Birkbeck, University of London

Úvod

Read the Official Description

Birkbeck je výzkumná a vzdělávací instituce světové úrovně, živé centrum akademické dokonalosti a londýnský jediný poskytovatel večerního vysokoškolského vzdělávání.

Historie Birkbeck

Ve večerních dnech 11. listopadu 1823 se zhruba 2 000 lidí shluklo do koruny a kotviště na pláži, aby se stalo svědkem doktora George Birkbecka a jeho příznivců, včetně Jeremyho Benthama, poslance JC Hobhousea a poslance H Broughama, diskutovali o vzdělávání pro pracující muže v Londýně . Z toho vyrostl institut londýnské mechaniky zaměřený na vzdělávání pracujících, který byl formálně vytvořen dne 2. prosince na stejném místě.

Tento základ znamenal, že se poprvé mohli řemeslníci a řemeslníci dozvědět o vědě, umění a ekonomii - pojem tak kontroverzní, že Dr. Birkbeck byl obviněn z "rozptýlení semen zla". Dr. Birkbeck se nedokázal zavázat k akci: "Teď je čas na univerzální přínosy požehnání znalostí." Mnoho dárců bylo přesvědčeno důležitou misí a dostalo se dostatek peněz k otevření akademie a posunu dopředu k radikální nové vizi. O sedm let později přijala instituce další radikální krok tím, že se stala jednou z prvních vysokých škol, která přijímala ženy jako studenty.

V roce 1858 byla Birkbecková první volbou pro studenty, kteří chtěli vysokoškolské vzdělání, ale nemohli si dovolit studovat na plný úvazek. Tato role byla formalizována v roce 1920, kdy se Birkbeck oficiálně stal součástí londýnské univerzity.

Prohlášení o poslání

Hlavními cíli společnosti Birkbeck jsou:

 • Poskytovat kurzy vysokoškolského vzdělávání na částečný úvazek, které splňují měnící se vzdělávací, kulturní, osobní a kariérové ​​potřeby dospělých; zejména ti, kteří žijí nebo pracují v oblasti Londýna.
 • Umožněte dospělým studentům z různých sociálních a vzdělávacích prostředí zapojit se do našich kurzů.
 • Zachovat a rozvíjet excelentnost ve výzkumu a poskytovat vysoce kvalitní výcvik v oblasti výzkumu ve všech našich oblastech.
 • Zpřístupnit výsledky výzkumu a získané odborné znalosti prostřednictvím výuky, publikací, partnerství s dalšími organizacemi a podpory občanské a veřejné diskuse.

Klíčovými podpůrnými cíli jsou:

 • Nabídněte našim studentům ucelenou škálu flexibilních, výzkumně zaměřených kurzů na všech úrovních poskytování.
 • Dosáhnout a udržovat silné výzkumné kultury na podporu interdisciplinární práce v každé škole a fakultě.
 • Zajistěte, aby vysoká škola poskytla svým studentům a zaměstnancům inkluzivní pracovní a učební prostředí, aby se všichni mohli plně rozvíjet.
 • Rozvíjet schopnost akademie rychle reagovat na nové a měnící se příležitosti ve vyšším a dalším vzdělávání.
 • Rozvíjet udržitelné partnerství v londýnském regionu i mimo ni.

Charitativní status

Birkbeck, univerzita v Londýně je charitativní osvobozením podle zákona Charity Act. Podle zákona o charitativních smlouvách za rok 2011 řídí vysoká škola rada pro financování vysokého školství pro Anglii (HEFCE) jako hlavní regulátor, který má za úkol zajistit, aby univerzity plnily své povinnosti podle charitativního zákona.

Mezinárodní partnerství

Birkbeck je hrdá na to, že má řadu strategicky důležitých partnerství s některými předními světovými univerzitami.

Všechna mezinárodní partnerství společnosti Birkbeck byla navržena tak, aby umožnila bezplatnou výměnu názorů a podpořila školení pro akademické pracovníky, zatímco dohody o postupu byly formulovány tak, aby umožňovaly zámořským studentům kombinovat své studium s diplomem v Birkbecku.

 • SWUFE
 • DUFE
 • BIT
 • Univerzita v Sao Paolo
 • Hongkongská univerzita Shue Yan

Birkbeck má také dohody s následujícími globálními univerzitami:

 • Severozápadní polytechnická univerzita, Xian
 • Columbia University
 • Federální univerzita Goias
 • Státní univerzita v Rio de Janeiro
 • Univerzita Villanova
 • Univerzita v Pretorii

Správa

Správní struktury společnosti Birkbeck zajišťují, že má efektivní strategické vedení a výkonné řízení, aby splnilo své poslání jako přední výzkumná a večerní učitelská instituce.

 • Guvernéři: Řídící orgán, který je v kolegiu jmenován guvernéry, je kolektivně zodpovědný za dohled nad všemi činnostmi společnosti Birkbeck.
 • Výbory: Guvernéři a vedení akademie jsou podporovány řadou výborů. Jejich úkolem je dohlížet a poradit v konkrétních oblastech činnosti a v určitých případech vykonávat pravomoci, které jim řídící orgán uděluje.
This school offers programs in:
 • Angličtina

Vidět MSc »

Programs

Tato škola dále nabízí:

MSc

Manažerské poradenství MSc a organizační změny

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tento jedinečný a inovativní program spojuje manažerské poradenství teorie a praxe z hlediska organizační a strategické změny. To vám nabízí možnost rozvíjet své znalosti, dovednosti a schopnosti pracovat jako úspěšný konzultant. [+]

stupeň večerním studiu

Tento jedinečný a inovativní program spojuje manažerské poradenství teorie a praxe z hlediska organizační a strategické změny. To vám nabízí možnost rozvíjet své znalosti, dovednosti a schopnosti pracovat jako úspěšný konzultant.

Program je navržen tak, z hlediska praktikujících konzultantů a nabízí jedinečnou kombinaci nejnovější teoretického myšlení v oblasti strategického řízení s praktickými poznatky do úspěšného organizačních změn. Naučíte se aplikovat nástroje a techniky používané některými z nejúspěšnějších poradenských řízení.

