Birmingham City University Faculty of Art, Design and Media

Úvod

Read the Official Description

Birmingham City University - Fakulta Performance, média a angličtině

S přibližně 23.500 studenty z 80 různých zemí, Birmingham City University je jedním z největších univerzit ve Velké Británii a naše popularita výrazně vzrostl v posledních letech.

Naše šest akademických fakulty nabízejí více než 350 kurzů, od úrovně nadace, prostřednictvím bakalářských studijních programů, na vyučovaných kurzů studia a doktoráty výzkumu. Asi třetiny našich studentů studovat na částečný úvazek, který kombinuje zaměstnání s našimi odborně příslušných kurzů, zlepšit své kariérní vyhlídky.

Nachází se v Birminghamu, ve Velké Británii je druhé město, jsme hrdí na naše silné spojení a úzké spolupráce s tímto regionem. My jsme dali více než 270 mil £ do regionální ekonomiky a podporovat tisíce pracovních míst ve městě a okolí.


Fakulta Performance, média a angličtině

Fakulta se skládá ze čtyř výrazných center excelence tvůrčí založené po celém městě: Birmingham konzervatoř, Birmingham školu herectví, školu angličtiny a Birmingham School of Media.


Birmingham Conservatoire


Mezinárodně uznávaným centrem pro výuky, výzkumu a výkon hudby, Birmingham konzervatoř vzdělává a trénuje hudebníků profesních standardů ve sólové hře, složení, komorní hudbu, orchestrálním hraní a jazzu.


Birmingham škola herectví


Birmingham škola herectví je malý specialista instituce nabízející kurzy na plný úvazek vysokého školství na pregraduální a postgraduální úrovni a na částečný úvazek a letní školní kurzy pro dospělé, mládež a děti.


School of English


Zjistíte, že škola angličtiny na univerzitě je City North Campus, pouhých dvě minuty chůze od Kenrick knihovny. Škola má zavedený a rostoucí profil v oblasti výzkumu a nabízí širokou škálu kurzů angličtiny pro všechny zájmy.


Škola Media


Se zaměřením na inovace, tvořivost a podnikání, Birmingham School of Media nabízí širokou škálu kurzů, z vysokoškoláka a postgraduálních programů až po profesionální a krátkých kurzů zaměřených na mediální průmysl.

This school offers programs in:
  • Angličtina

Vidět MA » Zobrazit magisterské programy »

Programs

Tato škola dále nabízí:

Magistr

Magistr Hudby: Orchestrální Výkon (řetězce)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2017 Spojené království Birmingham + 1 více

Vyvinuto ve spolupráci s mezinárodně-proslulý města Birmingham Symphony Orchestra (CBSO), náš nedávno vyvinuté Master of Music a postgraduální diplom programů v orchestrální výkon jsou navrženy tak, aby řetězec hráče pokročilé úrovni zaměřit se na jejich rozvoje jako orchestrálních hudebníků. Naše kurzy mají za cíl pomoci rozvíjet své zkušenosti jako orchestrální hudebník a zároveň podpořit svůj profesní rozvoj a zvýšení vaší zaměstnatelnosti vybavením vám s řadou odborných a přenositelných dovedností. Tyto programy také poskytují vynikající příležitost pro vás rozvíjet nejen jako orchestrální hudebník, ale jako sólo, komory a souborem přehrávačem. [+]

Základní údaje

· Birmingham Konzervatoř je jedním z předních evropských hudebních škol.

· Naše Orchestrální Výkonnostní kurzy zahrnují garantována herní příležitosti v rámci vybraných zkoušky hlavního města Birmingham Symphony Orchestra (CBSO).

· Budete úzce spolupracovat s alespoň dvěma CBSO hráčů: jeden bude váš mentor v orchestru, druhý bude váš učitel pro vaše one-to-one lekce.

· One-to-one lekce jsou doplněny pravidelných vystoupení a mistrovských uvnitř konzervatoři, včetně některých pořízena významných hostujících hostujících umělců.

· Budete mít přístup k velkému nabídce doplňkových výkonných aktivit v rámci konzervatoři.... [-]


Magistr Hudební Průmysl

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2017 Spojené království Birmingham + 1 více

Hudební průmysl prochází významnou změnu. Nové způsoby distribuce a spotřeby hudbu napadali standardních modelů tohoto globálního obchodu a transformovala své místo v našich životech. MA v hudbě Industries v Birminghamu School of Media, k dispozici on-kampusu nebo distanční-learningu, vám poskytuje in-hloubka pochopení hudby jako obchodní a kulturní činnosti a dovednosti, aby účinně reagovat na tyto změny. Roční globální příjmy odvětví, odhadovaný být kolem nás 130000000000dolar, znamená, že hudba je významným zaměstnavatelem, který poskytuje skutečné příležitosti pro lidi s podnikavějších nápady. Zisk Expert Music Industry Konzultace: Birmingham School of hudebního průmyslu zaměstnanců Media nabízejí šíři a hloubku zkušeností, které budou nezbytné pro vaše studium hudby v globálním digitálním světě. Tým se pod vedením Prof. Andrew Dubber, profesor hudební Industries inovace, a mezinárodně proslulý pro své zasvěcené analýzy tohoto odvětví. Budete také pracovat s prof Tim Wall, profesor Radio a populární hudba studií, a Dr. Paul Long, Reader v médiích a kulturní historie, jejíž studium hudební kultury jsou klíčem k univerzitních kurzů po celém světě, a s Annette Naudin, naše vysoce ceněné odborník na média a kreativní podnikání. Mnohé z předmětu činnosti zapojit i další členové Interactive Kultury výzkumného týmu školy, a budete pracovat na případové studie vypracované z našich výzkumných a průmyslových projektů. Být v čele nového hudebního průmyslu strategií. Na tomto kurzu se zvládnout teoretickou práci na hudební kultury a hudebního byznysu, uplatňování těchto teorií do reálného světa současnými problémy, a náročnější potvrzeným moudrosti. Budete pracovat ve velmi praktickým způsobem, působící ve skupinách, vyzkoušet nápady, a uvedení své nové znalosti a dovednosti do praxe okamžitě prováděna. Budou vyvinuty vaše podnikatelské schopnosti, a budete dělat silné profesní kontakty a budovat vztahy uvnitř hudebních podniků. To opravdu je kurz pro vás, pokud jste touží vést v čele inovací v oblasti hudebního průmyslu podnikání a vzdělanosti. [+]

