledal po zaměstnavateli ", včetně týmové spolupráce, komunikace, prezentace a vůdčí schopnosti. Proč si vybrat tento PROGRAM? Úspěšným ukončením tohoto programu budete mít výhodu získání Masters kvalifikace, společně s přípravou na Finanční informace Associate (FICD) certifikát, uznávané předních světových informačních společností finančních. MODULY Etika a kvantitativních metod Pochopení finanční reporting a analýzy Trading Economics Globální finanční trhy Ocenění vlastního kapitálu a dluhopisů Stochastic Finance Výpočetní a algoritmického obchodování Empirická Finance a účetnictví Metody výzkumu Finanční deriváty Trading možnosti projektu Internship Consulting Project podnikání Project Simulace Disertační práce data zahájení MSc Global Financial Trading má data zahájení v lednu 2017 a v říjnu 2017. stipendií Coventry University London Campus je potěšena, že nedávné době zahájilo několik stipendií pro UK a mezinárodní studenty drží nabídku studia na říjen 2016, leden 2017 a dubnem 2017 vstup. Můžete se dozvědět více o našich stipendia zobrazením našich webových stránkách. Vstupní požadavky Druhá třída diplom (2: 2) nebo vyšší. Žádosti uchazečů s rovnocenným stupněm a odpovídající zkušenosti budou posuzovány individuálně. Praxe je žádoucí, ale není nezbytné. BUDOUCÍ PROSPEKTY Studenti vyjdou z tohoto předmětu s dobře vyvinutými pravomocí analýzy, jasné pohledy na strategii a strategické myšlení a vysoce účinných komunikačních a výzkumných dovedností. Z nichž všechny jsou vyžadovány zaměstnavateli v soukromých, veřejných, a třetím sektoru, organizací po celém světě. [-]

MSc International Fashion Marketing

Campus forma Denní studium 1 rok October 2017 Spojené království Londýn

Umístění London Campus nabízí jedinečnou příležitost prozkoumat svět módy, z up-and-nadcházející designéry a jejich vyskočí obchody, ke světovým laboratořím trendu a domov některé z předních jmen na High Street a luxusní módou značek na světě. [+]

PŘEHLED Tento program bude vyhovovat vysoce motivované jednotlivce, kteří chtějí rozvíjet módní marketingové a obchodní dovednosti buď práci v módním průmyslu, objevovat nové nápady, jak založit vlastní podnikání, nebo rozšířit rodinných podniků. Předchozí zkušenosti v příbuzných průmyslových odvětví, jako je reklama bude mít určitou výhodu. Proč si vybrat tento PROGRAM? Umístění London Campus nabízí jedinečnou příležitost prozkoumat svět módy, z up-and-nadcházející designéry a jejich vyskočí obchody, ke světovým laboratořím trendu a domov některé z předních jmen na High Street a luxusní módou značek na světě. Můžete využít nové módní studio vybavené počítači Apple Macintosh se může pochlubit nejnovější design software. MODULY Marketing v globálním věku Trend Predikce a módní Forecasting Mezinárodní Módní Marketing Móda a řízení značky Nákup a Merchandising v měnícím se globálním průmyslu Kupující Chování Retail a servis Marketing Podnikání a management Metody výzkumu Módní marketingu a komunikace v globálním kontextu London Fashion Živé Project možnosti projektu Internship Consulting Project podnikání Project Simulace Disertační práce AKREDITACE Po úspěšném absolvování programu a vybraných modulů, budete odměněni na úrovni 7 certifikát CMI ve strategickém řízení a vedení *. * S výhradou Jako registrovaný člen CMI stipendií Coventry University London Campus je potěšena, že nedávné době zahájilo několik stipendií pro UK a mezinárodní studenty drží nabídku studia na říjen 2016, leden 2017 a dubnem 2017 vstup. Můžete se dozvědět více o našich stipendia zobrazením našich webových stránkách. data zahájení MSc International Fashion Marketing má data zahájení v lednu 2017 a v říjnu 2017. VSTUPNÍ POŽADAVKY Druhá třída diplom (2: 2) nebo vyšší. Žádosti uchazečů s rovnocenným stupněm a odpovídající zkušenosti budou posuzovány individuálně. Praxe je žádoucí, ale není nezbytné. BUDOUCÍ PROSPEKTY Opravdu jsem ocenil škálu možností, které byly k dispozici v průběhu naší konečné horizontu a vyžadovalo by velmi doporučuji stáž modul. Pomohlo mi to dát dohromady všechno, co jsem se naučil a kombinovat je s reálných praktik. V současné době jsem honit kariéru v mediálním a zábavním průmyslu a nemůže se dočkat, co přinese budoucnost. "- Samantha Johnson, Německo. [-]

MSc International Pohostinství A Management Cestovního Ruchu

Campus forma Denní studium 1 rok October 2017 Spojené království Londýn

Tento kurz vám nabízí možnost spojit akademické studie s opravdovým obchodní zkušenosti v centru Londýna - nejpopulárnější cílové město. [+]