Program vám umožní dát své znalosti, strategické myšlení a představivost spolupracovat s dalšími talentovanými lidmi v podpůrném akademickém prostředí, které podporuje týmovou práci a aktivní zapojení do procesu učení.... [-]


Mezinárodní management msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tento program vás připraví na kariéru v managementu s nadnárodními společnostmi nebo firem působících v oblasti mezinárodního obchodu; a k pokroku, v případě potřeby, na jeden studijních programů v oblasti výzkumu Birkbeck je. [+]

Tento program vás připraví na kariéru v managementu s nadnárodními společnostmi nebo firem působících v oblasti mezinárodního obchodu; a k pokroku, v případě potřeby, na jeden studijních programů v oblasti výzkumu Birkbeck je.

Podporuje rozvoj široce založené znalostí a odborných zkušeností v těchto oblastech:

Základy přeshraniční manažerské teorie a praxe, a základní principy a praxe podniků a organizací, v mezinárodním kontextu. Návrh a implementace strategie na různých úrovních organizace společnosti, a to zejména v mezinárodním rozměru. Řada volitelných předmětů v oblasti mezinárodního obchodu a řízení, stejně jako specifických funkčních oblastí, které se bude rozšiřovat rozsah vzdělávání v oblasti mezinárodního managementu, a jeho rozhraní s mezinárodním obchodu. Analýza koncepčních a praktických problémů v mezinárodním managementu, prostřednictvím provozování své disertační práce, což by posílilo pravomoci kritické analýzy a nezávislého úsudku k rámu řešení složitých manažerských problémů v mezinárodních obchodních organizací. Rozvoj osobních dovedností a obecné dovednosti, které jsou přenositelné do širokého spektra výzkumných, pedagogických a pracovních situací, včetně dovednosti sebekázeň, reflexe, analýza, komunikace, vedení a celoživotního učení. ... [-]

Msc computing za finanční služby

Campus forma Kombinované October 2019 Spojené království London

MSc Computing za finanční služby poskytuje intenzivní kurz speciálně na míru pro absolventy informatiky nebo absolventy příbuzných oborů s podstatným množstvím programů, které mají zájem na pokračování kariéry v oblasti finančních služeb. [+]

MSc Computing za finanční služby poskytuje intenzivní kurz speciálně na míru pro absolventy informatiky nebo absolventy příbuzných oborů s podstatným množstvím programů, které mají zájem na pokračování kariéry v oblasti finančních služeb. Stejně jako získání široké znalosti o tématu, můžete získat praktické dovednosti a mít možnost prozkoumat určité oblasti současného výzkumu hlouběji.

Pokud jste na toto téma, to MSc poskytuje základ pro kariéru v IT v odvětví finančních služeb, a pokud jste již pracují v oblasti IT, poskytuje příležitost rozšířit své znalosti a aktualizovat své dovednosti speciálně pro financování při získávání formální kvalifikace.... [-]


MSc corporate governance a etika podnikání

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Hlavním cílem tohoto Magisterské studium je poskytnout vzdělání postgraduální úrovni pro zájemce o studium komplexu a měnící se vztahy mezi obchodními společnostmi, jejich (akcionáře, zaměstnance, zákazníky, dodavateli, atd) a společnosti, v níž působí. [+]

Hlavním cílem tohoto Magisterské studium je poskytnout vzdělání postgraduální úrovni pro zájemce o studium komplexu a měnící se vztahy mezi obchodními společnostmi, jejich (akcionáře, zaměstnance, zákazníky, dodavateli, atd) a společnosti, v níž působí.

Ekonomické a finanční aspekty vztahů správy a řízení společnosti již delší dobu znepokojuje ty obchodní a investiční komunity, a v posledních letech sociální, politické a morální aspekty těchto vztahů se rovněž staly hlavním veřejným zájmem. Tento program si klade za cíl oslovit obě tyto skupiny problémů, a aby vyhovovaly potřebám lidí, kteří si přejí, aby kriticky zapojit se politických aspektů corporate governance, jakož i ty, kteří chtějí, aby se zapojili profesionálně ve směru a regulaci společností a řízení nebo poručenství penzijní fondy a další investice.... [-]


MSc ekonomie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tento program je navržen tak, aby vám vybavit nástroji a technikami pro vyšetřování důležitých ekonomických otázek. Poskytuje průpravu v matematických a ekonometrických technik, a pokud jde o diskutovat základy mikroekonomie a makroekonomie a jejich aplikace nových ekonomických problémů. [+]

Tento program je navržen tak, aby vám vybavit nástroji a technikami pro vyšetřování důležitých ekonomických otázek. Poskytuje průpravu v matematických a ekonometrických technik, a pokud jde o diskutovat základy mikroekonomie a makroekonomie a jejich aplikace nových ekonomických problémů.

Naučíte se vyjadřovat originální nápady v oblasti akademických prací a vyzkoušet si je s použitím ekonometrie. Studium ekonometrie zahrnuje lineární a dynamické lineární regresní modely, širokou škálu hypotéz testy a postupy pro odhadování soustavy rovnic. Techniky jsou ilustrovány s ekonomickými příklady, jakými jsou například modely s racionálními očekáváními, a tedy i spotřeby, výroby a vývoje poptávky po penězích funkcí.... [-]


MSc Finance

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Studenti na Birkbeck MSc Finance získat vynikající odborné školení v oblasti finanční ekonomie, včetně základní teorie portfolia, podnikových financí a pokročilé teorie cenové působící na deriváty a trzích státních dluhopisů. [+]

Specialista znalost financí je stále více oceňují obchodní firmy, vládní a akademické obce. Studenti na Birkbeck MSc Finance získat vynikající odborné školení v oblasti finanční ekonomie, včetně základní teorie portfolia, podnikových financí a pokročilé teorie cenové působící na deriváty a trzích státních dluhopisů. Učí se také nejnovější ekonometrie a numerická analýza dovednosti, které jsou důležité z hlediska trhu. Kurz je náročné a náročné; Žadatelé by měli mít silnou intelektuální schopnosti a měly by být ochotni tvrdě pracovat.