Vstupní požadavky

Uchazeči musí mít 2: 1 bakalářský titul nebo vyšší v příslušném předmětné oblasti a zpravidla důkazy o práci v, nebo znalost, hudební průmysl. Vítáme netradičních aplikací, a to zejména z uchazečů s podstatným profesním nebo výrobní zkušenosti. Před zkušenostní učení je přijatelná cesta do kurzu.

 

Zaměstnatelnost

Naše úzké vazby s podniky a profesemi znamená, že naše kurzy jsou vždy relevantní, up-to-data a splnit přesné požadavky současného trhu. Všude tam, kde je to možné, zapojit zaměstnavatele do plánování osnov, zatímco mnoho z našich lektorů pocházejí a udržovat jejich spojení s průmyslem, což zajišťuje, že jsou až do rychlosti s nejnovějším vývojem. Zaměstnatelnost bude nedílnou výsledek svých studií.... [-]


Magistr V Budoucnu Médiích (digitální Marketing)

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Birmingham

Future Media: Pro simuluje funkční digitální komunikační agentury. To byl navržen ve spolupráci s globální komunikační agentura McCann Erickson s poradní skupiny partnerských organizací, poskytnout studentům real-svět zkušenosti ... [+]

MA, MSc v budoucích médiích: Pro Future Media: Pro simuluje funkční digitální komunikační agentury. To byl navržen ve spolupráci s globální komunikační agentura McCann Erickson s poradní panel partnerských organizací, dát studentům real-svět zkušenosti práci na multimediálních projektech po celém značky nebo propagaci výrobku, rozvoj mobilního obsahu nebo navrhování televizních kampaní; budete jíst, spát a dýchat digitální strategii. Ty budou založeny na čtyři dny v týdnu po dobu 12 měsíců ve studiu Future Media v Birminghamu City University je NTI Birminghamu, pracující na živých kalhotek vytvořených našimi partnery, v multidisciplinární týmy, které budou zahrnovat vrstevníky z obou ŘO a MSc trase cesty. Oporou veškeré projektové práce bude silný důraz na obchodní strategii, analytiky, monetizace a význam integrovaných kampaní, které řeší řadu aktivit značky a přímého marketingu techniky. Na Future Media: Pro, nejsou tam žádné suché třídních přednášky, zdlouhavé disertace nebo zkoušky. Místo toho, obdržíte intenzivní výuku z průmyslu profíků, než pracovat v týmech strategise, vytvářet a nasazovat řešení, pod vedením mentorů. Vyhodnocení bude vycházet z jednotlivých portfolií a ústní hodnocení. Future Media: Pro poskytuje rádoby Marketing asistenti / manažery, Brand Stratégové, digitální návrháři, obsah Producenti, Web Analytici a média prodeje manažerům příležitost ponořit se do nejnovějších technologií, technik a inovací, dát nápady do praxe a vytvořit portfolio, které bude vidět, jak vystoupit z davu. Úspěšní studenti získají MA / MSc v oboru mediální budoucnost z Birmingham City University. ŘO a MSc Route-způsoby, jak byly navrženy tak, aby odrážely průmyslu potřebu talent s odlišnými dovednostmi a přístupy k řešení problémů, by... [-]


Magistr Ve Filmové Distribuci A Uvádění Na Trh

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Birmingham

MA ve filmu distribuce a marketingu (k dispozici také distanční vzdělávání) byl navržen tak, aby odrážely průmyslu potřebu podnikatelských producenty, a filmový marketing a distribuční odborníci. Kurz rozvíjí dovednosti studentů na strategise a aplikovat nové a vznikající modely financování filmu, jak se na trh ... [+]

MA Filmová distribuce a marketingu Podnikatelský přístup k filmové produkci a distribuci v multi-platformní věku MA ve filmu distribuce a marketingu (k dispozici také distanční vzdělávání) byl navržen tak, aby odrážely průmyslu potřebu podnikatelských producenty, a filmový marketing a distribuční odborníci. Kurz rozvíjí dovednosti studentů na strategise a aplikovat nové a vznikající modely financování filmu, jak se na trh a zapojení publika, nezbytná k udržení konkurenceschopnosti v rychle se měnícím a dynamickém globálním 24-7 zábavním průmyslu. Program zkoumá staré a nové obchodní modely, jejichž dosah všechny aspekty vývoje filmu cyklu zahrnující pokroky v technologii, digitální komunikační kanály a příležitosti k zpeněžit obsahu napříč různými jinými než tradiční kino platformách. Studenti obdrží intenzivní výuku od profesionálů, než pracuje na vytvoření a nasazení strategie pro projekty na celém vývoj / dlažební kostky, financování / pitching pro investory a distribuce / marketingových kampaní pod vedením mentorů. Studenti mají možnost pracovat na skutečných filmových projektů od nízké až žádné rozpočtové esoterické Dům umění až po více komerčně ambiciózní žánrů, a na všech stupních filmu životního cyklu od vývoje přes výrobu až po distribuci. Kurz bude nabízet důkladnou průpravu v základních principů a základních jádra znalosti filmového marketingu a distribuce, a výrobního procesu od nápadu k obrazovce, než zkoumání inovativních technologií, a jak řídit a přizpůsobit se čelit výzvám nového distribuce a Financování životního prostředí. Jste-li fólie, média, marketing, reklama nebo obchodní absolvent s aspiracemi pracovat ve filmovém průmyslu tento kurz vám poskytne příležitost ponořit se do filmové produkce prostředí, dát nápady do praxe a... [-]


