Alliance Manchester Business School - The University of Manchester

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Alliance Manchester Business School je jednou z prvních dvou obchodních škol ve Velké Británii, založených v roce 1965) a nyní je největší obchodní a manažerskou školou ve Velké Británii.

Manchester je uznáván pro své původní myslitele: naše dlouhá a pyšná historie výzkumu excelence pokračuje v duchu inovací a úspěchů, pro které je město proslulé.

Na druhém místě jsme ve Spojeném království za výzkum v oblasti obchodu (Business and Management Studies, REF 2014) a nejnovější průzkum Financial Times nás zařadil na 7. místo ve Velké Británii a 15. v Evropě.

Víme, že samotný výzkum světové úrovně nestačí a vidíme, že naše původní myšlení je aplikováno na dopad v podnikání a řízení, vládě a komunitách.

Poskytujeme vzdělání na světové úrovni pro obchodní a manažerské vzdělávání studentům s vysokoškolským vzděláním, postgraduálním studentům, zkušeným odborníkům a osobám s kariérovými akademickými a výzkumnými ambicemi. Alliance MBS přináší originální myšlení a výuku, které jsou informovány současným komerčním prostředím.

Zaměstnatelnost je zakotvena v osnovách. Aliance MBS Postgraduate Careers Service úzce spolupracuje s kariérním servisem University of Manchester, který umožňuje studentům přístup k velkému počtu organizací, které navštěvují kampusové akce. Univerzita je číslo jedna nejvíce zaměřená UK univerzita vedoucími absolventskými zaměstnavateli (High Fliers zpráva, 2019).

Akreditace:

  • Aliance MBS je součástí malého a vybraného souboru institucí po celém světě, které jsou akreditovány všemi třemi hlavními subjekty - AACSB International, AMBA a EQUIS.
  • Britský vládní orgán (HEFCE) řadí výukové schopnosti aliance MBS jako "výborné", nejvyšší kategorii.

Mezinárodní škola:

  • Máme rozsáhlou globální síť s přítomností na místě v Brazílii, Číně, Hongkongu, Singapuru a Spojených arabských emirátech.
  • Naše specializované magisterské kurzy spojují akademickou excelenci se zaměřením na obchodní a správní praxi v reálném světě. Navíc naši studenti se spojují se spolužáky z více než 65 národností.
  • Spojením naší studentské komunity a více než 300 odborníků a výzkumných pracovníků pomůže připravit absolventy na globální podnikatelské prostředí a dnešní pracovní trh.

Místa

Manchester

Manchester Business School

Adresa, 1. řádek
The University of Manchester
Booth Street West

M15 6PB Manchester, Anglie, Spojené království
Telefonní číslo
+44 (0) 161 820 8343

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Akreditace