Bradford College

Úvod

Read the Official Description

Vítejte na Bradford College

Naše škola je přátelské, příjemné místo ke studiu s dobrou pověstí nabízí vynikající podporu pro naše studenty ve všech oblastech vysoké školy života. Proč se k nám!

Naše poslání: Chcete-li pomoci studentům z regionu, národní i mezinárodní úrovni, dosažení jejich potenciálu a aby odměňování přispět k jejich vlastních komunitách

Kvalita

Bradford College bylo poskytování kvalitního vzdělávání a odborné přípravy pro více než 180 let. Každý rok dodáváme stovky kurzů na více než 23.000 studentů, z celého světa. Jsme hrdí na to, že je čtvrtý největší vysoká škola v zemi a největším poskytovatelem vysokoškolského vzdělávání mimo sektor vysokých škol v Anglii.

Volba

Naše dlouholeté zkušenosti, aby vám ohromující výběr kurzů, s obrovskou škálu kariéry zaměřených předmětů a kvalifikací, které vám začít na správné profesní dráhu. Naše specializované a vysoce kvalifikovaní pedagogičtí pracovníci se zavazují k tomu, každý žák rozvíjí jejich plného potenciálu!

Pověst

Bradford College má celostátní pověst v celé řadě oblastí. To byl předložen s Národním Beacon Award za vynikající příspěvek k rovnosti a rozmanitosti ze strany sdružení vysokých škol a získal školení standard kvality - nejvyšší vyznamenání možné v uznání jeho vynikající práci se zaměstnavateli.

Vysoká škola je Categorised jako: "dalšího vzdělávání společnosti ve smyslu dalšího a vysokoškolského vzdělávání z roku 1992."

Vize, mise a strategie

Strategický plán určuje směr jízdy na Bradford College. Je to výpis z našich priorit. Popisuje období vzrušující změny pokrývající období pěti let až do roku 2015, a pokračující závazek k poskytování vzdělání a příležitosti k širokému spektru studentů.

Vysoká škola konzultován se všemi zainteresovanými stranami na vývoji plánu. Hodnoty, zásady a priority College odráží proces konzultací se všemi pracovníky a studenty.

Vize pro rok 2015

Účelem Bradford College, jak artikuloval našich studentů, je poskytnout znalosti a dovednosti, které vám pomohou přístup kariéry a zlepšit životní šance.

Mise

Chcete-li pomoci studentům z regionu, národní i mezinárodní úrovni, dosažení jejich potenciálu a aby odměňování přispět k jejich vlastních komunitách.

Základní hodnoty (The 7 Es)

Sedm E je jsou zkratka pro kulturu a hodnoty, na něž usilujeme. Jsou to:

Zaměstnatelnost

Vysoká škola, ze které zaměstnavatelé aktivně hledají studenty, kteří mají nejen znalosti předmětu jejich průběhu studia, ale širší dovednosti potřebné pro dnešní pracovní místa, jakož i dobrou úrovní čtenářské a matematické gramotnosti a IT gramotnost.

Rovnost a rozmanitost

Otevřená a vstřícná College, kde rovnost a rozmanitost oceňována a podporována a diskriminace napadal. V případě zaměstnanců a studentské komunity odrážet demografický místního obyvatelstva a kde studenti se připravují na práci v různých pracovních trhů.

Podnik

Vysoká škola s pověstí pro podporu podnikání a vytváření podnikatele.

Obohacení a Právo

College, kde na obohacování studenta příležitosti a nárok na zaměstnatelnost dovednosti jsou považovány za zdroj konkurenční výhody.

Prostředí

Vysoká škola, která vzdělává studenty, kteří mohou přispět k agendě udržitelnosti v dnešní pracovišti a ve společnosti obecně.

Zapojení zaměstnavatelů

Vysoká škola, která se zabývá se zaměstnavateli ve veřejném a soukromém sektoru a dobrovolnického a komunitního sektoru a je prvním poskytovatelem volbou pro oblasti, v nichž přináší osnov.

Dokonalost

Vysoká škola s pověstí poskytuje vynikající kurzy, zákaznický servis a akademické výsledky.

Bradford College strategie

Vezmeme-li v úvahu naše poslání, vize a základní hodnoty, které aspirují na to, jsme identifikovali čtyři strategické ambice:

Identity: Rozvíjet strategie značky, která komunikuje naše základní hodnoty a má rezonanci se všemi trhy sloužily

Student Zkušenosti: Rozvíjet studentů zážitek, který poskytuje skutečný zdroj konkurenční výhody

Infrastruktura: Zlepšit naše vnitřní schopnosti a prostředky, aby zajistila, že jsme schopni dodat strategických cílů

Obchodní model: Recenze a vylepšit svůj obchodní model tak, aby odrážely naši rostoucí Bradford College rodinu a provozování Vyučován udělování titulů Powers (Tdap)

Vidět MA »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MA

Ma Mezinárodní Obchodní Management

Campus forma Denní studium 18 měsíců September 2017 Spojené království Bradford

Tento postgraduální program je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám těch, kteří již absolvovali stupeň obchodní účely a chtějí pokračovat ve studiu Mezinárodní obchod do hloubky. [+]

ma mezinárodní obchodní management

Přehled kurzů

Tento postgraduální program je navržen tak, aby vyhovovaly potřebám těch, kteří již absolvovali stupeň obchodní účely a chtějí pokračovat ve studiu Mezinárodní obchod do hloubky. Náš specialista výuka tým vám pomůže vytvořit požadovaný předmět specializaci přes náročné hloubkové studie a výzkum.

Cena se bude dát hlubší porozumění podnikání v mezinárodním kontextu, včetně jeho omezení, EHP a dalších možných aplikací.

Kurzy začínají v lednu a září a poběží předmětem čísel.

Struktura kurzu

Kurz se skládá jádro a volitelných modulů, a vrcholí v disertační práci ve třetím semestru.... [-]