Magistr Ve Vývoji Videohrách

Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Birmingham

Gamer Camp Pro (známý také jako Video Games Development MA / MSc) byl vytvořen od základu likes Sony Computer Entertainment Europe (SCEE), Codemasters, vzácný, Blitz Games Studios a FreestyleGames formovat perfektní rekruty s ne jen dovednosti, ale také zkušenosti požadoval pro kariéru v herním průmyslu. [+]

MA, MSc v Pro, Video Games rozvoj Gamer Camp Pro (známý také jako Video Games Development MA / MSc) byl vytvořen od základu likes Sony Computer Entertainment Europe (SCEE), Codemasters, vzácný, Blitz Games Studios a FreestyleGames formovat perfektní rekruty s ne jen dovednosti, ale také zkušenosti požadoval pro kariéru v herním průmyslu. Na Gamer Camp: Pro, nejsou tam žádné suché třídních přednášky, izolované dálkové studium, zdlouhavé disertace nebo zkoušky. Místo toho, budete jíst, spát a dýchat hry s intenzivní výukou z průmyslu profesionály, než pracovat v týmech v centru města Media Studio NTI Birminghamu vytvořit plně funkční hru pro sérii, pokud platforem, které vyvrcholily v rozvojových pracovní hru PlayStation®3 prototyp, přímo pro SCEE. Budete pracovat na plný úvazek hodin (9-5, Mon-Thu) po dobu 12 měsíců, s každým týmem danou mentora z průmyslu nastavit rozvoje krátký, monitorovat pokrok a podepsat-off hru jednou to je kompletní. Úspěšní studenti získají MA / MSc ve videohrách rozvoj z Birmingham City University. Kurz byl založen Oliver Williams (Gamer Camp Studio ředitel) a Guy Wilday, bývalý ředitel Studio na SEGA Racing Studio (SEGA Rally) a vedoucí ateliéru na Codemasters (Colin McRae Rally). Gamer Camp: Pro je učil den na den Alex Darby (Ex-FreeStyleGames, Codemasters) a Iain Harrison (Ex-Eurocom, Free Radical).... [-]


Magistr V Hraní

Campus forma Denní studium 1 - 1 rok September 2017 Spojené království Birmingham

Tento program je určen pro postgraduální studenty, kteří chtějí pokračovat v kariéře jako profesionální herci. Tento intenzivní kurz je zaměřen na studenty, kteří mají nějaký divadelní nebo vyššího vzdělávání zkušenosti. Je to velmi intenzivní trénink proces, který vyžaduje obrovské množství času, odhodlání a energie a je intelektuálně, fyzicky a emocionálně náročné. Důraz kurzu je na zkušebny techniky a výkonu. [+]

To Couse může být také chápáno jako postgraduální diplom

Vstupní požadavky

Vstupné je o konkurzu, ale my bychom normálně vyžadují určitý stupeň kurz nebo ekvivalent, nebo příslušné odborné zkušenosti. Kurz je vhodný pro profesionální herci, kteří hledají opakovací kurz také. Volba MA je určen pro ty, kteří s vhodnými akademickými schopnostmi.

 

Zaměstnatelnost

Naše úzké vazby s podniky a profesemi znamená, že naše kurzy jsou vždy relevantní, up-to-data a splnit přesné požadavky současného trhu. Všude tam, kde je to možné, zapojit zaměstnavatele do plánování osnov, zatímco mnoho z našich lektorů pocházejí a udržovat jejich spojení s průmyslem, což zajišťuje, že jsou až do rychlosti s nejnovějším vývojem. Zaměstnatelnost bude nedílnou výsledek svých studií. Absolventi jednajících kurzy fungují konzistentně ve všech odvětvích výkonu.... [-]


Magistr V Oblasti Public Relations

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2017 Spojené království Birmingham + 1 více

PR je široce považována za životně důležité pro úspěch jakéhokoliv podniku organizace, od soukromých podniků do nadnárodních korporací, z útvarů veřejného sektoru vlády. Reklama a marketing může zlepšit vaše šance na prodej váš produkt nebo službu, aby spotřebiteli, ale public relations může zvýšit vaši celkovou pověst s každým se vypořádat s - nejen spotřebitele, ale také dodavateli, podpůrné služby, tvůrce politik, pracovní síly a společnosti, v níž jste provozovat - jakoukoli zúčastněnou stranu, která mohou být ovlivněna vaší organizace, nebo by mohly mít dopad na to, co děláte. Reklama je to, co říkáte o sobě, ale PR je to, co jiní lidé říkají o vás; a to, co oni říkají věci. [+]

Vstupní požadavky

Měli byste mít alespoň horní druhé třídy prvního stupně (nebo ekvivalent), nebo má značné zkušenosti v příbuzném oboru s důkazy o vynikající schopnosti a potenciál. Dobrý slovem i písmem anglicky jsou životně důležité. Úroveň IELTS 6.5 je minimální. Měli byste mít řádné akademické schopnosti (výzkum, psaní, prezentace) a základní kompetence v oblasti IT dovedností. Především, co potřebujete mít zvídavou mysl, nadání pro sdílení a sdělování myšlenek, a touhu rozvíjet jako nezávislý a sebe-motivovaný myslitel.