Programy MSc Finance na Birkbeck odrážejí dlouhotrvající zkušenosti s řezání-hrana, výzkum-vedl, večerní výuky na Birkbeck.... [-]


Msc finanční ekonomie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tento program je navržen tak, aby vám vybavit nástroji a technikami pro vyšetřování důležitých ekonomických otázek. Poskytuje důkladnou průpravu v matematických a ekonometrických technik, jakož i mikroekonomie, a zkoumá, proč finanční trhy jsou náchylné ke krizím, studovat podrobnosti o minulosti a současných krizí, a následné politické reakce. [+]

Tento program je navržen tak, aby vám vybavit nástroji a technikami pro vyšetřování důležitých ekonomických otázek. Poskytuje důkladnou průpravu v matematických a ekonometrických technik, jakož i mikroekonomie, a zkoumá, proč finanční trhy jsou náchylné ke krizím, studovat podrobnosti o minulosti a současných krizí, a následné politické reakce.

Naučíte se vyjadřovat originální nápady v oblasti akademických prací a vyzkoušet si je s použitím ekonometrie. Studium ekonometrie zahrnuje lineární a dynamické lineární regresní modely, širokou škálu hypotéz testy a postupy pro odhadování soustavy rovnic. Techniky jsou ilustrovány s ekonomickými příklady, jakými jsou například modely s racionálními očekáváními, a tedy i spotřeby, výroby a vývoje poptávky po penězích funkcí.... [-]


Msc firemní odpovědnosti a udržitelnosti

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

MSc Společenská odpovědnost a udržitelnost Je navržen tak, aby komplexní porozumění, rozvíjet kritické myšlení a procvičit rozhodovací problém zaměřené na celou řadu ekonomických, sociálních a environmentálních problémů, které ovlivňují fungování současných organizací. [+]

Společenská odpovědnost a udržitelnost se staly významné otázky pro širokou škálu organizací a pro manažery, kteří pracují v nich. Široká škála důvodů podpory tohoto zvýšení významu, jako je například vysoce postavených firemní skandály; rostoucí potřeba prokázat odpovědnosti, transparentnosti a udržitelnosti; klesající tolerance pro firemní přebytku a nezodpovědnosti; stejně jako nutnost chránit firemní pověst a rozvíjet věrnost značce a konkurenční výhodu.

MSc Společenská odpovědnost a udržitelnost Je navržen tak, aby komplexní porozumění, rozvíjet kritické myšlení a procvičit rozhodovací problém zaměřené na celou řadu ekonomických, sociálních a environmentálních problémů, které ovlivňují fungování současných organizací. To bude přínosem pro ty jedince, kteří buď již získali ocenění společenské odpovědnosti a udržitelnosti prostřednictvím jejich kariéře a chtějí rozvíjet další pohled na toto téma, nebo ti, kteří mají omezené znalosti o předmětu a chtějí rozvíjet své znalosti a ocenění z toho nebo použít získané vědomosti zahájit kariéru v této oblasti.... [-]


MSc Informační systémy a management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tento mid-kariéra magisterský titul v oboru Informační systémy a management je určena pro ty, kteří s titulem v oblasti informačních systémů, výpočetní a řízení; nebo ty, které s rozsáhlými zkušenostmi v používání informačních systémů v organizacích, nebo řízení IT. [+]

Tento mid-kariéra Magisterský titul v oboru Informační systémy a management Je určen pro ty, kteří s titulem v oblasti informačních systémů, výpočetní a řízení; nebo ty, které s rozsáhlými zkušenostmi v používání informačních systémů v organizacích, nebo řízení IT. To bude vycházet z pochopení informačních systémů a řízení, které nabízejí možnost studovat na pokročilé úrovni v rámci nebo v několika oblastech, včetně informačních systémů pro řízení projektů, vývoj a řízení změn a inovací výpočetní bázi.

Studenti, kteří dokončí program úspěšně bude mít získali teoretické a praktické znalosti do hloubky ve zvolené oblasti studia, které budou moci využít v: analýza problémů; hodnocení technologických možností; nasazení vhodných řešení; a výzkum, nebo vývoj a nasazení, nových informačních založené na technologiích.... [-]


MSc informační technologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tento program zahrnuje praktické aspekty vývoje informačních systémů, moderních témat vedení a profesionality v oblasti IT. Pokud již máte zkušenosti s prací v IT průmyslu, program má za cíl poskytnout příležitost pro rozšíření a prohloubení své znalosti a dovednosti. [+]

Tento program zahrnuje praktické aspekty vývoje informačních systémů, moderních témat vedení a profesionality v oblasti IT. Pokud již máte zkušenosti s prací v IT průmyslu, program má za cíl poskytnout příležitost pro rozšíření a prohloubení své znalosti a dovednosti. Pokud nemáte předchozí zkušenosti, program má za cíl poskytnout platformu pro kariéru v IT průmyslu.

Získáte pokročilé úrovně znalosti počítačů, výpočetní techniky, vývoj software, a jak navrhnout a implementovat softwarové systémy. Program zahrnuje i využití informačních systémů v organizacích, a řízení IT a informačních systémů.

Proč studovat tento kurz na Birkbeck? Poskytuje absolventy, kteří mají první titul v jiném než na počítači se znalostí informačních systémů, výpočetní techniky a řízení IT subjektu. Získat hluboké znalosti pro analýzu problému, vyhodnocování technologických možností, vývoj systémů, organizační změny technologie řízené a inovace založený na technologii. Vypracovat základy pro pokračování na k MPhil / PhD programu v informačních systémech a řízení technologií. Budete mít 24-hodinový přístup k několika laboratořích počítačích v síti s řadou jazykových překladačů, databáze a další aplikace. Jsme připojeni prostřednictvím SuperJANET sítě, na počítačích jiných akademických institucí v Londýně, jinde ve Velké Británii a v zahraničí. Kariéra a zaměstnatelnost ... [-]

MSc in Mathematical Finance

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

[+]

Dokončíte moduly v programování, numerické metody a finanční statistiku a mnoho témat je ilustrováno pomocí počítačových příkladů.

