Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Úvod

Read the Official Description

EFMD Equis Accredited

Alliance Manchester Business School je jeden z britských prvních dvou obchodních škol, která byla zřízena v roce 1965), a je teď největší kampus-based business a vedení školy ve Velké Británii.

Manchester je uznávána pro své originální myslitelé: naše dlouhá a hrdá historie excelenci ve výzkumu i nadále ducha inovací a úspěchu, pro které město je proslulé.

Jsme zařadil druhý ve Velké Británii pro obchodní výzkum (podnikání a manažerských studií, REF 2014) a nejnovější průzkum Financial Times zařadil nás, 7. ve Velké Británii, 14. v Evropě a 38. ve světě.

Víme, že world-class výzkum sama o sobě nestačí, a vidíme, že náš původní myšlení je podána žádost o vliv v oblasti podnikání a řízení, vlády a obcí.

Poskytujeme prvotřídní obchodní a manažerské vzdělávání na vysokoškoláky, postgraduální studenti, zkušených praktiků, a ty, které se kariéře orientované akademické a výzkumné ambice. Aliance MBS přináší originální myšlení a učení, informoval o současném komerčním prostředí.

Zaměstnatelnost je vložený do učebních osnov. Aliance MBS postgraduální Careers Service úzce spolupracuje s univerzitou v Manchesteru Kariéra Service, která umožní studentům přístup k velké množství organizací, které navštěvují školního areálu události. Univerzita je číslo jedna nejvíce cílené UK University předními zaměstnavateli absolventů (The High Fliers Report, 2016).

Akreditace:

Alliance MBS je součástí malého a zvolte pásma institucí po celém světě, které jsou akreditovány všechny tři hlavní orgány - AACSB International, AMBA a EQUIS. Vláda Tělo UK (HEFCE) patří aliance MBS učební schopnosti jako "vynikající", nejvyšší kategorie.

Mezinárodní škola:

Máme rozsáhlou globální síť, s on-the-země přítomnosti v Brazílii, Číně, Hong Kongu, Singapuru a Spojených arabských emirátech. Naše specializované magisterské kurzy spojit akademické kvality se zaměřením na reálného světa podnikání a řízení praxe. Navíc, naši studenti spojit se spolužáky z více než 65 národností. Vstupem do našeho studentské komunity a více než 300 specialisty akademické a výzkumné pracovníky pomůže připravit absolventy pro globální podnikatelské prostředí a dnešním trhu práce.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Mgr Účetnictví A Finance

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Manchester

Vezměte si své dovednosti a znalosti na vyšší úroveň s nejlepším účetnictví a finanční skupiny na světě. Ať už chcete dále svou profesionální kariéru, nebo pokračovat ve studiu na PhD, tento kurz vám dává kvalifikace, které potřebujete k úspěchu. [+]

Vezměte si své dovednosti a znalosti na vyšší úroveň s nejlepším účetnictví a finanční skupiny na světě. Ať už chcete dále svou profesionální kariéru, nebo pokračovat ve studiu na PhD, tento kurz vám dává kvalifikace, které potřebujete k úspěchu.

Kariéru v účetnictví, finančních služeb nebo souvisejících odvětvích hospodářství vyžaduje vysokou úroveň porozumění jak teorie a praxe účetnictví a finance. Tento kurz je navržen tak, aby vám široce pojatého chápání základních tematických oblastí s důrazem na empirických výzkumných metod i na účetnictví a finance praxi.

Náš široký sortiment modulů vám umožní specializovat a během máte šanci navázat na vaše rostoucí znalosti a odbornost tím, že dokončí disertační práci na výzkumném prostoru podle svého výběru. Tato skutečnost ve spojení s podporou dostanete od našeho personálu, zajišťuje první třídě učení zážitek. ... [-]


MSc Business Analysis and Strategic Management

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Manchester

[+]

Volitelné kurzy vám umožní specializovat se v určitých aspektech strategického řízení a obchodní analýzy.

V letním období, budete mít možnost uplatnit znalosti a dovednosti získané v průběhu prvních dvou semestrů, zlepšit své dovednosti při práci s velkým reálném životě klienta a pracovat jako součást týmu. Výsledkem tohoto projektu je prezentován jako výzkumná zpráva / disertační práce. Tato část kurzu je úzce souvisí s metodou Manchester, který vám umožní zažít zkušenostní učení a pomáhá, abyste se stali reflexní lékař nebo manažer.