 

Zaměstnatelnost

Naše úzké vazby s podniky a profesemi znamená, že naše kurzy jsou vždy relevantní, up-to-data a splnit přesné požadavky současného trhu. Všude tam, kde je to možné, zapojit zaměstnavatele do plánování osnov, zatímco mnoho z našich lektorů pocházejí a udržovat jejich spojení s průmyslem, což zajišťuje, že jsou až do rychlosti s nejnovějším vývojem. Zaměstnatelnost bude nedílnou výsledek svých studií.... [-]


Magistr V Odborné Praxi Hlasové

Campus forma Denní studium Kombinované 9 - 24 měsíců September 2017 Spojené království Birmingham + 1 více

Tento kurz je určen pro absolventy vysokých škol, kteří chtějí provádět pokročilé studium v ​​hlase za účelem výkonu kariéry jako hlasové profesionály, kteří hledají specializované praxi a studium v ​​hlasu a řeči. Zatímco základem kurzu má kořeny v zásad zdravé vokální užívání, bude se soustředit na konkrétní systém nebo režim. Kurz byl vyvinut s podporou Royal Shakespeare Company (RSC) Voice oddělení a textem dílo založené stojí v srdci tohoto kurzu. Kurz se zaměří na přístup k práci s jazykem vyvinutý Cicely Berry. Kurz bude také nabízejí některé příležitosti k práci s zpívající hlasem, přístupy k mluvené a zpívané textu jsou stále důležitější pro hlas profesionální. Birmingham School of herectví také má pracovní vztah s hlasem klinice královny Alžběty nemocnice v Birminghamu. [+]

Tento kurz může být také brát jako postgraduální diplom, aniž by se completeing / Hlavní řešitel projektu disertace

Vstupní požadavky

Tento kurz je pravděpodobné, že apelovat na ty, kteří již mají zájem a nějaké znalosti hlasu: herci, absolventi drama, učitelé, logopedi, zpěváků a hudebníků se zvláštním zájmem v oblasti vokální hudby.

Ty by za normálních okolností mít prvního stupně, výkon diplom nebo ekvivalentní kvalifikaci. Budete také považovat, pokud nesplňují výše uvedené požadavky pro vstup, ale měli příslušnou úroveň výkonnosti dovedností a odborné praxe.

Vstupné do tohoto kurzu je přes konkurzu a rozhovor.... [-]


Magistr V Televizní Produkce

Campus forma Denní studium 12 - 15 měsíců August 2017 Spojené království Birmingham

MA Televize Výroba se zaměřuje na současné britské televizi a výroby obsahu digitálních médií a je ideální pro ty, kteří hledají kariéru jako televizní producent. [+]

MA v televizní produkce MA Televize Výroba se zaměřuje na současné britské televizi a výroby obsahu digitálních médií a je ideální pro ty, kteří hledají kariéru jako televizní producent. Na svém srdci, je pochopení a rozvoj spolupráce pracovních postupů napříč obory a platforem, vytvářet agilní a dobře informovaný mediální profesionál. Tento kurz se přímo zaměřuje na základní a bezprecedentní rychlost změn v televizním průmyslu v posledních letech. Váš studie zařídíme navázat portfolio nebo na volné noze kariéru, takže máte možnost diverzifikovat do výroby a dodávky vysoce kvalitního video obsahu pro širokou škálu platforem a klientů. Práce v rámci uznaných programových žánrů, budete mít možnost spolupracovat s širokou škálu kreativních profesionálů a bude moci vybrat mezi několika dostupných platforem pro poskytování obsahu.... [-]


Magistr V Videohry Podnikání A Výrobu

Online & Campus forma Denní studium 1 rok August 2017 Spojené království Birmingham

Gamer Camp: Biz je celoroční mistři úroveň kurz pro příští generaci her průmyslových podnikatelů a výrobců. Herní průmysl je plný projektových manažerů, podnikatelů a přidružených výrobců, kteří všichni potřebují vážné manažerské a obchodní know-how, aby vedl produkci hry do konce, ať už je to 79p iOS nebo £ 30m uvolnit AAA konzoly. [+]

Biz, MSc v Video Game podnikání a výrobu Gamer Camp: Biz je celoroční mistři úroveň kurz pro příští generaci her průmyslových podnikatelů a výrobců Herní průmysl je plný projektových manažerů, podnikatelů a přidružených výrobců, kteří všichni potřebují vážné manažerské a obchodní know-how, aby vedl produkci hry do konce, ať už je to 79p iOS nebo £ 30m uvolnit AAA konzoly. I když tito lidé nebudou kódování nebo navrhování klíčovými aktiva na denní bázi, je důležité, že mají komplexní a realistický pochopení procesu vývoje her, a jak všechny různorodé prvky pracují a přijďte společně vyrábět leštěné hru vidíte na polici nebo v App Store Na Gamer Camp: Biz, dáváme lidem, kteří chtějí pracovat ve hrách, hloubkovou zkušenosti z plného procesu vývoje hra v kombinaci se všemi ostrými obchodní dovednosti, které potřebují ke spuštění malé hry podnikání nebo spravovat Production Studio. Gamer Camp: Biz je vhodný jak pro ty v herního průmyslu a absolventů s odpovídajícím stupněm, kteří mají zájem postavit se na vlastní pěst. Tento velmi praktický přístup se odráží Facebook, kdy nový nový zaměstnanec začíná na Facebooku jdou přes "Bootcamp", aby bylo zajištěno, že pochopit základní kód a jak programování tým pracuje. "Aby všichni naši inženýři sdílejí tento přístup, budeme požadovat, aby všechny nové inženýrů - dokonce i manažeři, jejichž primárním úkolem nebude psát kód - projít program s názvem Bootcamp, kde se učí naši codebase, naše nástroje a náš přístup. Existuje mnoho lidí v průmyslu, kteří řídí inženýry a nechtějí kód sami, ale typ hands-na lidi, co hledáme, jsou... [-]


Master Of Arts V Působícího (na Britskou Tradici)