[-]

MSc International obchod a rozvoj

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tento program je vhodný pro absolventy, kteří jsou, nebo se snaží být, zaměstnaných v příslušných ministerstev, nevládních organizací, mezinárodních agentur nebo soukromých společností podílejících se, nebo s ním souvisejí, mezinárodní obchod a hospodářský rozvoj. To také poskytuje základ pro ty, kteří chtějí, aby provedla doktorského výzkumu v oblasti mezinárodního obchodu a rozvoje. [+]

Tempo globalizace národních ekonomik zrychlil v posledních letech, a to vedlo k větší dynamický vztah mezi mezinárodní obchodní činnosti a hospodářského a sociálního rozvoje.

Tento program je vhodný pro absolventy, kteří jsou, nebo se snaží být, zaměstnaných v příslušných ministerstev, nevládních organizací, mezinárodních agentur nebo soukromých společností podílejících se, nebo s ním souvisejí, mezinárodní obchod a hospodářský rozvoj. To také poskytuje základ pro ty, kteří chtějí, aby provedla doktorského výzkumu v oblasti mezinárodního obchodu a rozvoje.

Témata zahrnují mezinárodní obchod a hospodářský a sociální rozvoj, mezinárodní obchodní strategie v rozvinutých i rozvíjejících se trzích, řízení veřejného sektoru, udržitelné živobytí a udržitelný rozvoj, hodnocení dopadu, a řízení zdrojů a životního prostředí.... [-]


MSc Investment Management

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Máte-li zájem o práci v investicích, ve finančních institucích, nebo jakékoliv jiné finanční zaměstnání související s řízením, pak se tento stupeň zařídíme se požadované znalosti a dovednosti. Osnova je navržen tak, aby rozvíjet své schopnosti kvantitativní analýzy, což vám umožní kriticky analyzovat investiční záměry finanční a empirické aplikace podnikových financí. [+]

Jedná se o náročný a náročný program, který zahrnuje up-to-data témata v empirické financí. Máte-li zájem o práci v investicích, ve finančních institucích, nebo jakékoliv jiné finanční zaměstnání související s řízením, pak se tento stupeň zařídíme se požadované znalosti a dovednosti. Osnova je navržen tak, aby rozvíjet své schopnosti kvantitativní analýzy, což vám umožní kriticky analyzovat investiční záměry finanční a empirické aplikace podnikových financí.

Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech.... [-]


Msc marketing

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

V tomto programu, budete seznámeni s založení marketingu, teoretických opor, uvádění na trh směsi, a aktuálních problémů a budoucí trendy marketingu. [+]

Marketing je proces, při kterém společnosti zjistit, jaké výrobky nebo služby mohou být v zájmu zákazníků a strategie pro použití v prodejních, komunikace a rozvoj podnikání. V tomto programu, budete seznámeni s založení marketingu, teoretických opor, uvádění na trh směsi, a aktuálních problémů a budoucí trendy marketingu. Budete konfrontováni s řadou významných otázek, včetně značky, řízení vztahů se zákazníky, e-marketingu a Green marketing. Studijní program je aktuální, intelektuálně inspirativní a relevantní.

Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech.... [-]


MSc marketingové komunikace

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

[+]

Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech.

Máme zvláštní výzkumné silné v oblasti mezinárodního obchodu a strategie, řízení inovací a podnikání, řízení lidských zdrojů, řízení podniků, sportovního managementu a marketingu, jakož i finanční řízení a účetnictví.

Nabízíme studenty všech věkových kategorií a pozadí možnost studovat buď na částečný úvazek nebo na plný úvazek na našem oddělení a získat mezinárodně uznávaný University of London kvalifikace.... [-]


Msc matematické finance

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 3 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Birkbeck's MSc Mathematical Finance nabízí pokročilé školení v oblasti kvantitativních dovedností používaných v moderních finančních institucích, včetně zejména oceňování cenných papírů a měření a řízení rizik portfolia, které vám umožní hledat zaměstnání ve finančních institucích, včetně orgánů regulátorů. [+]

Trh postgraduálního výcviku v oblasti kvantitativního financování se vyvíjí se změnou dovednosti, kterou zaměstnavatelé požadují. Birkbeck je MSc Matematické finance Nabízí pokročilé školení v oblasti kvantitativních dovedností používaných v moderních finančních institucích, včetně zejména oceňování cenných papírů a měření a řízení rizik portfolia, což vám umožňuje hledat zaměstnání ve finančních institucích, včetně orgánů regulátorů.

Budete trénováni v programování, numerických metodách a statistikách a budete mít za úkol zakotvit techniky oceňování a řízení rizik. Hlavním rysem je důraz na výpočetních metod a provádění technik cen a řízení rizik naučili. Dokončíte moduly v programování, numerické metody a finanční statistiku a mnoho témat je ilustrováno pomocí počítačových příkladů.... [-]


MSc Mezinárodní marketing

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tento program vám poskytne na vysoké úrovni, komplexní a důsledné pochopení významu mezinárodního marketingu, která vám umožní rozvíjet vhled do marketingové rozhodování v globálním kulturním kontextu. [+]

Tento program vám poskytne na vysoké úrovni, komplexní a důsledné pochopení významu mezinárodního marketingu, která vám umožní rozvíjet vhled do marketingové rozhodování v globálním kulturním kontextu. Program vám umožní propojení teorie a praxe, identifikovat etické praxi, a aby se zapojily do kritického myšlení a problém zaměřené na rozhodování, které lze použít v obecném mezinárodním obchodním prostředí.

Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech.... [-]


MSc mezinárodní obchod

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tento program je určen pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet důkladné pochopení klíčových otázek v oblasti mezinárodního obchodu a řízení, se zvláštním zaměřením na tom, jak podniky mohly na mezinárodní a rozvíjet účinné mezinárodní obchodní strategie pro řešení obchodních hrozby a příležitosti na mezinárodním trhu. [+]

Tento program je určen pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet důkladné pochopení klíčových otázek v oblasti mezinárodního obchodu a řízení, se zvláštním zaměřením na tom, jak podniky mohly na mezinárodní a rozvíjet účinné mezinárodní obchodní strategie pro řešení obchodních hrozby a příležitosti na mezinárodním trhu.