Projekt je k dispozici, pokud získáte minimálně 50% v každém prvním semestru výuky. Pokud ne, bude vám nabídnuta projekt týkající se externího klienta, bez přímého kontaktu s klientem. ... [-]


MSc Business Analytics: Operační Výzkum A Analýza Rizik

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Manchester

Naučte se, jak překonat hlavní výzvy, kterým čelí průmyslu, obchodu a veřejného sektoru je dnes, a ovlivňovat rozhodovací procesy v budoucnosti. Tento kurz vám dává ostří analytické přístupy, metody a nástroje, které potřebujete s jistotou řešit problémy a zlepšit výsledky. [+]

Naučte se, jak překonat hlavní výzvy, kterým čelí průmyslu, obchodu a veřejného sektoru je dnes, a ovlivňovat rozhodovací procesy v budoucnosti. Tento kurz vám dává ostří analytické přístupy, metody a nástroje, které potřebujete s jistotou řešit problémy a zlepšit výsledky.

To vám umožní se specializují na nejrůznějších oblastí, včetně

Consulting dovedností Zpracování velkých objemů dat a web analytics Informační systémy koncepty a nástroje Chování rozhodnutí a psychologie rozhodování finanční modelování řízení provozu a proces změny a přístupy ke zlepšení Projektové řízení řízení dodavatelského řetězce, logistiky a zadávání zakázek Tradiční operační výzkum a aplikované matematiky a statistiky ... [-]

MSc International Oblasti Podnikání A řízení (management)

Campus forma Denní studium 12 měsíců August 2018 Spojené království Manchester

Udělejte krok do rychle se měnícím světě mezinárodního obchodu s Magisterské navržen tak, aby vám znalosti špičkové o problematice globálního řízení. V dnešní globalizované ekonomice, schopnost myslet a pracovat napříč hranicemi a hranicemi je nutností. [+]

Udělejte krok do rychle se měnícím světě mezinárodního obchodu s Magisterské navržen tak, aby vám znalosti špičkové o problematice globálního řízení. V dnešní globalizované ekonomice, schopnost myslet a pracovat napříč hranicemi a hranicemi je nutností.

Užívání multidisciplinární přístup, kreslení na ekonomiku, finance, organizační teorie, marketingu a řízení lidských zdrojů, prozkoumat oblasti mezinárodního obchodu a managementu do hloubky, včetně ekonomické, finanční, technologické, marketingu a manažerských problémů, kterým čelí nadnárodní podniky. To vám umožní aplikovat své dovednosti kdekoli na světě.

Můžete také obdržet důkladnou průpravu v otázkách společenské vědy výzkumu a metod, včetně techniky kvantitativní a kvalitativní sběr dat, analýzu a interpretaci. Součástí kurzu je diplomová práce (výzkum disertační práce) na mezinárodní téma obchodní účely. ... [-]


MSc Kvantitativní Finance

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Manchester

Alliance Manchester Business School a škola matematiky spojily své akademické sílu a praktické zkušenosti dodat kurz MSc Kvantitativní Finance. [+]

Alliance Manchester Business School a School of matematiky spojily své akademické sílu a praktické znalosti, aby dodat MSc Kvantitativní Finance chod.

Zajistit, aby matematika prvek je přístupný, program nabízí dobrou rovnováhu mezi matematikou a finance. Jsou vhodné zejména pro studenty s titulem v financí, finanční ekonomie, pojistné matematiky, inženýrství a matematiky (viz vstupní požadavky), jakož i relevantní pracovní zkušenost (nepovinné). Je také vhodný pro ty, kteří chtějí, aby získali vylepšení mezd, nebo studenty, kteří chtějí pokračovat pokročilé studium v ​​kvantitativním financí.

Kurz poskytuje pokročilé znalosti a porozumění hlavním teoretické a aplikované koncepcí v kvantitativním financí a finančního inženýrství, osvobozená od skutečně mezinárodní a multikulturní perspektivy, a s `přístupem aktuálním tématům" k výuce. Kurz je zvláště užitečné pro kariéru, které zahrnují navrhování nových finančních nástrojů a řízení obchodních v nich.... [-]


MSc Management

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Manchester

[+]

Organizační Psychologie Celoroční a hodnocení

Vstupní požadavky:

Při posuzování svou studijní výsledky, bereme v úvahu vaše studijní průměr, pozice ve třídě, odkazy a postavení instituce, kde jste studoval svou kvalifikaci.

