Birkbeck, University of London

Úvod

Read the Official Description

Birkbeck je world-class výzkumné a výukové instituce, pulzující centrum akademické kvality a londýnské odbornými poskytovatele večerní vyššího vzdělání.

Historie Birkbeck

Večer dne 11. listopadu 1823 asi 2000 lidí se hrnuli do koruny a Anchor hospody na Strand, aby byli svědky Dr. George Birkbeck a jeho podporovatelé, včetně Jeremy Bentham, JC Hobhouse procesorem a H Brougham MP, diskutovat o vzdělávání pro pracující muže v Londýně , Z toho rostl institutu v Londýně mechanika ", která se věnuje vzdělávání pracujících, oficiálně vznikla dne 2. prosince na stejném místě.

Tato nadace znamenalo, že poprvé, řemeslníci a řemeslníci mohli dozvědět o vědě, umění a ekonomie - koncept tak kontroverzní, že Dr. Birkbeck byl obviněn z "rozptyl semena zla". Neodradilo, Dr Birkbeck vyzval své stoupence k akci: "Nyní je čas pro univerzální výhody požehnání znalostí." Mnoho dárci byli přesvědčeni o důležitým posláním a dostatek peněz byla zvýšena na otevření College a prosadit radikální novou vizi. O sedm let později, instituce podnikly další radikální krok, že se stanou jedním z prvních vysokých škol se přiznat, ženy jako studenti.

1858, Birkbeck byl první volbou pro studenty, kteří chtěli vysokoškolské vzdělání, ale kteří si nemohli dovolit studovat na plný úvazek. Tato role byl formován v roce 1920, kdy Birkbeck oficiálně staly součástí University of London.

Poslání

Hlavními cíli Birkbeck jsou:

 • Poskytovat na částečný úvazek vysokoškolské studium, které splňují měnící se vzdělávací, kulturní, osobní a profesní potřeby dospělých; zejména těch, kteří žijí nebo pracují v oblasti Londýna.
 • Umožnit dospělých studentů z různých sociálních a vzdělávacích prostředí k účasti na našich kurzech.
 • Udržovat a rozvíjet excelenci ve výzkumu a poskytují nejvyšší kvalitu vzdělávání výzkum ve všech našich tematických oblastí.
 • Zpřístupnit výsledky výzkumu a odborné znalosti získané prostřednictvím výuky, publikování, partnerství s dalšími organizacemi a na podporu občanské a veřejné debaty.

Mezi klíčové podpůrné cíle jsou:

 • Nabídka naši studenti ucelenou řadu flexibilních, kurzů zaměřených na výzkum vedl na všech úrovních poskytování.
 • Dosažení a udržení silných výzkumných kultury na podporu mezioborové práce v každé škole a fakulty.
 • Ujistěte se, že vysoká škola poskytuje inkluzivní pracovní a studijní prostředí pro své studenty a zaměstnance, aby všichni se mohou rozvinout jejich potenciál.
 • Rozvíjet schopnost akademie rychle reagovat na nové a měnící se příležitosti v oblasti vysokoškolského a dalšího vzdělávání.
 • Vytváření udržitelných partnerství v rámci regionu Londýna i mimo něj.

Charitativní status

Birkbeck, University of London je charitativní organizace v souladu s podmínkami zákona o dobročinnosti. Pod Charity Act 2011, vysoké školy jsou pod dohledem školství Financování Rady vysokých pro Anglii (HEFCE) jako hlavní regulátor, který je pověřen zajišťováním univerzitami plnit své povinnosti vyplývající z Charity práva.

Mezinárodní partnerství

Birkbeck je hrdý na to mít řadu strategicky důležitých partnerství s některými z předních světových univerzit.

Všechny mezinárodní partnerství Birkbeck se byly navrženy tak, aby umožnila volnou výměnu myšlenek a na podporu školení pro akademické pracovníky, zatímco dohody progrese byly kloubové, aby zahraniční studenti kombinovat studium s titulem na Birkbeck.

 • SWUFE - DUFE - BIT - University of Sao Paolo - Hong Kong Shue Yan University Birkbeck má také dohody s globálními těchto univerzit: - Severozápadní polytechnická univerzita, Xian - Columbia University - Federální univerzita Goias - State University of Rio de Janeiro - Villanova University - University of Pretoria

Vláda

Struktury správy Birkbeck zajišťují, že má efektivní strategické vedení a výkonné vedení plnit své poslání jako vedoucí výzkumu a večerní vzdělávací instituci. - Governors: Správní orgán, uvedený v kolegiu jako guvernérů, je kolektivně zodpovědný za dohled nad veškerou činnost Birkbeck je. - Výbory: Guvernéři a řízení College jsou podporovány řadou výborů. Jejich úkolem je dohlížet a radit v konkrétních oblastech činnosti a v některých případech, k výkonu pravomocí, které jim řídícím orgánem.

This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Manažerské Poradenství MSc A Organizační Změny

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento jedinečný a inovativní program spojuje manažerské poradenství teorie a praxe z hlediska organizační a strategické změny. To vám nabízí možnost rozvíjet své znalosti, dovednosti a schopnosti pracovat jako úspěšný konzultant. [+]

stupeň večerním studiu Tento jedinečný a inovativní program spojuje manažerské poradenství teorie a praxe z hlediska organizační a strategické změny. To vám nabízí možnost rozvíjet své znalosti, dovednosti a schopnosti pracovat jako úspěšný konzultant. Program je navržen tak, z hlediska praktikujících konzultantů a nabízí jedinečnou kombinaci nejnovější teoretického myšlení v oblasti strategického řízení s praktickými poznatky do úspěšného organizačních změn. Naučíte se aplikovat nástroje a techniky používané některými z nejúspěšnějších poradenských řízení. Program vám umožní dát své znalosti, strategické myšlení a představivost spolupracovat s dalšími talentovanými lidmi v podpůrném akademickém prostředí, které podporuje týmovou práci a aktivní zapojení do procesu učení. Tento program bude přínosem pro: zkušených poradců a odborníků změn, kteří chtějí rozšířit své znalosti a zkušenosti v akademickém prostředí; ty, které začíná na konzultační kariéru, kteří chtějí získat nové znalosti a rozvíjet své vlastní konzultační styl; a profesionály, odborníky z průmyslu, nebo manažeři v soukromém nebo veřejném sektoru, kteří chtějí, aby přechod na poradenství či získat poradenské dovednosti a znalosti rozšířit své současné role a výkon. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Poradenství Management je jedním z nejrychleji rostoucích profesí, a konzultační dovednosti a odborné znalosti jsou v poptávce v široké škále průmyslových odvětví a organizací. - Tento flexibilní, inovativní a intelektuálně náročný program vám poskytne příležitost rozvíjet porozumění manažerské poradenství teorie a praxe z pohledu organizační a strategické změny. - Birkbeck nabízí pestrou škálu knihovny a výukových materiálů, které mají usnadnit své studium a výzkum. Struktura kurzu Program je rozdělen do 9 povinné moduly podporující efektivní... [-]

Mezinárodní Management Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento program vás připraví na kariéru v managementu s nadnárodními společnostmi nebo firem působících v oblasti mezinárodního obchodu; a k pokroku, v případě potřeby, na jeden studijních programů v oblasti výzkumu Birkbeck je. [+]

Tento program vás připraví na kariéru v managementu s nadnárodními společnostmi nebo firem působících v oblasti mezinárodního obchodu; a k pokroku, v případě potřeby, na jeden studijních programů v oblasti výzkumu Birkbeck je. Podporuje rozvoj široce založené znalostí a odborných zkušeností v těchto oblastech: - Základy přeshraniční manažerské teorie a praxe, a základní principy a praxe podniků a organizací, v mezinárodním kontextu. - Návrh a implementace strategie na různých úrovních organizace společnosti, a to zejména v mezinárodním rozměru. - Řada volitelných předmětů v oblasti mezinárodního obchodu a řízení, stejně jako specifických funkčních oblastí, které se bude rozšiřovat rozsah vzdělávání v oblasti mezinárodního managementu, a jeho rozhraní s mezinárodním obchodu. - Analýza koncepčních a praktických problémů v mezinárodním managementu, prostřednictvím provozování své disertační práce, což by posílilo pravomoci kritické analýzy a nezávislého úsudku k rámu řešení složitých manažerských problémů v mezinárodních obchodních organizací. - Rozvoj osobních dovedností a obecné dovednosti, které jsou přenositelné do širokého spektra výzkumných, pedagogických a pracovních situací, včetně dovednosti sebekázeň, reflexe, analýza, komunikace, vedení a celoživotního učení. Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech. Máme zvláštní výzkumné silné v oblasti mezinárodního obchodu a strategie, řízení inovací a podnikání, řízení lidských zdrojů, řízení podniků, sportovního managementu a marketingu, jakož i finanční řízení a účetnictví. Nabízíme studenty všech věkových kategorií a pozadí... [-]

Msc Computing Za Finanční Služby

Campus forma Kombinované October 2017 Spojené království Londýn

MSc Computing za finanční služby poskytuje intenzivní kurz speciálně na míru pro absolventy informatiky nebo absolventy příbuzných oborů s podstatným množstvím programů, které mají zájem na pokračování kariéry v oblasti finančních služeb. [+]