Program kombinuje odborné přednášel s obecné vzdělávání v oblasti řízení, obchodní organizace, strategie a metody výzkumu. Můžete také vyplnit disertační práci na téma, které se program, pod dohledem zaměstnance provádějící výzkum v této oblasti.

Studenti, kteří absolvují program rozvíjet znalosti, dovednosti a kompetence, aby mohli analyzovat kritické problémy v mezinárodním obchodu s kvalitativních i kvantitativních metod, a navrhnout a realizovat mezinárodní obchodní strategii a rozvoj politik. To je zvláště důležité, pokud jste, nebo by chtěl být, manažer se zodpovědností za mezinárodní obchodní a politické záležitosti v organizaci soukromého nebo veřejného sektoru.... [-]


Msc obchodní inovace s e-business

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Toto postgraduální vzdělání v oboru podnikových inovací je určen pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet důkladné pochopení významu inovací pro přehodnocení řízení, obchodní strategie, podnikových aktiv, práv k duševnímu vlastnictví, instituce, organizace, firmy, podnikání a globalizace v měnícím se světě. [+]

Technologické změny a digitální ekonomika získat nové ekonomické a manažerské výzvy pro podniky a organizace veřejného a soukromého sektoru. Birkbeck je centrem excelence ve výzkumu a inspirativní výuku v obchodním inovace.

Toto postgraduální vzdělání v oboru podnikových inovací je určen pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet důkladné pochopení významu inovací pro přehodnocení řízení, obchodní strategie, podnikových aktiv, práv k duševnímu vlastnictví, instituce, organizace, firmy, podnikání a globalizace v měnícím se světě.

Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech.... [-]


Msc obchodní inovace s mezinárodním řízení technologií

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Toto postgraduální vzdělání v oboru podnikových inovací je určen pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet důkladné pochopení významu inovací pro přehodnocení řízení, obchodní strategie, podnikových aktiv, práv k duševnímu vlastnictví, instituce, organizace, firmy, podnikání a globalizace v měnícím se světě. [+]

Technologické změny a digitální ekonomika získat nové ekonomické a manažerské výzvy pro podniky a organizace veřejného a soukromého sektoru. Birkbeck je centrem excelence ve výzkumu a inspirativní výuku v obchodním inovace.

Toto postgraduální vzdělání v oboru podnikových inovací je určen pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet důkladné pochopení významu inovací pro přehodnocení řízení, obchodní strategie, podnikových aktiv, práv k duševnímu vlastnictví, instituce, organizace, firmy, podnikání a globalizace v měnícím se světě.

Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech.... [-]


Msc obchodní inovace s podnikáním a inovačního managementu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Toto postgraduální vzdělání v oboru podnikových inovací je určen pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet důkladné pochopení významu inovací pro přehodnocení řízení, obchodní strategie, podnikových aktiv, práv k duševnímu vlastnictví, instituce, organizace, firmy, podnikání a globalizace v měnícím se světě. [+]

Technologické změny a digitální ekonomika získat nové ekonomické a manažerské výzvy pro podniky a organizace veřejného a soukromého sektoru. Birkbeck je centrem excelence ve výzkumu a inspirativní výuku v obchodním inovace.

Toto postgraduální vzdělání v oboru podnikových inovací je určen pro absolventy, kteří chtějí rozvíjet důkladné pochopení významu inovací pro přehodnocení řízení, obchodní strategie, podnikových aktiv, práv k duševnímu vlastnictví, instituce, organizace, firmy, podnikání a globalizace v měnícím se světě.

Program je nabízen se specializací na E-Business nebo International Technology management.

Proč studovat tento kurz na Birkbeck? Specializované zaměření na podnikání a řízení inovací. Pomůže vám uspět v měnícím se světě, která vyžaduje nové dovednosti v oblasti inovací, digitálního hospodářství, podnikání a globalizace. Vybavuje vás teorií, principy a nástroje pro analýzu a vyrovnávání se s problematikou inovací v podnikání. Budete mít přístup k systému Moodle, našeho on-line zdroje učení, kde jsou všechny informace a materiály týkající se vašeho studijního programu a modulů jsou k dispozici. Budete mít rovněž přístup k Birkbeck knihovny a e-knihovna, kde můžete získat knihy a novinové články, které jsou potřebné pro vaše studium. Kariéra a zaměstnatelnost ... [-]

MSc organizační chování

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 2 více

Tento magisterský titul v oboru organizačního chování je zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet své znalosti lidí a organizací. Získáte širokou znalostní základnu v psychologie práce a organizačního chování. [+]

Tento magisterský titul v oboru organizačního chování je zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet své znalosti lidí a organizací.

Získáte širokou znalostní základnu v psychologie práce a organizačního chování.

Stupeň se zaměřuje na diskuse o aktuálním výzkumu, s cílem podporovat vás, aby se zapojily do kritického myšlení a přemýšlet o teorii a praxi. Budete také získat základní dovednosti v oblasti aplikovaného výzkumu.

Proč studovat tento kurz na Birkbeck? Zlepšit nebo rozvíjet svou kariéru v oblasti správy, lidských zdrojů, vzdělávání a rozvoj, nebo poradenství. Naše oddělení organizační psychologie je proslulý svou kvalitou výuky a odborné znalosti v oblasti poskytování part-time programy. Flexibilní studie umožňuje studovat z domova, v práci nebo v zahraničí. Přístup k velkému množství elektronických zdrojů, včetně speciálně připravených textů pro každý modul. Použití on-line vzdělávací prostředí s vysokou mírou podpory zaměstnanců. Struktura kurzu ... [-]

MSc pokročilé počítačové technologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Jedná se o speciální studijní program pokročilých výpočetních technologií, datových vědy a analytických údajů se zaměřením na oblasti odborných znalostí a výzkumné zaměření v rámci odboru informatiky a informačních systémů. [+]

Jedná se o speciální studijní program pokročilých výpočetních technologií, datových vědy a datové analytiky se zaměřením na oblasti odborných znalostí a výzkumné zaměření v rámci Katedra informatiky a informačních systémů. Moduly zahrnují state-of-the-art techniky v oblastech, včetně správy a analýzy dat "velkého", vývoj software informačních systémů v cloudu, mobilních a internetových architektury a výpočetních metod pro inteligentní správu informací a analýzy.