[-]

Msc Marketing

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Manchester

Nechte své nápady tam a vaše zprávy slyšel s odborným míře, která vám dává všechny dovednosti a znalosti potřebné pro úspěšnou kariéru v oblasti marketingu, plus řadu možností, které vám pomohou se specializují na zvoleném oboru. [+]

Nechte své nápady tam a vaše zprávy slyšel s odborným míře, která vám dává všechny dovednosti a znalosti potřebné pro úspěšnou kariéru v oblasti marketingu, plus řadu možností, které vám pomohou se specializují na zvoleném oboru.

Užijte si stimulující a flexibilní stupeň, který vám pomůže rozvinout kritické zhodnocení klíčových oblastí v oblasti marketingu, přičemž vám možnost zdokonalit své dovednosti v určité oblasti, nebo se můžete věnovat akademické kariéře přes následné doktorské práce.

Zjistit o procesech strategie marketingové řízení a rozvoje uvádět nové výrobky na trh. Stejně jako naučit základy marketingu, můžete si také vzít jeden z našich, odborných cest s cílem zajistit si opravdu vyniknout na trhu práce a může prokázat praktické klíčové dovednosti, které zaměstnavatelé hledají. ... [-]


MSC Mezinárodní řízení Lidských Zdrojů A Srovnávací Průmyslové Vztahy

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Manchester

Pokrok v technologii znamená, že svět je čím dál menší. Dejte si HR kariéru na světové scéně s mírou, která se zaměřuje na vedení lidí přes hranice a uvedení lidských zdrojů v mezinárodním kontextu. [+]

Pokrok v technologii znamená, že svět je čím dál menší. Dejte si HR kariéru na světové scéně s mírou, která se zaměřuje na vedení lidí přes hranice a uvedení lidských zdrojů v mezinárodním kontextu.

S více a více lidí, kteří pracují pro mezinárodní korporace nebo globálních mezinárodních dodavatelských řetězců, studie o mezinárodních lidských zdrojů a průmyslových vztahů se stává stále důležitější. Vzrůstající globalizace právních předpisů v oblasti ekonomiky a pánev-národní zaměstnanosti také znamená schopnost porovnat procesy a postupy napříč kontinenty je vyhledávaným dovednosti.

To vám dává pochopení rozdílů mezi pracovních postupů a vztahů systémů měnících se zemí a nadnárodními společnostmi průmyslový, a jak jsou ovlivněny sociálními a ekonomickými faktory. Můžete se také podívat na vliv ekonomické integrace o změně systémů zaměstnanosti a průmyslových vztahů.... [-]


Msc Obchodní Psychologie

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců September 2018 Spojené království Manchester + 1 více

Pro studenty bez BPS akreditovaném studijním, MSc Business Psychology vám nabízí možnost studovat po boku studenty magisterského organizační psychologie a získat fascinující pohled na vědu, jak se lidé a skupiny se chovají v práci. [+]

Pro studenty bez BPS akreditovaném studijním, MSc Business Psychology vám nabízí možnost studovat po boku studenty magisterského organizační psychologie a získat fascinující pohled na vědu, jak se lidé a skupiny se chovají v práci.

Hlubší pochopení organizační psychologie je přínosem pro každého, kdo v současné době pracuje v oblasti společenských věd nebo řízení lidských zdrojů, nebo myšlení studovat, aby se stal z povolání psycholog.

To samozřejmě dává lidem s vhodným pozadím teoretických znalostí a praktických dovedností používaných v organizační psychologii, které jim pomohou rozvíjet nebo změnit kariéru.