MSc Computing za finanční služby poskytuje intenzivní kurz speciálně na míru pro absolventy informatiky nebo absolventy příbuzných oborů s podstatným množstvím programů, které mají zájem na pokračování kariéry v oblasti finančních služeb. Stejně jako získání široké znalosti o tématu, můžete získat praktické dovednosti a mít možnost prozkoumat určité oblasti současného výzkumu hlouběji. Pokud jste na toto téma, to MSc poskytuje základ pro kariéru v IT v odvětví finančních služeb, a pokud jste již pracují v oblasti IT, poskytuje příležitost rozšířit své znalosti a aktualizovat své dovednosti speciálně pro financování při získávání formální kvalifikace. To je jen část-time program a může být pouze nebo denní uvolňování přijata večery. Program nabízí jednoho vývojového software dráhu v Javě. Pro zkušenější studenty je zde možnost provádět práce na projektech v jiných jazycích. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Intenzivní kurz v oblasti výpočetní techniky pro absolventy jiných subjektů, speciálně pro jednotlivce, kteří se rozhodnou svou kariéru v oblasti finančních služeb. - Získáte široké znalosti předmětu, získají praktické dovednosti a mít možnost prozkoumat určité oblasti současného výzkumu hlouběji. - Katedra informatiky a informačních systémů udržuje pokročilý vývoj software laboratoře s více než 100 míst k sezení. Všechny laboratoře jsou připojeny k vysokorychlostní SuperJANET akademické sítě. Další studijní příležitosti Studenti, kteří dokončí program s vyznamenáním může i nadále naše MPhil / PhD v oboru počítačových věd a informačních systémů. Kariéra a zaměstnatelnost Absolventi jdou na kariéru v oblasti výpočetní techniky v odvětví finančních služeb. [-]

MSc Corporate Governance A Etika Podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Hlavním cílem tohoto Magisterské studium je poskytnout vzdělání postgraduální úrovni pro zájemce o studium komplexu a měnící se vztahy mezi obchodními společnostmi, jejich (akcionáře, zaměstnance, zákazníky, dodavateli, atd) a společnosti, v níž působí. [+]

Hlavním cílem tohoto Magisterské studium je poskytnout vzdělání postgraduální úrovni pro zájemce o studium komplexu a měnící se vztahy mezi obchodními společnostmi, jejich (akcionáře, zaměstnance, zákazníky, dodavateli, atd) a společnosti, v níž působí. Ekonomické a finanční aspekty vztahů správy a řízení společnosti již delší dobu znepokojuje ty obchodní a investiční komunity, a v posledních letech sociální, politické a morální aspekty těchto vztahů se rovněž staly hlavním veřejným zájmem. Tento program si klade za cíl oslovit obě tyto skupiny problémů, a aby vyhovovaly potřebám lidí, kteří si přejí, aby kriticky zapojit se politických aspektů corporate governance, jakož i ty, kteří chtějí, aby se zapojili profesionálně ve směru a regulaci společností a řízení nebo poručenství penzijní fondy a další investice. Program je k dispozici 1 rok na plný úvazek nebo 2 roky na částečný úvazek a kombinuje v kurzu a nezávislý výzkum vedoucí k disertační práce. Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech. Máme zvláštní výzkumné silné v oblasti mezinárodního obchodu a strategie, řízení inovací a podnikání, řízení lidských zdrojů, řízení podniků, sportovního managementu a marketingu, jakož i finanční řízení a účetnictví. Nabízíme studenty všech věkových kategorií a pozadí možnost studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek na našem oddělení a získat mezinárodně uznávaný University of London kvalifikace. Proč studovat tento kurz na... [-]

MSc Ekonomie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento program je navržen tak, aby vám vybavit nástroji a technikami pro vyšetřování důležitých ekonomických otázek. Poskytuje průpravu v matematických a ekonometrických technik, a pokud jde o diskutovat základy mikroekonomie a makroekonomie a jejich aplikace nových ekonomických problémů. [+]

Tento program je navržen tak, aby vám vybavit nástroji a technikami pro vyšetřování důležitých ekonomických otázek. Poskytuje průpravu v matematických a ekonometrických technik, a pokud jde o diskutovat základy mikroekonomie a makroekonomie a jejich aplikace nových ekonomických problémů. Naučíte se vyjadřovat originální nápady v oblasti akademických prací a vyzkoušet si je s použitím ekonometrie. Studium ekonometrie zahrnuje lineární a dynamické lineární regresní modely, širokou škálu hypotéz testy a postupy pro odhadování soustavy rovnic. Techniky jsou ilustrovány s ekonomickými příklady, jakými jsou například modely s racionálními očekáváními, a tedy i spotřeby, výroby a vývoje poptávky po penězích funkcí. Ekonomika a finance na Birkbeck získala vynikající pověst, a to nejen pro kvalitu jeho práce, ale také na kvalitu jeho výcviku. Zaměstnavatelé rozpoznat kvalitu Birkbeck absolventů v oboru ekonomie a financí. Bereme studenty, kteří jsou odhodláni uspět a jsou připraveni podstoupit náročné požadavky na školení první třídy, ať už studuje na plný nebo částečný úvazek. Struktura kurzu Hlavní moduly posílení ekonomické teorie s praktickou aplikací. Patří mezi ně předběžné kurzy v matematických a statistických metod, které se konají v září a které mají být předány, aby se pokrok programu. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Dává solidní základ pro různé kariéry v podnikání, státní správy a akademické obce. - Umožňuje efektivně pracovat při řešení ekonomických problémů, kterým čelí druhu průmyslu, bankovnictví, státní správy a výzkumných pracovníků. - Vynikající pověst pro kvalitu naší výuky, poskytování školení pro zaměstnavatele, jako je státní finance a Bank of England. - Oddělení má mezinárodní renomé a patří... [-]

MSc Finance

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Studenti na Birkbeck MSc Finance získat vynikající odborné školení v oblasti finanční ekonomie, včetně základní teorie portfolia, podnikových financí a pokročilé teorie cenové působící na deriváty a trzích státních dluhopisů. [+]

Specialista znalost financí je stále více oceňují obchodní firmy, vládní a akademické obce. Studenti na Birkbeck MSc Finance získat vynikající odborné školení v oblasti finanční ekonomie, včetně základní teorie portfolia, podnikových financí a pokročilé teorie cenové působící na deriváty a trzích státních dluhopisů. Učí se také nejnovější ekonometrie a numerická analýza dovednosti, které jsou důležité z hlediska trhu. Kurz je náročné a náročné; Žadatelé by měli mít silnou intelektuální schopnosti a měly by být ochotni tvrdě pracovat. Programy MSc Finance na Birkbeck odrážejí dlouhotrvající zkušenosti s řezání-hrana, výzkum-vedl, večerní výuky na Birkbeck. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Kombinuje vysokou úroveň akademické přísnosti se solidní základy v praktických schopnost řešit problémy. - Mnoho našich studentů pracuje ve finančním průmyslu, který vytváří živou atmosféru. - Vynikající pověst kvality naší výuky, poskytování školení pro zaměstnavatele, jako je státní finance a Bank of England. - Ekonomika, matematika a statistika oddělení má mezinárodní renomé a patří mezi předními výzkumnými skupinami v zemi. Struktura kurzu Všichni studenti se 4 povinné moduly. Můžete se rozhodnout, aby MSc Finance, nebo se rozhodnete specializovat by se rozhodly pro jednu z těchto cest: MSc Finance a komodity MSc Finance a Commodities dráha poskytuje analýzu specifik komoditních trhů a jak se liší od dluhopisových a akciových trhů. Zde se seznámí s výměn, nástrojů a zajišťovacích a obchodních strategií. Máte-li zájem o pokračování kariéry v komoditách, měli byste se rozhodnout pro touto cestou. Budete mít v povinné moduly výše uvedené a komodity a komoditními deriváty, výpočetních metod pro suroviny. MSc... [-]

Msc Finanční Ekonomie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento program je navržen tak, aby vám vybavit nástroji a technikami pro vyšetřování důležitých ekonomických otázek. Poskytuje důkladnou průpravu v matematických a ekonometrických technik, jakož i mikroekonomie, a zkoumá, proč finanční trhy jsou náchylné ke krizím, studovat podrobnosti o minulosti a současných krizí, a následné politické reakce. [+]

Tento program je navržen tak, aby vám vybavit nástroji a technikami pro vyšetřování důležitých ekonomických otázek. Poskytuje důkladnou průpravu v matematických a ekonometrických technik, jakož i mikroekonomie, a zkoumá, proč finanční trhy jsou náchylné ke krizím, studovat podrobnosti o minulosti a současných krizí, a následné politické reakce. Naučíte se vyjadřovat originální nápady v oblasti akademických prací a vyzkoušet si je s použitím ekonometrie. Studium ekonometrie zahrnuje lineární a dynamické lineární regresní modely, širokou škálu hypotéz testy a postupy pro odhadování soustavy rovnic. Techniky jsou ilustrovány s ekonomickými příklady, jakými jsou například modely s racionálními očekáváními, a tedy i spotřeby, výroby a vývoje poptávky po penězích funkcí. Ekonomika a finance na Birkbeck získala vynikající pověst, a to nejen pro kvalitu jeho práce, ale také na kvalitu jeho výcviku. Zaměstnavatelé rozpoznat kvalitu Birkbeck absolventů v oboru ekonomie a financí. Bereme studenty, kteří jsou odhodláni uspět a jsou připraveni podstoupit náročné požadavky na školení první třídy, ať už studují na plný úvazek nebo na částečný úvazek. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Poskytuje pevný základ pro širokou škálu uplatnění v podnikání, státní správy a akademické obce. - Umožňuje efektivně pracovat při řešení problémů, kterým čelí druhu v institucích finančního sektoru, bank a regulačních institucí. - Vynikající pověst pro kvalitu naší výuky, poskytování školení pro zaměstnavatele, jako je ministerstvo financí a Bank of England. - Oddělení má mezinárodní renomé a patří mezi předními výzkumnými skupinami v zemi. Struktura kurzu Hlavní moduly posílení hospodářské a finanční teorie s praktickou aplikací. Patří mezi ně předběžné... [-]