Campus forma Denní studium 9 - 12  September 2017 Spojené království Birmingham

MZV Úřadující: Britská tradice se snaží rozšířit porozumění herce z praxe herectví a jeho tradice v této zemi, a poskytuje praktické dílny příležitostí pro studenty výzkum, a to prostřednictvím studia a praxe, konkrétních dovedností a technik spojených s klíčovými fázích vývoj britského divadelního představení. Moduly se dostanete přes hlavních událostí v britské tradici divadla od středověku do moderní den, zkoumá řadu herectví techniky a kulminovat plně postupného výkon na konci roku. Základní fakta • britského herectví již dlouho obdivoval po celém světě, ale skutečný zdroj jeho kvality a tradice vzdělávání a hraní v Británii nikdy nebyla ohniskem kurzu. BSA je hrdý na to, nabídnout to jedno-of-a-druhu zrychlil jeden rok MA se soustředí na britskou tradici v herectví. • Tento kurz je zaměřen na mezinárodní studenty s předchozímu výcviku výkonu a nabízí ty, kteří s vášní pro živé představení příležitost prozkoumat, co to je, že dělá britská herectví jedinečný. Od Shakespeare na pantomima, komedie Obnova soudobé situační komedie, britská tradice herectví se zaměřuje na význam příběhu, hloubku, rozměr a konzistence charakteru, technickou precizností, a vztahu herce s publikem. • Tento laboratorní cvičení dává hercům či jiné představení a drama profesionálům příležitost zlepšit své zkušenosti v klasické a populární formy herectví. • Kurz je realizován prostřednictvím řady workshopů. • Přestože výkon je klíč, zaměření kurzu je na prohloubení znalostí a je navržen tak, aby jeho účastníci významnou kariéru rozvoje / CV zvyšujících příležitost. • jeden rok, zrychlil formát dělá to cenově dostupné možnosti pro rozvoj odborných dovedností. [+]

Vstupní požadavky

Předchozí trénink výkon je nezbytný pro tento kurz. První titul v dramatu, které působí nebo divadelního umění, nebo zkušenosti výkonnosti bude požadována navíc k konkurzu a rozhovor.

Požadavek Normální záznam je první titul v oblasti související téma (např úřadující, Drama, Hudební divadlo, Performing Arts, angličtina a drama), ale potenciální studenty s titulem v jiném oboru, nebo se zkušenostmi v příbuzném profesní oblasti by také být považovány za , Ty by za normálních okolností mít prvního stupně, výkon diplom nebo ekvivalentní kvalifikaci.

Budete také považovat, pokud nesplňují výše uvedené požadavky pro vstup, ale měli příslušnou úroveň výkonnosti dovedností a odborné praxe.... [-]


Mistři Hudby: Hudba Technologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2017 Spojené království Birmingham + 1 více

Birmingham konzervatoře je učil Master of Music (MMus) a postgraduální diplom (PgDip) hřišť v hudební technologie poskytují příležitost pro skladatele a skladatele-umělců experimentovat s a rozvíjet odborné znalosti v tvůrčího využití zavedených i nových hudebních technologií. Naším hlavním cílem je, aby vám pomohl rozvíjet jako hudební technolog v kontextu kurzu široce založené. Budeme podporovat vaši profesní rozvoj vybavením vám s řadou odborných a přenositelných dovedností. Důležité je, že naše hudba technologie postgraduální kurzy vám poskytne příležitosti pro spolupráci s řadou umělců, dirigenty, skladateli a jiných hudebních technologů jsou vhodné k vašemu stylu. [+]

Základní údaje

Svědčí o tom jeho dvou mezinárodních Integra projektů, Birmingham konzervatoř je významným mezinárodním centrem pro výkon a složení s technologií, zejména živou elektronikou. Budete mít příležitost k síti s předními odborníky z celého světa prostřednictvím vedoucí úlohy Konzervatoři v roce Integra. Naše kurzy zahrnují týdenní individuální odbornou výuku s předních světových praktiků a výzkumníků. Budete mít přístup ke špičkovým zařízením, včetně naší 150-sedadla Recital Hall, přizpůsobených pro výkon s technologií, jediný prostor svého druhu v konzervatoři Velké Británii. Budete mít přístup k pravidelným mistrovských významných hostujících hudebních skladatelů a interpretů. Budete mít příležitosti pro spolupráci s pokročilými účinkujících a tam bude časté šance, že práce provedeny, včetně naší vlastní soudobé hudební soubor, Thallein, a dalších souborech. Naše postgraduální hudební technologie kurzy vám dát šanci rozvíjet osobitý hudební hlas v rámci kurzu široce založené, zvýšit svou zaměstnatelnost. ... [-]

Mistři Hudby: Jazz (výkonu Nebo Složení)

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3  September 2017 Spojené království Birmingham + 1 více

Birmingham Konzervatoř je známý pro své jazzové kurzy, které jsou přizpůsobeny speciálně pro potřeby rozvojových jazzové hudebníky. Navrženo pro čerstvé absolventy a vhodně kvalifikované dospělé studenty, naše učil Master of Music (MMus) a postgraduální diplom (PgDip) hřišť v Jazz jsou navrženy tak, aby zakázku pokročilé úrovně výuky na džezu umělci nebo skladatelů. Výkonnostní kurzy jsou postaveny kolem umění improvizace, zatímco Skladatelé jsou povzbuzováni, aby rozvíjeli individuální styl. Nabízíme také program PgCert pro jazzových umělců, jejichž podrobnosti jsou k dispozici odděleně od conservatoire.admissions@bcu.ac.uk. Základní fakta • Obdržíte týdenní individuální odborné výuky. • Všechny naše lektorů jsou profesionální jazzových hudebníků působících na dnešní scéně, a naše masterclass série zahrnuje koučování z hlavních mezinárodních jazzových umělců. • Jazz studenti mají pravidelný výkon a zkušebny příležitosti s malé i velké soubory. • Naše postgraduální Jazzové programy poskytují studentům příležitost rozvíjet osobitý hudební hlas. • Budeme podporovat svůj profesní rozvoj a zvýšit svou zaměstnatelnost vybavením vám s řadou odborných a přenositelných dovedností. [+]

Vstupní požadavky

MMus

Normálních okolností byste měli mít minimálně vyšší druhé třídy Honours degree (nejlépe Music) s minimálně 60% v příslušné oblasti svého finále-leté práci. Non-UK kandidáti by za normálních okolností mít alespoň bakalářský titul nebo obdobného studijního rovnocenný diplom z konzervatoře nebo odpovídající instituci. Budete muset prokázat na konkurz / rozhovoru, že jste vlastnit potřebné dovednosti v jazzové představení / jazzové skladby.