Můžete se dozvědět o psychologické diagnostiky při práci, učení, vzdělávání a rozvoj, vedení, zapojení a motivace, zdar a práce na směny, design, organizační změny a rozvoj, výzkum design, Advanced Data Gathering a analytických technik a aplikací psychologii práce a organizace ,... [-]


MSc Operací, Projektů A řízení Dodavatelského řetězce

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Manchester

Dát své organizační schopnosti k testu a naučit se podnikům pomoci řídit produkci a dodávání produktů a služeb ve stále více globalizovaném trhu. Tento kurz pokrývá řízení provozu, řízení dodavatelského řetězce, řízení projektů a zlepšování procesů v jednom náročném a obohacující stupně. [+]

Dát své organizační schopnosti k testu a naučit se podnikům pomoci řídit produkci a dodávání produktů a služeb ve stále více globalizovaném trhu. Tento kurz pokrývá řízení provozu, řízení dodavatelského řetězce, řízení projektů a zlepšování procesů v jednom náročném a obohacující stupně.

řízení provozu je všechno o tom, jak organizují tvorbu a dodávání produktů a služeb. Od bank továren, 90% lidí, kteří se podílejí na operacích. Tento kurz vám dává dovednosti, aby zajistily, že proces probíhá hladce, zejména tváří v tvář výzvám a příležitostem vyplývajícím z rostoucí globální dosah podniku.

Kurz zahrnuje službu, výrobu, veřejný a soukromý sektor, ukazující, jak řízení provozu funguje, zda je zákazník pacient v nemocnici, cestovatel na dopravní systém nebo spotřebitel kupuje nový iPod.... [-]


Msc Organizační Psychologie

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců September 2018 Spojené království Manchester + 1 více

Naše MSc Organizační psychologie Samozřejmě vám poskytne potřebné dovednosti a znalosti aplikovat psychologické principy, teorie a metody organizace práce. Kurz rozvíjí své znalosti z psychologie, stejně jako vybavení vám praktické dovednosti pro práci jako psycholog v rámci organizace. [+]

Naše MSc Organizační psychologie Samozřejmě vám poskytne potřebné dovednosti a znalosti aplikovat psychologické principy, teorie a metody organizace práce. Kurz rozvíjí své znalosti z psychologie, stejně jako vybavení vám praktické dovednosti pro práci jako psycholog v rámci organizace.

Kurz Alliance Manchester Business School:

Je plně akreditována Britské psychologické společnosti, které poskytují základ pro dosažení stavu Chartered psycholog Kryty sedm hlavních oblastí organizační psychologie, která vám široký základ pro budoucí praxi Zahrnuje Uživatelský test: zaměstnanecké - schopnost a osobnosti (Úroveň A a B) kvalifikace pro psychometrických testů při práci, což vám umožní zapsat do registru Britské psychologické společnosti je kvalifikací v testovacím provozu Je dodáván pracovníci výzkumu aktivních, kteří čerpají z jejich odborných znalostí, aby vás zapojit se nejvíce up-to-date psychologického výzkumu a metod Development komerčních povědomí a podnikatelské dovednosti potřebné v konkurenčním pracovním prostředí Kurz probíhá v průběhu jednoho roku (dva roky na částečný úvazek studentů) a sestává ze dvou učil semestry plus výzkumu disertační práce. Učil moduly používají různé metody výuky, včetně přednášek, skupinové práce, případových studií a praktických cvičení, a jsou hodnoceny pomocí řady technik, včetně zkoušek, eseje, aplikovaného ročníkové práce a prezentací. Speciální funkce ... [-]

MSc V Oboru Finance

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Manchester

[+]

Finanční analýza Reálné Volby v Corporate Finance Manažerská ekonomika

Celoroční a hodnocení [-]

MSc účetnictví

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Manchester

Náš nový specialista MSc účetnictví kurz vám pomůže rozvíjet porozumění do hloubky teorie a praxe účetnictví, stejně jako vaše kritické myšlení. Budete se seznámí s různými aspekty účetnictví výzkumu, a za předpokladu, vodítko při provádění výzkumu. Budete prosazovat své myšlení a diskuse na aktuální problémy v oblasti finančního výkaznictví, vedení účtu, audit a řízení. Tyto dovednosti jsou nejen oceňovány ze strany zaměstnavatelů, ale také připravit studenty pro výzkumnou kariéru v akademickém světě. [+]

popis kurzu

Zvyšte své kariérní vyhlídky tím, že rozvíjí pokročilé znalosti účetní teorie a praxe, a připravit se na vedoucí roli v účetní profese.