Získáte odborné znalosti z výše uvedených oblastí, které pak můžete zaměstnat při analýze problémů vzniklých při používání moderních počítačových technologií, vyhodnocování a využívání technologií a výzkum a vývoj, nové technologie.... [-]


MSc poznání a výpočet

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tato postgraduální titul studuje kognitivní procesy a zastoupení v základní lidské myšlení, poznání a chování. Integruje širokou škálu oborů a metodik s jádrem předpokladu, že lidské poznání je výpočetní proces, realizován v nervové hardwaru. [+]

Tato postgraduální titul studuje kognitivní procesy a zastoupení v základní lidské myšlení, poznání a chování. Integruje širokou škálu oborů a metodik s jádrem předpokladu, že lidské poznání je výpočetní proces, realizován v nervové hardwaru.

Klíčová témata patří: povaha výpočetní vysvětlení; obecné zásady poznání; metodologie výpočtového modelování; teorie kognitivní architektury; symbol systémy; connectionism; neurální počítání; a případové studie v oblasti počítačové kognitivní modelování.

Program zahrnuje intenzivní trénink v experimentálního designu a metodologii, stavební výpočetní modely a provádění podstatné kus původního výzkumu.... [-]


MSc psychologie práce

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 2 více

Tento magisterský titul je zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet své znalosti lidí a organizací. Získáte širokou znalostní základnu v psychologie práce a organizačního chování. [+]

Tento Magisterské studium je zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet své znalosti lidí a organizací.

Získáte širokou znalostní základnu v psychologie práce a organizačního chování.

Stupeň se zaměřuje na diskuse o aktuálním výzkumu, s cílem podporovat vás, aby se zapojily do kritického myšlení a přemýšlet o teorii a praxi. Budete také získat základní dovednosti v oblasti aplikovaného výzkumu.

Proč studovat tento kurz na Birkbeck? Zlepšit nebo rozvíjet svou kariéru v oblasti správy, lidských zdrojů, vzdělávání a rozvoj, nebo poradenství. Oddělení organizační psychologie je proslulý svou kvalitou výuky a odborné znalosti v oblasti poskytování part-time programy. Flexibilní studie umožňuje studovat z domova, v práci nebo v zahraničí. Přístup k velkému množství elektronických zdrojů, včetně speciálně připravených textů pro každý modul. Použití on-line vzdělávací prostředí s vysokou mírou podpory zaměstnanců. Struktura kurzu ... [-]

Msc rozvoj lidských zdrojů a poradenství

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tento magisterský titul se zaměřuje na rozvoj lidských zdrojů (RLZ): strategický přístup k řízení lidí a organizační rozvoj, který je určen na podporu studia, dovednosti, osobní rozvoj a výkonnost na pracovišti. [+]

Tento Magisterské zaměřuje na rozvoj lidských zdrojů (RLZ): Strategický přístup k řízení lidí a organizační rozvoj, je určen ke zkvalitnění vzdělávání, dovednosti, osobní rozvoj a výkonnost na pracovišti.

Konstrukce tohoto programu uznává, že překážky, které kdysi oddělené odborníky v oblastech, jako je vzdělávání, rozvoj managementu a organizačního učení mizí, zatímco nové přístupy, jako talent a řízení znalostí, získávají stále větší trakci v akademické i praktického obcí. Dále uznává potřebu RLZ praktiky, ať už pracuje v oddělení lidských zdrojů, samostatně, nebo v rámci poradenské organizace, aby kriticky zhodnotit své vlastní postupy a navrhnout a dodat HRD přístupy, které vyhovují potřebám stále různorodé pracovní síly.... [-]


MSc sport marketing

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tento program je zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet své znalosti z oblasti marketingu, a jak se vztahuje na sportovní odvětví. Poskytuje komplexní úvod k celé řadě obecných marketingových témat a dívá se, jak aplikovat principy a postupy marketingu sportovní odvětví. [+]

Tento program je zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet své znalosti z oblasti marketingu, a jak se vztahuje na sportovní odvětví. Poskytuje komplexní úvod k celé řadě obecných marketingových témat a dívá se, jak aplikovat principy a postupy marketingu sportovní odvětví.

Program je ideální pro potřeby vedoucích pracovníků v rámci fotbalových klubů a mediálních organizací, důstojníky fotbalu a sportu, regulační orgány, stejně jako lidé s obecným zájmem o sport, fotbal a mediálního průmyslu.

Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech.... [-]


MSc Sportovní management a marketing

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tento program je navržen tak, aby vám dovednosti a znalosti, které potřebujete soutěžit ve sportovním průmyslu a souvisejících podniky a organizacemi, tím, že poskytuje odborné výuky o zásadách a praxi sportovního managementu a marketingu. [+]

Tento program je navržen tak, aby vám dovednosti a znalosti, které potřebujete soutěžit ve sportovním průmyslu a souvisejících podniky a organizacemi, tím, že poskytuje odborné výuky o zásadách a praxi sportovního managementu a marketingu.

To vám pomůže rozvíjet hlubší porozumění řízení, správy a regulačních otázkách v rámci podnikání sportu. Poskytuje také pochopení významu marketingu pro sportovní organizace.

Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech.... [-]


MSc učení technologie

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tento Magisterský titul v oboru technologií učení poskytuje technické a pedagogické znalosti potřebné pro návrh, vývoj a evaluaci vzdělávacích technologií z pohledu state-of-the-art umělé inteligence a počítačové vědy techniky, teorie učení a pedagogickou praxi. [+]

Tento Magisterský titul v oboru technologií učení poskytuje technické a pedagogické znalosti potřebné pro návrh, vývoj a evaluaci vzdělávacích technologií z pohledu state-of-the-art umělé inteligence a počítačové vědy techniky, teorie učení a pedagogickou praxi. Rozvíjí pevné základy pro vstup do kariéru na výukových technologií nebo výzkumné míře v předmětu.