PgDip

Normálních okolností byste měli mít alespoň Dolní druhé třídy Honours degree (nejlépe Music) s minimálně 60% v příslušné oblasti svého finále-leté práci. Non-UK kandidáti by za normálních okolností mít alespoň bakalářský titul nebo obdobného studijního rovnocenný diplom z konzervatoře nebo odpovídající instituci. Budete muset prokázat na konkurz / rozhovoru, že jste vlastnit potřebné dovednosti v jazzové představení / jazzové skladby.... [-]


Mistři Ve Studiích Obrazovky

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2017 Spojené království Birmingham + 1 více

Studie MA obrazovky vrhá vás hluboko do nejnovějších debat kolem funkci a význam médií založených na obrazovce v rámci rychle se měnícím mediálním prostředí. Kreslení na kombinaci filmové a televizní teorie, studií Screen magisterský titul v Birminghamu School of Media, vybízí vás k aktivní účasti na, a přispět k rozvoji myšlenek v této oblasti a na silnou výzkumnou kultuře školy. Tato teorie médií zaměřena magisterský stupeň, k dispozici on-kampusu nebo distanční vzdělávání, vám dává prostor k přemýšlení o způsobech, ve kterých diváci smysl médií, jakož i formálních a estetických kvalit mediálních textů, jako způsob, jak na zkoumání vašeho vlastní praxe nebo vědecké nebo mediální výzkumné zájmy. Konvergence Kultura výchozím místem pro magisterského studia Screen je to, co Henry Jenkins skvěle popsal jako "konvergence kultury." Stále více, diváci sledovat televizi on-line, prostřednictvím mobilních nebo tablet zařízení, a přístup k filmům prostřednictvím řady platforem a formátů, kino je jen jeden. Schopnost dělat a vysílání videa začala měnit způsoby, ve kterých jsme se pochopit vztahy mezi výrobci a spotřebiteli. Konvergence médií je o mnohem víc než technologické změny, a v této magisterského stupně, budete objevovat nové způsoby myšlení o výrobě, distribuci a spotřebě médií obrazovky na bázi a náš vztah k ní. Základní fakta Studie Screen MA odráží měnící se povahu mediálním průmyslu a potřebu postgraduální studium přejít hranice disciplín. Magisterský stupeň je mix teorie a praxe, určuje vámi. Budete se aktivně podílejí na návrhu hodnotící; vyrábíte práci, kterou chcete být posouzeny. MA Kurz je adaptabilní a navržen tak, aby odrážely své individuální zájmy a potřeby. Budete se učil týmem vysoce aktivních akademických vědců a mediálních odborníků. [+]

Vstupní požadavky

Každý, kdo podnik tohoto kurzu musí mít horní druhé třídy bakalářský titul nebo vyšší v příslušné tematické oblasti. Předchozí studie ve filmu, sdělovacích prostředků a nebo kulturní studia nebo odborné praxe je výhodou. Vítáme především netradiční aplikace, zejména od žadatelů s nějakou profesní nebo výrobní zkušenosti. Proto jsme se akreditovat předchozí zkušenostní učení.

 

Zaměstnatelnost

Naše úzké vazby s podniky a profesemi znamená, že naše kurzy jsou vždy relevantní, up-to-data a splnit přesné požadavky současného trhu. Všude tam, kde je to možné, zapojit zaměstnavatele do plánování osnov, zatímco mnoho z našich lektorů pocházejí a udržovat jejich spojení s průmyslem, což zajišťuje, že jsou až do rychlosti s nejnovějším vývojem.... [-]


Mistři V Mezinárodním Vysílacím žurnalismu

Campus forma Denní studium 1 - 1 rok September 2017 Spojené království Birmingham

MA in International Broadcast žurnalistiky na Birmingham City University je vyučován zkušenými odborníky vysílání. To zajišťuje studentům získat důkladnou průpravu ve všech aspektech rozhlasového a televizního žurnalismu, stejně jako hluboké pochopení toho, jak novináři pracují v kontextu Velké Británii a v širším světě. Budete pracovat na skutečných příbězích a získat spoustu ruce na zkušenosti s průmyslem standardní sadou a v našem novém stavu uměleckých ateliérů. Birmingham School of Media je vynikajících vztahů s zpravodajských organizací, včetně BBC a Sky News znamená, že studenti mají spoustu příležitostí k síti s pracovními vysílány novinářů a dalších osobností v oboru. Studenti se zavázaly stáže / umístění s organizacemi, včetně BBC, France Télévision, NDTV a NRK Norsku. Naši bývalí studenti šli na celé řadě zajímavých kariéru v žurnalistice, včetně práce na CNBC-TV, Guangdong TV, Time Magazine, Organizace spojených národů a dokonce běží svůj vlastní on-line rozhlasovou stanici. [+]

Vstupní požadavky

Žadatelé by měli mít předchozí vzdělání nebo jeho ekvivalent, nebo mají značné zkušenosti v příbuzném oboru a musí být schopen prokázat vynikající schopnosti a potenciál. Dobrý slovem i písmem anglicky je životně důležité. Úroveň IELTS 6.5 je minimální. Žadatelé by měli ukázaly zájem o toto téma přinejmenším, když se dává přednost skutečné praxe v médiích. Měly by mít silnou a zvídavou mysl a tendenci nebrat "ne" za odpověď.