Náš nový specialista MSc účetnictví kurz vám pomůže rozvíjet porozumění do hloubky teorie a praxe účetnictví, stejně jako vaše kritické myšlení. Budete se seznámí s různými aspekty účetnictví výzkumu, a za předpokladu, vodítko při provádění výzkumu. Budete prosazovat své myšlení a diskuse na aktuální problémy v oblasti finančního výkaznictví, vedení účtu, audit a řízení. Tyto dovednosti jsou nejen oceňovány ze strany zaměstnavatelů, ale také připravit studenty pro výzkumnou kariéru v akademickém světě.... [-]


MSc řízení A Podnikání Inovační

Campus forma Denní studium Kombinované 12 - 24 měsíců September 2018 Spojené království Manchester + 1 více

MSc Řízení inovací a podnikání je vzrušující mistrů samozřejmě nabízené Alliance Manchester Business School - domov pro největší počet evropských inovačních výzkumných pracovníků. To lze považovat za jeden rok plný úvazek kurzu nebo částečný úvazek během dvou let. [+]

The MSc Řízení inovací a podnikání Je to vzrušující mistrů samozřejmě nabízené Alliance Manchester Business School - domov pro největší počet evropských inovačních výzkumných pracovníků. To lze považovat za jeden rok plný úvazek kurzu nebo částečný úvazek během dvou let.

Tento mezinárodně uznávaný stupeň zabývá tím, jak:

nové myšlenky stávají úspěšnými produkty podnikatelské znalosti vytváří růst společnostem využít znalosti, aby zůstala konkurenceschopná vědomosti utváří společnost a naopak změnu klimatu lze řešit pomocí nové technologie k překonání praktických problémů spojených s vytvářením nových podnikatelských rizikového úspor může být transformována prostřednictvím po sobě jdoucích vichřice tvůrčí destrukce? ... [-]

MSc řízení Lidských Zdrojů A Pracovní Vztahy

Campus forma Denní studium 12 měsíců September 2018 Spojené království Manchester

Lidé jsou jádrem každé organizace, takže schopnost řídit a rozvíjet zaměstnance, zajistit jejich pohody a pochopit změnu právních předpisů o zaměstnanosti je zásadní pro přežití podniků. Kurz se zaměřuje na výrobu dobře zaoblené lidských zdrojů praktici s příkladnou znalosti a příslušné praktické zkušenosti. [+]

Lidé jsou jádrem každé organizace, takže schopnost řídit a rozvíjet zaměstnance, zajistit jejich pohody a pochopit změnu právních předpisů o zaměstnanosti je zásadní pro přežití podniků. Kurz se zaměřuje na výrobu dobře zaoblené lidských zdrojů praktici s příkladnou znalosti a příslušné praktické zkušenosti.

Akreditované Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD), kurz je navržen tak, aby:

Rozvinout kritické zhodnocení teoretické základy a empirické praxe řízení lidských zdrojů a IR Vystavit vás širokou škálu organizačních postupů s využitím výukových materiálů na bázi vysoce kvalitního současného výzkumu prováděného lektorů a jejich vlastního výzkumu pro nezávislé individuální disertační práce Vám umožní rozvíjet praktické dovednosti v dané oblasti, aby vás vybaví pro kariéru v či další studium HR / IR oblasti a dává vám průpravu ve výzkumných metod, které můžete použít příslušně buď v obchodním světě nebo v akademického výzkumu Poskytnout vám příležitost získat absolvent členství CIPD (Chartered Institute of Personnel a rozvoj), což je velmi výhodné při zajišťování kariéru v řízení lidských zdrojů. Máte možnost zúčastnit rozvoj dovedností dílny provozované expert HR praktiky k získání praktických dovedností v oblasti lidských zdrojů, aby se zúčastnil živé Employment Tribunal případ a pro realizaci projektu skupiny v organizaci k rozvoji týmové spolupráce a praktické HR a výzkum dovedností. ... [-]

Videos

Alliance Manchester Business School

Manchester Means Business

Why study MSc Finance at Alliance MBS?

Contact

Manchester Business School

Adresa, 1. řádek The University of Manchester Booth Street West
M15 6PB Manchester, Anglie, Spojené království
Website http://www.mbs.ac.uk/masters/
Telefonní číslo +44 (0) 161 820 8343