Bournemouth University

Úvod

Přečtěte si oficiální popis

Naše univerzita prošla dlouhou cestou v krátkém čase a v současné době máme více než 17 000 studentů, z toho 1 500 je mezinárodních studentů z přibližně 130 zemí.

Máme silnou profesní orientaci se zaměřením na akademickou excelenci a zaměstnatelnost absolventů. Pro ilustraci jsme uznáni jako jediné Centrum excelence v mediální praxi ve Velké Británii a absolventi Národního centra pro počítačovou animaci pracovali v Hollywoodu na filmech jako Pán prstenů, Gladiator, Star Wars, Madagaskar a King Kong. Oblasti odborné praxe v oblasti výzkumu zahrnují forenzní archeologii a vědu o dějinách zločinů, v nichž například pracovníci v současné době vyšetřují genocidu v Iráku, Bosně a Hercegovině a Rwandě a důsledky odhalení 40 000 let starých lidských stop v centrálním Mexiku.

Bournemouth University v Bournemouth University je v srdci největšího neindustriálního aglomerace v Evropě. Nachází se na nádherném místě mezi britským nejnovějším národním parkem, nejlepšími plážemi a největším přírodním přírodním parkem. Je to domov pro velké odvětví finančních služeb (JP Morgan Chase, Nationwide Building Society a Liverpool Victoria mezi ostatními), stejně jako největší koncentraci jazykových škol mimo Londýn a mnoho národních velitelství včetně Royal National Lifeboat Institution a Sunseeker International.

Bournemouth je světově proslulým mezinárodním konferenčním centrem a hostitelem velkých akademických, odborných a samozřejmě politických konferencí. Nabízí také jedno z největších výstavních a zábavních podniků na jižním pobřeží.

Univerzita je silným hráčem v ekonomickém a kulturním životě jihozápadní Anglie. Jsme v centru sítě vzdělávacích, obchodních a místních vládních partnerů a také jsme se podíleli na přípravě na olympijské hry v roce 2012.

Bournemouth University má vynikající pověst mezi studenty, jejich rodiči a zaměstnanci ve školách a školách. A od svého příjezdu v září 2005 jsme posílili tuto pověst a uvažovali, jak by měla být Bournemouth University v budoucnu. Výsledkem toho je, že mnoho vzrušujících změn je nyní ve vlaku. Zejména budeme stavět na našich silných stránkách a vyvíjet nové profesionálně relevantní oblasti, investovat více než 100 milionů liber do personálu a zařízení a reorganizovat tak, aby se naše zaměření na akademickou excelenci udrželo.

Doufám, že se vám vaše virtuální "Bournemouth Experience" líbí.

Profesor John Vinney

Naši lidé

Věříme, že naši lidé jsou naším nejcennějším přínosem. Každý den je povzbuzujeme k tomu, aby napadali svět kolem sebe a změnili ho pozitivně.

Každý den denně pracuje více než 2 000 lidí, aby se BU stalo šťastným, zdravým a příjemným prostředím, v němž mohou naši studenti prosperovat a kde prosperuje akademická dokonalost a výzkum. Ať už se jedná o náš univerzitní výkonný tým nebo o 1150 akademických pracovníků, všichni usilují o to, aby stavěli na úspěších a inovacích společnosti BU.

Naše fakulty

Všechny naše kurzy a akademický výzkum jsou vedeny našimi čtyřmi fakultami: Zdraví

Fakulta zdravotnictví

Oddělení: Lidské vědy

Fakulta managementu

Oddělení: Bournemouth University Business School (včetně oddělení: účetnictví, finance

Fakulta médií

Oddělení: Firemní

Přírodovědecká fakulta

Oddělení: Archeologie, antropologie

Vize a hodnoty

BU2018: Vytváření, sdílení, inspirace
Naše vize vycházejí z aktuálního úspěchu společnosti BU, který vytváří jedinečnou nabídku založenou na vynikající akademické kvalitě, která se opírá o špičkovou kvalitu služeb. Srdcem je silná fúze výzkumu, vzdělávání a odborné praxe, která vytváří jedinečnou akademickou zkušenost, ve které je součet vyšší než její součásti. Abychom toho dosáhli, spojujeme inspirativní výuku, výzkum světové úrovně a nejnovější myšlení v profesích, abychom vytvořili nepřetržitou a plodnou výměnu znalostí, která stimuluje nové myšlenky, učení a vedení myšlení.

Strategický plán 2012-18

Po spuštění nové Vision společnosti BU

Klíčovým bodem plánu jsou:

  • V centru společnosti BU bude silná fúze výzkumu, vzdělávání a odborné praxe, která vytváří jedinečnou akademickou zkušenost, ve které je součet vyšší než její součásti. Fusion bude klíčovým diferenciačním prvkem společnosti BU, a to bude informovat a formovat naši marketingovou strategii.
  • Budeme investovat do dodávky technologie Fusion, a to budováním ročního investičního fondu Fusion ve výši 3 milionů liber. Fond bude podporovat celou řadu praktických iniciativ, které budou podporovat Fusion.
  • Oblasti zaměření budou zahrnovat podporu pracovníků a studentů, aby spolupracovali na společném vytváření a společném vytváření znalostí a výzkumu; vedoucí k vynikající pedagogické a pedagogické inovace; zlepšení mobility pracovníků a studentů a vytváření sítí; sladění našich témat výzkumu se společenskou potřebou; a zvýšit náš podíl na deregulovaném trhu vysokoškolského vzdělávání (studenti vstupující do AAB a vyšší nebo rovnocenní na úrovni A, mezinárodní a postgraduální studenti).

Místa

Poole

Adresa, 1. řádek
Bournemouth University,
Fern Barrow

BH12 5BB Poole, Anglie, Spojené království