 

 

Zaměstnatelnost

Naše úzké vazby s podniky a profese, znamenají, že naše kurzy jsou vždy relevantní, up-to-date a vyhovět potřebám současného trhu. Mnoho našich lektorů pocházejí a udržují své vazby s průmyslem, což zajišťuje, že jsou až do rychlosti s nejnovějším vývojem.... [-]


Mistři V Sociálních Médiích

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2017 Spojené království Birmingham + 1 více

Pokud v posledních letech ukázaly, nic, je to, že sociální média mění vztah mezi občany a státem, a zároveň umožňují ostatním, aby efektivněji oslovit a spolupracovat s diváky na komerční úrovni. Ať tak či onak, je jasné, že existují příležitosti pro profesionály sociálních médií, jak vydělat značné dopady na jejich rychle se rozvíjejícím oboru, inovovat a formují praxi. Prozkoumat, jak podnikání a neziskové Může Využijte sociálních médií: Příležitosti jsou mnozí. Na jedné straně, zavedené podniky se snaží kooptovat nástroje sociálních médií a jejich použití pro komerční zisk. Mnoho organizací nyní zaměstnávají týmy sociálních médií manažerů, bloggerů a specializovaných digitálních marketingových odborníků; úlohy, které neexistovaly před deseti lety. Na druhé straně, organizace třetího sektoru využívají těchto nástrojů vytvářet složité a konverzačních komunikační strategie pro minimální náklady. Obě komerční a non-komerční organizace potřebují prohloubit své znalosti o tom, jak sociální média mohou podporovat své cíle. Staňte Social Media Expert: Na MA Social Media, v Birminghamu School of Media nebo distanční učení, budete objevovat techniky sociálních médií, zvažte vývoj a směr sociálních médií jako kreativní průmysl, a přispěje nový výzkum a znalosti oboru. Pro studenty, kteří studují na akademické půdě, Birmingham má prospívající sociální mediální scénu se silnými vazbami na kurzu, a tato scéna se rychle stává průmyslu. Je tedy zcela vhodné, aby tento program by měl být založen v Birminghamu School of Media, kde studenti budou mít přístup k vrstevnické skupiny a aktivní komunita sociálních médií lékařů. [+]

Obsah kurzu

Pokud v posledních letech ukázaly, nic, je to, že sociální média mění vztah mezi občany a státem, a zároveň umožňují ostatním, aby efektivněji oslovit a spolupracovat s diváky na komerční úrovni. Ať tak či onak, je jasné, že existují příležitosti pro profesionály sociálních médií, jak vydělat značné dopady na jejich rychle se rozvíjejícím oboru, inovovat a formují praxi.

Prozkoumat, jak podnikání a neziskové Může Využijte sociálních médií: Příležitosti jsou mnozí. Na jedné straně, zavedené podniky se snaží kooptovat nástroje sociálních médií a jejich použití pro komerční zisk. Mnoho organizací nyní zaměstnávají týmy sociálních médií manažerů, bloggerů a specializovaných digitálních marketingových odborníků; úlohy, které neexistovaly před deseti lety. Na druhé straně, organizace třetího sektoru využívají těchto nástrojů vytvářet složité a konverzačních komunikační strategie pro minimální náklady. Obě komerční a non-komerční organizace potřebují prohloubit své znalosti o tom, jak sociální média mohou podporovat své cíle.... [-]


Mistři V Událostech A Výstavnictví

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2017 Spojené království Birmingham + 1 více

O událostech a výstaviště managementu ŘO v Birminghamu škole Media, budete získat profesní dovednosti potřebné pro rozvoj a řízení úspěšných akcí, konferencí a výstav. Kurz rozvíjí tyto dovednosti na nejvyšší úrovni, což vám umožní být připraveni ke vstupu nebo pokrok v rámci odvětví, plně připraven a vybaven dovednostmi pustit na úspěšnou akci a řízení výstavní kariéře. Naše velmi reálné vazby s výstavních míst a organizací, jako je například-NEC Group říct, že jste se dozvíte od špičkových profesionálů, získávat neocenitelné informace zasvěcených a učení prostřednictvím reálných zkušeností. [+]

Základní údaje

První svého druhu ve Velké Británii, kurz byl vyvinut s The National Exhibition Centre (NEC), s cílem zajistit kvalifikaci je upraven směrem kariéry v rámci odvětví. Samozřejmě je také důležité, aby těm, které již pracují ve všech oblastech event managementu nebo rolích. To bude také apelovat na absolventy z oborů jako médií, cestovního ruchu, hudební technologie, public relations, obchodních či marketingových. Birmingham je jeden z nejlepších měst v zemi, pokud jde o místa konání akce. To se může pochlubit záviděníhodnou řadu míst k návštěvě a čerpat odborné zkušenosti z. Existují Impozantní prostory událostí na všech úrovních, od masivních výstavních sálech NEC a ICC do muzeí, galerií a širokou škálu událostí prostorů. Existuje také řada hudebních sálů, jako je O2 Academy, stejně jako menší, na zakázku dějiště jako Custard Factory. Naše úzká partnerství se spřízněnými organizacemi, jako je The NEC umožňuje studentům přístup do reálného světa událostí a řízení výstavní a zároveň studovat. Studenti tohoto kurzu mohou rozvíjet své vlastní profesionální sítě, připravené pro když vstoupí na pracoviště.... [-]


Psaní

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let September 2017 Spojené království Birmingham + 1 více