Msc Finanční Inženýrství

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento Magisterský titul v oboru finančního inženýrství Nabízí pokročilý výcvik v kvantitativní dovednosti používané v moderních finančních institucí, včetně nejvíce pozoruhodně ocenění cenných papírů, a měření a řízení portfoliových rizik. Školení je poskytováno v programování, numerických metod a statistiky, a budete mít průpravu v oblasti tvorby a řízení rizik techniky. [+]

Tento Magisterský titul v oboru finančního inženýrství Nabízí pokročilý výcvik v kvantitativní dovednosti používané v moderních finančních institucí, včetně nejvíce pozoruhodně ocenění cenných papírů, a měření a řízení portfoliových rizik. Školení je poskytováno v programování, numerických metod a statistiky, a budete mít průpravu v oblasti tvorby a řízení rizik techniky. Hlavním rysem je důraz na výpočetních metod a provádění technik cen a řízení rizik naučili. Budete dokončit modulů v programování, numerických metod a finanční statistiky, a všechny moduly jsou ilustrovány počítačové příklady. Ekonomika a finance na Birkbeck získaly vynikající pověst, a to nejen pro kvalitu práce, ale také na kvalitě výcviku. Zaměstnavatelé rozpoznat kvalitu Birkbeck absolventů v oboru ekonomie a financí. Bereme studenty, kteří jsou odhodláni uspět a jsou připraveni podstoupit náročné požadavky na školení první třídy, ať už studují na plný úvazek nebo na částečný úvazek. Naším cílem je produkovat absolventy, world-class, kteří mají prokazatelně dosažených úspěchů v náročném prostředí pro vzdělávání. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Vybavuje vás pracovat jako odborný kvantitativní analytik finančních institucí ani dokončit doktorské studium v ​​oblasti finančního inženýrství. - Vynikající pověst pro kvalitu naší výuky, poskytování školení pro zaměstnavatele, jako je státní finance a Bank of England. - Katedra Birkbeck je ekonomie, matematiky a statistiky má mezinárodní renomé a jeho hospodářství a financí Research Group patří mezi předními výzkumnými skupinami v zemi. Kariéra a zaměstnatelnost Absolventi jdou na kariéru v bankovnictví a financí, veřejného sektoru, průmyslu, nebo výzkum a analýzy. [-]

Msc Firemní Odpovědnosti A Udržitelnosti

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

MSc Společenská odpovědnost a udržitelnost Je navržen tak, aby komplexní porozumění, rozvíjet kritické myšlení a procvičit rozhodovací problém zaměřené na celou řadu ekonomických, sociálních a environmentálních problémů, které ovlivňují fungování současných organizací. [+]

Společenská odpovědnost a udržitelnost se staly významné otázky pro širokou škálu organizací a pro manažery, kteří pracují v nich. Široká škála důvodů podpory tohoto zvýšení významu, jako je například vysoce postavených firemní skandály; rostoucí potřeba prokázat odpovědnosti, transparentnosti a udržitelnosti; klesající tolerance pro firemní přebytku a nezodpovědnosti; stejně jako nutnost chránit firemní pověst a rozvíjet věrnost značce a konkurenční výhodu. MSc Společenská odpovědnost a udržitelnost Je navržen tak, aby komplexní porozumění, rozvíjet kritické myšlení a procvičit rozhodovací problém zaměřené na celou řadu ekonomických, sociálních a environmentálních problémů, které ovlivňují fungování současných organizací. To bude přínosem pro ty jedince, kteří buď již získali ocenění společenské odpovědnosti a udržitelnosti prostřednictvím jejich kariéře a chtějí rozvíjet další pohled na toto téma, nebo ti, kteří mají omezené znalosti o předmětu a chtějí rozvíjet své znalosti a ocenění z toho nebo použít získané vědomosti zahájit kariéru v této oblasti. Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech. Máme zvláštní výzkumné silné v oblasti mezinárodního obchodu a strategie, řízení inovací a podnikání, řízení lidských zdrojů, řízení podniků, sportovního managementu a marketingu, jakož i finanční řízení a účetnictví. Nabízíme studenty všech věkových kategorií a pozadí možnost studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek na našem oddělení a získat mezinárodně uznávaný University of London kvalifikace. Proč studovat tento kurz na... [-]

MSc Informační Systémy A Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento mid-kariéra magisterský titul v oboru Informační systémy a management je určena pro ty, kteří s titulem v oblasti informačních systémů, výpočetní a řízení; nebo ty, které s rozsáhlými zkušenostmi v používání informačních systémů v organizacích, nebo řízení IT. [+]

Tento mid-kariéra Magisterský titul v oboru Informační systémy a management Je určen pro ty, kteří s titulem v oblasti informačních systémů, výpočetní a řízení; nebo ty, které s rozsáhlými zkušenostmi v používání informačních systémů v organizacích, nebo řízení IT. To bude vycházet z pochopení informačních systémů a řízení, které nabízejí možnost studovat na pokročilé úrovni v rámci nebo v několika oblastech, včetně informačních systémů pro řízení projektů, vývoj a řízení změn a inovací výpočetní bázi. Studenti, kteří dokončí program úspěšně bude mít získali teoretické a praktické znalosti do hloubky ve zvolené oblasti studia, které budou moci využít v: analýza problémů; hodnocení technologických možností; nasazení vhodných řešení; a výzkum, nebo vývoj a nasazení, nových informačních založené na technologiích. Ti, kteří mají PRINCE2® Foundation a Practitioner kvalifikace v projektovém řízení získá ocenění za jejich předchozí externí studie, zatímco ti, kteří nemají budou mít možnost získat tento užitečný externí certifikaci. Využívání a řízení informačních systémů v organizacích je zdůrazněna. Pro ty, kteří vstupují s kvalifikací pro řízení, je zapotřebí studie rozvoje informačního systémů a souvisejících materiálů. PRINCE2® je registrovanou ochrannou známkou a zapsané ochranné známky Společenství Úřadu vlády CommerceA je zapsána v US Patent and Trademark Office. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Zaměřuje se na řízení projektů informačních systémů. - Poskytuje absolventům prvního stupně v oblasti informačních systémů, počítačové vědy a řízení, s možností prohloubit a rozšířit své znalosti. - Vyvine vhodné základy pro pokračování na na MPhil / PhD v oboru informačních systémů a řízení technologií. - Budete mít 24-hodinový... [-]

MSc Informační Technologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento program zahrnuje praktické aspekty vývoje informačních systémů, moderních témat vedení a profesionality v oblasti IT. Pokud již máte zkušenosti s prací v IT průmyslu, program má za cíl poskytnout příležitost pro rozšíření a prohloubení své znalosti a dovednosti. [+]

Tento program zahrnuje praktické aspekty vývoje informačních systémů, moderních témat vedení a profesionality v oblasti IT. Pokud již máte zkušenosti s prací v IT průmyslu, program má za cíl poskytnout příležitost pro rozšíření a prohloubení své znalosti a dovednosti. Pokud nemáte předchozí zkušenosti, program má za cíl poskytnout platformu pro kariéru v IT průmyslu. Získáte pokročilé úrovně znalosti počítačů, výpočetní techniky, vývoj software, a jak navrhnout a implementovat softwarové systémy. Program zahrnuje i využití informačních systémů v organizacích, a řízení IT a informačních systémů. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Poskytuje absolventy, kteří mají první titul v jiném než na počítači se znalostí informačních systémů, výpočetní techniky a řízení IT subjektu. - Získat hluboké znalosti pro analýzu problému, vyhodnocování technologických možností, vývoj systémů, organizační změny technologie řízené a inovace založený na technologii. - Vypracovat základy pro pokračování na k MPhil / PhD programu v informačních systémech a řízení technologií. - Budete mít 24-hodinový přístup k několika laboratořích počítačích v síti s řadou jazykových překladačů, databáze a další aplikace. Jsme připojeni prostřednictvím SuperJANET sítě, na počítačích jiných akademických institucí v Londýně, jinde ve Velké Británii a v zahraničí. Kariéra a zaměstnatelnost Absolventi jít na kariéru ve vývoji informačních systémů, řízení informačních systémů, poradenství a výzkumu. [-]

MSc International Obchod A Rozvoj

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento program je vhodný pro absolventy, kteří jsou, nebo se snaží být, zaměstnaných v příslušných ministerstev, nevládních organizací, mezinárodních agentur nebo soukromých společností podílejících se, nebo s ním souvisejí, mezinárodní obchod a hospodářský rozvoj. To také poskytuje základ pro ty, kteří chtějí, aby provedla doktorského výzkumu v oblasti mezinárodního obchodu a rozvoje. [+]