Proč studovat tento kurz na Birkbeck? Poskytuje akademické uzemnění pro profesi učení technolog. Učil vedoucích akademiků z 2 katedry na Birkbeck a Institutu Education.You světové úrovně bude mít přístup k zařízením na obou institucí. Rozlišovací ve své dvojče zaměřením na výpočetní vědy a teorie učení, které společně oporou optimální rozvoj učení technologií. Budete mít 24-hodinový přístup k několika laboratořích počítačích v síti s řadou jazykových překladačů, databáze a další aplikace. Jsme připojeni prostřednictvím SuperJANET sítě, na počítačích jiných akademických institucí v Londýně, jinde ve Velké Británii, tak v zahraničí. Kariéra a zaměstnatelnost ... [-]

MSc výpočetní technika

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tento intenzivní program v oblasti výpočetní techniky poskytuje dobrou průpravu pro práci v odvětví informačních technologií. Stejně jako získání široké znalosti práce na počítači, budete získávat znalosti programování a mít možnost prozkoumat určité oblasti současného výzkumu hlouběji. [+]

Tento intenzivní program v oblasti výpočetní techniky poskytuje dobrou průpravu pro práci v odvětví informačních technologií. Stejně jako získání široké znalosti práce na počítači, budete získávat znalosti programování a mít možnost prozkoumat určité oblasti současného výzkumu hlouběji. Stupeň je určen pro absolventy, kteří jsou v informatice nové.

Proč studovat tento kurz na Birkbeck? Určený pro absolventy jiných než výpočetní subjektů, kteří by chtěli zahájit kariéru v IT. Také ideální, pokud pracujete v oblasti IT a chtějí aktualizovat své dovednosti a umístit je v širším kontextu, zatímco získání formální kvalifikace. Akreditované jako částečně splňující požadavky na Chartered IT Professional (CITP) British Computer Society. Budete mít 24-hodinový přístup k několika laboratořích počítačích v síti s řadou jazykových překladačů, databáze a další aplikace. Jsme připojeni prostřednictvím SuperJANET sítě, na počítačích jiných akademických institucí v Londýně, jinde ve Velké Británii a v zahraničí. Kariéra a zaměstnatelnost ... [-]

MSc účetnictví a finanční řízení

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Jedná se o všeobecný MSc a bude mít význam pro ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v oblasti účetnictví, a ty, kteří vyžadují důkladnou znalost účetnictví jako držitelé rozpočtu. Snažíme se studenty z různých oblastí podnikání / řízení, účetnictví a finance, nebo ti s kvantitativním pozadím. [+]

Jedná se o všeobecný MSc a bude mít význam pro ty, kteří chtějí pokračovat v kariéře v oblasti účetnictví, a ty, kteří vyžadují důkladnou znalost účetnictví jako držitelé rozpočtu. Snažíme se studenty z různých oblastí podnikání / řízení, účetnictví a finance, nebo ti s kvantitativním pozadím.

Bereme skutečně interdisciplinární přístup k této problematice, která vám nabízí inovativní způsob, jak učit o tématech, které nelze zaškatulkovat do jedné konkrétní oblasti. Protože naši studenti pocházejí z takového různých prostředí a rozsahu v věkem a zkušenostmi, najdete naši třídní diskuse stimulující arénu, ve kterém se s novými nápady a témata.... [-]


MSc řízení kariéry a koučování

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tento magisterský titul v oboru řízení kariéry a koučování spojuje podrobnou studii o řízení kariéry, poradenství a koučování s odbornou praxi kariérového koučování dovedností, rozvoj výzkumných dovedností a akademické studium chování při práci. [+]

Tento Magisterský titul v oboru řízení kariéry a koučování spojuje podrobnou studii o řízení kariéry, poradenství a koučování s odbornou praxi, kariéra koučování dovedností, rozvoj výzkumných dovedností a akademické studium chování při práci. Program si klade za cíl vybavit trenéry, konzultanty a personalistům pracovat se skupinami a jednotlivci v relační hloubky v organizacích. To vám umožní kriticky zhodnotit teorie, výzkumu a praxe v těchto oblastech.

Je to jeden z mála programů, ve Velké Británii, aby se zaměřují na dospělé řízení kariéry a koučování. To přitahuje jedince, kteří pracují v širokém rozsahu nastavení a organizačních souvislostech, a poskytuje vynikající možnosti pro vzájemné učení a vytváření sítí.... [-]


MSc řízení sportu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tento program je navržen tak, aby vám dovednosti a znalosti, které potřebujete soutěžit ve sportovní odvětví a souvisejících podnikům a organizacím, tím, že kombinuje odbornou výuku o zásadách a praxi sportovního managementu a ekonomiky se obecné vzdělávání v oblasti řízení, obchodní organizace, strategie a výzkumné metody. [+]

Tento program je navržen tak, aby vám dovednosti a znalosti, které potřebujete soutěžit ve sportovní odvětví a souvisejících podnikům a organizacím, tím, že kombinuje odbornou výuku o zásadách a praxi sportovního managementu a ekonomiky se obecné vzdělávání v oblasti řízení, obchodní organizace, strategie a výzkumné metody. To zahrnuje několik klíčových oblastí, jako je řízení a regulačních otázek, s důrazem na širší sportovním odvětví.

To vám pomůže rozvíjet hlubší porozumění řízení, správy a regulačních otázkách v rámci podnikání sportu. Je ideální pro potřeby manažerů v různých sportovních organizací, jako jsou profesionální sportovní kluby, řídících orgánů, mediálních organizací, členů organizací fanoušků a úředníků územních samosprávných celků s působností v rekreační oblasti, stejně jako lidé s obecný zájem o sport a médií.... [-]


MSc řízení sportu a podnikání fotbalu

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tento program je navržen tak, aby vám dovednosti a znalosti, které potřebujete soutěžit ve sportovní odvětví a souvisejících podnikům a organizacím, tím, že kombinuje odbornou výuku o zásadách a praxi sportovního managementu a ekonomiky se obecné vzdělávání v oblasti řízení, obchodní organizace, strategie a výzkumné metody. To zahrnuje několik klíčových oblastí, jako je řízení a regulačních otázek, s důrazem na širší sportovním odvětví. [+]

Tento program je navržen tak, aby vám dovednosti a znalosti, které potřebujete soutěžit ve sportovní odvětví a souvisejících podnikům a organizacím, tím, že kombinuje odbornou výuku o zásadách a praxi sportovního managementu a ekonomiky se obecné vzdělávání v oblasti řízení, obchodní organizace, strategie a výzkumné metody. To zahrnuje několik klíčových oblastí, jako je řízení a regulačních otázek, s důrazem na širší sportovním odvětví.