PŘEHLED Tento program je zaměřen na studenty, kteří chtějí rozvíjet úspěšnou kariéru v rámci mezinárodního cestovního ruchu a pohostinství na vyšší úrovni. Budete mít příležitost rozvíjet odborné znalosti a průmyslu příslušné analytické nástroje pro vedoucích a řídících pozicích. Tento program MSc klade za cíl poskytnout vám oběma strategické pochopení pohostinství a cestovního ruchu, stejně jako manažerskou perspektivu jak řídit tyto operace. Proč si vybrat tento PROGRAM? Studovat v jedné z největších světových cestovního ruchu a pohostinství jako Londýn přivítá tisíce návštěvníků každý den. Coventry University London Campus má výborné spojení s předními zaměstnavateli, včetně renomovaných světových hotelu The Ritz v Londýně, kde předchozí studenti získali zkušenosti průmyslu prostřednictvím přednášky a pracovní zkušenosti příležitostí. MODULY Udržitelná strategie - od plánování až po implementaci Finance, financování a legislativní rámce pro úspěch Globální HRM Strategie Projektové řízení Operační management v cestovním ruchu Mezinárodní pohostinství a cestovním ruchu Marketing Vedení zkušenosti zákazníků Události a Destinační management Podnikání a management Metody výzkumu možnosti projektu Internship Consulting Project podnikání Project Simulace Disertační práce AKREDITACE Po úspěšném absolvování programu a vybraných modulů, budete odměněni na úrovni 7 certifikát CMI ve strategickém řízení a vedení *. * Závisí na registraci jako člen CMI. data zahájení MSc International pohostinství a cestovním ruchu řízení má začít termín v říjnu 2017. stipendií Coventry University London Campus je potěšena, že nedávné době zahájilo několik stipendií pro UK a mezinárodní studenty drží nabídku studia na říjen 2016, leden 2017 a dubnem 2017 vstup. Můžete se dozvědět více o našich stipendia zobrazením našich webových stránkách. VSTUPNÍ POŽADAVKY Druhá třída diplom (2: 2) nebo vyšší. Žádosti uchazečů s rovnocenným stupněm a odpovídající zkušenosti budou posuzovány individuálně. Praxe je žádoucí, ale není nezbytné. BUDOUCÍ PROSPEKTY At The Ritz v Londýně jsme velmi rádi spolupracovat se zavedenými univerzitami vyvíjet budoucí manažery pro odvětví pohostinství. Partnerství jako je tento, jsou životně důležité pro rozvoj studentů tak, že jsou vybaveny zvukovým praktických zkušeností, jakož i teoretických znalostí, když opustí univerzitu. - Joanne Meredith vedoucí oddělení lidských zdrojů, The Ritz London [-]

Msc Profesní účetní

Campus forma Denní studium 1 rok October 2017 Spojené království Londýn

MSc bude vhodný pro studenty, jejichž cílem je porozumět významu účetnictví a účetní profese v mezinárodním kontextu. [+]

PŘEHLED Tento program je určen pro studenty, kteří mají bakalářský titul v účetnictví nebo příbuzný předmět a těm, kteří jsou kvalifikovaní účetní, ale chtějí rozvíjet větší porozumění účetnictví zlepšit svou kariéru v širších manažerských pozicích. Získáte titul z No. 15 UK University, který je také zařazen No. 7 pro účetnictví a financí u stolu Guardian univerzity liga 2016. Proč si vybrat tento PROGRAM? Výběrem ke studiu tohoto programu obdržíte Systems aplikací a produktů trénink (SAP) - vyhledávaným odborníkem v oboru. Kromě toho budete získat expozici na technologicky bohatých plně simulované obchodování s podlahou, zrcadlení nejvyšší investiční banka a Bloomberg obchodní software. MODULY Audit, Jistota a profesní etiky Profesionální účetní výkaznictví a analýzy Global Financial Management Global Performance Management zdanění Metody Business Research Školení SAP Účetní simulace Project možnosti projektu Internship Consulting Project podnikání Project Simulace Disertační práce AKREDITACE Budete mít možnost získat maximální výjimky z ACCA, CIMA, ICSA a ICAEW. data zahájení MSc Professional Accounting má data zahájení v říjnu 2017. stipendií Coventry University London Campus je potěšena, že nedávné době zahájilo několik stipendií pro UK a mezinárodní studenty drží nabídku studia na říjen 2016, leden 2017 a dubnem 2017 vstup. Můžete se dozvědět více o našich stipendia zobrazením našich webových stránkách. VSTUPNÍ POŽADAVKY Druhá třída diplom (2: 2) nebo vyšší. Žádosti uchazečů s rovnocenným stupněm a odpovídající zkušenosti budou posuzovány individuálně. Praxe je žádoucí, ale není nezbytné. BUDOUCÍ PROSPEKTY Zaměřena na absolventy se zájmem o účetnictví a financí, program vás připraví na řadu rolí v průmyslu. Budete využívat odvětví softwaru, jako je SAP, Bloomberg a Capital IQ. [-]

Contact
Adresa destinace
Coventry University London Campus,
University House,
109-117 Middlesex Street

London, Anglie, E1 7JF GB