Tempo globalizace národních ekonomik zrychlil v posledních letech, a to vedlo k větší dynamický vztah mezi mezinárodní obchodní činnosti a hospodářského a sociálního rozvoje. Tento program je vhodný pro absolventy, kteří jsou, nebo se snaží být, zaměstnaných v příslušných ministerstev, nevládních organizací, mezinárodních agentur nebo soukromých společností podílejících se, nebo s ním souvisejí, mezinárodní obchod a hospodářský rozvoj. To také poskytuje základ pro ty, kteří chtějí, aby provedla doktorského výzkumu v oblasti mezinárodního obchodu a rozvoje. Témata zahrnují mezinárodní obchod a hospodářský a sociální rozvoj, mezinárodní obchodní strategie v rozvinutých i rozvíjejících se trzích, řízení veřejného sektoru, udržitelné živobytí a udržitelný rozvoj, hodnocení dopadu, a řízení zdrojů a životního prostředí. Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech. Máme zvláštní výzkumné silné v oblasti mezinárodního obchodu a strategie, řízení inovací a podnikání, řízení lidských zdrojů, řízení podniků, sportovního managementu a marketingu, jakož i finanční řízení a účetnictví. Nabízíme studenty všech věkových kategorií a pozadí možnost studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek na našem oddělení a získat mezinárodně uznávaný University of London kvalifikace. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Chce rozvíjet své schopnosti kriticky zhodnotit mezinárodní obchodní strategie a problémy rozvojové politiky. - Učil týmu s mezinárodní pověstí v příslušných oblastech. - Naše University of London tituly jsou respektovány národní i... [-]

MSc Investment Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Máte-li zájem o práci v investicích, ve finančních institucích, nebo jakékoliv jiné finanční zaměstnání související s řízením, pak se tento stupeň zařídíme se požadované znalosti a dovednosti. Osnova je navržen tak, aby rozvíjet své schopnosti kvantitativní analýzy, což vám umožní kriticky analyzovat investiční záměry finanční a empirické aplikace podnikových financí. [+]

Jedná se o náročný a náročný program, který zahrnuje up-to-data témata v empirické financí. Máte-li zájem o práci v investicích, ve finančních institucích, nebo jakékoliv jiné finanční zaměstnání související s řízením, pak se tento stupeň zařídíme se požadované znalosti a dovednosti. Osnova je navržen tak, aby rozvíjet své schopnosti kvantitativní analýzy, což vám umožní kriticky analyzovat investiční záměry finanční a empirické aplikace podnikových financí. Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech. Máme zvláštní výzkumné silné v oblasti mezinárodního obchodu a strategie, řízení inovací a podnikání, řízení lidských zdrojů, řízení podniků, sportovního managementu a marketingu, jakož i finanční řízení a účetnictví. Nabízíme studenty všech věkových kategorií a pozadí možnost studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek na našem oddělení a získat mezinárodně uznávaný University of London kvalifikace. Tento program je součástí programu rozpoznávání univerzitní CFA a má omezený počet CFA stipendií k dispozici. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Poskytuje důkladné pochopení a aplikace klíčových oblastech investic a financí. - Po dokončení, budete schopni porozumět, aplikovat a kriticky zhodnotit celou řadu investičních technik, stejně jako teorie finančního řízení. - Budete se učit a aplikovat příslušné postupy v jednotlivých předmětech. - Budete platit pokročilé ekonometrické techniky financování a témat souvisejících s investicemi. - Zabýváme se významné spolupráce v oblasti výzkumu a mají... [-]

Msc Marketing

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

V tomto programu, budete seznámeni s založení marketingu, teoretických opor, uvádění na trh směsi, a aktuálních problémů a budoucí trendy marketingu. [+]

Marketing je proces, při kterém společnosti zjistit, jaké výrobky nebo služby mohou být v zájmu zákazníků a strategie pro použití v prodejních, komunikace a rozvoj podnikání. V tomto programu, budete seznámeni s založení marketingu, teoretických opor, uvádění na trh směsi, a aktuálních problémů a budoucí trendy marketingu. Budete konfrontováni s řadou významných otázek, včetně značky, řízení vztahů se zákazníky, e-marketingu a Green marketing. Studijní program je aktuální, intelektuálně inspirativní a relevantní. Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech. Máme zvláštní výzkumné silné v oblasti mezinárodního obchodu a strategie, řízení inovací a podnikání, řízení lidských zdrojů, řízení podniků, sportovního managementu a marketingu, jakož i finanční řízení a účetnictví. Nabízíme studenty všech věkových kategorií a pozadí možnost studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek na našem oddělení a získat mezinárodně uznávaný University of London kvalifikace. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Program na vysoké úrovni v oblasti marketingu, získávání vysoce kvalitní, vysoce motivované studenty z celého světa. - Poskytuje komplexní pochopení významu a nezbytnosti marketingu. - Budete rozvíjet objektivní pohled na předmět a dozvědět se o marketing rozhodovací procesy. - Seznámíte se s jejich založení marketingu, teoretických opor, uvádění na trh směsi, aktuálními problémy a budoucí trendy. - Akreditované Chartered Institute of Marketing. - Zabýváme se významné spolupráce v oblasti výzkumu a... [-]

MSc Marketingové Komunikace

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

[+]

Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech. Máme zvláštní výzkumné silné v oblasti mezinárodního obchodu a strategie, řízení inovací a podnikání, řízení lidských zdrojů, řízení podniků, sportovního managementu a marketingu, jakož i finanční řízení a účetnictví. Nabízíme studenty všech věkových kategorií a pozadí možnost studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek na našem oddělení a získat mezinárodně uznávaný University of London kvalifikace. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Akreditované Chartered Institute of Marketing. - Budete mít přístup k systému Moodle, našeho on-line zdroje učení, kde jsou všechny informace a materiály týkající se vašeho studijního programu a modulů jsou k dispozici. Budete mít rovněž přístup k Birkbeck knihovny a e-knihovna, kde můžete získat knihy a novinové články, které jsou potřebné pro vaše studium. Kariéra a zaměstnatelnost [-]

Msc Matematické Finance

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Birkbeck's MSc Mathematical Finance nabízí pokročilé školení v oblasti kvantitativních dovedností používaných v moderních finančních institucích, včetně zejména oceňování cenných papírů a měření a řízení rizik portfolia, které vám umožní hledat zaměstnání ve finančních institucích, včetně orgánů regulátorů. [+]

Trh postgraduálního výcviku v oblasti kvantitativního financování se vyvíjí se změnou dovednosti, kterou zaměstnavatelé požadují. Birkbeck je MSc Matematické finance Nabízí pokročilé školení v oblasti kvantitativních dovedností používaných v moderních finančních institucích, včetně zejména oceňování cenných papírů a měření a řízení rizik portfolia, což vám umožňuje hledat zaměstnání ve finančních institucích, včetně orgánů regulátorů. Budete trénováni v programování, numerických metodách a statistikách a budete mít za úkol zakotvit techniky oceňování a řízení rizik. Hlavním rysem je důraz na výpočetních metod a provádění technik cen a řízení rizik naučili. Dokončíte moduly v programování, numerické metody a finanční statistiku a mnoho témat je ilustrováno pomocí počítačových příkladů. Program je náročný a náročný; Žadatelé by měli mít silné intelektuální schopnosti a být ochotni pracovat tvrdě. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? Tento program kombinuje vysokou úroveň akademické přísnosti a solidní základ v praktických dovednostech pro řešení problémů. Mnoho našich studentů pracuje ve finančnictví, což vytváří živou atmosféru ve třídě a zajišťuje, že budete studovat společně s oddanými, nadšenými studenty s bohatými zkušenostmi. Naše výuka je informována nejnovějším výzkumem a potřebami zaměstnavatelů, takže budete vyučováni akademickými pracovníky, kteří jsou odborníky pracujícími ve světě ekonomiky a mezinárodních financí. Naše výuka je známá svou vysokou kvalitou a poskytujeme interní školení pro vládní úřady a městské firmy a banky, včetně Treasury a Bank of England. V rámci rámce výzkumu v oblasti výzkumu (REF) v roce 2014 bylo více než polovina našich výsledků výzkumu v oblasti ekonomiky zařazena do světové špičky nebo mezinárodně vynikající. Katedra ekonomie, matematiky a... [-]

MSc Mezinárodní Marketing

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento program vám poskytne na vysoké úrovni, komplexní a důsledné pochopení významu mezinárodního marketingu, která vám umožní rozvíjet vhled do marketingové rozhodování v globálním kulturním kontextu. [+]

Tento program vám poskytne na vysoké úrovni, komplexní a důsledné pochopení významu mezinárodního marketingu, která vám umožní rozvíjet vhled do marketingové rozhodování v globálním kulturním kontextu. Program vám umožní propojení teorie a praxe, identifikovat etické praxi, a aby se zapojily do kritického myšlení a problém zaměřené na rozhodování, které lze použít v obecném mezinárodním obchodním prostředí. Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech. Máme zvláštní výzkumné silné v oblasti mezinárodního obchodu a strategie, řízení inovací a podnikání, řízení lidských zdrojů, řízení podniků, sportovního managementu a marketingu, jakož i finanční řízení a účetnictví. Nabízíme studenty všech věkových kategorií a pozadí možnost studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek na našem oddělení a získat mezinárodně uznávaný University of London kvalifikace. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Mezinárodní co do rozsahu a bude apelovat na ty s marketingovým pozadím, a na ty, kteří si přejí, aniž by se na kariéru v oblasti marketingu. - Odkazuje k výsledkům výzkumu poskytnout další vhled do předmětu. - Různé vzdělávací přístupy vám umožní rozvíjet své rozhodovací schopnosti a propojení teorie a praxe. - Akreditované Chartered Institute of Marketing. - Zabýváme se významné spolupráce v oblasti výzkumu a mají vynikající kontakty s mnoha organizací veřejného a soukromého sektoru, profesních subjektů a výzkumných pracovníků na dalších akademických institucí. -... [-]

