Cardiff Metropolitan University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Cardiff Metropolitan University se nachází ve vzrušujícím moderním evropském hlavním městě a je globální univerzitou. Neustále investujeme do budoucnosti našich studentů a poskytujeme příležitosti pro vzdělávání a odbornou přípravu, které jsou přístupné, flexibilní a v nejvyšší kvalitě pro studenty z více než 140 zemí po celém světě.

Univerzita je nedílnou součástí města Cardiff od roku 1865 a jsme hrdí na to, že jsme silnou, udržitelnou a na studenty zaměřenou univerzitu, zaměřenou na hospodářský, sociální a kulturní blahobyt v Cardiffu a jihovýchodním Walesu; podpora zaměstnatelnosti studentů, aplikovaná na výzkum a přenos znalostí.

Zaměření na zaměstnatelnost

Všechny naše školy se specializují na kurzy, které jsou orientovány na kariéru a byly navrženy ve spojení s obchodem a průmyslem. Prostřednictvím programů pracovních stáží, profesních akreditací a příležitostí ke studiu v zahraničí naše zaměření na zaměstnatelnost zajistilo, že 95,6% našich absolventů vstupuje do zaměstnání nebo do dalšího studia do šesti měsíců od ukončení studia.

Učení a výuka

Náš přístup k učení, výuce a hodnocení je podpořen vysoce kvalitními akademickými standardy, spoluprací se studenty, vývojem a začleněním technologicky vyspělého učení a hodnocení a výukou informovaného výzkumu.

Naším cílem je rozvíjet kreativní, odolné a vyhledávané absolventy s schopnostmi, dovednostmi a zkušenostmi, které jim umožní ovlivnit jejich zvolenou profesi nebo Pathway . Učení a výuka bude vždy v centru toho, co děláme na Cardiff Metropolitan University a doufáme, že plně zažijete naše úsilí o udržení osobního kontaktu v přátelském a podpůrném vzdělávacím prostředí.

Globální univerzita

Cardiff Metropolitan University je hrdá na to, že je spojena s řadou vysoce kvalitních partnerů ve Velké Británii a na mezinárodní úrovni. Úzké spojenectví univerzity s přidruženou vysokou školou, londýnskou obchodní školou a zámořskými partnerstvími nabízejícími naše programy v Egyptě, Koreji, Libanonu, Maroku, na Srí Lance a v Singapuru znamená, že studenti z více než 140 zemí mohou studovat Cardiff Metropolitan University a MBA. programy.

7 důvodů proč studovat ve Velké Británii na Cardiff Metropolitan University :


Důvod první - zaměstnatelnost absolventů
Všechny kurzy v Cardiff Met se zaměřují na budoucí kariéru našich studentů a jejich zaměstnatelnost. Všechny naše vysokoškolské programy zahrnují pracovní stáže a máme řadu postgraduálních kurzů s příležitostmi pro jednoleté stáže. Naše zaměření na podnikání studentů pomáhá našim studentům stát se vysoce zaměstnatelnými absolventy.

Důvod dva - Výuka excelence a spokojenost studentů
Cardiff Met dosáhl stříbrného hodnocení v rámci Teaching Excellence Framework a soustavně dostává vysoké úrovně spokojenosti studentů. Řada našich kurzů nedávno získala 100% v posledním celostátním průzkumu studentů.

Důvod tři - mezinárodní podpora studentů
Cardiff Met se pyšní svou mezinárodní studentskou podporou a za posledních 10 let jsme byli ve Velké Británii šestkrát nejlepší. Máme specializovaný tým Global Student Advice Team, který pomáhá studentům od chvíle, kdy přijmou svou nabídku na univerzitě. Od podání žádosti o víza, hledání ubytování a setkání s vámi na letišti, když přijedete do Velké Británie, až po pomoc s usazením do britského života a nabízení kurzů akademických dovedností. zemi a umožňuje vám soustředit se na vaše studium.

Důvod čtyři - Fantastická studentská zařízení
V posledních několika letech Cardiff Met provedl značná vylepšení v našich studentských zařízeních, s dokončenými a plánovanými investicemi ve výši 70 milionů GBP. Od nejmodernějších workshopů a ateliérů až po přední světová sportovní zařízení a studentská centra má univerzita vše, co potřebujete během studia vyniknout.

Důvod pět - Velká studentská komunita
Díky aktivní studentské unii, podpoře studentských klubů a spolků, sportovních týmů a klubů zaměřených na dovednosti a schopnosti na všech úrovních je Cardiff Met skvělým místem pro zapojení do všech aspektů studentského života. Naše ubytování v areálu poskytuje studentům bezpečné a přátelské místo k životu a univerzita byla nedávno vybrána jako nejlepší studentská komunita v halách v celostátním průzkumu bydlení studentů.

Šestý důvod - město Cardiff
Nejenže byl Cardiff důsledně pojmenován jako nejdostupnější studentské město ve Velké Británii, je to také skvělé místo k životu a nabízí studentům velmi vysokou životní úroveň. Se vším, od zábavy, přes nakupování, od kultury, přes jídlo, pití a události, Cardiff má pro každého něco.

Důvod sedm - Studium ve Walesu
Budete studovat ve Walesu. Wales nabízí studentům příležitost získat titul UK, který je uznáván po celém světě, v přátelském a krásném prostředí. Je to skvělá základna k prozkoumání zbytku Velké Británie během studií a objevování všeho, co tato jedinečná země může nabídnout.

Místa

Cardiff

Cardiff Metropolitan University

Adresa, 1. řádek
Cardiff Metropolitan University, Llandaff Campus, Western Avenue, Cardiff
CF5 2YB Cardiff, Wales, Spojené království
Telefonní číslo
+44 29 2041 6070

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Programy

MA
MSc