MA v psaní na Birmingham City University je zaměřena na rozvíjející se spisovateli a může být užíván v průběhu jednoho roku na plný úvazek, nebo dva roky na částečný úvazek. Klíčové vlastnosti kurzu patří: * příležitost učit se od významných lékařů, s výukou od Ian Marchant, Gregory Leadbetter, Anthony Mellors, Andy Conway, a z řad lektorů z Institutu tvůrčí a kritické psaní (http://www .bcu.ac.uk / iccw), včetně Helen kříže, Caroline Šašek, Sally Přečtěte si, Patrick McGuinness a David Morley. * Flexibilní modulární konstrukce, s možností v Fiction, scénáristika, Kreativní Non-fiction, skriptování a Lešení a poezie, společně s povinným modulem Čtení na psaní a Závěrečný projekt. * Přímý kontakt s hostem autorů, literárních agentů, vydavatelů, redaktorů a rozvojových agentur prostřednictvím Institutu tvůrčí a kritické psaní programu seminářů, čtení a veřejných akcí. * Náš masterclass systém nabízí podrobnou kritiku své práce prostřednictvím zavedené Autor stránek - a přínos sluchu práci ostatních žáků obdrží stejnou pozornost. * Příležitost pro publikaci v naší výroční antologie nových psaní a prezentovat svou práci na veřejnosti koncem roku výstavě v centru města Birmingham. * Online podpora prostřednictvím e-learningové rozhraní Moodlu. * Vzdálenost výukových modulů v beletrii a scenáristika, což vám umožní studovat tyto možnosti zcela z domova, měli byste si přát. [+]

Vstupní požadavky

Vstup na hřiště je založen na talentu, potenciálu a nasazení. To se posuzuje prostřednictvím přihlášky, vzorek vaší písemné práce (c. 2000 slov prózy, nebo ekvivalent v skriptu nebo poezie), a obvykle rozhovor, a to buď osobně, nebo po telefonu.

 

Zaměstnatelnost

Jsme přesvědčeni, že studie psaní má vlastní osobní a kulturní hodnoty - ale my také podporovat ty, kteří chtějí pokračovat v profesionální kariéru jako spisovatel, přípravou naše studenty pro literární trh. Škola angličtiny je velmi aktivní v oblasti výzkumu, s vynikajícími výsledky 2008 RAE. MPhil a PhD příležitosti mohou být k dispozici.... [-]


Rádio A Audio Produkce

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let September 2017 Spojené království Birmingham + 1 více

Rádio je neustále se měnící médium. Mistr je v rozhlasu a audio produkce odráží tento vývoj tím, že pokryje tradici, AM / FM vysílání po boku digitálních systémů distribuce, jako je DAB, podcasting, streaming audio a stahování. Tento postgraduální kurzy usilovat o rozvoj reflexní profesionály v médiích, kreativních a kulturních průmyslů, kteří mohou pracovat na čele akademické disciplíny a odborné praxe. Učební plán klade důraz na podnikatelské dovednosti, zapojení se nových komunikačních technologií. [+]

Kurz klade velký důraz na odbornou praxi v současné rozhlasové tvorby. Studenti se stanou zdatní v průmyslovém standardu digitálního zařízení a zároveň získat hlubší pochopení současných technik a strategií týkajících se nahraných rádiových balení a živá řeč / hudba založená rozhlasového vysílání. Stejně jako obohacení své praktické dovednosti, studenti se očekává, aby se zapojili do debaty a vyhodnotit stávající výzkum na toto téma, stejně jako kriticky zhodnotit odborné praxe a vlastní vědeckou práci. Vybízí je, aby se zavázaly k jejich vlastní pokračující profesní rozvoj.

Vstupní požadavky

Uchazeči by měli mít 02:01 bakalářský titul nebo vyšší v příslušné tematické oblasti a měl by být schopen prokázat důkazy o práci v, nebo znalost, mezinárodních médií. Vítáme netradičních aplikací, a to zejména z uchazečů s podstatným profesním nebo výrobní zkušenosti. Před zkušenostní učení je přijatelná cesta do kurzu.... [-]


MA

Master Of Arts Médií A Kreativního Podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3  September 2017 Spojené království Birmingham + 1 více

Naše MA Media a Creative Enterprise vám pomůže rozvíjet své dovednosti v kritické myšlení v kombinaci s praktickými zkušenostmi z podnikání specifické pro kreativní a mediální průmysl. Tento kurz je pro vás, pokud chcete vytvořit akademickou kariéru v kulturním podnikání, běží tvůrčí obchodní poradenství, nebo vám pomůže stát se více podnikatelský. Studijní obor Masters, vedl o Annette Naudin, je navržen speciálně pro ty, rozvoj jejich kariéry v kreativních odvětvích, jako jsou lékaři, manažeři, poradci nebo zájemce o tradiční akademické trasy jako výzkumné pracovníky. Minulé studenti zahrnuty každý z nedávného Media absolventů celou cestu až do jednatelů designu agentur, charitativních organizací a sociálních podniků. Základní fakta Tento vysoce flexibilní kurz vám umožňuje experimentovat v praxi nebo výzkumu, jakož i zapojit se do výzkumných projektů nebo praxe zaměstnanců v Birminghamu Centra pro média a kulturní výzkum. Jako člen mezinárodní studentské skupiny, budete mít možnost spolupracovat rozvíjet kreativní nápady, prozkoumat nové nástroje pro správu a inovativní výzkumné metody. MA Media a Creative Enterprise je součástí širší sady postgraduálních programů v rámci Birmingham School of Media. Jednou z hlavních výhod tohoto kurzu je vytváření sítí a výměnu názorů mezi studenty, lektory a hostující reproduktory. [+]

Vstupní požadavky

Uchazeči by měli mít první nebo druhé třídy stupně a dva odkazy a / nebo, odpovídající odbornou praxi, další kvalifikace nebo úspěchy, jak soudil podle MA Media a Creative Enterprise týmu.

 

Zaměstnatelnost

Naše úzké vazby s podniky a profesemi znamená, že naše kurzy jsou vždy relevantní, up-to-data a splnit přesné požadavky současného trhu. Všude tam, kde je to možné, zapojit zaměstnavatele do plánování osnov, zatímco mnoho z našich lektorů pocházejí a udržovat jejich spojení s průmyslem, což zajišťuje, že jsou až do rychlosti s nejnovějším vývojem. Zaměstnatelnost bude nedílnou výsledek svých studií. Máme silné výzkumné kulturu vyzývající postgraduální studenty, aby sami sebe vidí jako součást výzkumného Společenství a podporovat další akademické studie.... [-]