MSc Mezinárodní Obchod

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento program je určen pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet důkladné pochopení klíčových otázek v oblasti mezinárodního obchodu a řízení, se zvláštním zaměřením na tom, jak podniky mohly na mezinárodní a rozvíjet účinné mezinárodní obchodní strategie pro řešení obchodních hrozby a příležitosti na mezinárodním trhu. [+]

Tento program je určen pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet důkladné pochopení klíčových otázek v oblasti mezinárodního obchodu a řízení, se zvláštním zaměřením na tom, jak podniky mohly na mezinárodní a rozvíjet účinné mezinárodní obchodní strategie pro řešení obchodních hrozby a příležitosti na mezinárodním trhu. Program kombinuje odborné přednášel s obecné vzdělávání v oblasti řízení, obchodní organizace, strategie a metody výzkumu. Můžete také vyplnit disertační práci na téma, které se program, pod dohledem zaměstnance provádějící výzkum v této oblasti. Studenti, kteří absolvují program rozvíjet znalosti, dovednosti a kompetence, aby mohli analyzovat kritické problémy v mezinárodním obchodu s kvalitativních i kvantitativních metod, a navrhnout a realizovat mezinárodní obchodní strategii a rozvoj politik. To je zvláště důležité, pokud jste, nebo by chtěl být, manažer se zodpovědností za mezinárodní obchodní a politické záležitosti v organizaci soukromého nebo veřejného sektoru. Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech. Máme zvláštní výzkumné silné v oblasti mezinárodního obchodu a strategie, řízení inovací a podnikání, řízení lidských zdrojů, řízení podniků, sportovního managementu a marketingu, jakož i finanční řízení a účetnictví. Nabízíme studenty všech věkových kategorií a pozadí možnost studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek na našem oddělení a získat mezinárodně uznávaný University of London kvalifikace. Programový ředitel a Personal Tutor Pro tento program je Dr PE Tolentino. Proč studovat... [-]

Msc Obchodní Inovace S E-business

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Toto postgraduální vzdělání v oboru podnikových inovací je určen pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet důkladné pochopení významu inovací pro přehodnocení řízení, obchodní strategie, podnikových aktiv, práv k duševnímu vlastnictví, instituce, organizace, firmy, podnikání a globalizace v měnícím se světě. [+]

Technologické změny a digitální ekonomika získat nové ekonomické a manažerské výzvy pro podniky a organizace veřejného a soukromého sektoru. Birkbeck je centrem excelence ve výzkumu a inspirativní výuku v obchodním inovace. Toto postgraduální vzdělání v oboru podnikových inovací je určen pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet důkladné pochopení významu inovací pro přehodnocení řízení, obchodní strategie, podnikových aktiv, práv k duševnímu vlastnictví, instituce, organizace, firmy, podnikání a globalizace v měnícím se světě. Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech. Máme zvláštní výzkumné silné v oblasti mezinárodního obchodu a strategie, řízení inovací a podnikání, řízení lidských zdrojů, řízení podniků, sportovního managementu a marketingu, jakož i finanční řízení a účetnictví. Nabízíme studenty všech věkových kategorií a pozadí možnost studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek na našem oddělení a získat mezinárodně uznávaný University of London kvalifikace. Program je nabízen se specializací na Vedení Podnikání a inovace řízení nebo International Technology. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Specializované zaměření na e-business. - Pomůže vám uspět v měnícím se světě, která vyžaduje nové dovednosti v oblasti inovací, digitálního hospodářství, podnikání a globalizace. - Vybavuje vás teorií, principy a nástroje pro analýzu a vyrovnávání se s problematikou inovací v podnikání. - Budete mít přístup k systému Moodle, našeho on-line zdroje učení, kde jsou všechny informace a materiály... [-]

Msc Obchodní Inovace S Mezinárodním řízení Technologií

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Toto postgraduální vzdělání v oboru podnikových inovací je určen pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet důkladné pochopení významu inovací pro přehodnocení řízení, obchodní strategie, podnikových aktiv, práv k duševnímu vlastnictví, instituce, organizace, firmy, podnikání a globalizace v měnícím se světě. [+]

Technologické změny a digitální ekonomika získat nové ekonomické a manažerské výzvy pro podniky a organizace veřejného a soukromého sektoru. Birkbeck je centrem excelence ve výzkumu a inspirativní výuku v obchodním inovace. Toto postgraduální vzdělání v oboru podnikových inovací je určen pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet důkladné pochopení významu inovací pro přehodnocení řízení, obchodní strategie, podnikových aktiv, práv k duševnímu vlastnictví, instituce, organizace, firmy, podnikání a globalizace v měnícím se světě. Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech. Máme zvláštní výzkumné silné v oblasti mezinárodního obchodu a strategie, řízení inovací a podnikání, řízení lidských zdrojů, řízení podniků, sportovního managementu a marketingu, jakož i finanční řízení a účetnictví. Nabízíme studenty všech věkových kategorií a pozadí možnost studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek na našem oddělení a získat mezinárodně uznávaný University of London kvalifikace. Program je nabízen se specializací na Podnikání a inovační management nebo E-Business. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Specializované zaměření na mezinárodní management technologií. - Pomůže vám uspět v měnícím se světě, která vyžaduje nové dovednosti v oblasti inovací, digitálního hospodářství, podnikání a globalizace. - Vybavuje vás teorií, principy a nástroje pro analýzu a vyrovnávání se s problematikou inovací v podnikání. - Zabýváme se významné spolupráce v oblasti výzkumu a mají vynikající kontakty s mnoha organizací veřejného a... [-]

Msc Obchodní Inovace S Podnikáním A Inovačního Managementu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Toto postgraduální vzdělání v oboru podnikových inovací je určen pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet důkladné pochopení významu inovací pro přehodnocení řízení, obchodní strategie, podnikových aktiv, práv k duševnímu vlastnictví, instituce, organizace, firmy, podnikání a globalizace v měnícím se světě. [+]

Technologické změny a digitální ekonomika získat nové ekonomické a manažerské výzvy pro podniky a organizace veřejného a soukromého sektoru. Birkbeck je centrem excelence ve výzkumu a inspirativní výuku v obchodním inovace. Toto postgraduální vzdělání v oboru podnikových inovací je určen pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet důkladné pochopení významu inovací pro přehodnocení řízení, obchodní strategie, podnikových aktiv, práv k duševnímu vlastnictví, instituce, organizace, firmy, podnikání a globalizace v měnícím se světě. Program je nabízen se specializací na E-Business nebo International Technology management. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Specializované zaměření na podnikání a řízení inovací. - Pomůže vám uspět v měnícím se světě, která vyžaduje nové dovednosti v oblasti inovací, digitálního hospodářství, podnikání a globalizace. - Vybavuje vás teorií, principy a nástroje pro analýzu a vyrovnávání se s problematikou inovací v podnikání. - Budete mít přístup k systému Moodle, našeho on-line zdroje učení, kde jsou všechny informace a materiály týkající se vašeho studijního programu a modulů jsou k dispozici. Budete mít rovněž přístup k Birkbeck knihovny a e-knihovna, kde můžete získat knihy a novinové články, které jsou potřebné pro vaše studium. Kariéra a zaměstnatelnost Tento program je relevantní pro ty, kteří usilují, aby se stal manažery, obchodní analytiky, průmyslníci či politici. V nedávném absolvent cílové průzkumu, naši absolventi nám řekli, že pracují pro zaměstnavatele, včetně londýnského metra, BT, SPG Media a Frost & Sullivan jako konzultanti, výzkumných analytiků a manažerů, architektů a správců. [-]

MSc Organizační Chování

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento magisterský titul v oboru organizačního chování je zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet své znalosti lidí a organizací. Získáte širokou znalostní základnu v psychologie práce a organizačního chování. [+]

Tento magisterský titul v oboru organizačního chování je zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet své znalosti lidí a organizací. Získáte širokou znalostní základnu v psychologie práce a organizačního chování. Stupeň se zaměřuje na diskuse o aktuálním výzkumu, s cílem podporovat vás, aby se zapojily do kritického myšlení a přemýšlet o teorii a praxi. Budete také získat základní dovednosti v oblasti aplikovaného výzkumu. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Zlepšit nebo rozvíjet svou kariéru v oblasti správy, lidských zdrojů, vzdělávání a rozvoj, nebo poradenství. - Naše oddělení organizační psychologie je proslulý svou kvalitou výuky a odborné znalosti v oblasti poskytování part-time programy. - Flexibilní studie umožňuje studovat z domova, v práci nebo v zahraničí. - Přístup k velkému množství elektronických zdrojů, včetně speciálně připravených textů pro každý modul. Použití on-line vzdělávací prostředí s vysokou mírou podpory zaměstnanců. Struktura kurzu Dokončení 8 učil moduly. Budete také absolvovat pod dohledem nezávislého projektu aplikovaného výzkumu. Kariéra a zaměstnatelnost Čerstvý absolvent cíl průzkum ukázal, že absolventi tohoto programu pracovali jako manažeři, programových ředitelů, HR konzultantů, a ředitelé nebo přidružených ředitelů pro řadu organizací, včetně krále fondu, místních orgánů, bankovnictví a finance, Transport for London a Alstom , [-]