To vám pomůže rozvíjet hlubší porozumění řízení, správy a regulačních otázkách v rámci podnikání sportu. Je ideální pro potřeby manažerů v různých sportovních organizací, jako jsou profesionální sportovní kluby, řídících orgánů, mediálních organizací, členů organizací fanoušků a úředníků územních samosprávných celků s působností v rekreační oblasti, stejně jako lidé s obecný zájem o sport a médií.... [-]


Správa msc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

Tento program má flexibilní strukturu, která vám umožní vybrat soustředit se na obecné pozadí v oblasti podnikání a řízení, nebo se zaměřit na specializované oblasti. Záleží jen na vás, program poskytuje solidní základy v klíčových aspektech řízení, a čerpá z odboru oblastí vedení, výzkumu odborných znalostí. [+]

Tento program má flexibilní strukturu, která vám umožní vybrat soustředit se na obecné pozadí v oblasti podnikání a řízení, nebo se zaměřit na specializované oblasti. Záleží jen na vás, program poskytuje solidní základy v klíčových aspektech řízení, a čerpá z odboru oblastí vedení, výzkumu odborných znalostí.

Umístěný v School of Business, ekonomika a informatiky, Ústav managementu je mezinárodně uznávaným centrem excelence v oblasti výuky, výzkumu a poradenství v široké oblasti řízení. Naše Akademičtí pracovníci jsou aktivní vědci, stejně jako nadšení učitelů, a pravidelně zveřejňovat špičkových článků v předních světových časopisech.... [-]


řízení finančních rizik MSc

Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 1 více

MSc řízení finančních rizik byl navržen tak, aby uspokojili poptávku z finančního sektoru pro jednotlivce se zkušenostmi v této oblasti. Program je náročný a náročný. [+]

V návaznosti na nedávné finanční krize, bude lepší pochopení řízení finančních rizik hrají velmi důležitou roli. MSc řízení finančních rizik byl navržen tak, aby uspokojili poptávku z finančního sektoru pro jednotlivce se zkušenostmi v této oblasti. Program je náročný a náročný. Jejím záměrem je, aby vám vybavit širokou škálu statistických a matematických nástrojů potřebných k řešení praktických reálných problémů v oblasti řízení finančních rizik.

Po úspěšném absolvování tohoto programu, budete mít odborné znalosti:

Identifikovat a řídit hlavní zdroje rizik na finančních trzích pochopit úlohu finančních derivátových produktů, jejich použití (a zneužití), a jak jsou ceny - analyzovat finanční údaje, a to konkrétně stavět modely rizika, zjišťovat trendy v datech, otestujte daný hypotéza a odhad budoucích hodnot - sestavení investičního portfolia (z rizikových aktiv) a pečlivě sledovat její výkon v čase. Proč studovat tento kurz na Birkbeck? Kombinuje vysokou úroveň akademické přísnosti se solidní základy v praktických schopnost řešit problémy. Mnoho našich studentů pracuje ve finančním průmyslu, který vytváří živou atmosféru. Vynikající pověst pro kvalitu naší výuky, která zahrnuje poskytnutí školení pro státní finance a Bank of England - Katedra ekonomie, matematiky a statistiky patří mezi předními výzkumnými skupinami v zemi. Struktura kurzu ... [-]

řízení lidských zdrojů MSC

Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 1 - 2 let October 2019 Spojené království London + 2 více

Tento program je zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet kritické chápání lidí a organizací. Zaměřuje se na strategické a individuální úrovni zlepšení, a to prostřednictvím posouzení úlohy řízení lidských zdrojů (HRM), v moderních organizacích, že otázky spojené s vytváření strategických cílů (včetně na mezinárodní úrovni), pracovní vztahy, a výběru, motivace a rozvoj staff. [+]

Tento program je zaměřen na ty, kteří chtějí rozvíjet kritické chápání lidí a organizací. Zaměřuje se na strategické a individuální úrovni zlepšení, a to prostřednictvím posouzení úlohy řízení lidských zdrojů (HRM), v moderních organizacích, že otázky spojené s vytváření strategických cílů (včetně na mezinárodní úrovni), pracovní vztahy, a výběru, motivace a rozvoj staff. Budete také získat v oblasti aplikovaného výzkumu dovednosti.

Program je rozpoznán Chartered Institute of Personnel a rozvoj (CIPD).

Proč studovat tento kurz na Birkbeck? Zlepšit nebo rozvíjet svou kariéru v oblasti lidských zdrojů, řízení, vzdělávání a rozvoj, nebo poradenství. Rozvíjet kritické chápání řízení lidských zdrojů, organizační chování a pracovní teorie vztahů a praxe. Benefit z Birkbeck proslulé kvality výuky a odborné znalosti v oblasti poskytování part-time programy. Studie o flexibilních učebních metod kombinujících tváří v tvář a sítě učení. Přístup k velkému množství elektronických zdrojů, včetně speciálně připravených textů pro každý modul. Použití on-line vzdělávací prostředí s vysokou mírou podpory zaměstnanců. Struktura kurzu ... [-]

Videos

Living in London. Birkbeck International

Orientation Week - International Students

Introduction to the School of Business, Economics and Informatics

International Students

Study Support

Contact

Birkbeck, University of London

Adresa, 1. řádek Birkbeck, University of London Malet Street, Bloomsbury
WC1E 7HX London, England, Spojené království
Website http://www.bbk.ac.uk/
Telefonní číslo +44 20 7631 6000