Brunel University London, Institute for the Environment

Úvod

Read the Official Description

Brunel University je školní areál-založená univerzita se nachází v Uxbridge v západním Londýně, a je domovem pro téměř 15.000 studentů z více než 100 zemích po celém světě. Společnost byla založena v roce 1966, naše rozlišovací posláním je spojit výuku a výzkum dokonalosti s praktickým a podnikatelského přístupu propagoval jeho jmenovec, Isambard království Brunel.

&nbsp

Ústav pro životní prostředí je součástí Brunel University: areál na univerzitě se nachází na západ od Londýna, v blízkosti letiště Heathrow a hlavní dálniční sítě, a s železniční dopravou a spojů metra do centra Londýna.

&nbsp

IFE je mezinárodně uznávaný pro svůj výzkum v oblasti věd o životním prostředí, a těží z silné mezinárodní propojení s farmaceutickém průmyslu (např. AstraZeneca, Pfizer, Glaxo), vodárenských společností a vládních orgánů, jako je Evropská agentura pro životní prostředí a ve Velké Británii agentura pro životní prostředí Anglie a Walesu a odbor životního prostředí, výživu a záležitosti venkova (DEFRA) - všechny zabývající se ochranou životního prostředí a zdraví lidí a volně žijících zvířat.

&nbsp

Každý projekt jsme se zavazují, zda to bude analyzovat znečištění ovzduší a jeho dopad na lidské zdraví, měřící hrozbu přítomností specifických chemických látek v pitné vodě nebo vyšetřování, jaké hlavní klimatických událostí v minulosti, může říci nám něco o budoucnosti, má kořeny v přesvědčení, že pochopení environmentálních změn jsou zásadní pro globální společenství. Členové institutu usilovat o další veřejnosti o jejich výzkumu, které se účastní veřejných shromáždění, přednášky a přispívá k non-akademické knihy a novinové zprávy, protože věda, dodáváme je navržen tak, aby dopad na společnost a její vztah s prostředí kolem nás.

&nbsp

Kompliment naše zájmy výzkumu, ústav poskytuje příležitosti v post-absolvent výzkumu, včetně MPhil a doktorandského studia, a přináší tři post-graduální učil programy v environmentálních věd.

&nbsp

Naše výhody PG školení akreditaci od Chartered Institute of Voda a environmentálního managementu (CIWEM) a vedení od našeho nezávislého poradního sboru - který zahrnuje zástupce z vody a farmaceutických společností, ekologických poradců a vládních agentur

Programs
V současné době žádné programy k zobrazení

Upřesněte vyhledávání výše, podívejte se na naše oblíbené níže uvedených kategorií nebo provést vyhledávání podle klíčových slov.


... or simply by choosing your degree:

Contact
Adresa destinace
Institute for the Environment
Brunel University
Kingston Lane

London, Anglie, UB8 3PH GB