MSc Pokročilé Počítačové Technologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Jedná se o speciální studijní program pokročilých výpočetních technologií, datových vědy a analytických údajů se zaměřením na oblasti odborných znalostí a výzkumné zaměření v rámci odboru informatiky a informačních systémů. [+]

Jedná se o speciální studijní program pokročilých výpočetních technologií, datových vědy a datové analytiky se zaměřením na oblasti odborných znalostí a výzkumné zaměření v rámci Katedra informatiky a informačních systémů. Moduly zahrnují state-of-the-art techniky v oblastech, včetně správy a analýzy dat "velkého", vývoj software informačních systémů v cloudu, mobilních a internetových architektury a výpočetních metod pro inteligentní správu informací a analýzy. Získáte odborné znalosti z výše uvedených oblastí, které pak můžete zaměstnat při analýze problémů vzniklých při používání moderních počítačových technologií, vyhodnocování a využívání technologií a výzkum a vývoj, nové technologie. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Určený pro studenty, kteří chtějí prosazovat své znalosti pokročilých počítačových technologií, datových vědy a datové analytiky. - Je možné, že v tomto odvětví pracují již a chtějí aktualizovat své dovednosti, nebo může mít v úmyslu věnovat se kariéře v IT, nebo výzkum míru. - Významné pokrytí nových technologií a vývoje výzkumu v oblastech pěstování význam v IT průmyslu. - Můžete si vybrat moduly ve specializovaných oblastech, které vedou k přiznání MSc dat Analytics, MSc informace a webových technologií nebo magisterského inteligentních technologií. - Budete mít 24-hodinový přístup k několika laboratořích počítačích v síti s řadou jazykových překladačů, databáze a další aplikace. Jsme připojeni prostřednictvím SuperJANET sítě, na počítačích jiných akademických institucí v Londýně, jinde ve Velké Británii a v zahraničí. Kariéra a zaměstnatelnost Absolventi jdou na kariéru v softwarovém inženýrství, řízení informačních systémů, poradenství a výzkumu. [-]

MSc Poznání A Výpočet

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tato postgraduální titul studuje kognitivní procesy a zastoupení v základní lidské myšlení, poznání a chování. Integruje širokou škálu oborů a metodik s jádrem předpokladu, že lidské poznání je výpočetní proces, realizován v nervové hardwaru. [+]

Tato postgraduální titul studuje kognitivní procesy a zastoupení v základní lidské myšlení, poznání a chování. Integruje širokou škálu oborů a metodik s jádrem předpokladu, že lidské poznání je výpočetní proces, realizován v nervové hardwaru. Klíčová témata patří: povaha výpočetní vysvětlení; obecné zásady poznání; metodologie výpočtového modelování; teorie kognitivní architektury; symbol systémy; connectionism; neurální počítání; a případové studie v oblasti počítačové kognitivní modelování. Program zahrnuje intenzivní trénink v experimentálního designu a metodologii, stavební výpočetní modely a provádění podstatné kus původního výzkumu. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Čerpá z akademických pracovníků z mnoha oborů, včetně mezinárodně uznávaných výzkumných pracovníků v psychologii, počítačového modelování a neurovědy. - Dobrý základ pro výzkumnou kariéru v kognitivních věd. - Se vyvíjí chápání základních teoretických principů lidského myšlení a odborné znalosti v oblasti počítačové simulace. - Určený pro absolventy buď výpočetních věd nebo psychologických věd. Oddělení psychologických věd Má vynikající výzkumné tradice, kteří dosáhli top 5 žebříčku na poslední Velké Británii a hodnocení, výzkum, s vynikající mezinárodní pověstí ve všech aspektech kognitivní neurovědy, a zejména vývojové kognitivní neurovědy. Budete mít příležitost spolupracovat s výzkumníky world-class v kognitivní neurovědy a kognitivní neuropsychologie, a účastnit se výzkumných seminářů pořádaných oddělení a řada dalších místních výzkumných středisek a ústavů. Kariéra a zaměstnatelnost Absolventi jít na kariéru v psychologii, vizuální vědy a dalších oborů, kde se používá počítačová simulace. Zjistěte více o kariéře v psychologii. [-]

MSc Psychologie Práce

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento magisterský titul je zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet své znalosti lidí a organizací. Získáte širokou znalostní základnu v psychologie práce a organizačního chování. [+]

Tento Magisterské studium je zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet své znalosti lidí a organizací. Získáte širokou znalostní základnu v psychologie práce a organizačního chování. Stupeň se zaměřuje na diskuse o aktuálním výzkumu, s cílem podporovat vás, aby se zapojily do kritického myšlení a přemýšlet o teorii a praxi. Budete také získat základní dovednosti v oblasti aplikovaného výzkumu. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Zlepšit nebo rozvíjet svou kariéru v oblasti správy, lidských zdrojů, vzdělávání a rozvoj, nebo poradenství. - Oddělení organizační psychologie je proslulý svou kvalitou výuky a odborné znalosti v oblasti poskytování part-time programy. - Flexibilní studie umožňuje studovat z domova, v práci nebo v zahraničí. - Přístup k velkému množství elektronických zdrojů, včetně speciálně připravených textů pro každý modul. Použití on-line vzdělávací prostředí s vysokou mírou podpory zaměstnanců. Struktura kurzu Dokončení 8 učil moduly. Budete také absolvovat pod dohledem nezávislého projektu aplikovaného výzkumu. Kariéra a zaměstnatelnost Čerstvý absolvent cíl průzkum ukázal, že absolventi tohoto programu pracovali jako manažeři, programových ředitelů, HR konzultantů, a ředitelé nebo přidružených ředitelů pro řadu organizací, včetně krále fondu, místních orgánů, bankovnictví a finance, Transport for London a Alstom , [-]

Msc Rozvoj Lidských Zdrojů A Poradenství

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento magisterský titul se zaměřuje na rozvoj lidských zdrojů (RLZ): strategický přístup k řízení lidí a organizační rozvoj, který je určen na podporu studia, dovednosti, osobní rozvoj a výkonnost na pracovišti. [+]

Tento Magisterské zaměřuje na rozvoj lidských zdrojů (RLZ): Strategický přístup k řízení lidí a organizační rozvoj, je určen ke zkvalitnění vzdělávání, dovednosti, osobní rozvoj a výkonnost na pracovišti. Konstrukce tohoto programu uznává, že překážky, které kdysi oddělené odborníky v oblastech, jako je vzdělávání, rozvoj managementu a organizačního učení mizí, zatímco nové přístupy, jako talent a řízení znalostí, získávají stále větší trakci v akademické i praktického obcí. Dále uznává potřebu RLZ praktiky, ať už pracuje v oddělení lidských zdrojů, samostatně, nebo v rámci poradenské organizace, aby kriticky zhodnotit své vlastní postupy a navrhnout a dodat HRD přístupy, které vyhovují potřebám stále různorodé pracovní síly. Všechny moduly integrovat akademické pohledy s praxí přístupy založené na lidských zdrojů a značný důraz je kladen na rozvoj znalosti a dovednosti požadované ve více vedoucích HRD rolí. Získáte pochopení příslušné organizační a řídící teorii, zatímco zkoumání současného vývoje v oblasti RLZ. Tam je zvláštní důraz na zajištění jste si vědomi, že je důležité jednat eticky a profesionálně se prokázaný závazek k rovnosti příležitostí a rozmanitosti a ocenit význam neustálého osobního a profesního rozvoje. Program je rozpoznán Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD). Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Integruje akademické pohledy s poradenstvím a praxe na základě přístupu k rozvoji lidských zdrojů. - Vhodné pro absolventy, zkušený organizační rozvoj a HR praktiky. - Flexibilní a intenzivní kurz, který poskytuje příležitost zaměřit se na vašich konkrétních potřeb a zájmů. - Schváleno Chartered Institute of Personnel a rozvoj. - Birkbeck nabízí pestrou škálu knihovny a výukových... [-]

MSc Sport Marketing

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento program je zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet své znalosti z oblasti marketingu, a jak se vztahuje na sportovní odvětví. Poskytuje komplexní úvod k celé řadě obecných marketingových témat a dívá se, jak aplikovat principy a postupy marketingu sportovní odvětví. [+]

Tento program je zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet své znalosti z oblasti marketingu, a jak se vztahuje na sportovní odvětví. Poskytuje komplexní úvod k celé řadě obecných marketingových témat a dívá se, jak aplikovat principy a postupy marketingu sportovní odvětví. Program je ideální pro potřeby vedoucích pracovníků v rámci fotbalových klubů a mediálních organizací, důstojníky fotbalu a sportu, regulační orgány, stejně jako lidé s obecným zájmem o sport, fotbal a mediálního průmyslu. Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech. Máme zvláštní výzkumné silné v oblasti mezinárodního obchodu a strategie, řízení inovací a podnikání, řízení lidských zdrojů, řízení podniků, sportovního managementu a marketingu, jakož i finanční řízení a účetnictví. Nabízíme studenty všech věkových kategorií a pozadí možnost studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek na našem oddělení a získat mezinárodně uznávaný University of London kvalifikace. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Zlepšit své znalosti a porozumění marketingu. - Přečtěte si, jak na trh se vztahuje na sportovní průmyslu a sportovních organizací. - Zlepšit nebo rozvíjet svou kariéru v oblasti sportu průmyslu. - Benefit z Birkbeck proslulého vysoce kvalitní výuky a odborné znalosti v oblasti poskytování part-time programy. - Akreditované Chartered Institute of Marketing. - V souvislosti s Birkbeck Sportovni Business Centre, jeden z předních světových center pro sportovní obchod a... [-]

MSc Sportovní Management A Marketing

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento program je navržen tak, aby vám dovednosti a znalosti, které potřebujete soutěžit ve sportovním průmyslu a souvisejících podniky a organizacemi, tím, že poskytuje odborné výuky o zásadách a praxi sportovního managementu a marketingu. [+]

Tento program je navržen tak, aby vám dovednosti a znalosti, které potřebujete soutěžit ve sportovním průmyslu a souvisejících podniky a organizacemi, tím, že poskytuje odborné výuky o zásadách a praxi sportovního managementu a marketingu. To vám pomůže rozvíjet hlubší porozumění řízení, správy a regulačních otázkách v rámci podnikání sportu. Poskytuje také pochopení významu marketingu pro sportovní organizace. Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech. Máme zvláštní výzkumné silné v oblasti mezinárodního obchodu a strategie, řízení inovací a podnikání, řízení lidských zdrojů, řízení podniků, sportovního managementu a marketingu, jakož i finanční řízení a účetnictví. Nabízíme studenty všech věkových kategorií a pozadí možnost studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek na našem oddělení a získat mezinárodně uznávaný University of London kvalifikace. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Komplexní přehled teorie a praxe podnikání a management a marketing sportu. - V souvislosti s Birkbeck Sportovni Business Centre, jeden z předních světových center pro sportovní obchod a fotbalové výzkum, výuku, školení, poradenství a politické poradenství. - Zabýváme se významné spolupráce v oblasti výzkumu a mají vynikající kontakty s mnoha organizací veřejného a soukromého sektoru, profesních subjektů a výzkumných pracovníků na dalších akademických institucí. - Budete mít přístup k systému Moodle, našeho on-line zdroje učení, kde jsou všechny informace a materiály týkající se vašeho studijního... [-]

MSc Učení Technologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento Magisterský titul v oboru technologií učení poskytuje technické a pedagogické znalosti potřebné pro návrh, vývoj a evaluaci vzdělávacích technologií z pohledu state-of-the-art umělé inteligence a počítačové vědy techniky, teorie učení a pedagogickou praxi. [+]

Tento Magisterský titul v oboru technologií učení poskytuje technické a pedagogické znalosti potřebné pro návrh, vývoj a evaluaci vzdělávacích technologií z pohledu state-of-the-art umělé inteligence a počítačové vědy techniky, teorie učení a pedagogickou praxi. Rozvíjí pevné základy pro vstup do kariéru na výukových technologií nebo výzkumné míře v předmětu. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Poskytuje akademické uzemnění pro profesi učení technolog. - Učil vedoucích akademiků z 2 katedry na Birkbeck a Institutu Education.You světové úrovně bude mít přístup k zařízením na obou institucí. - Rozlišovací ve své dvojče zaměřením na výpočetní vědy a teorie učení, které společně oporou optimální rozvoj učení technologií. - Budete mít 24-hodinový přístup k několika laboratořích počítačích v síti s řadou jazykových překladačů, databáze a další aplikace. Jsme připojeni prostřednictvím SuperJANET sítě, na počítačích jiných akademických institucí v Londýně, jinde ve Velké Británii, tak v zahraničí. Kariéra a zaměstnatelnost Návrh, vývoj, nasazení a hodnocení učení technologií, buď soukromé nebo ve veřejném sektoru. [-]

MSc Výpočetní Technika

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento intenzivní program v oblasti výpočetní techniky poskytuje dobrou průpravu pro práci v odvětví informačních technologií. Stejně jako získání široké znalosti práce na počítači, budete získávat znalosti programování a mít možnost prozkoumat určité oblasti současného výzkumu hlouběji. [+]

Tento intenzivní program v oblasti výpočetní techniky poskytuje dobrou průpravu pro práci v odvětví informačních technologií. Stejně jako získání široké znalosti práce na počítači, budete získávat znalosti programování a mít možnost prozkoumat určité oblasti současného výzkumu hlouběji. Stupeň je určen pro absolventy, kteří jsou v informatice nové. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Určený pro absolventy jiných než výpočetní subjektů, kteří by chtěli zahájit kariéru v IT. - Také ideální, pokud pracujete v oblasti IT a chtějí aktualizovat své dovednosti a umístit je v širším kontextu, zatímco získání formální kvalifikace. - Akreditované jako částečně splňující požadavky na Chartered IT Professional (CITP) British Computer Society. - Budete mít 24-hodinový přístup k několika laboratořích počítačích v síti s řadou jazykových překladačů, databáze a další aplikace. Jsme připojeni prostřednictvím SuperJANET sítě, na počítačích jiných akademických institucí v Londýně, jinde ve Velké Británii a v zahraničí. Kariéra a zaměstnatelnost Absolventi jít na kariéru v oblasti vývoje aplikací, softwarové inženýrství, řízení informačních systémů, poradenství a výzkumu. Jsme pravidelně zveřejňovat informace na výkon povolání na našich webových stránkách. [-]

MSc účetnictví A Finanční řízení

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Jedná se o všeobecný MSc a bude mít význam pro ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v oblasti účetnictví, a ty, kteří vyžadují důkladnou znalost účetnictví jako držitelé rozpočtu. Snažíme se studenty z různých oblastí podnikání / řízení, účetnictví a finance, nebo ti s kvantitativním pozadím. [+]

Jedná se o všeobecný MSc a bude mít význam pro ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v oblasti účetnictví, a ty, kteří vyžadují důkladnou znalost účetnictví jako držitelé rozpočtu. Snažíme se studenty z různých oblastí podnikání / řízení, účetnictví a finance, nebo ti s kvantitativním pozadím. Bereme skutečně interdisciplinární přístup k této problematice, která vám nabízí inovativní způsob, jak učit o tématech, které nelze zaškatulkovat do jedné konkrétní oblasti. Protože naši studenti pocházejí z takového různých prostředí a rozsahu v věkem a zkušenostmi, najdete naši třídní diskuse stimulující arénu, ve kterém se s novými nápady a témata. Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech. Máme zvláštní výzkumné silné v oblasti mezinárodního obchodu a strategie, řízení inovací a podnikání, řízení lidských zdrojů, řízení podniků, sportovního managementu a marketingu, jakož i finanční řízení a účetnictví. Nabízíme studenty všech věkových kategorií a pozadí možnost studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek na našem oddělení a získat mezinárodně uznávaný University of London kvalifikace. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Poskytuje důkladné pochopení klíčových oblastí účetnictví a finančního řízení pro non-účetní absolventů. - Po dokončení, budete schopni porozumět, aplikovat a kriticky zhodnotit celou řadu účetních a finančních teorií. - Budete se učit a aplikovat příslušné postupy v jednotlivých předmětech. - Velký důraz je kladen na... [-]

MSc řízení Kariéry A Koučování

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento magisterský titul v oboru řízení kariéry a koučování spojuje podrobnou studii o řízení kariéry, poradenství a koučování s odbornou praxi kariérového koučování dovedností, rozvoj výzkumných dovedností a akademické studium chování při práci. [+]

Tento Magisterský titul v oboru řízení kariéry a koučování spojuje podrobnou studii o řízení kariéry, poradenství a koučování s odbornou praxi, kariéra koučování dovedností, rozvoj výzkumných dovedností a akademické studium chování při práci. Program si klade za cíl vybavit trenéry, konzultanty a personalistům pracovat se skupinami a jednotlivci v relační hloubky v organizacích. To vám umožní kriticky zhodnotit teorie, výzkumu a praxe v těchto oblastech. Je to jeden z mála programů, ve Velké Británii, aby se zaměřují na dospělé řízení kariéry a koučování. To přitahuje jedince, kteří pracují v širokém rozsahu nastavení a organizačních souvislostech, a poskytuje vynikající možnosti pro vzájemné učení a vytváření sítí. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Vhodný pro ty, kteří chtějí kariéru v dospělých kariérového poradenství a další kariéry založené na rolích, jako je například poradenství či koučování. - Jedinečná kombinace teoretické přísnosti a praktických dovedností. - Oddělení organizační psychologie je proslulý svou kvalitou výuky a odborné znalosti v oblasti poskytování part-time programy. - Flexibilní program k dispozici večerním studiu nebo v síti učení. Obě formy studia jsou 21 dovedností dny. - Přístup k velkému množství elektronických zdrojů, včetně speciálně připravených textů pro každý modul. Použití on-line vzdělávací prostředí s vysokou mírou podpory zaměstnanců. Struktura kurzu Dokončení 9 učil povinné moduly a vzdělání v oblasti kariérového koučování dovedností. Můžete také vyplnit dohledem nezávislého projektu aplikovaného výzkumu a 10,000-12,000 slov. Kariéra a zaměstnatelnost Kariéra koučování je rozšíření profese, s ohledem na měnící se svět práce. Velký počet studentů dokončení těchto programů v průběhu let, a... [-]

MSc řízení Sportu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento program je navržen tak, aby vám dovednosti a znalosti, které potřebujete soutěžit ve sportovní odvětví a souvisejících podnikům a organizacím, tím, že kombinuje odbornou výuku o zásadách a praxi sportovního managementu a ekonomiky se obecné vzdělávání v oblasti řízení, obchodní organizace, strategie a výzkumné metody. [+]

Tento program je navržen tak, aby vám dovednosti a znalosti, které potřebujete soutěžit ve sportovní odvětví a souvisejících podnikům a organizacím, tím, že kombinuje odbornou výuku o zásadách a praxi sportovního managementu a ekonomiky se obecné vzdělávání v oblasti řízení, obchodní organizace, strategie a výzkumné metody. To zahrnuje několik klíčových oblastí, jako je řízení a regulačních otázek, s důrazem na širší sportovním odvětví. To vám pomůže rozvíjet hlubší porozumění řízení, správy a regulačních otázkách v rámci podnikání sportu. Je ideální pro potřeby manažerů v různých sportovních organizací, jako jsou profesionální sportovní kluby, řídících orgánů, mediálních organizací, členů organizací fanoušků a úředníků územních samosprávných celků s působností v rekreační oblasti, stejně jako lidé s obecný zájem o sport a médií. Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech. Máme zvláštní výzkumné silné v oblasti mezinárodního obchodu a strategie, řízení inovací a podnikání, řízení lidských zdrojů, řízení podniků, sportovního managementu a marketingu, jakož i finanční řízení a účetnictví. Nabízíme studenty všech věkových kategorií a pozadí možnost studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek na našem oddělení a získat mezinárodně uznávaný University of London kvalifikace. Nabízíme také MSc Sport Management a marketing a pro ty jedince se zájmem o podnikání fotbalu, nabízíme MSc Sport Management a Business fotbalu. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? -... [-]

MSc řízení Sportu A Podnikání Fotbalu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento program je navržen tak, aby vám dovednosti a znalosti, které potřebujete soutěžit ve sportovní odvětví a souvisejících podnikům a organizacím, tím, že kombinuje odbornou výuku o zásadách a praxi sportovního managementu a ekonomiky se obecné vzdělávání v oblasti řízení, obchodní organizace, strategie a výzkumné metody. To zahrnuje několik klíčových oblastí, jako je řízení a regulačních otázek, s důrazem na širší sportovním odvětví. [+]

Tento program je navržen tak, aby vám dovednosti a znalosti, které potřebujete soutěžit ve sportovní odvětví a souvisejících podnikům a organizacím, tím, že kombinuje odbornou výuku o zásadách a praxi sportovního managementu a ekonomiky se obecné vzdělávání v oblasti řízení, obchodní organizace, strategie a výzkumné metody. To zahrnuje několik klíčových oblastí, jako je řízení a regulačních otázek, s důrazem na širší sportovním odvětví. To vám pomůže rozvíjet hlubší porozumění řízení, správy a regulačních otázkách v rámci podnikání sportu. Je ideální pro potřeby manažerů v různých sportovních organizací, jako jsou profesionální sportovní kluby, řídících orgánů, mediálních organizací, členů organizací fanoušků a úředníků územních samosprávných celků s působností v rekreační oblasti, stejně jako lidé s obecný zájem o sport a médií. Umístěný v School of Business, ekonomie a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech. Máme zvláštní výzkumné silné v oblasti mezinárodního obchodu a strategie, řízení inovací a podnikání, řízení lidských zdrojů, řízení podniků, sportovního managementu a marketingu, jakož i finanční řízení a účetnictví. Nabízíme studenty všech věkových kategorií a pozadí možnost studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek na našem oddělení a získat mezinárodně uznávaný University of London kvalifikace. Nabízíme také MSc Management sportovní, MRes Sport Vedení a MSc Sport Management a marketing. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Komplexní přehled teorie a praxe podnikání a řízení sportu,... [-]

Správa Msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento program má flexibilní strukturu, která vám umožní vybrat soustředit se na obecné pozadí v oblasti podnikání a řízení, nebo se zaměřit na specializované oblasti. Záleží jen na vás, program poskytuje solidní základy v klíčových aspektech řízení, a čerpá z odboru oblastí vedení, výzkumu odborných znalostí. [+]

Tento program má flexibilní strukturu, která vám umožní vybrat soustředit se na obecné pozadí v oblasti podnikání a řízení, nebo se zaměřit na specializované oblasti. Záleží jen na vás, program poskytuje solidní základy v klíčových aspektech řízení, a čerpá z odboru oblastí vedení, výzkumu odborných znalostí. Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech. Máme zvláštní výzkumné silné v oblasti mezinárodního obchodu a strategie, řízení inovací a podnikání, řízení lidských zdrojů, řízení podniků, sportovního managementu a marketingu, jakož i finanční řízení a účetnictví. Nabízíme studenty všech věkových kategorií a pozadí možnost studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek na našem oddělení a získat mezinárodně uznávaný University of London kvalifikace. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Poskytuje solidní úvod do klíčových aspektů v řízení. - MSc řízení se liší od typického MBA v tom, že se vztahuje na méně témata, ale do větší hloubky. Dozvíte se více než jen aktuální módy řízení a módní slova, dozvíte se také o důkazy, na nichž teorie managementu vycházejí. - Učil týmu s mezinárodní pověstí ve svých oborech. - Zabýváme se významné spolupráce v oblasti výzkumu a mají vynikající kontakty s mnoha organizací veřejného a soukromého sektoru, profesních subjektů a výzkumných pracovníků na dalších akademických institucí. - Budete mít přístup k systému Moodle, našeho on-line zdroje... [-]

řízení Finančních Rizik MSc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

MSc řízení finančních rizik byl navržen tak, aby uspokojili poptávku z finančního sektoru pro jednotlivce se zkušenostmi v této oblasti. Program je náročný a náročný. [+]

V návaznosti na nedávné finanční krize, bude lepší pochopení řízení finančních rizik hrají velmi důležitou roli. MSc řízení finančních rizik byl navržen tak, aby uspokojili poptávku z finančního sektoru pro jednotlivce se zkušenostmi v této oblasti. Program je náročný a náročný. Jejím záměrem je, aby vám vybavit širokou škálu statistických a matematických nástrojů potřebných k řešení praktických reálných problémů v oblasti řízení finančních rizik. Po úspěšném absolvování tohoto programu, budete mít odborné znalosti: - Identifikovat a řídit hlavní zdroje rizik na finančních trzích pochopit úlohu finančních derivátových produktů, jejich použití (a zneužití), a jak jsou ceny - analyzovat finanční údaje, a to konkrétně stavět modely rizika, zjišťovat trendy v datech, otestujte daný hypotéza a odhad budoucích hodnot - sestavení investičního portfolia (z rizikových aktiv) a pečlivě sledovat její výkon v čase. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Kombinuje vysokou úroveň akademické přísnosti se solidní základy v praktických schopnost řešit problémy. - Mnoho našich studentů pracuje ve finančním průmyslu, který vytváří živou atmosféru. - Vynikající pověst pro kvalitu naší výuky, která zahrnuje poskytnutí školení pro státní finance a Bank of England - Katedra ekonomie, matematiky a statistiky patří mezi předními výzkumnými skupinami v zemi. Struktura kurzu Program začíná s modulem září v kvantitativních technik, který vás seznámí se matematicko-statistických metod. Musíte složit zkoušky v tomto modulu k postupu do programu MSc sám. Kariéra a zaměstnatelnost Absolventi jdou na kariéru v bankovnictví a financí, veřejného sektoru, průmyslu, nebo výzkum a analýzy. [-]

řízení Lidských Zdrojů MSC

Campus nebo Online Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2017 Spojené království Londýn + 1 více

Tento program je zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet kritické chápání lidí a organizací. Zaměřuje se na strategické a individuální úrovni zlepšení, a to prostřednictvím posouzení úlohy řízení lidských zdrojů (HRM), v moderních organizacích, že otázky spojené s vytváření strategických cílů (včetně na mezinárodní úrovni), pracovní vztahy, a výběru, motivace a rozvoj staff. [+]

Tento program je zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet kritické chápání lidí a organizací. Zaměřuje se na strategické a individuální úrovni zlepšení, a to prostřednictvím posouzení úlohy řízení lidských zdrojů (HRM), v moderních organizacích, že otázky spojené s vytváření strategických cílů (včetně na mezinárodní úrovni), pracovní vztahy, a výběru, motivace a rozvoj staff. Budete také získat v oblasti aplikovaného výzkumu dovednosti. Program je rozpoznán Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD). Proč studovat tento kurz na Birkbeck? - Zlepšit nebo rozvíjet svou kariéru v oblasti lidských zdrojů, řízení, vzdělávání a rozvoj, nebo poradenství. - Rozvíjet kritické chápání řízení lidských zdrojů, organizační chování a pracovní teorie vztahů a praxe. - Benefit z Birkbeck proslulé kvality výuky a odborné znalosti v oblasti poskytování part-time programy. - Studie o flexibilních učebních metod kombinujících tváří v tvář a sítě učení. - Přístup k velkému množství elektronických zdrojů, včetně speciálně připravených textů pro každý modul. Použití on-line vzdělávací prostředí s vysokou mírou podpory zaměstnanců. Struktura kurzu Program se skládá z 8 povinné moduly. Musíte vyplnit všechny 8 modulů a pod dohledem nezávislého projektu aplikovaného výzkumu. Výzkumné metody a dovednosti jsou integrovány v celém programu. Kariéra a zaměstnatelnost Absolventi jít na rozvoj nebo předem kariéru v managementu, lidských zdrojů, vzdělávání a rozvoj, a poradenství. [-]

Videos

Living in London. Birkbeck International

Orientation Week - International Students

Introduction to the School of Business, Economics and Informatics

International Students

Study Support

Contact

Birkbeck, University of London

Adresa, 1. řádek Malet Street
London WC1E 7HX United Kingdom
Website http://www.bbk.ac.uk/
Telefonní číslo +44 20 7631 6000